Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku) 0 Likme bez neizšķirta
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 Spēlētājs X gūs vārtus
0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā 0 Rezultatīvākais periods
0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus
0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 Pāra/Nepāra 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā

Fināls, sērijas statuss 1:2

Vācija 1. Līga 2018-19 - Uzvarētājs (iesk. PO)

Kods Sākums Vispārējais uzvarētājs W
79889 ŠODIEN 20:30 Mannheim 1,38
79876 ŠODIEN 20:30 Munich 2,85

Vācija 2. līga, play-off

202083 ŠODIEN 20:30 Ravensburg - Lowen Frankfurt (4. mačs) 2,50 4,50 2,10 1,61 1,43 1,14
Fināls, sērijas statuss 2:1