Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku) 0 Likme bez neizšķirta 0 1. periods
0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits
0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 Rezultatīvākais periods
0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 Pāra/Nepāra 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Hokejs

Zviedrija 2. Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
75024 ŠODIEN 16:00 Vasteras - AIF Tingsrids 1,78 4,02 3,33 1,23 1,82 1,16
75274 ŠODIEN 18:30 Almtuna - Bjorkloven 2,91 3,96 1,94 1,68 1,30 1,16

Zviedrija 3. Līga, Grupa A

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
150784 ŠODIEN 16:00 IF Forshaga - Lindens Hockey 1,33 5,78 5,36 1,08 2,78 1,07
151228 ŠODIEN 17:00 Gripen HC Nykoping - IFK Kumla 1,44 5,40 4,32 1,14 2,40 1,08
151005 ŠODIEN 17:00 IF Lindlovens - HC Borlange 2,18 4,53 2,32 1,47 1,53 1,12
151007 ŠODIEN 17:00 IK Grums - IK Skovde 1,93 4,47 2,71 1,35 1,69 1,13

Zviedrija 3. Līga, Grupa B

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
94253 ŠODIEN 17:00 HF Bodens - IK Ostersunds 1,79 4,44 3,06 1,28 1,81 1,13
149284 ŠODIEN 17:00 Kiruna Aif - HF Kaliks 2,58 4,51 1,99 1,64 1,38 1,12
94244 ŠODIEN 17:00 SK Lejon - IF Team Kiruna 4,85 5,40 1,39 2,56 1,11 1,08
94246 ŠODIEN 17:00 SK Tegs - SK Ornskoldsviks 1,29 5,84 6,08 1,06 2,98 1,06

Zviedrija 3. Līga, Grupa C

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
84245 ŠODIEN 17:00 Hanhals IF - AIF Tranas 4,22 4,92 1,49 2,27 1,14 1,10
124954 ŠODIEN 17:00 IF Kallinge/Ronneby - Tiringe Sos 1,16 7,56 8,56 1,01 4,01 1,02
84260 ŠODIEN 17:00 IF Nybro - HC Dalen 1,59 4,72 3,70 1,19 2,07 1,11
84256 21.10.19 | 20:00 HC Vimmerby - IF Troja/Ljungbi 2,84 4,41 1,88 1,73 1,32 1,13

Zviedrija 3. Līga, Grupa D

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
149286 ŠODIEN 16:00 Vallentuna - HK Visbi-Roma 2,73 4,65 1,89 1,72 1,34 1,12
149298 ŠODIEN 17:00 Hanvikens SK - Segeltorps IF 2,94 4,71 1,79 1,81 1,30 1,11
149387 ŠODIEN 17:00 HC Arlanda - IK Huddinge 2,93 4,82 1,78 1,82 1,30 1,11
149038 ŠODIEN 17:00 Sollentuna HC - HK Vasbi IK 3,46 4,80 1,63 2,01 1,22 1,11
Nospiediet Esc, lai aizvērtu