Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku) 0 Likme bez neizšķirta
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus
0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti
0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs) 0 Punkti (iekļ. papildl.) - spēlētājs X (Z/V) 0 Rezultatīvākais periods 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 Pāra/Nepāra 0 Kopā gūti vārti (iesk.papildlaiku) - spēlētajs X (Z/V) 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Hokejs

Krievija KHL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
82493 ŠODIEN 11:00 Admiral Vladivostoka - Severstal Čerepoveca 2,22 4,02 2,75 1,43 1,63 1,23
88911 ŠODIEN 11:30 Amur Habarovska - Jokerit Helsinki 3,63 4,36 1,79 1,98 1,27 1,20
120385 ŠODIEN 13:30 Red Star Kunlun - Lokomotiv Jaroslavļa 3,16 4,05 2,00 1,78 1,34 1,22
127120 ŠODIEN 14:30 Sibir Novosibirska - Spartak Maskava LIVE 2,52 3,94 2,42 1,54 1,50 1,23
136865 ŠODIEN 15:30 Astana Baris - Salavat Julajev Ufa 2,11 4,28 2,80 1,41 1,69 1,20
137364 ŠODIEN 16:00 Traktor Čeļabinska - Torpedo Ņižņijnovgoroda 2,42 3,90 2,53 1,49 1,53 1,24
147546 ŠODIEN 18:00 Neftekhimik Ņižņekamska - Vitjaz Maskavas apg. LIVE 2,32 3,92 2,64 1,46 1,58 1,23
150088 ŠODIEN 18:30 Avangard Omska - Soči 1,64 4,52 4,30 1,20 2,20 1,19
150024 ŠODIEN 18:30 CSKA Maskava - Avtomobilist Jekaterinburga 1,48 4,87 5,52 1,14 2,59 1,17
149748 ŠODIEN 18:30 SKA Sanktpēterburga - Dinamo Maskava 1,37 5,74 6,28 1,11 3,00 1,12
158917 ŠODIEN 19:30 Dinamo Rīga - Metallurg Magņitogorska 3,16 4,05 2,00 1,78 1,34 1,22
296069 21.01.19 | 18:30 Dinamo Maskava - Severstal Čerepoveca 1,32 5,86 7,20 1,08 3,23 1,12
295999 21.01.19 | 18:30 Jokerit Helsinki - Neftekhimik Ņižņekamska 1,42 5,44 5,72 1,13 2,79 1,14
295874 21.01.19 | 18:30 Spartak Maskava - Torpedo Ņižņijnovgoroda 2,17 3,97 2,86 1,40 1,66 1,23
296295 22.01.19 | 11:00 Admiral Vladivostoka - Avangard Omska 4,47 4,68 1,60 2,29 1,19 1,18
295912 22.01.19 | 11:00 Amur Habarovska - Sibir Novosibirska 2,26 3,93 2,73 1,43 1,61 1,24
296122 22.01.19 | 13:30 Red Star Kunlun - Salavat Julajev Ufa 2,69 4,17 2,21 1,64 1,44 1,21
296035 22.01.19 | 16:00 Avtomobilist Jekaterinburga - Traktor Čeļabinska 1,32 5,76 7,60 1,07 3,28 1,12
296330 22.01.19 | 16:00 Metallurg Magņitogorska - Astana Baris 1,95 4,37 3,11 1,35 1,82 1,20
295962 22.01.19 | 18:30 Lokomotiv Jaroslavļa - CSKA Maskava 4,18 4,23 1,70 2,10 1,21 1,21
296261 22.01.19 | 18:30 SKA Sanktpēterburga - Dinamo Minska 1,16 8,40 12,05 1,02 4,95 1,06
295827 22.01.19 | 19:30 Dinamo Rīga - Slovan Bratislava 1,59 4,67 4,51 1,19 2,29 1,18
106635 23.01.19 | 18:30 Jokerit Helsinki - Kazaņa Ak Bars 2,00 4,26 3,05 1,36 1,78 1,21
107325 23.01.19 | 18:30 Soči - Neftekhimik Ņižņekamska 1,95 4,13 3,23 1,32 1,81 1,22
107197 23.01.19 | 18:30 Spartak Maskava - Severstal Čerepoveca 1,58 4,67 4,57 1,18 2,31 1,17
106935 23.01.19 | 18:30 Vitjaz Maskavas apg. - Torpedo Ņižņijnovgoroda 2,26 4,00 2,69 1,44 1,61 1,23
94260 24.01.19 | 11:00 Admiral Vladivostoka - Sibir Novosibirska 2,52 3,94 2,42 1,54 1,50 1,23
95250 24.01.19 | 11:00 Amur Habarovska - Avangard Omska 3,52 4,25 1,84 1,93 1,28 1,21
94187 24.01.19 | 13:30 Red Star Kunlun - Salavat Julajev Ufa 2,70 4,13 2,22 1,63 1,44 1,22
97344 24.01.19 | 16:00 Metallurg Magņitogorska - Traktor Čeļabinska 1,53 4,72 5,04 1,16 2,44 1,17
98328 24.01.19 | 18:30 Lokomotiv Jaroslavļa - Slovan Bratislava 1,28 6,32 8,02 1,06 3,53 1,10
98423 24.01.19 | 18:30 SKA Sanktpēterburga - Astana Baris 1,31 6,24 7,02 1,08 3,30 1,10
98029 24.01.19 | 19:30 Dinamo Rīga - Dinamo Minska 1,75 4,17 3,95 1,23 2,03 1,21

