Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku) 0 Likme bez neizšķirta
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus
0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti
0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs) 0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs 0 Rezultatīvākais periods
0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 Pāra/Nepāra 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Hokejs

Krievija KHL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
134568 ŠODIEN 19:00 Kazaņa Ak Bars - Jokerit Helsinki 1,66 4,30 4,37 1,20 2,17 1,20
135406 ŠODIEN 19:00 Neftekhimik Ņižņekamska - SKA Sanktpēterburga 5,56 4,42 1,52 2,46 1,13 1,19
135549 ŠODIEN 19:10 Dinamo Minska - Torpedo Ņižņijnovgoroda 2,48 3,98 2,44 1,53 1,51 1,23
135992 ŠODIEN 19:30 Vitjaz Maskavas apg. - Traktor Čeļabinska 1,85 3,82 3,82 1,25 1,91 1,25
137362 18.10.19 | 17:00 Avtomobilist Jekaterinburga - Avangard Omska 2,29 3,78 2,59 1,43 1,54 1,22
137463 18.10.19 | 19:30 Soči - Sibir Novosibirska 2,18 3,61 2,85 1,36 1,59 1,24
142600 19.10.19 | 10:00 Admiral Vladivostoka - Severstal Čerepoveca 2,12 3,71 2,89 1,35 1,62 1,22
143389 19.10.19 | 10:00 Red Star Kunlun - Dinamo Maskava 2,68 3,80 2,22 1,57 1,40 1,21
143622 19.10.19 | 14:30 Salavat Julajev Ufa - Kazaņa Ak Bars 2,52 3,70 2,38 1,50 1,45 1,22
143708 19.10.19 | 17:00 CSKA Maskava - Traktor Čeļabinska 1,22 6,36 9,12 1,02 3,75 1,08
144189 19.10.19 | 17:00 Jokerit Helsinki - Torpedo Ņižņijnovgoroda 1,75 4,11 3,67 1,23 1,94 1,18
144771 20.10.19 | 14:00 Nur Sultan - Vitjaz Maskavas apg. 2,21 3,73 2,73 1,39 1,58 1,22
145888 20.10.19 | 15:00 Metallurg Magņitogorska - Avangard Omska 2,38 3,70 2,52 1,45 1,50 1,22
146321 20.10.19 | 17:00 SKA Sanktpēterburga - Spartak Maskava 1,45 4,58 5,60 1,10 2,52 1,15
146074 20.10.19 | 17:30 Dinamo Rīga - Neftekhimik Ņižņekamska 2,60 3,67 2,33 1,52 1,43 1,23
332768 21.10.19 | 12:00 Amur Habarovska - Dinamo Maskava 2,94 3,76 2,08 1,65 1,34 1,22
333111 21.10.19 | 14:30 Red Star Kunlun - Soči 2,29 3,78 2,59 1,43 1,54 1,22
333209 21.10.19 | 17:00 Avtomobilist Jekaterinburga - Kazaņa Ak Bars 2,43 3,80 2,43 1,48 1,48 1,22
333295 21.10.19 | 19:30 CSKA Maskava - Torpedo Ņižņijnovgoroda 1,30 5,32 7,72 1,04 3,15 1,11
333167 21.10.19 | 19:30 Lokomotiv Jaroslavļa - Traktor Čeļabinska 1,98 3,84 3,11 1,31 1,72 1,21
136701 22.10.19 | 15:30 Sibir Novosibirska - Vitjaz Maskavas apg. 2,33 3,81 2,53 1,45 1,52 1,21
138250 22.10.19 | 17:00 Salavat Julajev Ufa - Avangard Omska 2,49 3,77 2,38 1,50 1,46 1,22
139245 22.10.19 | 18:30 Jokerit Helsinki - Spartak Maskava 1,71 4,20 3,79 1,22 1,99 1,18
140697 22.10.19 | 19:10 Dinamo Minska - Nur Sultan 2,65 3,95 2,19 1,59 1,41 1,20
142967 22.10.19 | 19:30 SKA Sanktpēterburga - Neftekhimik Ņižņekamska 1,23 6,04 9,20 1,02 3,65 1,08

