Kategorijas:

Likmju filtrs
x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Anglija amatieri Dienviedu konference

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
93764 ŠODIEN 17:00 Bath City - Slough Town 1,75 3,41 4,47 1,16 1,93 1,26
93762 ŠODIEN 17:00 Dartford - Woking 3,36 3,46 2,00 1,70 1,27 1,25
93758 ŠODIEN 17:00 Easy Thurrock - Hampton & Richmond Borough FC 2,46 3,16 2,76 1,38 1,47 1,30
93757 ŠODIEN 17:00 Gločestera - Kelmsforda 3,79 3,33 1,91 1,77 1,21 1,27
91327 ŠODIEN 17:00 Hemel Hempstead - Concord Rangers 2,67 3,33 2,42 1,48 1,40 1,27
96575 ŠODIEN 17:00 Hungerford Town - Welling 3,79 3,69 1,81 1,87 1,21 1,22
90764 ŠODIEN 17:00 Īstborna - Wealdstone 2,41 3,37 2,66 1,41 1,49 1,26
96732 ŠODIEN 17:00 Oxford City - Billericay Town 2,81 3,47 2,26 1,55 1,37 1,25
96582 ŠODIEN 17:00 St.Albans City - Truro City 2,01 3,67 3,16 1,30 1,70 1,23
96579 ŠODIEN 17:00 Torquay - Dulwich Hamlet 1,36 4,81 6,92 1,06 2,84 1,14
96580 ŠODIEN 17:00 Vestona Supermēra - Chippenham Town 2,71 3,41 2,36 1,51 1,39 1,26

Anglija amatieri Ziemeļu konference

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
85149 ŠODIEN 17:00 Blyth Spartans - Kiddermin. 2,60 3,40 2,45 1,47 1,42 1,26
85550 ŠODIEN 17:00 Bradford Park Avenue - Chester 2,75 3,46 2,30 1,53 1,38 1,25
85515 ŠODIEN 17:00 Chorley FC - Ashton Utd 1,20 6,00 11,50 - 3,94 1,09
86389 ŠODIEN 17:00 Curzon Ashton FC - Altrincham 3,02 3,42 2,16 1,60 1,32 1,26
87289 ŠODIEN 17:00 Guiseley AFC - Alfreton 2,40 3,34 2,70 1,40 1,49 1,27
89026 ŠODIEN 17:00 York - Nuneaton Town 1,50 4,05 5,76 1,09 2,38 1,19
88817 ŠODIEN 17:00 Southport - FC United of Manchester 1,66 3,84 4,46 1,16 2,06 1,21
89028 ŠODIEN 17:00 Spennymoor Town - Leamington 1,50 4,16 5,52 1,10 2,37 1,18

Anglija amatieri Dienvidu FL, Premjer div., Centrālā

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
31948 ŠODIEN 17:00 Banbury United - ST Ives Town 2,12 3,48 2,84 1,32 1,56 1,21
31943 ŠODIEN 17:00 Bedworth United - Kings Lynn 7,32 4,39 1,34 2,74 1,03 1,13
31950 ŠODIEN 17:00 Biggleswade Town - Lowestoft Town 1,54 4,02 4,75 1,11 2,18 1,16
31942 ŠODIEN 17:00 Halesowen Town - Rushden & Diamonds 4,73 3,78 1,58 2,10 1,11 1,18
31785 ŠODIEN 17:00 Hitchin Town - Stratford Town 3,78 3,73 1,73 1,88 1,18 1,19
31944 ŠODIEN 17:00 Kettering Town - Rushall Olympic 1,29 5,08 7,24 1,03 2,99 1,09
31467 ŠODIEN 17:00 Leiston - Alvechurch 2,37 3,44 2,51 1,40 1,45 1,22
31464 ŠODIEN 17:00 Redditch United - Needham Market FC 2,60 3,63 2,22 1,51 1,38 1,20
31472 ŠODIEN 17:00 Royston Town FC - Coalville Town 2,32 3,54 2,52 1,40 1,47 1,21
31390 ŠODIEN 17:00 ST Neots Town FC - Barwell FC 2,41 3,47 2,45 1,42 1,44 1,21
31466 ŠODIEN 17:00 Tamvorta - Stourbridge 4,01 3,53 1,73 1,88 1,16 1,21

