Kategorijas:

Likmju filtrs
x Uzvarētājs 0 Āzijas handikaps 0 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 Handikaps 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols)
0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem
0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti
0 1. vārti/mačs 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits 0 Kura komanda gūs vārtus
0 Mājnieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājnieki gūs vārtus abos puslaikos? 0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos?
0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Zviedrija 1. divīzija, Ziemeļi

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
107199 ŠODIEN 17:00 Karlslunds IF Hfk - Akropolis IF 4,33 4,10 1,57 2,11 1,14 1,15
107203 21.04.19 | 16:00 Team TG FF - IF Sylvia 1,93 3,58 3,19 1,25 1,69 1,20
107201 22.04.19 | 17:00 Nyköpings Bis - Bodens BK 1,21 5,54 9,60 - 3,51 1,07
107197 22.04.19 | 18:00 Karlstad BK - Umeå FC 1,87 3,55 3,41 1,22 1,74 1,21
107196 22.04.19 | 18:00 Vasalunds IF - Gefle 1,54 3,95 4,78 1,11 2,16 1,16

Zviedrija 1. Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
68961 ŠODIEN 14:30 Sundsvall - Kalmar 2,28 3,20 3,09 1,33 1,57 1,31
69349 ŠODIEN 17:00 Sirius - Malmo 5,12 4,14 1,57 2,29 1,14 1,20
70337 21.04.19 | 16:00 Hacken - Djurgardens IF 1,81 3,63 4,04 1,21 1,91 1,25
71493 21.04.19 | 18:30 Hammarby - AFC Eskilstuna 1,41 4,46 7,12 1,07 2,74 1,18
77120 22.04.19 | 16:00 IFK Goteb. - Helsingb. 2,43 3,35 2,74 1,41 1,51 1,29
23084 24.04.19 | 20:00 AFC Eskilstuna - Ostersunds FK 3,39 3,24 2,12 1,66 1,28 1,30
23288 24.04.19 | 20:00 AIK Stock. - Hacken 2,33 3,15 3,04 1,34 1,55 1,32
24063 24.04.19 | 20:00 Elfsborg - Orebro 1,71 3,69 4,55 1,17 2,04 1,24
23649 24.04.19 | 20:00 Falkenberg - Sirius 2,59 3,47 2,49 1,48 1,45 1,27
24609 24.04.19 | 20:00 Malmo - Hammarby 1,51 4,15 5,84 1,11 2,43 1,20
24862 25.04.19 | 20:00 Djurgardens IF - Norrkoping 2,27 3,39 2,94 1,36 1,57 1,28
25333 25.04.19 | 20:00 Helsingb. - Sundsvall 2,14 3,32 3,27 1,30 1,65 1,29
25517 25.04.19 | 20:00 Kalmar - IFK Goteb. 2,18 3,21 3,26 1,30 1,62 1,31

Zviedrija 1. Līga, sievietes

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
25557 21.04.19 | 16:00 Kopparbergs/Göteborg - Eskilstuna United 1,34 5,14 5,86 1,06 2,74 1,09
24681 21.04.19 | 17:00 Rosengard - Kristianstads Dff 1,58 4,28 4,09 1,15 2,09 1,14
25331 22.04.19 | 15:00 Vittsjö Gik - Kungsbacka IF 1,19 6,38 8,94 - 3,72 1,05
25663 22.04.19 | 16:00 IF Limhamn Bunkeflo - KIF Örebro Dff 2,47 3,89 2,22 1,51 1,41 1,17

