Kategorijas:

Likmju filtrs
x Uzvarētājs 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 Handikaps
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V) 0 Vārtu skaits mājiniekiem
0 Vārti viesu komandai 0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Vācija amatieri Bavārijas līga, Dienvidi

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
31673 ŠODIEN 15:00 TSV Rain/Lech - TSV Schwabmünchen 1,53 4,39 4,15 1,13 2,13 1,12
31678 ŠODIEN 16:30 Nordlingen - FC Unterföhring 1,75 3,87 3,40 1,21 1,81 1,16

Vācija amatieri Bavārijas reģionālā līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
139240 ŠODIEN 15:00 FC Augsburg II - FV Illertissen 2,27 3,39 2,66 1,36 1,49 1,22
139306 ŠODIEN 15:00 TSV 1860 Rosenheim - FC Ingolstadt 04 II 2,75 3,18 2,31 1,47 1,34 1,26
139305 ŠODIEN 15:00 Viktoria Aschaffenburg - SV Schalding-Heining 2,00 3,39 3,15 1,26 1,63 1,22
139221 ŠODIEN 21:15 FC Schweinfurt 05 - Burghausen 1,68 3,53 4,30 1,14 1,94 1,21

Vācija amatieri Bādenes-Virtembergas Oberlīga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
31346 ŠODIEN 15:00 Goeppinger SV - St.Kickers 2,86 3,89 1,98 1,65 1,31 1,17

Vācija amatieri Brēmenes līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
31675 ŠODIEN 16:30 SFL Bremerhaven - Bremer SV 6,04 5,08 1,34 2,76 1,06 1,10

Vācija amatieri Hamburgas Oberlīga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
150789 ŠODIEN 15:00 TSV Buchholz 08 - Wandsbeker TSV Concordia 2,11 4,23 2,50 1,41 1,57 1,14
150782 ŠODIEN 15:30 FC Teutonia 05 - FC Suederelbe 1,29 6,00 6,00 1,06 3,00 1,06
96638 ŠODIEN 16:00 SV Rugenbergen - TUS Osdorf 2,75 3,96 2,02 1,62 1,34 1,16
97071 ŠODIEN 16:00 TSV Sasel - HSV Barmbeck-Uhlenhorst 2,11 3,95 2,60 1,38 1,57 1,16
97070 ŠODIEN 17:30 Hamburg Eimsbutteler BC - SC Victoria Hamburg 3,95 4,87 1,53 2,18 1,16 1,10

Vācija amatieri Hessenlīga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
31344 ŠODIEN 16:00 FC Ederbergland - FV Bad Vilbel 1919 4,67 4,48 1,48 2,29 1,11 1,12
31677 ŠODIEN 16:00 Hessen Kassel - KSV Baunatal 1,33 5,02 6,22 1,05 2,78 1,10

Vācija amatieri Lejasreinas (Niederrhein) Oberlīga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
151269 ŠODIEN 16:00 SC Velbert - 1. FC Kleve 2,31 3,38 2,61 1,37 1,47 1,23
151262 ŠODIEN 16:00 Schwarz Weiss Essen - TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld 1,68 3,96 3,81 1,18 1,94 1,17

Vācija amatieri Oberliga NOFV South

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
31345 ŠODIEN 15:00 FC Einheit Rudolstadt - BSG Chemie Leipzig 5,66 4,63 1,39 2,55 1,07 1,12
31674 ŠODIEN 15:00 VfB 1921 Krieschow - TV Askania Bernburg 2,11 3,85 2,64 1,36 1,57 1,17

Vācija amatieri Reģionālā līga, Ziemeļaustrumi

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
173311 ŠODIEN 14:30 Bischofswerdaer FV 08 - FC Oberlausitz Neugersdorf 2,02 3,34 3,15 1,26 1,62 1,23
173217 ŠODIEN 14:30 SV Babelsberg 03 - FSV Union Furstenwalde 1,73 3,68 3,82 1,18 1,87 1,19

Vācija amatieri Reģionālā līga, Ziemeļi

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
134502 ŠODIEN 15:00 FC Hansa Lüneburg - Norderstedt 2,45 3,22 2,55 1,39 1,42 1,25
Nospiediet Esc, lai aizvērtu