Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs x Vispārējais uzvarētājs 0 Geimu kopskaits (Z/V) 0 1. sets/mačs
0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs 0 Handikaps
0 1. spēlētājs uzvarēs setu 0 2. spēlētajs uzvarēs setu 0 Geimu skaits - 1.spēlētājs (Z/V) 0 Geimu skaits - 2.spēlētājs (Z/V)
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Teniss

ATP, vīrieši Bastada, Zviedrija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
138494 ŠODIEN 12:00 Kuevas P. - Del Bonis F. LIVE 1,68 2,09
139801 ŠODIEN 13:20 Imers E. - Sousa J. LIVE 2,16 1,63
131307 ŠODIEN 14:40 Novaks D. - Gaskē R. LIVE 2,50 1,48
133576 ŠODIEN 16:00 Londero, Juan Ignacio - Delliens H. LIVE 1,58 2,26

ATP, vīrieši Bastada, Zviedrija, Dubultspēles

ATP, vīrieši Ņūporta, ASV

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
200209 ŠODIEN 19:20 Zverevs M. - Granollers M. 2,90 1,37
200181 ŠODIEN 20:40 Bublik, Alexander - Sandgrens T. 2,37 1,53

ATP, vīrieši Ņūporta, ASV, Dubultspēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
201633 ŠODIEN 18:00 Klahn B / Kudla D - Arevalo-Gonzalez M / Reyes-Varela M-A 2,55 1,46
158822 ŠODIEN 21:30 Mclachlan B / Smith J-P - Monroe N / Zverev M 1,47 2,52
199827 ŠODIEN 22:00 Ebden M / Lindstedt R - Daniell M / Paes L 1,78 1,94

ATP, vīrieši Umaga, Horvātija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
138346 ŠODIEN 18:00 Bagnis F. - Serdarusic, Nino LIVE 1,38 2,85
144959 ŠODIEN 18:30 Rublev, Andrey - Lajovičs D. LIVE 1,78 1,94
155248 ŠODIEN 21:00 Caruso, Salvatore - Korič B. LIVE 3,16 1,32
118246 ŠODIEN 22:20 Bedene A. - Sinner, Jannik LIVE 1,33 3,11

ATP, vīrieši Umaga, Horvātija, Dubultspēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
201642 ŠODIEN 19:00 Mayer L / Molteni A - Brkic T / Pavic A 1,53 2,37
186546 ŠODIEN 19:20 Bolelli S / Fognini F - Haase R / Oswald P LIVE 2,09 1,68

Challenger, vīrieši Amersfoort, Netherlands

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
186165 ŠODIEN 12:00 Benchetrit, Elliot - Masurs D. 1,80 1,85
168532 ŠODIEN 12:00 Martinez Portero, Pedro - Klezars G. 1,66 2,01
168475 ŠODIEN 13:00 Gakhov, Ivan - Kolar, Zdenek 2,45 1,45
144749 ŠODIEN 13:20 Čoinskis J. - Coppejans, Kimmer 2,60 1,40
171165 ŠODIEN 13:20 Sels, Jelle - Moraing, Mats 1,95 1,70
144757 ŠODIEN 14:40 Ignatiks U. - Rola, Blaz 2,77 1,36
202428 ŠODIEN 15:30 Fanselow, Sebastian - Sijslings I. 1,98 1,68
169440 ŠODIEN 19:30 Gim.Travers D. - Safwat, Mohamed 1,70 1,95

Challenger, vīrieši Amersfoort, Netherlands, Doubles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
134873 ŠODIEN 14:20 Benchetrit E / Tatlot J - Heliovaara H / Ruusuvuori E 2,04 1,64
201787 ŠODIEN 17:30 Begemann A / Lenz J - Griekspoor S / Van Rijthoven T 1,66 2,01
163709 ŠODIEN 18:50 Prashanth N V S / Vardhan V - Brouwer G / Sels J 1,95 1,70

Challenger, vīrieši Gatineau, Canada

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
197426 ŠODIEN 04:15 Klein, Brydan - Noikrists M. 1,42 2,53
67620 ŠODIEN 17:00 Janvier, Maxime - Mmoh, Michael 2,08 1,62
67553 ŠODIEN 18:20 Couacaud, Enzo - Kwon, Soon Woo 3,04 1,30
151592 ŠODIEN 18:20 Ilkel, Cem - Polmans, Marc 1,90 1,75
200096 ŠODIEN 18:20 Kubler, Jason - Sela D. 1,90 1,75
200123 ŠODIEN 20:00 Uchiyama, Yasutaka - Kings D. 1,55 2,20
67732 19.07.19 | 01:30 Galarneau, Alexis - Lee, Duck Hee 3,55 1,22

Challenger, vīrieši Gatineau, Canada, Doubles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
200196 ŠODIEN 21:20 Lawson A / Polmans M - Harris A / LI Z 1,80 1,85
Nospiediet Esc, lai aizvērtu