Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Armēnija ITT Cup League

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
237223 ŠODIEN 15:20 Gaibakyan, Ruben - Baghdasaryan, Varuzhan 4,58 1,12

Armēnija ITT Cup League, Women

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
150308 ŠODIEN 16:00 Parsadanyan, Raisa - Simonyan, Anahit 1,01 8,26
150310 ŠODIEN 16:20 Ghazaryan, Mane - Gazaryan, Milena 1,07 5,66
150372 ŠODIEN 16:40 Parsadanyan, Raisa - Stepanyan, Mariam 1,06 5,96
150718 ŠODIEN 16:40 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery 1,01 8,26
150373 ŠODIEN 17:00 Ghazaryan, Mane - Simonyan, Anahit 1,09 5,16
150374 ŠODIEN 17:00 Khachatryan, Hasmik - Galstyan, Marine 1,09 5,16
150385 ŠODIEN 17:20 Gazaryan, Milena - Stepanyan, Mariam 4,95 1,10
150379 ŠODIEN 17:20 Matevosyan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery 1,01 8,26
150375 ŠODIEN 17:40 Parsadanyan, Raisa - Ghazaryan, Mane 1,44 2,40
150377 ŠODIEN 18:00 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine 1,60 2,06
150722 ŠODIEN 18:20 Parsadanyan, Raisa - Gazaryan, Milena 1,01 8,26
150723 ŠODIEN 18:20 Vardanyan, Rubina - Matevosyan, Hasmik 1,12 4,58
150410 ŠODIEN 18:40 Khachatryan, Hasmik - Hovhannisyan, Mery 1,03 7,12
150468 ŠODIEN 20:20 Gazaryan, Milena - Ghazaryan, Mane 5,66 1,07
150469 ŠODIEN 20:40 Hovhannisyan, Mery - Vardanyan, Rubina 8,26 1,01
150470 ŠODIEN 21:00 Galstyan, Marine - Hovhannisyan, Mery 2,06 1,60
150565 ŠODIEN 21:40 Galstyan, Marine - Vardanyan, Rubina 8,26 1,01
150562 ŠODIEN 21:40 Stepanyan, Mariam - Gazaryan, Milena 1,10 4,95
150576 ŠODIEN 22:00 Hovhannisyan, Mery - Matevosyan, Hasmik 8,26 1,01
150471 ŠODIEN 22:00 Simonyan, Anahit - Parsadanyan, Raisa 8,26 1,01
150561 ŠODIEN 22:20 Matevosyan, Hasmik - Galstyan, Marine 1,01 8,26
150602 ŠODIEN 22:20 Stepanyan, Mariam - Ghazaryan, Mane 6,68 1,04
150606 ŠODIEN 22:40 Simonyan, Anahit - Gazaryan, Milena 1,97 1,66
150725 ŠODIEN 22:40 Vardanyan, Rubina - Hovhannisyan, Mery 1,01 8,26
150611 ŠODIEN 23:00 Ghazaryan, Mane - Parsadanyan, Raisa 2,37 1,45
150609 ŠODIEN 23:00 Hovhannisyan, Mery - Galstyan, Marine 1,45 2,37
150726 ŠODIEN 23:40 Vardanyan, Rubina - Galstyan, Marine 1,01 8,26

Čehija Czech TT Star Series

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
262858 ŠODIEN 15:05 Benes, Michal - Konecny, Tomas 3,60 1,20
262450 ŠODIEN 15:25 Seibert, Jakub - Horejsi, Miroslav 4,95 1,10
262456 ŠODIEN 15:45 Kleprlik, Jakub - Prokopcov, Dmitrij 3,21 1,25