Krievija KHL 2019-20 - Uzvarētājs (iesk.PlayOff)

Kods Sākums Vispārējais uzvarētājs W
55875 21.10.19 | 19:00 CSKA Maskava (U) 2,45
55876 21.10.19 | 19:00 SKA Sanktpēterburga (U) 6,50
55878 21.10.19 | 19:00 Avangard Omska (U) 6,75
55880 21.10.19 | 19:00 Avtomobilist Jekaterinburga (U) 9,75
55884 21.10.19 | 19:00 Kazaņa Ak Bars (U) 9,75
55883 21.10.19 | 19:00 Salavat Julajev Ufa (U) 12,00
55879 21.10.19 | 19:00 Metallurg Magņitogorska (U) 17,00
56019 21.10.19 | 19:00 Dinamo Maskava (U) 23,00
55965 21.10.19 | 19:00 Jokerit Helsinki (U) 25,00
55972 21.10.19 | 19:00 Lokomotiv Jaroslavļa (U) 25,00
56102 21.10.19 | 19:00 Vitjaz Maskavas apg. (U) 26,00
56015 21.10.19 | 19:00 Nur Sultan (U) 28,00
55976 21.10.19 | 19:00 Spartak Maskava (U) 35,00
56016 21.10.19 | 19:00 Torpedo Ņižņijnovgoroda (U) 42,00
56017 21.10.19 | 19:00 Traktor Čeļabinska (U) 50,00
56029 21.10.19 | 19:00 Sibir Novosibirska (U) 85,00
56018 21.10.19 | 19:00 Red Star Kunlun (U) 120,00
56020 21.10.19 | 19:00 Soči (U) 130,00
56121 21.10.19 | 19:00 Neftekhimik Ņižņekamska (U) 150,00
74545 21.10.19 | 19:00 Dinamo Minska 200,00
56126 21.10.19 | 19:00 Admiral Vladivostoka (U) 300,00
56039 21.10.19 | 19:00 Dinamo Rīga (U) 300,00
56152 21.10.19 | 19:00 Severstal Čerepoveca (U) 300,00
56124 21.10.19 | 19:00 Amur Habarovska (U) 600,00

Krievija MHL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
271155 ŠODIEN 14:30 Sibirskie Snaiperi - Kuznetskie Medvedi 1,35 5,52 5,28 1,08 2,70 1,08
70641 ŠODIEN 17:00 MHK Spartak - Russkie Vitjazi 2,03 3,80 2,81 1,32 1,62 1,18
70535 ŠODIEN 18:00 Čaika - Belie Medvedi 2,33 3,81 2,38 1,45 1,46 1,18
48667 ŠODIEN 18:00 Loko - ORG Junior 1,01 15,85 17,25 - 8,26 -
271184 ŠODIEN 18:30 Almaz - HK Rīga 1,30 5,44 6,32 1,05 2,92 1,08
271218 ŠODIEN 19:00 Atlanti - Ska-Varyagi 2,39 3,78 2,34 1,46 1,45 1,18
271252 ŠODIEN 19:00 MHK Dynamo Moscow - MHK Krylia Sovetov 2,08 3,74 2,76 1,34 1,59 1,19
271522 ŠODIEN 19:00 SKA 1946 - Amurskie Tigri 1,07 9,42 14,20 - 5,66 -
48770 18.10.19 | 17:00 Krasnaja Armija - Dinamo Sanktpēterburga 2,48 3,50 2,37 1,45 1,41 1,21

Krievija VHL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
207197 ŠODIEN 14:30 KRS Heilongjiang - Jugra Hantimansijska 4,62 4,63 1,50 2,31 1,13 1,13
242830 ŠODIEN 14:30 KRS Peking - Tjumeņa Rubin 3,53 3,84 1,80 1,84 1,23 1,19
203680 ŠODIEN 19:00 Čehova Zvezda - HC Rostov 1,18 6,84 9,52 1,01 3,98 1,05
206121 ŠODIEN 19:30 Dinamo Sanktpēterburga - Humo Tashkent 1,50 4,46 4,81 1,12 2,31 1,14
Nospiediet Esc, lai aizvērtu