Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Anglija amatieri Dienviedu konference

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
153255 ŠODIEN 17:00 Bath City - Dulwich Hamlet 1,76 3,41 3,81 1,16 1,80 1,20
153388 ŠODIEN 17:00 Dartford - Īstborna 1,62 3,77 4,15 1,13 1,98 1,17
153415 ŠODIEN 17:00 Havanta & Vaterlovilla - St.Albans City 1,33 4,46 6,78 1,02 2,69 1,11
153390 ŠODIEN 17:00 Hemel Hempstead - Concord Rangers 2,75 3,19 2,24 1,48 1,32 1,23
153561 ŠODIEN 17:00 Hungerford Town - Braintree 2,52 3,34 2,34 1,44 1,38 1,21
153408 ŠODIEN 17:00 Kelmsforda - Slough Town 2,34 3,25 2,57 1,36 1,44 1,22
153391 ŠODIEN 17:00 Madstone United - Hampton & Richmond Borough FC 2,33 3,19 2,63 1,35 1,44 1,24
153568 ŠODIEN 17:00 Oxford City - Tonbridge Angels 2,06 3,40 2,91 1,28 1,57 1,21
153393 ŠODIEN 17:00 Wealdstone - Dorking Wanderers 1,76 3,61 3,59 1,18 1,80 1,18
153394 ŠODIEN 17:00 Weymouth FC - Billericay Town 1,62 3,80 4,11 1,14 1,97 1,16
153569 ŠODIEN 17:00 Welling - Chippenham Town 2,00 3,20 3,21 1,23 1,60 1,23

Anglija amatieri Ziemeļu konference

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
55575 ŠODIEN 17:00 Boston United - Telford United 1,56 3,67 4,76 1,09 2,07 1,17
55280 ŠODIEN 17:00 Bradford Park Avenue - Kettering Town 3,68 3,49 1,77 1,79 1,17 1,20
55577 ŠODIEN 17:00 Chester - Brackley Town 2,71 2,91 2,43 1,40 1,32 1,28
55281 ŠODIEN 17:00 Curzon Ashton FC - Gločestera 2,05 3,24 3,06 1,26 1,57 1,23
55578 ŠODIEN 17:00 Farsley Celtic - Blyth Spartans 1,61 3,69 4,32 1,12 1,99 1,17
55287 ŠODIEN 17:00 Guiseley AFC - Gateshead 2,81 3,04 2,28 1,46 1,30 1,26
55579 ŠODIEN 17:00 Hereford United - Darlington 2,34 3,10 2,68 1,33 1,44 1,25
55566 ŠODIEN 17:00 Kiddermin. - York 2,62 3,01 2,44 1,40 1,35 1,26
55581 ŠODIEN 17:00 Leamington - Southport 2,65 3,17 2,32 1,44 1,34 1,24
55572 ŠODIEN 17:00 Spennymoor Town - Alfreton 1,67 3,44 4,27 1,12 1,91 1,20

Anglija amatieri Isthmian League, Premier Division

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
69287 ŠODIEN 17:00 Bishops Stortford - Hornchurch 3,15 3,57 1,90 1,67 1,24 1,19
69012 ŠODIEN 17:00 Bowers Pitsea - Leatherhead 2,23 3,33 2,67 1,34 1,48 1,22
69471 ŠODIEN 17:00 Easy Thurrock - Cray Wanderers 2,19 3,48 2,63 1,34 1,50 1,19
69468 ŠODIEN 17:00 Folkestone Invicta - Wingate & Frinchley 1,42 4,05 5,80 1,05 2,38 1,14
69343 ŠODIEN 17:00 Haringey Borough - Bognor Regis 2,80 3,47 2,09 1,55 1,30 1,20
69344 ŠODIEN 17:00 Horsham - FK "cheshunt" 1,38 4,26 6,08 1,04 2,50 1,12
64270 ŠODIEN 17:00 Kingstonian - FK worthing 3,51 3,39 1,84 1,72 1,19 1,21
69286 ŠODIEN 17:00 Lewes - Brightlingsea Regent 1,56 3,84 4,50 1,11 2,07 1,16
64555 ŠODIEN 17:00 Margate - Carshalton Ath 3,05 3,41 1,99 1,61 1,26 1,20
69475 ŠODIEN 17:00 Merstham - Enfield Town 3,06 3,49 1,96 1,63 1,26 1,19
69341 ŠODIEN 17:00 Potters Bar Town - Corinthian Casuals 1,86 3,54 3,30 1,22 1,71 1,19

