Kategorijas:

Likmju filtrs
x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Teniss

ITF, vīrieši Abuja, Singles M-ITF-NGR-03A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
119403 ŠODIEN 13:20 Lootsma, Niels - Nordquist, Arvid 1,04 6,76
150634 ŠODIEN 13:40 Jomby, Tom - R Prabodh, Suraj 1,15 4,10
159358 ŠODIEN 13:40 Mora, Maxime - Draper, Jack 5,06 1,10
159517 ŠODIEN 14:50 Angel, Jaimee Floyd - Emmanuel, Sylvester 1,07 5,76
119406 ŠODIEN 15:10 Prashanth, N. Vijay Sundar - Kalenichenko, Danylo 3,64 1,20
119407 ŠODIEN 15:10 Sorgi, Joao Pedro - Butulija, Boris 1,17 3,88
119995 ŠODIEN 16:20 Bushamuka, William - Kadhe, Arjun LIVE 6,44 1,05
119994 ŠODIEN 16:40 Largo, Hugo - Rebouls F. LIVE 6,86 1,04
119404 ŠODIEN 16:40 Sewanou, Arnaud - Soares Klier Junior, Gilbert 7,76 1,02
119984 ŠODIEN 17:50 Addeds D. - Kobelts P. 1,93 1,69

ITF, vīrieši Angers, Doubles M-ITF-FRA-07A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
213105 ŠODIEN 15:10 Cornut Chauvinc A / Reymond A - Jorda Sanchis D / Sanchez Izquierdo N 2,01 1,63
213104 ŠODIEN 16:40 Taylor A / Taylor J - Martineau M / Tabur C 1,69 1,93
213107 ŠODIEN 19:30 De Schepper J / Faivre P - Arreche N A / Negritu C 2,39 1,44
213106 ŠODIEN 19:30 Van De Zandschulp B / Vanneste J - Folliot Q / Okala J 1,15 4,10

ITF, vīrieši Angers, Singles M-ITF-FRA-07A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
213132 ŠODIEN 13:40 Arreče N.A. - Nikles, Johan 3,00 1,29
179066 ŠODIEN 13:40 Negritu, Christoph - Pauwels, Maxime 1,57 2,10
213111 ŠODIEN 13:40 Tabur, Clement - Delmas, Amaury 1,21 3,48
81323 ŠODIEN 15:10 Vanneste, Jeroen - Baltensperger, Raphael 1,29 2,96
179053 ŠODIEN 16:40 Hamou, Maxime - Šazals M. 1,38 2,58
213122 ŠODIEN 19:30 Musialek, Alexis - Boltz, Sebastien 3,00 1,29

ITF, vīrieši Antalya, Singles M-ITF-TUR-11A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
37228 ŠODIEN 13:25 Rodriguez, Cristian - Struvay, Eduardo LIVE 1,48 2,30
139082 ŠODIEN 13:55 Thiem, Moritz - De Jong, Jesper 7,18 1,03
136487 ŠODIEN 14:35 Ruzgas, Marius - Castelnuovo, Luca 3,31 1,24
139083 ŠODIEN 14:40 Walder, Jordi - Miladinovic, Marko 3,88 1,17
37224 ŠODIEN 14:55 Cekirge, Kuzey - O'Konnels K. 8,40 1,01
37222 ŠODIEN 16:25 Prudnikau, Aliaksandr - Rajesh, Neel 3,66 1,19

ITF, vīrieši Cairo, Singles M-ITF-EGY-14A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
35222 ŠODIEN 13:35 Igoshin, Alexander - Hajek, Petr 1,80 1,80
32054 ŠODIEN 14:45 Delage, Pierre - Dagnino, Paolo 1,18 3,84
213302 ŠODIEN 14:55 Chandrasekar, Anirudh - Moundir, Adam 6,10 1,06
30758 ŠODIEN 15:00 Fellin, Manfred - Wehnelt, Kai 4,10 1,15
43310 ŠODIEN 15:05 Jianu, Filip Cristian - Tepavac, Marko 2,27 1,49
214178 ŠODIEN 15:05 Perchicot, Mathieu - Saraiva, Bernardo 1,06 5,84
213304 ŠODIEN 16:15 Vanta, Valentin - Sokolov, Daniil 1,02 7,70

ITF, vīrieši Cancun, Singles M-ITF-MEX-06A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
43485 ŠODIEN 17:00 Gonzalez, Wilfredo - Valencia, Alejandro 1,05 6,40
43487 ŠODIEN 17:00 Lakat, Florian - Sakamoto, Pedro 2,94 1,30

ITF, vīrieši Santa Margherita Di Pula, Doubles M-ITF-ITA-05A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
51026 ŠODIEN 22:30 Hampel L / Radojkovic M - Bortolotti M / Puodziunas S LIVE 4,60 1,12

ITF, vīrieši Santa Margherita Di Pula, Singles M-ITF-ITA-05A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
37690 ŠODIEN 15:00 Dalla Valle, Enrico - Miceli, Marco LIVE 1,29 3,00
37691 ŠODIEN 15:00 Fikovičs H.P. - Prechtel, Sebastian 1,13 4,39
37688 ŠODIEN 15:00 Kekez, Duje - Martins T. 2,58 1,38
37687 ŠODIEN 15:00 Obert, Adrian - Glasspool, Lloyd LIVE 2,08 1,59
37539 ŠODIEN 15:00 Sude, Jakob - Šabanovs M. LIVE 2,41 1,44
37762 ŠODIEN 18:00 Kornea V.V. - Loccisano, Mike 1,10 4,97
40382 ŠODIEN 19:30 Bega, Alessandro - Frinzi, Mattia LIVE 1,17 3,88
40396 ŠODIEN 19:30 Petrone, Alessandro - Pichler, David 1,53 2,19
42036 ŠODIEN 21:00 Balzerani, Riccardo - Iannaccone, Federico 1,20 3,64
42038 ŠODIEN 21:00 Pietri, Benjamin - Jecan, Mircea-Alexandru 2,94 1,30

ITF, vīrieši Tabarka, Doubles M-ITF-TUN-16A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
10354 ŠODIEN 16:30 Egea F E / Paz J P - Beaupain S / Brosset S 1,22 3,46
10313 ŠODIEN 16:30 Martinez M / Schmitz C - Jones A / Jones M 1,04 6,82

ITF, vīrieši Tabarka, Singles M-ITF-TUN-16A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
214882 ŠODIEN 13:30 Cordonnier, Gregorio - Blancaneaux, Geoffrey 8,34 1,01
214893 ŠODIEN 14:30 Jandric, Darko - Trapeznikov, Zakhar 2,17 1,54
214886 ŠODIEN 14:30 Johansson-Holm, Jakob - Ghorbel, Anis 1,78 1,82
125710 ŠODIEN 14:30 Luz, Orlando - Urbanija, Mike 1,18 3,84
214892 ŠODIEN 15:00 Cacciapuoti, Simone - Tamm, Kristjan 4,97 1,10
10158 ŠODIEN 16:00 Perez Contri, Sergi - Matos, Rafael LIVE 5,18 1,09
10188 ŠODIEN 16:00 Roglan, Albert - Crepaldi, Erik LIVE 2,36 1,45
Nospiediet Esc, lai aizvērtu