Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs x Vispārējais uzvarētājs 0 Geimu kopskaits (Z/V) 0 Geimu skaits 1. setā (Z/V)
0 1. sets/mačs 0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs
0 Handikaps 0 1. spēlētājs uzvarēs setu 0 2. spēlētajs uzvarēs setu 0 Geimu skaits - 1.spēlētājs (Z/V)
0 Geimu skaits - 2.spēlētājs (Z/V)
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Teniss

ATP, vīrieši Antverpene, Beļģija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
325554 ŠODIEN 18:00 Pella G. - Goijovčiks P. LIVE 1,51 2,35
329110 ŠODIEN 19:20 Sonego, Lorenzo - Tsonga Dž. LIVE 3,15 1,30
332571 15.10.19 | 13:00 Humbert, Ugo - Kovaļiks J. 1,25 3,48
331742 15.10.19 | 13:00 Kuevas P. - Delliens H. 1,23 3,65
332547 15.10.19 | 13:00 Kwon, Soon Woo - Gaskē R. 2,26 1,55
326774 15.10.19 | 13:00 Lopezs F. - Norrie, Cameron 2,16 1,60
335277 15.10.19 | 13:00 Marijs E. - Coppejans, Kimmer 1,06 6,96
328369 15.10.19 | 13:00 Simons Ž. - Darcis S. 1,26 3,41

ATP, vīrieši Antverpene, Beļģija, Dubultspēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
20903 ŠODIEN 16:00 Cuevas P / Gonzalez M - Bovy A / Darcis S LIVE 1,13 5,24
262838 15.10.19 | 13:00 Gonzalez S / Qureshi A - Sonego L / Vavassori A 1,33 3,09
284091 15.10.19 | 13:00 Krawietz K / Mies A - Bemelmans R / Coppejans K 1,36 2,94
20867 15.10.19 | 13:00 Kwon S W / Norrie C - Arends S / Pel D 2,18 1,62
257389 15.10.19 | 13:00 Marach O / Melzer J - Lopez F / Munar J 1,46 2,56
284102 15.10.19 | 13:00 Molchanov D / Vasilevski A - RAM R / Salisbury J 3,47 1,27
253176 15.10.19 | 13:00 Nielsen F / Puetz T - Gille S / Vliegen J 2,24 1,59
268323 15.10.19 | 13:00 Pella G / Schwartzman D S - Erlich J / Sitak A 1,83 1,89

ATP, vīrieši Antverpene, Beļģija, Kvalifikācija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
240694 ŠODIEN 13:00 Gombos, Norbert - Maden, Yannick LIVE 2,18 1,62
240685 ŠODIEN 13:00 Maihržaks K. - Munar Clar, Jaume Antoni LIVE 1,59 2,24
241576 ŠODIEN 14:20 Copil, Marius - Hoang, Antoine LIVE 1,95 1,78
269158 ŠODIEN 14:30 Barrere G. - Lorenzi P. LIVE 1,27 3,47

ATP, vīrieši Maskava, Krievija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
18383 ŠODIEN 14:30 Garin, Christian - Seppi A. LIVE 1,81 1,87
249166 ŠODIEN 15:50 Rosols L. - Londero, Juan Ignacio LIVE 1,98 1,72
249158 ŠODIEN 20:00 Mannarino A. - Džumhurs D. LIVE 1,70 2,01
304989 15.10.19 | 11:00 Bublik, Alexander - Rublev, Andrey 2,84 1,36
18314 15.10.19 | 11:00 Donskojs J. - Kukuškins M. 2,46 1,47
255147 15.10.19 | 11:00 Dubrivnyy, Artem - Kecmanovic, Miomir 4,31 1,17
255106 15.10.19 | 11:00 Gerasimov, Egor - Fabbiano, Thomas 1,27 3,34
200769 15.10.19 | 11:00 Kachmazov, Alibek - Avidzba, Alen 3,41 1,26
317805 15.10.19 | 11:00 Karb.Baena R. - Berankis R. 3,04 1,32
310355 15.10.19 | 11:00 Karlovičs I. - Bedene A. 2,89 1,35
304332 15.10.19 | 11:00 Kohlšreibers F. - Herberts P.H. 1,60 2,16
18256 15.10.19 | 11:00 Šardī Ž. - Jarry, Nicolas 1,37 2,80

ATP, vīrieši Maskava, Krievija, Dubultspēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
317824 ŠODIEN 13:15 Kecmanovic M / Zimonjic N - Bublik A / Kukushkin M LIVE 1,93 1,83
335700 ŠODIEN 13:30 Bedene A / Jarry N - Donskoy E / Rublev A LIVE 2,18 1,65
313267 ŠODIEN 14:35 Cacic N / Lajovic D - Daniell M / Oswald P LIVE 2,55 1,49
313257 15.10.19 | 11:00 Arneodo R / Nys H - Berankis R / Londero J I 1,39 2,90
335270 15.10.19 | 11:00 Danilov S / Safiullin R - Bolelli S / Molteni A 3,54 1,28
335707 15.10.19 | 11:00 Demoliner M / Middelkoop M - Garin C / Smith J-P 1,48 2,58
313276 15.10.19 | 11:00 Jebavy R / Zelenay I - Murray J / Skupski N 2,90 1,39
313238 15.10.19 | 11:00 Mektic N / Skugor F - Fabbiano T / Seppi A 1,25 3,79

