Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Čehija Czech TT Star Series

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
248775 ŠODIEN 09:50 Prokopcov, Dmitrij - Gavlas, Antonin 2,62 1,37
248763 ŠODIEN 10:15 Tregler, Tomas - Seibert, Jakub 1,06 6,04
248918 ŠODIEN 10:40 Klos, Patrik - Reitspies, David 6,68 1,04
248773 ŠODIEN 11:05 Prokopcov, Dmitrij - Vrablik, Jiri 1,80 1,80
248916 ŠODIEN 11:30 Seibert, Jakub - Martinko, Tomas 1,39 2,56
248778 ŠODIEN 11:55 Tregler, Tomas - Gavlas, Antonin 1,80 1,80
248874 ŠODIEN 12:20 Klos, Patrik - Prokopcov, Dmitrij 6,70 1,04
248914 ŠODIEN 12:45 Reitspies, David - Martinko, Tomas 1,03 7,11
248776 ŠODIEN 13:10 Tregler, Tomas - Vrablik, Jiri 1,45 2,36
248765 ŠODIEN 13:35 Seibert, Jakub - Gavlas, Antonin 5,97 1,06
248774 ŠODIEN 14:00 Reitspies, David - Prokopcov, Dmitrij 1,80 1,80
248873 ŠODIEN 14:25 Klos, Patrik - Tregler, Tomas 6,70 1,04
248876 ŠODIEN 14:50 Gavlas, Antonin - Martinko, Tomas 1,03 7,12
248779 ŠODIEN 15:15 Seibert, Jakub - Vrablik, Jiri 6,30 1,05

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
252322 ŠODIEN 11:00 Molodtsov, Denis - Ilyukhin, Evgeniy 4,28 1,14
84090 ŠODIEN 11:00 Shirokov, Vladimir - Abramov, Kirill LIVE 2,52 1,40
252335 ŠODIEN 11:00 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Kolesnikov, Dmitriy LIVE 2,15 1,55
252327 ŠODIEN 11:30 Frolov, Alexander - Demic, Ying 1,55 2,15
252326 ŠODIEN 11:30 Merkushin, Yuriy - Kirilenko, Andrey LIVE 1,55 2,15
251432 ŠODIEN 11:30 Sayanov, Denis - Nemashkalo, Vladimir LIVE 2,06 1,60
251429 ŠODIEN 12:00 Ilyukhin, Evgeniy - Sayanov, Denis 1,75 1,85
252287 ŠODIEN 12:00 Kolesnikov, Dmitriy - Merkushin, Yuriy 1,75 1,85
252302 ŠODIEN 12:30 Demic, Ying - Shirokov, Vladimir LIVE 2,74 1,34
252339 ŠODIEN 12:30 Kirilenko, Andrey - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 1,64 1,99
252323 ŠODIEN 12:30 Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis LIVE 1,44 2,40
251430 ŠODIEN 13:00 Molodtsov, Denis - Sayanov, Denis 2,98 1,29
40507 ŠODIEN 13:00 Shirokov, Vladimir - Frolov, Alexander 1,75 1,85
252324 ŠODIEN 13:00 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Merkushin, Yuriy 2,74 1,34
251553 ŠODIEN 13:30 Abramov, Kirill - Demic, Ying 1,16 4,02
252325 ŠODIEN 13:30 Ilyukhin, Evgeniy - Nemashkalo, Vladimir 1,29 2,98
251431 ŠODIEN 13:30 Kolesnikov, Dmitriy - Kirilenko, Andrey 1,75 1,85
252356 ŠODIEN 23:30 Ilyukhin, Evgeniy - Nemashkalo, Vladimir 1,29 2,98