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
237285 ŠODIEN 15:00 Matveev, Igor - Suharkov, Oleg 1,35 2,70
237271 ŠODIEN 15:00 Menshikov, Andrey - Kuzmin, Sergey 1,70 1,91
237270 ŠODIEN 15:00 Pravednov, Andrey - Ilyukhin, Evgeniy 3,43 1,22
237325 ŠODIEN 15:30 Basmanov, Dmitry Evgenievich - Novikov, Ilya 1,82 1,78
237362 ŠODIEN 15:30 Homutov, Serguei - Arutiunyan, Artem 1,49 2,27
237361 ŠODIEN 15:30 Ivanov, Valery - Shagarov, Oleg 1,50 2,25
237363 ŠODIEN 16:00 Ilyukhin, Evgeniy - Ivanov, Valery 3,21 1,25
237538 ŠODIEN 16:00 Kuzmin, Sergey - Basmanov, Dmitry Evgenievich LIVE 1,40 2,52
237539 ŠODIEN 16:00 Suharkov, Oleg - Homutov, Serguei 2,74 1,34
237540 ŠODIEN 16:30 Arutiunyan, Artem - Matveev, Igor 2,17 1,54
237541 ŠODIEN 16:30 Novikov, Ilya - Menshikov, Andrey LIVE 1,85 1,75
237573 ŠODIEN 16:30 Shagarov, Oleg - Pravednov, Andrey 1,15 4,14
237575 ŠODIEN 17:00 Matveev, Igor - Homutov, Serguei 1,80 1,80
237580 ŠODIEN 17:00 Menshikov, Andrey - Basmanov, Dmitry Evgenievich LIVE 1,34 2,74
237581 ŠODIEN 17:00 Pravednov, Andrey - Ivanov, Valery 3,79 1,18
238858 ŠODIEN 17:30 Ilyukhin, Evgeniy - Shagarov, Oleg 4,28 1,14
239565 ŠODIEN 17:30 Kuzmin, Sergey - Novikov, Ilya LIVE 1,66 1,97
238853 ŠODIEN 17:30 Suharkov, Oleg - Arutiunyan, Artem 1,85 1,75
238859 ŠODIEN 19:00 Klimentev, Vladimir - Vukolov, Andrey LIVE 1,12 4,58
238860 ŠODIEN 19:00 Nikiforov, Oleg - Gribkov, Alexander 1,50 2,25
239563 ŠODIEN 19:00 Rakhmanov, Viktor - Vladimirovich Vahnin, Georgiy 1,45 2,37
239564 ŠODIEN 19:30 Ivanov Stanislavovic, Viktor - Vakar, Sergey 2,17 1,54
243651 ŠODIEN 19:30 Pinkovskii, Pavel - Andreev, Danila 2,25 1,50
243656 ŠODIEN 19:30 Pyshkin, Sergey - Tukh, Igor LIVE 1,34 2,74
243658 ŠODIEN 20:00 Gribkov, Alexander - Ivanov Stanislavovic, Viktor 1,50 2,25
243652 ŠODIEN 20:00 Vladimirovich Vahnin, Georgiy - Pinkovskii, Pavel LIVE 1,56 2,13
243653 ŠODIEN 20:00 Vukolov, Andrey - Pyshkin, Sergey 5,96 1,06
243529 ŠODIEN 20:30 Andreev, Danila - Rakhmanov, Viktor 3,21 1,25
243528 ŠODIEN 20:30 Tukh, Igor - Klimentev, Vladimir 1,97 1,66
243654 ŠODIEN 20:30 Vakar, Sergey - Nikiforov, Oleg 1,66 1,97
243531 ŠODIEN 21:00 Klimentev, Vladimir - Pyshkin, Sergey 2,17 1,54
243538 ŠODIEN 21:00 Nikiforov, Oleg - Ivanov Stanislavovic, Viktor 1,51 2,23
243532 ŠODIEN 21:00 Rakhmanov, Viktor - Pinkovskii, Pavel LIVE 1,60 2,06
243650 ŠODIEN 21:30 Gribkov, Alexander - Vakar, Sergey 1,80 1,80
243641 ŠODIEN 21:30 Vladimirovich Vahnin, Georgiy - Andreev, Danila 3,79 1,18
243540 ŠODIEN 21:30 Vukolov, Andrey - Tukh, Igor LIVE 5,40 1,08
246818 ŠODIEN 23:00 Frolov, Alexander - Elistratov, Igor LIVE 2,06 1,60
246817 ŠODIEN 23:00 Merkushin, Yuriy - Bazilevsky, Vitaly 1,99 1,64
246819 05.06.20 | 00:00 Bazilevsky, Vitaly - Kolesnikov, Dmitriy LIVE 2,88 1,31
246820 05.06.20 | 00:00 Elistratov, Igor - Demic, Ying 1,24 3,28
246711 05.06.20 | 01:30 Bazilevsky, Vitaly - Kirilenko, Andrey 1,50 2,25
246708 05.06.20 | 01:30 Elistratov, Igor - Abramov, Kirill 1,70 1,91

