Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks
0 2. puslaiks 0 Handikaps 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits
0 Precīzs rezultāts (futbols) 0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts 0 Uzvarētājs (1.-15. min)
0 Uzvarētājs (1.-30. min) 0 Uzvarētājs (1.-60. min) 0 Uzvarētājs (1.-75. min) 0 Vārtu kopskaits (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Abas komandas gūs vārtus
0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai
0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs 0 Pirmo vārtu minūte (futbols)
0 Kura komanda gūs vārtus 0 Vārti 1-15 min. 0 Vārti 16-30 min. 0 Vārti 31-45 min.
0 Vārti 46-60 min. 0 Vārti 61-75 min. 0 Vārti 76-90 min. 0 Mājnieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku?
0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājnieki gūs vārtus abos puslaikos? 0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos?
0 Viesi uzvarēs abus puslaikus? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 Pāra/Nepāra
0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Sarkanā kartīte?