Anglija amatieri Dienvidu FL, Premjer div., Dienvidi

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
223194 ŠODIEN 17:00 Frome Town - Chesham Utd 2,31 3,58 2,51 1,40 1,48 1,20
223210 ŠODIEN 17:00 Harrow Borough - Poole Town 2,59 3,99 2,11 1,57 1,38 1,16
223212 ŠODIEN 17:00 Hartley Wintney - Tiverton Town 2,21 3,66 2,60 1,38 1,52 1,19
223220 ŠODIEN 17:00 Hendon - Gosport Borough 1,83 3,59 3,49 1,21 1,77 1,20
223198 ŠODIEN 17:00 Kings Langley - Beaconsfield Sycob FC 1,88 3,69 3,25 1,25 1,73 1,19
223202 ŠODIEN 17:00 Salisberija - Basingstouktauna 1,54 4,18 4,52 1,13 2,17 1,15
223211 ŠODIEN 17:00 Steinstauna - Metropolitan Police 13,20 7,44 1,11 4,76 - 1,02
223195 ŠODIEN 17:00 Swindon Supermarine - Dorchester Town 1,91 3,69 3,16 1,26 1,70 1,19
223201 ŠODIEN 17:00 Taunton Town - Fārnboro 1,57 4,30 4,11 1,15 2,10 1,14
223193 ŠODIEN 17:00 Weymouth FC - Seintas Merthyr 1,63 4,13 3,94 1,17 2,02 1,15
223196 ŠODIEN 17:00 Wimborne Town - Walton Casuals 1,72 4,01 3,58 1,20 1,89 1,16

Anglija amatieri Istmiešu Futbola līga, Premjerdivīzija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
234221 ŠODIEN 17:00 Bognor Regis - Haringey Borough 2,17 3,48 2,75 1,34 1,54 1,21
234375 ŠODIEN 17:00 Brightlingsea Regent - Kingstonian 2,36 3,23 2,65 1,36 1,46 1,25
234377 ŠODIEN 17:00 Carshalton Ath - Lewes 2,11 3,37 2,93 1,30 1,57 1,23
234536 ŠODIEN 17:00 Corinthian Casuals - Margate 2,26 3,23 2,79 1,33 1,50 1,25
234389 ŠODIEN 17:00 Dorking Wanderers - Bishops Stortford 1,27 5,12 7,64 1,02 3,07 1,09
234538 ŠODIEN 17:00 Enfield Town - Folkestone Invicta 2,32 3,54 2,52 1,40 1,47 1,21
234532 ŠODIEN 17:00 Harlow Town - Whitehawk 2,37 3,35 2,56 1,39 1,45 1,23
234539 ŠODIEN 17:00 Leatherhead - Hornchurch 1,68 3,64 4,12 1,15 1,93 1,19
234391 ŠODIEN 17:00 Potters Bar Town - Burgess Hill Town 1,59 3,60 4,88 1,10 2,07 1,20
234533 ŠODIEN 17:00 Tonbridge Angels - Merstham 2,36 3,04 2,80 1,33 1,46 1,28
234537 ŠODIEN 17:00 Wingate & Frinchley - FK worthing 3,43 3,09 2,02 1,63 1,22 1,27

Anglija amatieri Ziemeļu Futbola līga, Premjerdivīzija

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
215973 ŠODIEN 17:00 Bamber Bridge - South Shields 3,17 3,50 1,96 1,66 1,26 1,21
215979 ŠODIEN 17:00 Basford United - Stafford Rangers 1,68 3,80 3,99 1,16 1,95 1,18
215976 ŠODIEN 17:00 Buxton FC - Hednesford Town 1,83 3,53 3,57 1,21 1,77 1,21
215981 ŠODIEN 17:00 Farsley Celtic - Witton Albion 1,63 3,80 4,28 1,14 2,01 1,18
215974 ŠODIEN 17:00 Grantham Town - Matlock Town 2,31 3,42 2,60 1,38 1,48 1,22
215982 ŠODIEN 17:00 Haida - Whitby Town 2,16 3,32 2,88 1,31 1,54 1,23
215977 ŠODIEN 17:00 Marine FC - Workington 1,92 3,37 3,42 1,22 1,70 1,23
215975 ŠODIEN 17:00 North Ferriby Utd - Gainsborough Trinity 8,12 5,42 1,24 3,25 1,01 1,08
223221 ŠODIEN 17:00 Scarborough Athletic - Mickleover Sports 1,49 4,08 5,14 1,09 2,27 1,16
215980 ŠODIEN 17:00 Stalibridža - Lancaster City 2,16 3,32 2,88 1,31 1,54 1,23
215978 ŠODIEN 17:00 Warrington Town - Nantwich Town 2,16 3,27 2,93 1,30 1,55 1,24
Nospiediet Esc, lai aizvērtu