Starptautisks Challenger Series 2020, Week 23, Session 3

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
253804 05.06.20 | 10:50 Bluhm, Florian - Qiu, Liang 1,18 3,98
253805 05.06.20 | 11:40 Gonzales, Eduardo - Cheaib, Dauud 9,20 1,01
253806 05.06.20 | 12:40 Bluhm, Florian - Gonzales, Eduardo 1,13 4,67
264112 05.06.20 | 13:30 Cheaib, Dauud - Qiu, Liang 1,11 5,04
253827 05.06.20 | 14:30 Bluhm, Florian - Cheaib, Dauud 6,44 1,06
260290 05.06.20 | 15:20 Gonzales, Eduardo - Qiu, Liang 3,28 1,26

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
266158 ŠODIEN 14:50 Kovtun, Nadiia - Kuznets, Olena 1,59 2,07
262260 ŠODIEN 14:55 Severina, Yevgeniya - Dubrova Alisa 1,16 4,02
266160 ŠODIEN 15:20 Trofimova, Antonina - Malyuta, Martha 1,54 2,17
262262 ŠODIEN 15:25 Stefanuk, Olga - Grushko, Irina 1,30 2,93
263888 ŠODIEN 15:45 Ostrovska, Nataliia - Harmash, Nadiia 2,70 1,35
265500 ŠODIEN 15:55 Gordinskaya, Anastasia - Trigub, Julia 2,98 1,29
151738 ŠODIEN 16:15 Osipenko, Maria - Andreeva, Lilia 1,40 2,52
263887 ŠODIEN 16:45 Ostrovska, Nataliia - Andreeva, Lilia 1,93 1,69
265515 ŠODIEN 17:15 Osipenko, Maria - Harmash, Nadiia 2,37 1,45
265516 ŠODIEN 17:45 Ostrovska, Nataliia - Osipenko, Maria 1,54 2,17
263975 ŠODIEN 18:15 Andreeva, Lilia - Harmash, Nadiia 2,52 1,40
265525 ŠODIEN 18:45 Osipenko, Maria - Ostrovska, Nataliia 2,17 1,54
265531 ŠODIEN 19:15 Harmash, Nadiia - Andreeva, Lilia 1,40 2,52
265534 ŠODIEN 19:45 Harmash, Nadiia - Osipenko, Maria 1,40 2,52
265535 ŠODIEN 20:15 Andreeva, Lilia - Ostrovska, Nataliia 1,64 1,99
265539 ŠODIEN 20:45 Harmash, Nadiia - Ostrovska, Nataliia 1,35 2,70
265540 ŠODIEN 21:15 Andreeva, Lilia - Osipenko, Maria 2,52 1,40

