Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 Handikaps 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols)
0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts 0 Uzvarētājs (1.-15. min) 0 Uzvarētājs (1.-30. min)
0 Uzvarētājs (1.-60. min) 0 Uzvarētājs (1.-75. min) 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem
0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti
0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs 0 Pirmo vārtu laiks (25) - minūte 0 Pirmo vārtu minūte (futbols)
0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits 0 Kura komanda gūs vārtus 0 Vārti 1-15 min.
0 Vārti 16-30 min. 0 Vārti 31-45 min. 0 Vārti 46-60 min. 0 Vārti 61-75 min.
0 Vārti 76-90 min. 0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs 2 vai vairāk vārtu 0 Spēlētājs X gūs 3 vai vairāk vārtu
0 Būs hat-trick? 0 Mājinieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājinieki gūs vārtus abos puslaikos?
0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājinieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abos puslaikos? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Stūra sitienu skaits (Z/V) 0 Mājinieku stūra sitienu skaits (zem/virs) 0 Viesu stūra sitienu skaits (zem virs)
0 Vairāk stūra sitienu 0 Puslaiks ar lielāku stūra sitienu skaitu 0 Pirmais stūra sitiens 0 Sitienu skaits vārtu rāmī
0 Vairāk sitienu vārtu rāmī 0 Dzeltenās kartītes kopā (Z/V) 0 Pirmā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Otrā komanda - dzelteno kartīšu skaits
0 Dzelteno kartīšu skaits 1. puslaikā (zem/virs) 0 Dzelteno kartīšu skaits 2. puslaikā (zem/virs) 0 Vairāk dzelteno kartīšu 0 Pirmā dzeltenā kartiņa
0 Sarkanās kartītes kopā (Z/V) 0 11m soda sitiens spēlē? 0 11m soda sitiens 1. komandai 0 11m soda sitiens 2. komandai