Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Futbols

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 1

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
40725 ŠODIEN 19:00 Arosa SC - Silva SD 1,62 3,70 4,24 1,13 1,98 1,17
40745 ŠODIEN 19:00 UD Paiosaco - RC Villalbes 3,32 3,20 1,96 1,63 1,22 1,23
40701 ŠODIEN 20:00 SD Compostela - La Coruna B 1,91 3,34 3,33 1,22 1,67 1,21

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 10

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39793 ŠODIEN 13:00 Coria CF - Puente Genil 1,57 3,67 4,67 1,10 2,06 1,17
39859 ŠODIEN 13:30 Betis B - UB Lebrijana 1,53 3,79 4,85 1,09 2,13 1,16
40276 ŠODIEN 18:30 FC Sevilla C - Los Barrios 2,52 3,04 2,51 1,38 1,37 1,26
40715 ŠODIEN 19:00 Ciudad De Lucena - CD San Roque De Lepe 1,51 3,70 5,24 1,07 2,17 1,17

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 11

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39795 ŠODIEN 13:30 CD Constancia - SD Portmany 1,72 3,45 3,96 1,15 1,84 1,20
40726 ŠODIEN 19:00 RCD Mallorca B - Platges De Calvia 1,52 3,75 5,02 1,08 2,15 1,17
40705 ŠODIEN 19:00 UD Poblense - UD Collerense 1,06 7,56 20,95 - 5,56 1,01

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 12

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39856 ŠODIEN 13:00 CD Marino - CD Atletico Paso 1,61 3,65 4,38 1,12 1,99 1,18

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 13

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39634 ŠODIEN 12:30 Lorca Deportiva - CD Plus Ultra 1,16 6,12 10,15 - 3,82 1,04
39667 ŠODIEN 12:30 SFC Minerva - Menor Club De Futbol 2,99 3,19 2,10 1,54 1,27 1,23
39664 ŠODIEN 13:00 La Hoya Lorca CF - Deportiva Minera 1,66 3,56 4,16 1,13 1,92 1,19
40727 ŠODIEN 19:00 Ucam Murcia II - Estrella Grana EL Palmar CF 1,71 3,40 4,09 1,14 1,86 1,21
40702 ŠODIEN 19:30 Los Garres - Ciudad De Murcia 1,91 3,29 3,38 1,21 1,67 1,22
40751 ŠODIEN 19:30 Mazarron - FC Cartagena II 1,95 3,18 3,37 1,21 1,64 1,24

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 14

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39508 ŠODIEN 13:00 Calamonte - Arroyo CP 1,86 3,24 3,61 1,18 1,71 1,23
39799 ŠODIEN 13:00 CP Cacereno - CD Diocesano 1,52 3,78 4,97 1,08 2,15 1,16
39869 ŠODIEN 13:00 U Pva Plasencia - Jerez CF 1,80 3,32 3,75 1,17 1,76 1,22
40642 ŠODIEN 20:00 Moralo - AD Llerenense 1,18 5,48 10,65 - 3,62 1,06

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 16

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39633 ŠODIEN 13:00 SD Logrones - Sociedad Deportiva Oyonesa 1,28 4,78 7,52 - 2,92 1,09
40107 ŠODIEN 17:00 Comillas CF - Club Deportivo Alberite 1,82 3,54 3,43 1,20 1,74 1,19
40950 ŠODIEN 20:30 Yague CF - Casalarreina CF 2,20 3,25 2,77 1,31 1,50 1,23

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 17

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39510 ŠODIEN 13:00 Cuarte CD - Illueca CF 2,77 3,25 2,20 1,50 1,31 1,23
40417 ŠODIEN 18:00 CD Brea - FK "utebo" 1,94 3,17 3,42 1,20 1,65 1,24
40721 ŠODIEN 18:00 CD Teruel - Calamocha 1,51 3,60 5,44 1,06 2,17 1,18
40672 ŠODIEN 18:30 CD Sarinena - UD Fraga 1,71 3,48 3,98 1,15 1,86 1,20

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 18

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
39834 ŠODIEN 13:00 UB Conquense - CD Illescas 1,37 4,30 6,20 1,04 2,54 1,12
40426 ŠODIEN 18:00 CD Guadalajara - CD Quintanar Del Rey 1,90 3,32 3,38 1,21 1,67 1,22
40675 ŠODIEN 19:00 CD Madridejos - CD Azuqueca 3,83 3,26 1,80 1,76 1,16 1,22
40723 ŠODIEN 19:00 CD Manchego Ciudad Real - CD Toledo 3,02 3,16 2,10 1,54 1,26 1,24
40525 ŠODIEN 19:00 CD Villacanas - La Solana 1,85 3,32 3,55 1,19 1,72 1,22
40279 ŠODIEN 19:00 CF La Roda - CD TarancĂłn 2,47 3,18 2,47 1,39 1,39 1,24

Spānija Amatieri Tercera Div., grupa 2

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
16574 ŠODIEN 13:00 CD Covadonga - Condal Club 1,43 4,10 5,54 1,06 2,36 1,14
16566 ŠODIEN 18:30 CD Mosconia - CD Praviano 2,14 3,19 2,92 1,28 1,52 1,23
Nospiediet Esc, lai aizvērtu