Krievija KHL 2018-19 - Uzvarētājs (iesk.PlayOff)

Kods Sākums Vispārējais uzvarētājs W
83439 22.01.19 | 20:00 CSKA Maskava 2,60
83431 22.01.19 | 20:00 SKA Sanktpēterburga 3,20
83441 22.01.19 | 20:00 Kazaņa Ak Bars 5,25
83458 22.01.19 | 20:00 Avangard Omska 7,20
83464 22.01.19 | 20:00 Avtomobilist Jekaterinburga 8,50
83460 22.01.19 | 20:00 Jokerit Helsinki 13,00
83450 22.01.19 | 20:00 Metallurg Magņitogorska 13,50
83442 22.01.19 | 20:00 Salavat Julajev Ufa 23,00
83451 22.01.19 | 20:00 Lokomotiv Jaroslavļa 28,00
83477 22.01.19 | 20:00 Astana Baris 32,00
83465 22.01.19 | 20:00 Dinamo Maskava 48,00
83468 22.01.19 | 20:00 Torpedo Ņižņijnovgoroda 50,00
83473 22.01.19 | 20:00 Spartak Maskava 70,00
83466 22.01.19 | 20:00 Traktor Čeļabinska 165,00
83472 22.01.19 | 20:00 Soči 170,00
83471 22.01.19 | 20:00 Red Star Kunlun 200,00
83479 22.01.19 | 20:00 Vitjaz Maskavas apg. 200,00
83470 22.01.19 | 20:00 Sibir Novosibirska 250,00
83469 22.01.19 | 20:00 Neftekhimik Ņižņekamska 350,00
83490 22.01.19 | 20:00 Dinamo Rīga 450,00
83480 22.01.19 | 20:00 Amur Habarovska 1500,00
83474 22.01.19 | 20:00 Dinamo Minska 5000,00
83492 22.01.19 | 20:00 Admiral Vladivostoka 6000,00
83481 22.01.19 | 20:00 Severstal Čerepoveca 6000,00
83478 22.01.19 | 20:00 Slovan Bratislava 6000,00

Krievija MHL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
218735 ŠODIEN 13:00 Omskas Jastrebij - Irbis 2,28 4,14 2,32 1,47 1,49 1,15
219222 ŠODIEN 14:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 1,08 9,48 12,80 - 5,45 -
228614 ŠODIEN 16:00 Mamonti Jugri - Sputnik Almetievsk 1,24 5,86 7,34 1,02 3,26 1,06
228429 ŠODIEN 16:00 Sarmati - Sibirskie Snaiperi 2,38 3,85 2,32 1,47 1,45 1,17
228885 ŠODIEN 16:00 Tyumenskij Legion - Reaktor 2,38 3,96 2,28 1,49 1,45 1,16

Krievija VHL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
72498 ŠODIEN 12:30 Ceng Tou - HK Rjazaņa 2,21 3,58 2,72 1,37 1,55 1,22
72304 ŠODIEN 13:30 KRS Heilongjiang - Voroņeža Buran 5,42 5,90 1,34 2,82 1,09 1,07
72433 ŠODIEN 16:00 Toros Ņeftekamska - Sokol Krasnojarska 1,41 4,77 5,58 1,09 2,57 1,13
72579 ŠODIEN 17:30 Almetjevska Ņeftjaņik - Metallurg Novokuzņecka 1,35 5,30 5,82 1,08 2,77 1,10
72689 ŠODIEN 17:30 Khimik Voskresenska - Tjumeņa Rubin 2,59 3,39 2,39 1,47 1,40 1,24
72359 ŠODIEN 18:00 Čehova Zvezda - Jugra Hantimansijska 2,40 3,90 2,35 1,49 1,47 1,19
100475 18.01.19 | 15:30 Kurgana Zauralie - Čelmet Čeļabinska 1,75 3,98 3,64 1,22 1,90 1,18
100639 18.01.19 | 16:00 Bars Kazaņa - Lada Toljati 2,69 3,84 2,14 1,58 1,37 1,19
101667 18.01.19 | 18:00 Dizel Penza - CSK Vvs Samara 2,11 3,92 2,71 1,37 1,60 1,19
Nospiediet Esc, lai aizvērtu