Kategorijas:

Likmju filtrs
x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Teniss

ITF, sievietes Antalya, Doubles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
96213 ŠODIEN 12:00 Gubina P / Vasylyeva A - Ayzatulina U / Tatarus G N 1,69 1,93
96247 ŠODIEN 13:30 Markova J / Pantuckova M - Vanlangendonck E / Yoruk I 1,28 3,03

ITF, sievietes Antalya, Singles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
83044 ŠODIEN 10:00 Fomina, Alona - Vanlangendonck, Eliessa 1,57 2,10
83235 ŠODIEN 10:00 Markova, Johana - Radisic, Nika 1,54 2,17
83000 ŠODIEN 10:00 Pantuckova, Magdalena - Jaruskova, Timea 1,24 3,28
83445 ŠODIEN 11:30 Raducanu, Emma - Craciun, Georgia Andreea 2,74 1,34

ITF, sievietes Cantanhede, Doubles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
156411 ŠODIEN 16:30 Garcia C / Quiterio L - Hering K / Pislak M 3,31 1,24
175930 20.10.18 | 12:00 Conde Monfort L / Matsuba M - Garcia C / Quiterio L 2,98 1,29

ITF, sievietes Cantanhede, Singles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
130161 ŠODIEN 12:00 Jorge, Francisca - Drahota Szabo, Dorka LIVE 1,34 2,74
117290 ŠODIEN 12:00 Novak, Kristina - Monnet, Carole LIVE 3,02 1,28
137241 ŠODIEN 13:30 Pislak, Manca - Popescu, Anna LIVE 1,12 4,64
133016 ŠODIEN 13:30 Sall, Aminata - Lairon Navarro, Gemma 3,66 1,19

ITF, sievietes Florence, Singles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
141283 ŠODIEN 17:00 Osaka, Mari - Goncalves, Paula Cristina 1,53 2,19
141430 ŠODIEN 17:00 Volynets, Katie - Reix, Sherazad 1,78 1,82
156252 ŠODIEN 18:30 Anderson, Robin - Andreescu, Bianca Vanessa 2,17 1,54

ITF, sievietes Hamamatsu, Doubles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
67613 ŠODIEN 07:00 Kobori M / Shimizu A - Appleton E / Steur J M J 1,22 3,46
58175 ŠODIEN 07:00 Morisaki K / Yonehara M - Hayashi E / Imanishi M 2,05 1,60

ITF, sievietes Hamamatsu, Singles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
49134 ŠODIEN 04:00 Yudanov, Marina - Ayukawa, Mana 2,53 1,40
53007 ŠODIEN 04:00 Shimizu, Ayano - Yamaguchi, Mei 1,34 2,74
49080 ŠODIEN 05:30 Bandecchi, Susan - Sawayanagi, Riko 1,78 1,82
49072 ŠODIEN 05:30 Namigata J. - Cheong, Naomi 1,38 2,59

ITF, sievietes JOUE-LES-TOURS, pāri

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
136124 ŠODIEN 19:00 Frech M / Schoofs B - Kolodziejova M / Maleckova J 1,69 1,93

ITF, sievietes JOUE-LES-TOURS, Vienspēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
125753 ŠODIEN 15:00 Hesse, Amandine - Paquet, Chloe LIVE 1,78 1,82
136123 ŠODIEN 17:00 Andrianjafitrimo, Tessah - Georges, Myrtille LIVE 2,56 1,39

ITF, sievietes Monastir, Doubles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
156406 ŠODIEN 15:00 Graovac A / Kuznetsova A - Karregat D / Melgers A 6,41 1,05
157283 ŠODIEN 15:00 Hrabalova K / Tomanova N - Ghioroaie I G / Tona M 1,99 1,64
Nospiediet Esc, lai aizvērtu