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
264755 ŠODIEN 15:05 Naida, Alexander - Likhitsky, Alexander 2,13 1,56
264758 ŠODIEN 15:30 Trofimov, Nikita - Mosyuk, Mikhail 2,06 1,60
262620 ŠODIEN 15:35 Syvych, Viktor - Sotnikov, Eduard 1,85 1,75
262458 ŠODIEN 16:00 Samokysh, Kirill - Ratushniak, Vladislav 1,64 1,99
262459 ŠODIEN 16:05 Lukianevych, Valerii - Ushakov, Serhii 2,25 1,50
264767 ŠODIEN 16:25 Paniotov, Aleksandr - Hnoievoi, Roman 2,07 1,59
264768 ŠODIEN 16:30 Kalachevskiy, Denis - Mosyuk, Mikhail 1,25 3,21
265301 ŠODIEN 16:35 Reva, Vadim - Khurtak, Evgeniy 1,56 2,13
245114 ŠODIEN 16:50 Volkovskyi, Viktor - Zaporozhets, Dmitriy 1,49 2,27
265304 ŠODIEN 16:55 Romanenko, Andrii - Trydukh, Igor 1,91 1,70
265307 ŠODIEN 17:00 Trofimov, Nikita - Samokysh, Kirill 2,25 1,50
262465 ŠODIEN 17:05 Syvych, Viktor - Ushakov, Serhii 1,60 2,06
245115 ŠODIEN 17:20 Tkachenko, Artem - Zapletniuk, Anatolii 2,13 1,56
265312 ŠODIEN 17:25 Kolesnik, Yuriy - Sokolov, Sergey 1,70 1,91
262466 ŠODIEN 17:30 Kalachevskiy, Denis - Ratushniak, Vladislav 1,50 2,25
262615 ŠODIEN 17:35 Khurtak, Evgeniy - Sotnikov, Eduard 1,80 1,80
245116 ŠODIEN 17:50 Burdelnyy, Sergey - Blashkun, Aleksandr 1,80 1,80
265318 ŠODIEN 17:55 Paniotov, Aleksandr - Trydukh, Igor 3,21 1,25
265351 ŠODIEN 18:00 Samokysh, Kirill - Mosyuk, Mikhail 1,60 2,06
262468 ŠODIEN 18:05 Lukianevych, Valerii - Reva, Vadim 2,06 1,60
245117 ŠODIEN 18:20 Volkovskyi, Viktor - Zapletniuk, Anatolii 2,13 1,56
265352 ŠODIEN 18:25 Sokolov, Sergey - Hnoievoi, Roman 1,34 2,74
265369 ŠODIEN 18:30 Trofimov, Nikita - Ratushniak, Vladislav 2,06 1,60
262616 ŠODIEN 18:35 Syvych, Viktor - Khurtak, Evgeniy 1,64 1,99
245118 ŠODIEN 18:50 Blashkun, Aleksandr - Zaporozhets, Dmitriy 2,06 1,60
265370 ŠODIEN 18:55 Romanenko, Andrii - Kolesnik, Yuriy 1,85 1,75
262439 ŠODIEN 19:00 Kalachevskiy, Denis - Samokysh, Kirill 1,66 1,97
262442 ŠODIEN 19:05 Reva, Vadim - Ushakov, Serhii 1,69 1,93
245119 ŠODIEN 19:20 Tkachenko, Artem - Burdelnyy, Sergey 2,25 1,50
265372 ŠODIEN 19:25 Paniotov, Aleksandr - Sokolov, Sergey 2,17 1,54
265373 ŠODIEN 19:30 Ratushniak, Vladislav - Mosyuk, Mikhail 2,74 1,34
262617 ŠODIEN 19:35 Lukianevych, Valerii - Sotnikov, Eduard 1,93 1,69
245120 ŠODIEN 19:50 Volkovskyi, Viktor - Blashkun, Aleksandr 2,37 1,45
265374 ŠODIEN 19:55 Kolesnik, Yuriy - Trydukh, Igor 1,51 2,23
265389 ŠODIEN 20:00 Kalachevskiy, Denis - Trofimov, Nikita 1,25 3,21
262446 ŠODIEN 20:05 Syvych, Viktor - Reva, Vadim 3,43 1,22
246697 ŠODIEN 20:20 Burdelnyy, Sergey - Zapletniuk, Anatolii 1,80 1,80
265390 ŠODIEN 20:25 Romanenko, Andrii - Hnoievoi, Roman 1,80 1,80
262618 ŠODIEN 20:35 Lukianevych, Valerii - Khurtak, Evgeniy 1,85 1,75
246700 ŠODIEN 20:50 Tkachenko, Artem - Zaporozhets, Dmitriy 1,80 1,80
265391 ŠODIEN 20:55 Paniotov, Aleksandr - Kolesnik, Yuriy 1,99 1,64
262602 ŠODIEN 21:05 Ushakov, Serhii - Sotnikov, Eduard 1,80 1,80
246792 ŠODIEN 21:20 Volkovskyi, Viktor - Burdelnyy, Sergey 1,80 1,80
265440 ŠODIEN 21:25 Romanenko, Andrii - Sokolov, Sergey 1,80 1,80
262448 ŠODIEN 21:35 Syvych, Viktor - Lukianevych, Valerii 1,40 2,52
246801 ŠODIEN 21:50 Tkachenko, Artem - Blashkun, Aleksandr 2,74 1,34
265442 ŠODIEN 21:55 Trydukh, Igor - Hnoievoi, Roman 1,40 2,52
262622 ŠODIEN 22:05 Reva, Vadim - Sotnikov, Eduard 1,80 1,80
246803 ŠODIEN 22:20 Zapletniuk, Anatolii - Zaporozhets, Dmitriy 1,93 1,69
265458 ŠODIEN 22:25 Paniotov, Aleksandr - Romanenko, Andrii 2,06 1,60
262621 ŠODIEN 22:35 Khurtak, Evgeniy - Ushakov, Serhii 1,80 1,80
246706 ŠODIEN 22:50 Volkovskyi, Viktor - Tkachenko, Artem 1,69 1,93
265478 ŠODIEN 22:55 Kolesnik, Yuriy - Hnoievoi, Roman 1,69 1,93
246709 ŠODIEN 23:20 Burdelnyy, Sergey - Zaporozhets, Dmitriy 2,25 1,50
265480 ŠODIEN 23:25 Sokolov, Sergey - Trydukh, Igor 2,98 1,29
246712 ŠODIEN 23:50 Blashkun, Aleksandr - Zapletniuk, Anatolii 1,60 2,06

