Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Teniss

ITF, vīrieši Antalya, Singles M-ITF-TUR-25A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
208139 ŠODIEN 11:00 Cagnina, Julien - Galoppini, Davide 1,35 2,70
239643 ŠODIEN 11:00 Fellin, Manfred - Sakellaridis, Michalis 1,07 5,66
239762 ŠODIEN 11:00 Johann, Lars - Welte, Milan 8,26 1,01
240662 ŠODIEN 11:00 Lavagno, Edoardo - Niv, Benjamin 1,15 4,14
241029 ŠODIEN 11:30 Borza B. - Slobodchikov, Ronald 2,98 1,29
239903 ŠODIEN 12:30 Bakshi, Aleksandre - Hermans, Mats 1,10 4,95
239887 ŠODIEN 12:30 Marozsan, Fabian - Ovcharov A. 1,04 6,68
210790 ŠODIEN 12:30 Valkusz, Mate - Korolev, Vladimir 1,06 5,96
240282 ŠODIEN 13:30 Khan, Shahbaaz - Alkaya, Mert 2,07 1,59
240138 ŠODIEN 13:30 Musetti, Lorenzo - Saveljic, Igor 1,02 7,64
240657 ŠODIEN 14:30 Yulik, Viacheslav - Gusev, Daniil 1,24 3,28
201077 17.10.19 | 10:00 Lavagno, Edoardo - Nejedly, Pavel 5,16 1,09

ITF, vīrieši Doha, Singles M-ITF-QAT-03A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
137853 ŠODIEN 15:00 Den Heijers G. - Beljers A. 2,37 1,45
238544 ŠODIEN 15:00 Deviatiarov, Marat - Hansson, Gustav 2,78 1,33
238575 ŠODIEN 15:00 Folliot, Quentin - Haliak, Mikalai 1,64 1,99
238580 ŠODIEN 15:00 Khomich, Aleksei - Agarvals R. 2,01 1,63
238593 ŠODIEN 15:00 Moundir, Adam - Pontjodikromo, Sidane 1,25 3,21
172667 ŠODIEN 16:30 Elamin, Ammar - Kocevars Des.T. 7,64 1,02
238668 ŠODIEN 16:30 Kopp, Sandro - Jhun, Alexander 1,45 2,37
137865 ŠODIEN 16:30 Obert, Adrian - Adas S. 1,02 7,64
238679 ŠODIEN 16:30 Simon, Tobias - Murtaza, Muzammil 1,06 5,96
137852 ŠODIEN 16:30 Veldheer, Mick - Raisma, Kenneth 1,38 2,59
238868 ŠODIEN 18:00 Erel, Yanki - Zima, Leopold 1,25 3,21
137855 ŠODIEN 18:00 Guenther, Valentin - Rodriguez-Pace, Ricardo 3,21 1,25
238945 ŠODIEN 18:00 Semjan, Marek - Bajwa, Cheraag 1,03 7,12
239662 ŠODIEN 18:00 Teilors S. - Alkotop, Mousa 1,28 3,03
137854 ŠODIEN 18:00 Zajeds M. - Goldsteiner, Peter 5,96 1,06
239661 ŠODIEN 19:30 Zhu, Michael - Bobrov, Bogdan 4,76 1,11

ITF, vīrieši Getafe Madrid, Singles M-ITF-ESP-29A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
237875 ŠODIEN 11:30 Brugnerotto, Marco - Skatov, Timofey 2,37 1,45
237910 ŠODIEN 11:30 Catarina, Lucas - Moghini, Gabriele 1,05 6,30
238441 ŠODIEN 11:30 Fabre, Matheo - Singh, Digvijaypratap 8,26 1,01
238576 ŠODIEN 13:00 Echeverria, John - Boluda-Purkiss, Carlos 4,42 1,13
238567 ŠODIEN 13:00 Matusevich, Anton - Blanco Damea, Alvaro 1,02 7,64
238578 ŠODIEN 13:00 Poullain, Lucas - Moreno De Alboran, Nicolas 1,69 1,93
238410 ŠODIEN 13:00 Schott, Hugo - Uryson, Nicolas 1,44 2,40
238666 ŠODIEN 14:30 Chepelev, Andrey - Garcia, Alejandro 1,44 2,40
238614 ŠODIEN 14:30 Chidekh, Clement - Korreia Pas. do Karmo Ž. 6,68 1,04
238577 ŠODIEN 14:30 Martinez, Alex - Damas, Miguel 2,07 1,59
238579 ŠODIEN 14:30 Pauwels, Maxime - Barroso Campos, Alberto 1,93 1,69