Zviedrija 2. Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
157444 ŠODIEN 14:30 Degerfors - Örgryte IS 3,21 3,46 2,06 1,67 1,29 1,25
158169 21.04.19 | 16:00 Norrby IF - Jonkoping 2,90 3,00 2,45 1,47 1,35 1,33
158167 21.04.19 | 18:30 Dalkurd FF - Mjallby 1,91 3,37 3,77 1,22 1,78 1,27
158508 22.04.19 | 16:00 Vasteras SK - Trelleborgs FF 2,06 3,32 3,32 1,27 1,66 1,27
159271 22.04.19 | 18:30 IK Frej - Osters 3,60 3,54 1,90 1,78 1,24 1,24
158768 22.04.19 | 18:30 Varbergs - Brommapoj. 2,16 3,37 3,06 1,32 1,60 1,27
102831 26.04.19 | 20:00 Örgryte IS - Vasteras SK 1,60 3,82 4,94 1,13 2,15 1,21
102845 27.04.19 | 14:30 Mjallby - Degerfors 2,52 3,42 2,52 1,45 1,45 1,26
102854 27.04.19 | 17:00 Brommapoj. - Halmstads 2,32 3,48 2,72 1,39 1,53 1,25
102851 27.04.19 | 17:00 Jonkoping - IK Frej 1,51 3,99 5,82 1,10 2,37 1,20
102846 28.04.19 | 16:00 IK Brage - Varbergs 2,14 3,49 2,99 1,33 1,61 1,25
102835 28.04.19 | 16:00 Trelleborgs FF - Dalkurd FF 2,21 3,31 3,01 1,33 1,58 1,27
102838 29.04.19 | 20:00 Osters - Norrby IF 1,65 3,87 4,47 1,16 2,07 1,21

Zviedrija 3. Līga, Dienvidi

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
102126 21.04.19 | 17:00 Ljungskile - Eskilsminne IF 1,62 3,78 4,35 1,13 2,02 1,18
102134 22.04.19 | 16:00 Torns IF - Atvidaberg 1,92 3,65 3,17 1,26 1,70 1,20
102137 22.04.19 | 17:00 Landskro. - Oskarshamns AIK 2,27 3,58 2,56 1,39 1,49 1,20
102135 22.04.19 | 17:00 Varnamo - Tvaakers IF 1,43 4,37 5,50 1,08 2,44 1,13
102131 22.04.19 | 18:00 IK Oddevold - Lindome Gif 2,26 3,62 2,55 1,39 1,50 1,20
102120 22.04.19 | 18:00 Kristianstads FF - Skövde Aik 2,27 3,58 2,56 1,39 1,49 1,20

Zviedrija 4. Līga, Norra Götaland

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 02 12
116839 ŠODIEN 16:00 Orebro Syrianska IF - Torslanda IK 1,11 7,78 12,00 4,72 1,02

Zviedrija 4. Līga, Norra Svealand

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
116154 21.04.19 | 15:30 Gamla Upsala SK - FC Gute 2,37 3,88 2,32 1,47 1,45 1,17
116113 22.04.19 | 15:00 Sundbyberg IK - IFK Mora 2,22 3,79 2,52 1,40 1,51 1,18

Zviedrija 4. Līga, Norrland

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 02
121421 ŠODIEN 16:00 Ytterhogdals IK - Anundsjö IF 1,09 8,52 12,55 5,07

Zviedrija 4. Līga, Ostra Gotaland

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 02 12
117309 22.04.19 | 16:00 FK Karlskrona - Nassjo FF 1,22 5,64 9,04 3,47 1,07

Zviedrija 4. Līga, Sodra Svealand

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
116405 21.04.19 | 17:00 IFK Aspudden-Tellus - IFK Haninge 5,46 4,99 1,38 2,61 1,08 1,10
116523 22.04.19 | 14:00 Enskede IK - AFK Linkoping 1,92 3,91 2,99 1,29 1,69 1,17
116525 22.04.19 | 15:00 Motala Aik FK - Tyresö FF 1,58 4,18 4,19 1,15 2,09 1,15
116522 22.04.19 | 20:30 Newroz FC - Värmbols FC 1,29 5,34 6,76 1,04 2,98 1,08
Nospiediet Esc, lai aizvērtu