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
172736 ŠODIEN 14:50 Skachenko, Serhii - Kovalov, Oleksandr 2,06 1,60
172797 ŠODIEN 14:55 Vasylchuk, Pavlo - Shepel, Vasiliy 2,66 1,36
172792 ŠODIEN 15:25 Vovk, Vitalii - Alekseenko, Dmytro 1,80 1,80
172755 ŠODIEN 15:30 Gladkih, Ivan - Kiulo, Sergey 1,54 2,17
244974 ŠODIEN 15:55 Ivchenko, Vitalii - Makarchuk, Konstantin 1,70 1,91
172660 ŠODIEN 16:00 Ivanov, Ruslan - Laevsky, Maksim 2,74 1,34
172830 ŠODIEN 16:05 Reva, Anatoliy - Artem, Borysov 2,25 1,50
244958 ŠODIEN 16:15 Bortnikov, Igor - Tovkach, Mykola 2,17 1,54
266393 ŠODIEN 16:30 Panichev, Eduard - Polosa, Maksym 2,52 1,40
244975 ŠODIEN 16:50 Chyzh, Pavlo - Treschetka, Mykolay 1,93 1,69
244957 ŠODIEN 17:05 Rusin, Dmytro - Makarchuk, Konstantin 1,64 1,99
244976 ŠODIEN 17:25 Kryvyi, Ivan - Tovkach, Mykola 2,27 1,49
244983 ŠODIEN 17:40 Ivchenko, Vitalii - Panichev, Eduard 2,37 1,45
244984 ŠODIEN 18:00 Bortnikov, Igor - Chyzh, Pavlo 2,74 1,34
244978 ŠODIEN 18:15 Rusin, Dmytro - Polosa, Maksym 1,50 2,25
244982 ŠODIEN 18:35 Kryvyi, Ivan - Treschetka, Mykolay 1,55 2,15
244986 ŠODIEN 18:50 Panichev, Eduard - Makarchuk, Konstantin 3,43 1,22
244988 ŠODIEN 19:10 Chyzh, Pavlo - Tovkach, Mykola 2,25 1,50
244989 ŠODIEN 19:25 Rusin, Dmytro - Panichev, Eduard 1,45 2,37
244985 ŠODIEN 19:45 Kryvyi, Ivan - Chyzh, Pavlo 1,18 3,79
244987 ŠODIEN 20:00 Ivchenko, Vitalii - Polosa, Maksym 1,93 1,69
245010 ŠODIEN 20:20 Bortnikov, Igor - Treschetka, Mykolay 1,75 1,85
245014 ŠODIEN 20:35 Rusin, Dmytro - Ivchenko, Vitalii 2,06 1,60
245015 ŠODIEN 20:55 Kryvyi, Ivan - Bortnikov, Igor 1,80 1,80
245012 ŠODIEN 21:10 Polosa, Maksym - Makarchuk, Konstantin 2,15 1,55
245013 ŠODIEN 21:30 Treschetka, Mykolay - Tovkach, Mykola 2,25 1,50