Anglija amatieri Northern Premier League, Premier Division

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
41437 ŠODIEN 17:00 Bamber Bridge - FC United of Manchester 2,71 3,79 2,04 1,58 1,33 1,16
41332 ŠODIEN 17:00 Basford United - Atherton Collieries 1,47 3,99 5,20 1,07 2,26 1,15
42512 ŠODIEN 17:00 Lancaster City - Nantwich Town 2,01 3,65 2,84 1,30 1,60 1,18
43380 ŠODIEN 17:00 Matlock Town - Whitby Town 2,42 3,56 2,33 1,44 1,41 1,19
42419 ŠODIEN 17:00 Mickleover Sports - Gainsborough Trinity 2,15 3,53 2,67 1,34 1,52 1,19
41429 ŠODIEN 17:00 Radcliffe Bor - Grantham Town 1,81 3,56 3,45 1,20 1,75 1,19
43403 ŠODIEN 17:00 South Shields - Buxton FC 1,42 4,26 5,42 1,06 2,39 1,13
41331 ŠODIEN 17:00 Stalibridža - Witton Albion 1,96 3,55 3,01 1,26 1,63 1,19
43479 ŠODIEN 17:00 Warrington Town - Scarborough Athletic 1,90 3,55 3,17 1,24 1,67 1,19

Anglija amatieri Southern League, Premier Division Central

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
174226 ŠODIEN 17:00 Alvechurch - Needham Market FC 3,79 3,43 1,76 1,80 1,16 1,20
174242 ŠODIEN 17:00 Banbury United - Stourbridge 2,19 3,43 2,66 1,34 1,50 1,20
174231 ŠODIEN 17:00 Bromsgrove Rovers - Hitchin Town 1,37 4,65 5,60 1,06 2,54 1,10
174296 ŠODIEN 17:00 Coalville Town - Rushden & Diamonds 1,96 3,55 3,01 1,26 1,63 1,19
174239 ŠODIEN 17:00 Leiston - Barwell FC 2,67 3,67 2,10 1,55 1,34 1,18
174304 ŠODIEN 17:00 Lowestoft Town - Stratford Town 1,71 3,82 3,61 1,18 1,86 1,16
174718 ŠODIEN 17:00 Peterborough Sports FC - ST Ives Town 1,20 5,60 8,96 - 3,45 1,06
174717 ŠODIEN 17:00 Redditch United - Nuneaton 8,28 5,68 1,21 3,37 - 1,06
176006 ŠODIEN 17:00 Royston Town FC - Hednesford Town 1,75 3,73 3,52 1,19 1,81 1,17
176007 ŠODIEN 17:00 Rushall Olympic - Kings Langley 2,24 3,38 2,62 1,35 1,48 1,21
175932 ŠODIEN 17:00 Tamvorta - Biggleswade Town 1,48 4,13 4,86 1,09 2,23 1,13

Anglija amatieri Southern League, Premier Division South

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
132964 ŠODIEN 17:00 Beaconsfield Sycob FC - Poole Town 3,83 3,60 1,71 1,86 1,16 1,18
132724 ŠODIEN 17:00 Blackfield & Langley - Seintas Merthyr 2,70 3,37 2,19 1,50 1,33 1,21
132965 ŠODIEN 17:00 Chesham Utd - Gosport Borough 1,62 3,85 4,06 1,14 1,98 1,16
132973 ŠODIEN 17:00 Dorchester Town - Vestona Supermēra 3,99 3,97 1,61 1,99 1,15 1,15
132725 ŠODIEN 17:00 Fārnboro - Swindon Supermarine 2,55 3,41 2,28 1,46 1,37 1,20
132966 ŠODIEN 17:00 Hayes & Yeading - Taunton Town 2,44 3,49 2,34 1,44 1,40 1,19
132726 ŠODIEN 17:00 Metropolitan Police - Yate Town 1,81 3,56 3,45 1,20 1,75 1,19
132967 ŠODIEN 17:00 Salisberija - Hendon 2,33 3,28 2,57 1,36 1,44 1,22
132917 ŠODIEN 17:00 Tiverton Town - Wimborne Town 1,42 4,18 5,56 1,06 2,39 1,13
132969 ŠODIEN 17:00 Truro City - Harrow Borough 1,37 4,40 6,00 1,04 2,54 1,12
132960 ŠODIEN 17:00 Walton Casuals - Hartley Wintney 2,63 3,48 2,19 1,50 1,34 1,19
Nospiediet Esc, lai aizvērtu