Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 Handikaps 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols)
0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem
0 Vārti viesu komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti 0 1. vārti/mačs 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+)
0 Kura komanda gūs vārtus 0 Mājnieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājnieki gūs vārtus abos puslaikos?
0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Argentīna 1. Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
211467 ŠODIEN 19:15 Estudian LP - Patronato 1,92 2,99 4,32 1,17 1,77 1,33
212018 ŠODIEN 21:30 Defensa - Huracan 2,03 3,00 3,83 1,21 1,68 1,33
252023 ŠODIEN 23:45 San Lorenco - Boca Jun. 3,19 2,94 2,31 1,53 1,29 1,34
251907 22.09.19 | 02:00 Tucuman - CA Independ. 2,95 3,00 2,41 1,49 1,34 1,33
252235 22.09.19 | 17:00 Newells - Aldosivi 1,58 3,46 6,06 1,08 2,20 1,25
252790 22.09.19 | 19:15 Godoy Cruz - Banfield 3,19 3,00 2,27 1,55 1,29 1,33
252899 22.09.19 | 21:30 Lanus - Colon SF 1,53 3,59 6,46 1,07 2,31 1,24
252952 22.09.19 | 23:45 Racing - Arsenal S. 1,62 3,54 5,34 1,11 2,13 1,24

Argentīna 3. Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
269001 ŠODIEN 21:30 Canuelas - Deportivo Espanol 2,00 2,99 3,46 1,20 1,60 1,27

Argentīna Nacionālā B divīzija A grupa

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
240740 ŠODIEN 19:05 Club Atletico Temperley - Buenosairesas estudiantes 2,50 2,74 2,89 1,31 1,41 1,34
240823 ŠODIEN 21:30 Club Atletico Atlanta - Guillermo Brown 1,97 2,94 3,80 1,18 1,66 1,30

Argentīna Nacionālā B divīzija B grupa

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
240842 ŠODIEN 21:30 All Boys - Atl.Rafaela 2,98 2,84 2,36 1,45 1,29 1,32
240863 ŠODIEN 21:30 Club Almagro - Čakarita Huniors 2,01 2,82 3,86 1,17 1,63 1,32
240805 ŠODIEN 21:30 Villa Dalmine - Deportivo Riestra 2,02 2,79 3,88 1,17 1,62 1,33

Argentīna Primera B, Apertura

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
81156 ŠODIEN 19:00 San Telmo - Sacachispas FC 1,81 2,96 4,29 1,12 1,75 1,27
233696 ŠODIEN 21:30 CSD Flandria - Almirante Brown 2,20 2,77 3,25 1,23 1,50 1,31
235770 22.09.19 | 01:00 Club Atletico Los Andes - Club Atletico Fenix 2,00 2,86 3,65 1,18 1,60 1,29
Nospiediet Esc, lai aizvērtu