Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 1

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
51887 20.10.19 | 13:00 La Coruna B - Rapido De Bouzas 1,56 3,74 4,65 1,10 2,07 1,17

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 10

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
75994 ŠODIEN 19:00 CD Pozoblanco - CD Gerena 2,00 3,09 3,33 1,21 1,60 1,25
52309 20.10.19 | 13:00 Conil FC - Betis B 4,69 3,66 1,57 2,06 1,10 1,18
52467 20.10.19 | 13:00 Coria CF - Xerez CD 1,52 3,67 5,18 1,07 2,15 1,18
57227 20.10.19 | 19:00 Ciudad De Lucena - UB Lebrijana 1,56 3,70 4,71 1,10 2,07 1,17
57176 20.10.19 | 19:00 Xerez FC Deportivo - CD Utrera 1,32 4,52 6,92 1,02 2,73 1,11

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 11

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
76024 ŠODIEN 18:45 CD Ferriolense - UD Collerense 1,57 3,62 4,75 1,10 2,05 1,18
75995 ŠODIEN 19:00 RCD Mallorca B - Esporles 1,08 7,14 17,35 - 5,06 1,02
52429 20.10.19 | 13:30 Santa Catalina Atletico - SD Formentera 5,96 4,43 1,37 2,54 1,05 1,11
57200 20.10.19 | 20:00 Binisalem - Felanitx 2,29 3,14 2,71 1,32 1,45 1,24

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 12

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
76025 ŠODIEN 19:00 CF Panaderia Pulido - CD Vera 2,00 3,38 3,05 1,26 1,60 1,21
133786 20.10.19 | 14:00 CD Marino - UD San Fernando 1,71 3,61 3,82 1,16 1,86 1,18
52355 20.10.19 | 14:00 CD Tenerife B - UD Villa Santa Brigida 1,33 4,59 6,50 1,03 2,69 1,10

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 13

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
51856 20.10.19 | 12:30 SFC Minerva - FC Cartagena II 1,76 3,37 3,87 1,16 1,80 1,21
57228 20.10.19 | 18:00 Lorca Deportiva - Real Murcia II 3,30 3,54 1,86 1,71 1,22 1,19
57187 20.10.19 | 18:30 CD Plus Ultra - Menor Club De Futbol 5,96 4,32 1,38 2,50 1,05 1,12
213799 20.10.19 | 18:30 Mazarron - Los Garres 1,57 3,72 4,59 1,10 2,05 1,17
222536 20.10.19 | 18:30 Muleno CF - ED Churra 1,65 3,66 4,09 1,14 1,93 1,18

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 14

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
52636 20.10.19 | 13:00 U Pva Plasencia - AD Llerenense 1,71 3,37 4,13 1,13 1,86 1,21
52634 20.10.19 | 13:00 UD Montijo - CF Trujillo 2,38 3,19 2,56 1,36 1,42 1,23
57185 20.10.19 | 19:00 Jerez CF - EMD Aceuchal 2,18 3,18 2,85 1,29 1,50 1,24

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 15

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
260080 ŠODIEN 19:00 AD San Juan - CD Fontellas 1,09 7,04 15,65 - 4,86 1,02

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 16

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
75992 ŠODIEN 19:30 Yague CF - CD Varea 6,04 4,29 1,38 2,51 1,04 1,12
57098 20.10.19 | 17:00 CA River Ebro - Club Deportivo Alberite 1,38 4,35 5,92 1,05 2,51 1,12

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 17

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 02 12
133827 20.10.19 | 18:00 CD Teruel - Barbastro UD 1,20 5,52 9,14 3,44 1,06

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 18

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
52635 20.10.19 | 13:00 UD Socuellamos CF - CD Quintanar Del Rey 1,80 3,30 3,77 1,16 1,76 1,22
57102 20.10.19 | 17:30 CD Torrijos - UB Conquense 3,04 3,14 2,10 1,54 1,26 1,24
57236 20.10.19 | 18:00 Albacete Balompie B - CD Toledo 4,33 3,68 1,61 1,99 1,12 1,17
57203 20.10.19 | 18:00 CD Villacanas - Almagro CF 2,47 3,18 2,47 1,39 1,39 1,24
Nospiediet Esc, lai aizvērtu