ATP, vīrieši Stokholma, Zviedrija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
329168 ŠODIEN 16:30 Travaglia, Stefano - Opelka R. LIVE 3,48 1,25
12440 ŠODIEN 19:30 Evans D. - Tomičs B. LIVE 1,26 3,41
18453 ŠODIEN 20:50 Tipsarevičs J. - Mutē K. LIVE 2,61 1,42
322384 15.10.19 | 13:00 Albots R. - J. Nišioka 1,72 1,98
321254 15.10.19 | 13:00 Ymer, Mikael - Sousa J. 1,72 1,98
330729 15.10.19 | 13:00 Karr.Busta P. - Millmans Dž. 1,62 2,13
329175 15.10.19 | 13:00 Krajinovičs F. - Ruud, Casper 1,40 2,68
335387 15.10.19 | 13:00 Schnur, Brayden - Verdasko F. 3,94 1,20

ATP, vīrieši Stokholma, Zviedrija, Dubultspēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
20942 ŠODIEN 16:30 Bambridge L / Mclachlan B - Koolhof W / Martin F LIVE 2,17 1,63
272822 15.10.19 | 13:00 Bopanna-Machanda R / Sharan D - Inglot D / Krajicek A 1,95 1,78
20890 15.10.19 | 13:00 Goransson A / Lammons N - Andujar P / Granollers-Pujol G 1,62 2,18
20916 15.10.19 | 13:00 Ymer E / Ymer M - Albot R / Lindstedt R 2,50 1,48
284147 15.10.19 | 13:00 Kontinen H / Roger-Vasselin E - Fritz T H / Opelka R 1,38 2,85
272803 15.10.19 | 13:00 Pavic M / Soares B - O'Mara J / Skupski K 1,47 2,53
272831 15.10.19 | 13:00 Podlipnik-Castillo H / Weissborn T - Dodig I / Polasek F 4,53 1,17
20857 15.10.19 | 13:00 Rojer J-J / Tecau H - Monroe N / Querrey S 1,37 2,90

ATP, vīrieši Stokholma, Zviedrija, Kvalifikācija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
245776 ŠODIEN 13:00 Pols T. - Renards L. LIVE 1,01 11,75
245793 ŠODIEN 13:00 Popyrin, Alexei - Sugita J. LIVE 1,37 2,90
252401 ŠODIEN 14:20 Mager, Gianluca - Novaks D. LIVE 2,73 1,41
245785 ŠODIEN 14:20 Stebe, Cedrik-Marcel - Otte, Oscar LIVE 1,74 2,00

Challenger, vīrieši Ismaning, Germany

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
85866 ŠODIEN 12:20 Miedlers L. - Ortega-Olmedo, Roberto LIVE 1,35 2,79
34498 ŠODIEN 12:20 Sels, Jelle - Hoyt, Evan LIVE 1,59 2,13
211708 ŠODIEN 13:40 Greniers H. - Blancaneaux, Geoffrey LIVE 1,80 1,84
17528 ŠODIEN 13:40 Huesler, Marc-Andrea - Safranek, Vaclav LIVE 1,59 2,13
271882 ŠODIEN 15:00 Era S. - Gabašvili T. LIVE 1,64 2,04
245960 ŠODIEN 15:00 Marčenko I. - Machac, Tomas LIVE 1,66 2,01
337504 ŠODIEN 16:20 Forejtek, Jonas - Wessels, Louis LIVE 1,41 2,57
212125 ŠODIEN 16:20 Van De Zandschulp, Botic - Vanni L. LIVE 1,51 2,29
12482 ŠODIEN 17:40 Haerteis, Johannes - Noikrists M. LIVE 1,55 2,20
11913 ŠODIEN 17:40 Ilkel, Cem - Bonadio R. LIVE 1,36 2,75
131619 ŠODIEN 19:00 Hassan, Benjamin - Arnaboldi A. LIVE 1,82 1,82
12374 ŠODIEN 19:00 Ignatiks U. - Pellegrino, Andrea LIVE 1,55 2,20
132791 15.10.19 | 11:00 Ward, James - Kotov, Pavel 2,01 1,66

Challenger, vīrieši Las Vegas, USA

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
17023 ŠODIEN 21:00 Glasspool, Lloyd - Redlicki, Martin 1,64 2,04
17026 ŠODIEN 21:00 Mejia, Nicolas - Belluči T. LIVE 2,57 1,41
17042 ŠODIEN 22:20 Bangoura, Sekou - Kings E. 1,64 2,04
17040 ŠODIEN 22:20 Celikbileks A. - Quiroz, Roberto LIVE 2,34 1,49
17025 ŠODIEN 22:20 Draper, Jack - Penistons R. 1,45 2,44
17043 ŠODIEN 22:20 Redlicki, Michael - Peliwo, Filip LIVE 1,46 2,42
17036 ŠODIEN 23:40 Aragone, JC - Lokoli, Laurent 1,52 2,27
17029 ŠODIEN 23:40 Pospisils V. - Mmoh, Michael 1,49 2,34
17033 ŠODIEN 23:40 Ritschard, Alexander - Cozbinov, Alexander LIVE 1,10 5,28
17045 15.10.19 | 01:00 Kozlovs S. - Songs E. LIVE 1,84 1,80
Nospiediet Esc, lai aizvērtu