Kategorijas:

Likmju filtrs
x Uzvarētājs 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 Handikaps 12
0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra
0 2.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Rokasbumba

Austrija HLA, galvenais raunds

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
47518 22.03.19 | 20:00 Krems - West Wien 1,58 7,81 2,95 1,32 2,14
47517 23.03.19 | 20:00 Bregenz - HSG Holding Graz 1,59 8,08 2,90 1,33 2,14

Austrija HLA, Izkrīšanas raunds

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
47570 23.03.19 | 21:15 SC Kelag Ferlach - Linz 1,66 7,80 2,64 1,37 1,97
47559 23.03.19 | 21:15 Schwaz - Fivers 2,31 7,32 1,84 1,76 1,47

Dānija 1. līga, vīrieši

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
82666 ŠODIEN 19:30 Holstebro - Aarhus 1,42 9,60 3,77 1,24 2,71

Francija 1. Līga, Vīrieši

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
132839 ŠODIEN 21:00 Istres - Dunkerque 3,19 8,55 1,55 2,33 1,31
132838 ŠODIEN 21:30 Montpellier - US Ivry Handball 1,07 18,50 11,20 1,01 6,98
137146 ŠODIEN 21:30 Toulouse - Nimes 2,40 7,52 1,90 1,82 1,52
132822 ŠODIEN 21:30 Tremblay - Cesson 1,41 9,76 3,78 1,23 2,72
133201 ŠODIEN 21:45 St.Raphael - Aix 1,51 9,16 3,29 1,30 2,42
133197 21.03.19 | 21:45 Chambery Savoie - Paris 6,64 12,50 1,18 4,34 1,08
133199 23.03.19 | 18:30 Nantes - Pontault Combault 1,02 22,50 19,10 - 10,33

Grieķija A1

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
58754 ŠODIEN 16:00 AEK Athens - PAOK 1,18 11,55 5,58 1,07 3,76

Polija Polijas Superlīga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
94078 ŠODIEN 19:00 Azoty Pulawy - MKS Piotrkowianin Piotrkow Tryb. 1,08 14,40 8,58 - 5,38
94079 ŠODIEN 21:15 Wisla Plock - Kwidzyn 1,04 17,60 11,10 - 6,81
94080 21.03.19 | 19:30 Gdansk - Zabrze 3,43 8,64 1,42 2,45 1,22
94081 23.03.19 | 19:00 Glogow - Spojnia Gdynia 1,09 12,81 8,38 1,01 5,07
94083 23.03.19 | 19:30 MKS Kalisz - Pogon Handball Szczecin 1,34 9,10 3,96 1,16 2,76
94082 24.03.19 | 14:00 Zaglebie Lubin - KS Gwardia Opole 2,54 7,92 1,69 1,92 1,39

Portugāle 1. divīzija, A grupa

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
45089 ŠODIEN 22:00 Sporting - Benfica 1,40 8,80 3,53 1,21 2,52
45091 ŠODIEN 22:30 Porto - Belenenses 1,01 21,00 13,65 - 8,26

Rumānija Nacionālā Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
57874 ŠODIEN 17:30 Calarasi - CS Potaissa Turda 2,03 7,32 2,08 1,59 1,62
58312 ŠODIEN 18:00 Baia Mare - CSM Bucuresti 4,47 9,70 1,28 3,06 1,13
58336 ŠODIEN 18:00 Suceava - CS Universitatea Cluj 1,05 16,65 10,05 - 6,27
58288 ŠODIEN 18:00 Timisoara - Stiinta Bacau 1,08 14,40 8,76 - 5,45
58317 21.03.19 | 18:00 HC Buzau - Dinamo Buk. 6,94 10,60 1,15 4,19 1,04
58316 21.03.19 | 18:00 Steaua Bucuresti - CSM Fagaras 1,15 10,60 6,94 1,04 4,19

Slovākija Ekstralīga, A grupa

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
65377 ŠODIEN 19:00 Duslo Sala - Tatran Presov 8,77 13,08 1,09 5,25 --
70603 21.03.19 | 19:30 Nove Zamky - Topolcany 1,48 8,63 3,15 1,26 2,30 1,01

Somija SM Karsintasarjaan

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
61209 ŠODIEN 19:45 Akilles - HK Potsi 1,90 7,60 2,21 1,52 1,71 1,02
Nospiediet Esc, lai aizvērtu