Starptautisks Challenger Series 2020, Week 23, Session 1

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
87153 ŠODIEN 10:50 Bluhm, Florian - Steinle, David 1,34 2,84
87412 ŠODIEN 11:40 Wenger Nico - Chamorro, Miguel 3,21 1,27
87415 ŠODIEN 12:40 Bluhm, Florian - Wenger Nico 1,01 9,20
87417 ŠODIEN 13:30 Chamorro, Miguel - Steinle, David 5,78 1,08
87419 ŠODIEN 14:30 Bluhm, Florian - Chamorro, Miguel 1,02 8,44
87434 ŠODIEN 15:20 Wenger Nico - Steinle, David 6,84 1,05

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
248658 ŠODIEN 09:45 Yakymchuk, Yevhen - Zaporozhets, Dmitriy 1,80 1,80
251372 ŠODIEN 09:50 Krasutskyi, Adam - Populovskyi, Eduard 1,40 2,52
249567 ŠODIEN 09:55 Sydorenko, Andrii - Voloshko, Valery 2,12 1,56
249455 ŠODIEN 10:05 Derevyinskyi, Artem - Hnoievoi, Roman 1,54 2,17
251710 ŠODIEN 10:15 Burdelnyy, Sergey - Pakhnyuk, Victor LIVE 1,78 1,82
248655 ŠODIEN 10:35 Kolesnik, Yuriy - Turchenko Tymur LIVE 2,06 1,60
251712 ŠODIEN 10:45 Makovka, Yaroslav - Obischenko, Andrey 1,80 1,80
251468 ŠODIEN 10:50 Avgustov, Aleksey - Arevkin, Timofey 1,93 1,69
249569 ŠODIEN 10:55 Voloshko, Valery - Tymchenko, Volodymyr 1,25 3,21
248618 ŠODIEN 11:00 Skyba, Aleksander - Babenko, Pavlo 2,25 1,50
248657 ŠODIEN 11:05 Trydukh, Igor - Derevyinskyi, Artem 1,54 2,17
251715 ŠODIEN 11:15 Yakymchuk, Yevhen - Burdelnyy, Sergey 2,07 1,59
249465 ŠODIEN 11:25 Antipov, Artem - Sydorenko, Andrii 2,05 1,60
248623 ŠODIEN 11:30 Naplokov, Oleksii - Ivanov, Viktor 2,36 1,45
248756 ŠODIEN 11:35 Turchenko Tymur - Shukin, Dmitriy 1,45 2,36
251722 ŠODIEN 11:45 Obischenko, Andrey - Zaporozhets, Dmitriy 1,50 2,25
251587 ŠODIEN 11:50 Arevkin, Timofey - Populovskyi, Eduard 1,60 2,06
249571 ŠODIEN 11:55 Aleksandr, Gress - Voloshko, Valery 1,22 3,43
248626 ŠODIEN 12:00 Naplokov, Oleksii - Skyba, Aleksander LIVE 1,69 1,93
252366 ŠODIEN 12:05 Kolesnik, Yuriy - Hnoievoi, Roman 1,29 2,96
252367 ŠODIEN 12:15 Makovka, Yaroslav - Pakhnyuk, Victor 1,85 1,75
251724 ŠODIEN 12:20 Avgustov, Aleksey - Solomko, Serhii 1,54 2,17
248629 ŠODIEN 12:30 Ivanov, Viktor - Babenko, Pavlo 1,93 1,69
248659 ŠODIEN 12:35 Trydukh, Igor - Turchenko Tymur 2,36 1,45
251730 ŠODIEN 12:45 Yakymchuk, Yevhen - Obischenko, Andrey 2,06 1,60
251726 ŠODIEN 12:50 Krasutskyi, Adam - Arevkin, Timofey 1,45 2,36
249483 ŠODIEN 12:55 Antipov, Artem - Tymchenko, Volodymyr 1,34 2,74
248633 ŠODIEN 13:00 Naplokov, Oleksii - Babenko, Pavlo 1,59 2,07
248788 ŠODIEN 13:05 Kolesnik, Yuriy - Derevyinskyi, Artem 1,80 1,80
