Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
124755 ŠODIEN 01:00 Kolesnikov, Dmitriy - Bazilevsky, Vitaly 1,45 2,37
124756 ŠODIEN 01:00 Kuzmin, Sergey - Sukharnikov, Nikita 1,56 2,13
124766 ŠODIEN 01:00 Merzlikin, Dmitry - Elistratov, Igor 2,03 1,62
109077 ŠODIEN 01:30 Chentsov, Aleksandr - Rakhmanov, Viktor 2,52 1,40
124785 ŠODIEN 01:30 Yanshaev, Alexey - Gribkov, Alexander 1,70 1,91

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
149507 ŠODIEN 00:50 Diachenko, Viacheslav - Chornobab, Volodymyr 1,70 1,91
172633 ŠODIEN 08:50 Yatsenko, Sergey - Yurenev, Oleh 1,56 2,13
172641 ŠODIEN 09:20 Pereguda, Oleg - Tsoi, Konstiantyn 1,56 2,13
172664 ŠODIEN 10:20 Yatsenko, Sergey - Tsoi, Konstiantyn 2,15 1,55
172709 ŠODIEN 10:50 Ponomarenko, Oleg - Yurenev, Oleh 1,80 1,80
172737 ŠODIEN 11:50 Yatsenko, Sergey - Ponomarenko, Oleg 1,34 2,74
172797 ŠODIEN 12:50 Pereguda, Oleg - Yurenev, Oleh 1,60 2,06
172561 ŠODIEN 13:50 Pereguda, Oleg - Ponomarenko, Oleg 1,80 1,80
172610 ŠODIEN 14:20 Tsoi, Konstiantyn - Yurenev, Oleh 1,80 1,80
172615 ŠODIEN 14:50 Yatsenko, Sergey - Pereguda, Oleg 1,40 2,51
172621 ŠODIEN 15:35 Pitsyk, Sergey - Oranskiy, Igor 1,50 2,25
173865 ŠODIEN 15:40 Stepanenko Yevhenii - Kozachenko, Anatoly 1,60 2,05
172626 ŠODIEN 15:45 Tkachenko, Artem - Avgustov, Aleksey 2,12 1,56
172639 ŠODIEN 15:50 Ponomarenko, Oleg - Tsoi, Konstiantyn 2,25 1,50

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
171693 ŠODIEN 01:00 Derevinskiy, Dmitriy - Kryshtal, Dmytro 3,15 1,26
171692 ŠODIEN 01:30 Metla, Alexey - Arzanov, Dmitry 2,25 1,50
171728 ŠODIEN 02:00 Derevinskiy, Dmitriy - Metla, Alexey 1,60 2,06
171735 ŠODIEN 02:30 Zaitsev, Nikolai - Kryshtal, Dmytro 1,69 1,93
127325 ŠODIEN 03:00 Derevinskiy, Dmitriy - Zaitsev, Nikolai 2,25 1,50
171737 ŠODIEN 03:30 Kryshtal, Dmytro - Arzanov, Dmitry 1,60 2,06
164980 ŠODIEN 09:20 Guchok, Andrey - Lohosha, Dmytro 1,18 3,82
165028 ŠODIEN 10:30 Krysak, Andrey - Guchok, Andrey 1,54 2,17
169148 ŠODIEN 11:05 Yasashnyi, Denys - Lohosha, Dmytro 1,50 2,25
169150 ŠODIEN 12:15 Yasashnyi, Denys - Guchok, Andrey 1,45 2,36
165027 ŠODIEN 12:50 Krysak, Andrey - Lohosha, Dmytro 1,69 1,93
169140 ŠODIEN 13:25 Yasashnyi, Denys - Krysak, Andrey 1,56 2,12

Starptautisks Ukraine Win Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
55928 ŠODIEN 00:40 Strelets, Vitaliy - Dotsenko, Vladislav 2,07 1,59
68736 ŠODIEN 00:55 Kibka, Yevhen - Ratushniak, Vladislav 2,93 1,30
170883 ŠODIEN 08:45 Deynega, Kirill - Deynega, Maksim 2,07 1,59
170673 ŠODIEN 09:00 Akimov, Igor - Rodin, Aleksey 1,80 1,80
170676 ŠODIEN 09:30 Goloveshkin, Aleksey - Rodin, Aleksey 1,41 2,49
170682 ŠODIEN 09:45 Deynega, Kirill - Nemchenko, Denis 2,36 1,45
170687 ŠODIEN 10:00 Akimov, Igor - Kalenik, Sergey 2,93 1,30
170753 ŠODIEN 10:30 Goloveshkin, Aleksey - Akimov, Igor 1,80 1,80
170661 ŠODIEN 10:45 Deynega, Kirill - Averyanov, Aleksandr 1,69 1,93
171617 ŠODIEN 11:30 Kalenik, Sergey - Goloveshkin, Aleksey 1,85 1,75
170598 ŠODIEN 14:00 Kalenik, Sergey - Rodin, Aleksey 1,50 2,25
170884 ŠODIEN 14:30 Sazhnev, Vitalii - Tkachev, Sergey 1,40 2,52
171595 ŠODIEN 15:00 Panasenko, Vladimir - Grishchenko, Aleksandr 1,80 1,80
171606 ŠODIEN 15:30 Turchenko Tymur - Panasenko, Vladimir 1,80 1,80
Nospiediet Esc, lai aizvērtu