Starptautisks Ukraine Win Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
244302 ŠODIEN 15:00 Burylov, Vladimir - Grishchenko, Aleksandr 1,45 2,37
244689 ŠODIEN 15:00 Cherepnin, Maksym - Tkachev, Sergey 1,34 2,74
244655 ŠODIEN 15:15 Medvedev, Yuriy - Reznichenko, Denis 1,56 2,13
244671 ŠODIEN 15:30 Makarenko, Roman - Grishchenko, Aleksandr 1,64 1,99
244672 ŠODIEN 15:30 Tkachev, Sergey - Burylov, Vladimir 1,97 1,66
244717 ŠODIEN 15:45 Medvedev, Yuriy - Kidalov, Valeriy 1,25 3,21
244716 ŠODIEN 16:00 Kovalchuk, Oleksandr - Dukhovenko Oleksandr 2,07 1,59
244711 ŠODIEN 16:00 Teteruk, Michael - Cherepnin, Maksym 1,66 1,97
244718 ŠODIEN 16:15 Burdakov, Andrey - Kidalov, Valeriy 2,06 1,60
244739 ŠODIEN 16:30 Cherepnin, Maksym - Kovalchuk, Oleksandr 1,93 1,69
244719 ŠODIEN 16:30 Dukhovenko Oleksandr - Makarenko, Roman 1,40 2,52
244740 ŠODIEN 16:45 Burdakov, Andrey - Reznichenko, Denis 2,74 1,34
244747 ŠODIEN 17:00 Burylov, Vladimir - Teteruk, Michael 1,60 2,06
244748 ŠODIEN 17:00 Grishchenko, Aleksandr - Tkachev, Sergey 1,97 1,66
244749 ŠODIEN 17:15 Medvedev, Yuriy - Burdakov, Andrey 1,25 3,21
244750 ŠODIEN 17:30 Makarenko, Roman - Tkachev, Sergey 2,37 1,45
244751 ŠODIEN 17:30 Teteruk, Michael - Grishchenko, Aleksandr 1,64 1,99
244753 ŠODIEN 17:45 Kidalov, Valeriy - Reznichenko, Denis 2,49 1,41
244756 ŠODIEN 18:00 Dukhovenko Oleksandr - Cherepnin, Maksym 1,36 2,66
244754 ŠODIEN 18:00 Kovalchuk, Oleksandr - Burylov, Vladimir 1,59 2,07
244752 ŠODIEN 18:15 Reznichenko, Denis - Medvedev, Yuriy 2,07 1,59
244811 ŠODIEN 18:30 Burylov, Vladimir - Dukhovenko Oleksandr 2,07 1,59
244809 ŠODIEN 18:30 Cherepnin, Maksym - Makarenko, Roman 1,49 2,27
244817 ŠODIEN 18:45 Kidalov, Valeriy - Burdakov, Andrey 1,60 2,06
244821 ŠODIEN 19:00 Grishchenko, Aleksandr - Kovalchuk, Oleksandr 4,02 1,16
244835 ŠODIEN 19:00 Tkachev, Sergey - Teteruk, Michael 1,60 2,06
244840 ŠODIEN 19:15 Kidalov, Valeriy - Medvedev, Yuriy 3,21 1,25
244844 ŠODIEN 19:30 Kovalchuk, Oleksandr - Tkachev, Sergey 1,39 2,55
244848 ŠODIEN 19:30 Makarenko, Roman - Teteruk, Michael 2,17 1,54
244859 ŠODIEN 19:45 Reznichenko, Denis - Burdakov, Andrey 1,34 2,74
244884 ŠODIEN 20:00 Cherepnin, Maksym - Burylov, Vladimir 1,97 1,66