251732 ŠODIEN 13:15 Makovka, Yaroslav - Burdelnyy, Sergey 1,60 2,05
249428 ŠODIEN 13:25 Aleksandr, Gress - Sydorenko, Andrii 1,93 1,69
248757 ŠODIEN 13:35 Shukin, Dmitriy - Hnoievoi, Roman 1,60 2,05
252368 ŠODIEN 13:45 Zaporozhets, Dmitriy - Pakhnyuk, Victor 2,05 1,60
252301 ŠODIEN 13:50 Populovskyi, Eduard - Solomko, Serhii 1,45 2,36
249622 ŠODIEN 13:55 Antipov, Artem - Voloshko, Valery 1,93 1,69
248694 ŠODIEN 14:05 Trydukh, Igor - Kolesnik, Yuriy 2,37 1,45
252369 ŠODIEN 14:15 Yakymchuk, Yevhen - Makovka, Yaroslav 1,80 1,80
40459 ŠODIEN 14:20 Krasutskyi, Adam - Avgustov, Aleksey 1,50 2,25
248656 ŠODIEN 14:35 Turchenko Tymur - Hnoievoi, Roman 1,50 2,25
251750 ŠODIEN 14:45 Obischenko, Andrey - Pakhnyuk, Victor 1,60 2,05
251634 ŠODIEN 14:50 Arevkin, Timofey - Solomko, Serhii 2,05 1,60
249443 ŠODIEN 14:55 Aleksandr, Gress - Antipov, Artem 1,69 1,93
249432 ŠODIEN 15:05 Derevyinskyi, Artem - Shukin, Dmitriy 1,55 2,15
251744 ŠODIEN 15:15 Burdelnyy, Sergey - Zaporozhets, Dmitriy 2,51 1,40
249429 ŠODIEN 15:25 Sydorenko, Andrii - Tymchenko, Volodymyr 1,25 3,19
248636 ŠODIEN 15:35 Litvinov, Vladislav - Kosarev, Semen 1,93 1,69
251975 ŠODIEN 15:45 Kunchurov, Dmitriy - Hryshyn, Oleksandr 2,36 1,45
248643 ŠODIEN 16:05 Voronin, Mikhail - Yevhen, Kyi 1,75 1,85
251976 ŠODIEN 16:15 Kindzersky, Yuri - Kholodkevych, Volodymyr 1,93 1,69
248599 ŠODIEN 16:25 Sazhnev, Vitalii - Cherepnin, Maksym 1,36 2,68
251978 ŠODIEN 16:45 Dovzhenko, Sergey - Gatsenko, Igor 1,36 2,68
248607 ŠODIEN 16:50 Udovenko, Ivan - Kokunin, Yuriy 1,75 1,85
248611 ŠODIEN 16:55 Kirsanov, Konstantin - Moroz, Kostiantyn 2,74 1,34
248616 ŠODIEN 17:05 Litvinov, Vladislav - Yevhen, Kyi 2,05 1,60
251980 ŠODIEN 17:15 Kunchurov, Dmitriy - Kholodkevych, Volodymyr 2,36 1,45
248619 ŠODIEN 17:20 Oleh, Kasian - Tkachenko, Artem 2,51 1,40
248625 ŠODIEN 17:25 Kovalchuk, Oleksandr - Havrysh, Daniil 1,34 2,74
248627 ŠODIEN 17:35 Ivchenko, Kirill - Kosarev, Semen 2,05 1,60
251985 ŠODIEN 17:45 Gatsenko, Igor - Hryshyn, Oleksandr 1,80 1,80
248631 ŠODIEN 17:50 Kovalchuk, Pavlo - Kurtenko, Andrey 1,93 1,69
248638 ŠODIEN 17:55 Sazhnev, Vitalii - Moroz, Kostiantyn 1,54 2,17
251986 ŠODIEN 18:15 Kindzersky, Yuri - Dovzhenko, Sergey 2,36 1,45
248640 ŠODIEN 18:20 Udovenko, Ivan - Tkachenko, Artem 1,69 1,93
248602 ŠODIEN 18:25 Havrysh, Daniil - Cherepnin, Maksym 1,60 2,05
248606 ŠODIEN 18:30 Korniyenko, Nikolay - Voronenkov, Vladimir 1,85 1,75
248608 ŠODIEN 18:35 Litvinov, Vladislav - Ivchenko, Kirill 1,56 2,12