ITF, vīrieši Lagos, Singles M-ITF-NGR-05A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
11922 ŠODIEN 11:30 Dahiya, Jatin - Saidi Otupio, Christian 1,03 7,12
11587 ŠODIEN 11:30 Emmanuels P. - Garanganga, Takanyi 8,26 1,01
139870 ŠODIEN 11:30 Every, Michael-John - Andu, Mukhtar 1,07 5,66
15862 ŠODIEN 11:30 Idoko, Emmanuel - Setkic, Aldin 8,26 1,01
11665 ŠODIEN 11:30 Mina, Gianni - Yego, Ibrahim Kibet 1,04 6,68
143540 ŠODIEN 11:30 Pichler, David - Sibanda, Mehluli Don Ayanda 1,24 3,28
148352 ŠODIEN 12:30 Meraut, Tristan - Osewa, Micheal Oluwatosin 1,02 7,64
151452 ŠODIEN 13:00 Goveas, Aryan - Lock, Benjamin 3,21 1,25
21094 ŠODIEN 13:00 Hale, Darryl - Lock, Courtney John 4,14 1,15
23302 ŠODIEN 13:00 Sunish, Dhruv - Igbinovia, Wilson Oswalele 1,07 5,66
20184 ŠODIEN 13:00 Timibra, Godgift - Dougaz, Aziz 8,26 1,01
19616 ŠODIEN 13:00 Vanshelboim, Eric - Ouakaa, Aziz 1,19 3,69
23952 ŠODIEN 14:00 Palm, Benjamin - Bushamuka, William 6,68 1,04

ITF, vīrieši Olomouc, Doubles M-ITF-CZE-07A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
205157 ŠODIEN 17:00 Azevedo Pereira E Oliveira B / Piros Z - Lootsma N / Nouza P 3,28 1,24
213800 ŠODIEN 17:00 Cerny M / Zapsky K - Maggioli E / Poljak D 4,58 1,12
209497 ŠODIEN 17:00 Holis E / Jermar J - Aichhorn J / Erler A 5,16 1,09

ITF, vīrieši Rodez, Doubles M-ITF-FRA-19A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
48891 ŠODIEN 18:00 Added D / Olivetti A - Blanchet U / Dussin L 1,12 4,58

ITF, vīrieši Rodez, Singles M-ITF-FRA-19A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
118335 ŠODIEN 11:00 Bouquier, Arthur - Jacquet, Kyrian 2,59 1,38
246392 ŠODIEN 11:00 Cornut-Chauvinc, Antoine - Jomby, Tom 1,93 1,69
246648 ŠODIEN 11:00 Gaston, Hugo - Reveniau, Simon 1,01 8,26
118326 ŠODIEN 12:30 Furness, Evan - Griekspoor, Scott 2,06 1,60
118329 ŠODIEN 13:00 Olivetti, Albano - Mertens, Yannick 3,43 1,22
246738 ŠODIEN 14:00 Petit, Gabriel - Heyman, Christopher 2,74 1,34
118330 ŠODIEN 14:30 Jacq, Gregoire - Eskoffiers A. 2,11 1,57
118331 ŠODIEN 16:00 Martineau, Matteo - Reymond, Arthur 1,54 2,17
118332 ŠODIEN 18:30 Bourgue, Mathias - Cayre, Paul 1,03 7,12

ITF, vīrieši Sao Paulo, Singles M-ITF-BRA-06A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
120795 ŠODIEN 17:00 Zukas, Matias - Blumenberg, Alex 1,10 4,95
120796 ŠODIEN 18:30 Torres, Juan Bautista - Dutra S.D. 5,66 1,07
138881 ŠODIEN 20:00 Amorim De Lima, Lucas - Lingua Lavallen, Alejo Lorenzo 7,64 1,02
120829 17.10.19 | 00:30 Soares Klier Junior, Gilbert - Zarichanskiy, Daniil 1,05 6,30

ITF, vīrieši Sharm El Sheikh, Singles M-ITF-EGY-24A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
164150 ŠODIEN 11:00 Asrawy, Amr - Gengel, Marek 6,68 1,04
156706 ŠODIEN 11:00 Papik, Tomas - Biloborodko, Illia 1,78 1,82
162384 ŠODIEN 12:30 Hajek, Petr - Ricca, Giorgio 2,98 1,29
171939 ŠODIEN 12:30 Kaufmann, Hans Peter - Bega, Alessandro 8,26 1,01
167925 ŠODIEN 12:30 Palan, Dominik - Fassbender, Boris 1,93 1,69
167929 ŠODIEN 14:00 Berrettini, Jacopo - Mosciatti, Marco 1,02 7,64
162389 ŠODIEN 14:00 Tajima, Naoki - Houkes, Max 1,45 2,37
169528 ŠODIEN 14:00 Uspensky, Dennis - Thurner, Noah 1,06 5,96
162394 ŠODIEN 15:30 Boyd, Kalman L. - Tamm, Kristjan 1,57 2,11
169419 ŠODIEN 15:30 Calvano, Giovanni - Oberleitner, Neil 1,19 3,69
162386 ŠODIEN 15:30 Maiga, Riccardo - Elkadi, Omar 1,02 7,64
162151 ŠODIEN 15:30 Traskin, Henrik - Vivero Gonzalez, Pablo 8,26 1,01

ITF, vīrieši Tabarka, Doubles M-ITF-TUN-42A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
238671 ŠODIEN 15:00 Beaupain S / Bittoun Kouzmine C - Bocchi L / Miceli M 2,74 1,34
Nospiediet Esc, lai aizvērtu