244860 ŠODIEN 20:00 Dukhovenko Oleksandr - Grishchenko, Aleksandr 1,45 2,37
244888 ŠODIEN 20:15 Burdakov, Andrey - Medvedev, Yuriy 3,28 1,24
244889 ŠODIEN 20:30 Burylov, Vladimir - Makarenko, Roman 1,80 1,80
244937 ŠODIEN 20:30 Grishchenko, Aleksandr - Cherepnin, Maksym 2,88 1,31
244938 ŠODIEN 20:45 Reznichenko, Denis - Kidalov, Valeriy 1,50 2,25
244940 ŠODIEN 21:00 Teteruk, Michael - Kovalchuk, Oleksandr 2,07 1,59
244939 ŠODIEN 21:00 Tkachev, Sergey - Dukhovenko Oleksandr 2,66 1,36
246748 ŠODIEN 22:00 Chilikin, Aleksandr - Gnoevoy, Kirill 1,34 2,74
246914 ŠODIEN 22:00 Gusev, Vitaliy - Berezan, Oleg 2,25 1,50
246808 ŠODIEN 22:35 Gaynyuk, Vladimir - Sokoltsov, Yevhenii 1,59 2,07
246802 ŠODIEN 22:35 Sarma, Sergey - Kim, Dmitriy 1,80 1,80
246915 ŠODIEN 23:10 Chilikin, Aleksandr - Kim, Dmitriy 1,99 1,64
246811 ŠODIEN 23:45 Sarma, Sergey - Gnoevoy, Kirill 1,60 2,06
246927 05.06.20 | 00:20 Chilikin, Aleksandr - Sarma, Sergey 3,60 1,20
246812 05.06.20 | 00:55 Kim, Dmitriy - Gnoevoy, Kirill 1,75 1,85
246813 05.06.20 | 00:55 Sokoltsov, Yevhenii - Berezan, Oleg 1,34 2,74
246814 05.06.20 | 01:30 Berezan, Oleg - Gusev, Vitaliy 1,60 2,06
246816 05.06.20 | 02:40 Kim, Dmitriy - Chilikin, Aleksandr 1,64 1,99
246707 05.06.20 | 02:40 Sokoltsov, Yevhenii - Gusev, Vitaliy 1,80 1,80
246710 05.06.20 | 03:15 Berezan, Oleg - Gaynyuk, Vladimir 2,06 1,60
246788 05.06.20 | 03:50 Gaynyuk, Vladimir - Gusev, Vitaliy 1,36 2,66
246747 05.06.20 | 03:50 Sarma, Sergey - Chilikin, Aleksandr 1,20 3,60
246798 05.06.20 | 04:25 Gnoevoy, Kirill - Kim, Dmitriy 1,93 1,69

Starptautisks Ukraine Win Cup, Women

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
225793 ŠODIEN 16:00 Dotsenko, Mariya - Schekotikhina, Natalya 1,50 2,25
225823 ŠODIEN 16:30 Gubskaya, Ekaterina - Schekotikhina, Natalya 2,37 1,45
225824 ŠODIEN 18:00 Schekotikhina, Natalya - Emelyanenko, Yulia 1,80 1,80
225798 ŠODIEN 18:30 Emelyanenko, Yulia - Gubskaya, Ekaterina 1,45 2,37
225851 ŠODIEN 19:00 Schekotikhina, Natalya - Dotsenko, Mariya 2,17 1,54
225856 ŠODIEN 19:30 Schekotikhina, Natalya - Gubskaya, Ekaterina 1,45 2,37
225827 ŠODIEN 20:30 Dotsenko, Mariya - Gubskaya, Ekaterina 1,45 2,37
226077 ŠODIEN 21:00 Emelyanenko, Yulia - Schekotikhina, Natalya 1,80 1,80
Nospiediet Esc, lai aizvērtu