251987 ŠODIEN 18:45 Kunchurov, Dmitriy - Gatsenko, Igor 1,54 2,17
248646 ŠODIEN 18:50 Kurtenko, Andrey - Kokunin, Yuriy 2,17 1,54
248615 ŠODIEN 18:55 Kirsanov, Konstantin - Kovalchuk, Oleksandr 1,36 2,68
248621 ŠODIEN 19:00 Kilyakin, Pyotr - Klim, Vladislav 1,40 2,51
251989 ŠODIEN 19:15 Dovzhenko, Sergey - Kholodkevych, Volodymyr 2,17 1,54
248647 ŠODIEN 19:20 Oleh, Kasian - Kovalchuk, Pavlo 1,54 2,17
248624 ŠODIEN 19:25 Sazhnev, Vitalii - Havrysh, Daniil 2,68 1,36
248630 ŠODIEN 19:30 Kilyakin, Pyotr - Korniyenko, Nikolay 1,50 2,25
248634 ŠODIEN 19:35 Voronin, Mikhail - Kosarev, Semen 1,45 2,36
251992 ŠODIEN 19:45 Kindzersky, Yuri - Hryshyn, Oleksandr 1,60 2,05
248673 ŠODIEN 19:50 Udovenko, Ivan - Kurtenko, Andrey 1,60 2,05
248637 ŠODIEN 19:55 Kovalchuk, Oleksandr - Moroz, Kostiantyn 1,36 2,68
248644 ŠODIEN 20:00 Klim, Vladislav - Voronenkov, Vladimir 1,93 1,69
252011 ŠODIEN 20:15 Kunchurov, Dmitriy - Dovzhenko, Sergey 1,80 1,80
248670 ŠODIEN 20:20 Kovalchuk, Pavlo - Tkachenko, Artem 2,96 1,29
248600 ŠODIEN 20:25 Kirsanov, Konstantin - Cherepnin, Maksym 1,34 2,74
248604 ŠODIEN 20:30 Kilyakin, Pyotr - Voronenkov, Vladimir 1,69 1,93
248613 ŠODIEN 20:35 Voronin, Mikhail - Ivchenko, Kirill 1,40 2,51
252015 ŠODIEN 20:45 Kindzersky, Yuri - Gatsenko, Igor 1,75 1,85
248686 ŠODIEN 20:50 Oleh, Kasian - Kokunin, Yuriy 1,85 1,75
248617 ŠODIEN 20:55 Sazhnev, Vitalii - Kovalchuk, Oleksandr 2,05 1,60
248620 ŠODIEN 21:00 Klim, Vladislav - Korniyenko, Nikolay 2,05 1,60
248622 ŠODIEN 21:05 Yevhen, Kyi - Kosarev, Semen 1,93 1,69
252016 ŠODIEN 21:15 Kholodkevych, Volodymyr - Hryshyn, Oleksandr 1,80 1,80
248687 ŠODIEN 21:20 Udovenko, Ivan - Kovalchuk, Pavlo 1,80 1,80
248628 ŠODIEN 21:25 Kirsanov, Konstantin - Havrysh, Daniil 2,68 1,36
248632 ŠODIEN 21:35 Litvinov, Vladislav - Voronin, Mikhail 2,07 1,59
252017 ŠODIEN 21:45 Kunchurov, Dmitriy - Kindzersky, Yuri 1,80 1,80
248688 ŠODIEN 21:50 Oleh, Kasian - Kurtenko, Andrey 1,60 2,05
248635 ŠODIEN 21:55 Moroz, Kostiantyn - Cherepnin, Maksym 1,54 2,17
252018 ŠODIEN 22:15 Dovzhenko, Sergey - Hryshyn, Oleksandr 1,60 2,05
248683 ŠODIEN 22:20 Tkachenko, Artem - Kokunin, Yuriy 1,69 1,93
248641 ŠODIEN 22:25 Sazhnev, Vitalii - Kirsanov, Konstantin 1,69 1,93
248645 ŠODIEN 22:35 Ivchenko, Kirill - Yevhen, Kyi 2,36 1,45
252019 ŠODIEN 22:45 Gatsenko, Igor - Kholodkevych, Volodymyr 1,60 2,05
248684 ŠODIEN 22:50 Udovenko, Ivan - Oleh, Kasian 1,80 1,80
248603 ŠODIEN 22:55 Kovalchuk, Oleksandr - Cherepnin, Maksym 1,50 2,25
248685 ŠODIEN 23:20 Kovalchuk, Pavlo - Kokunin, Yuriy 1,80 1,80
248609 ŠODIEN 23:25 Havrysh, Daniil - Moroz, Kostiantyn 1,56 2,12
248689 ŠODIEN 23:50 Kurtenko, Andrey - Tkachenko, Artem 1,69 1,93

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
249583 ŠODIEN 09:40 Gerasimov, Oleksandr - Vasylchuk, Pavlo 1,36 2,68
251590 ŠODIEN 09:45 Nesterenko, Artem - Illiushchenko, Serhii 2,37 1,45
251678 ŠODIEN 09:50 Pesternikov, Denys - Berezynskyi, Serhii 1,50 2,25
251699 ŠODIEN 09:55 Prakht, Igor - Akhlamov, Sergiy 2,05 1,60
251615 ŠODIEN 10:00 Kovalchuk, Nazar - Verbyany, Vasily 1,59 2,07
248913 ŠODIEN 10:10 Alekseenko, Dmytro - Vakulin, Artem 2,17 1,54
249584 ŠODIEN 10:15 Kuznetsov, Ihor - Yanishevskiy, Ilya 2,13 1,56
251591 ŠODIEN 10:20 Uchen, Mykola - Belanchik, Dmitriy 1,55 2,15
251680 ŠODIEN 10:25 Baklykov, Andrey - Simonchuk, David 1,36 2,68
251698 ŠODIEN 10:30 Plokhotniuk, Mikhail - Moshynskyy, Oleg 1,56 2,12
251616 ŠODIEN 10:35 Kushnyr, Vasiliy - Danilyuk, Nazar 1,25 3,21
248987 ŠODIEN 10:45 Kovalov, Oleksandr - Ponomarenko, Sergey 2,51 1,40
252093 ŠODIEN 10:50 Obidnyi, Oleg - Buryak, Borys 2,17 1,54
251593 ŠODIEN 10:55 Nesterenko, Artem - Paukov, Vadim 4,02 1,16
251702 ŠODIEN 11:05 Akhlamov, Sergiy - Pyasta, Pavlo 1,80 1,80
251633 ŠODIEN 11:10 Kovalchuk, Nazar - Gordiy, Andrey 1,50 2,25
248996 ŠODIEN 11:20 Veliev, Anton - Alekseenko, Dmytro 1,93 1,69
249604 ŠODIEN 11:25 Gerasimov, Oleksandr - Kuznetsov, Ihor 1,50 2,25
251594 ŠODIEN 11:30 Belanchik, Dmitriy - Illiushchenko, Serhii 1,64 1,99
251683 ŠODIEN 11:35 Simonchuk, David - Berezynskyi, Serhii 1,93 1,69
251708 ŠODIEN 11:40 Ivanov, Leonid - Prakht, Igor 1,56 2,12
251635 ŠODIEN 11:45 Danilyuk, Nazar - Verbyany, Vasily 2,74 1,34
248995 ŠODIEN 11:55 Ponomarenko, Sergey - Shkurupii, Aleksandr 2,12 1,56
249612 ŠODIEN 12:00 Buryak, Borys - Vasylchuk, Pavlo 2,25 1,50
251596 ŠODIEN 12:05 Nesterenko, Artem - Belanchik, Dmitriy 1,50 2,25
251682 ŠODIEN 12:10 Pesternikov, Denys - Simonchuk, David 1,80 1,80
251707 ŠODIEN 12:15 Plokhotniuk, Mikhail - Akhlamov, Sergiy 1,34 2,74
251656 ŠODIEN 12:20 Kovalchuk, Nazar - Danilyuk, Nazar 1,56 2,12
249024 ŠODIEN 12:30 Kovalov, Oleksandr - Vakulin, Artem 2,05 1,60
251599 ŠODIEN 12:40 Uchen, Mykola - Paukov, Vadim 1,80 1,80
251709 ŠODIEN 12:50 Prakht, Igor - Moshynskyy, Oleg 1,34 2,74
251659 ŠODIEN 12:55 Kushnyr, Vasiliy - Gordiy, Andrey 1,60 2,05
249033 ŠODIEN 13:05 Veliev, Anton - Ponomarenko, Sergey 1,60 2,05
249614 ŠODIEN 13:10 Gerasimov, Oleksandr - Buryak, Borys 1,60 2,05
251598 ŠODIEN 13:15 Nesterenko, Artem - Uchen, Mykola 2,25 1,50
251685 ŠODIEN 13:20 Pesternikov, Denys - Baklykov, Andrey 2,12 1,56
251711 ŠODIEN 13:25 Ivanov, Leonid - Pyasta, Pavlo 1,93 1,69
251658 ŠODIEN 13:30 Kovalchuk, Nazar - Kushnyr, Vasiliy 1,69 1,93
249037 ŠODIEN 13:40 Kovalov, Oleksandr - Alekseenko, Dmytro 1,69 1,93
251600 ŠODIEN 13:50 Paukov, Vadim - Illiushchenko, Serhii 2,05 1,60
251714 ŠODIEN 14:00 Plokhotniuk, Mikhail - Prakht, Igor 1,69 1,93
251660 ŠODIEN 14:05 Gordiy, Andrey - Verbyany, Vasily 4,16 1,15
249039 ŠODIEN 14:15 Shkurupii, Aleksandr - Vakulin, Artem 1,36 2,68
249615 ŠODIEN 14:20 Vasylchuk, Pavlo - Yanishevskiy, Ilya 2,17 1,54
251713 ŠODIEN 14:35 Ivanov, Leonid - Akhlamov, Sergiy 1,93 1,69
249038 ŠODIEN 14:50 Veliev, Anton - Kovalov, Oleksandr 2,51 1,40
251716 ŠODIEN 15:10 Moshynskyy, Oleg - Pyasta, Pavlo 1,75 1,85
249035 ŠODIEN 15:25 Ponomarenko, Sergey - Vakulin, Artem 1,69 1,93
249619 ŠODIEN 15:30 Buryak, Borys - Yanishevskiy, Ilya 1,45 2,36
251717 ŠODIEN 15:45 Plokhotniuk, Mikhail - Ivanov, Leonid 2,74 1,34
249061 ŠODIEN 16:00 Alekseenko, Dmytro - Shkurupii, Aleksandr 2,96 1,29
249620 ŠODIEN 16:05 Kuznetsov, Ihor - Vasylchuk, Pavlo 1,40 2,51
251721 ŠODIEN 16:20 Prakht, Igor - Pyasta, Pavlo 1,93 1,69
251723 ŠODIEN 16:55 Akhlamov, Sergiy - Moshynskyy, Oleg 1,36 2,68

Starptautisks Ukraine Win Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
54652 ŠODIEN 10:00 Naida, Alexander - Butkov, Maksim 1,55 2,15
54585 ŠODIEN 10:00 Oleynik, Ivan - Khudoshin, Nikolay 1,80 1,80
54570 ŠODIEN 11:00 Likhitsky, Alexander - Naida, Alexander 1,64 1,99
54591 ŠODIEN 11:00 Oleynik, Ivan - Gutnichenko, Aleksey 1,45 2,37
252400 ŠODIEN 11:30 Lebedev, Denis - Maxim, Balakirev 1,55 2,15
54583 ŠODIEN 12:00 Komendant, Yuriy - Oleynik, Ivan 1,80 1,80
252401 ŠODIEN 12:00 Lebedev, Denis - Derevinskiy, Dmitriy 1,75 1,85
54584 ŠODIEN 12:30 Khudoshin, Nikolay - Gutnichenko, Aleksey 1,99 1,64
252402 ŠODIEN 12:30 Turchenko, Dmitriy - Maxim, Balakirev 1,97 1,66
54405 ŠODIEN 13:00 Butkov, Maksim - Naida, Alexander 2,05 1,60
252403 ŠODIEN 13:00 Maxim, Balakirev - Derevinskiy, Dmitriy 1,45 2,37
54587 ŠODIEN 13:30 Komendant, Yuriy - Gutnichenko, Aleksey 1,91 1,70
40462 ŠODIEN 13:30 Turchenko, Dmitriy - Lebedev, Denis 1,51 2,23
54656 ŠODIEN 14:30 Komendant, Yuriy - Khudoshin, Nikolay 1,64 1,99
Nospiediet Esc, lai aizvērtu