Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.
x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
61581 ŠODIEN 20:00 Ilin, Anatoliy - Vlasov, Aleksey 1,50 2,25
73478 ŠODIEN 20:15 Fedotov, Petr - Merzlikin, Taras 2,06 1,60
61166 ŠODIEN 20:15 Nikulin, Sergey - Yanshaev, Alexey 1,54 2,17
61101 ŠODIEN 20:45 Bazilevsky, Vitaly - Nikulin, Sergey 1,59 2,07
70447 ŠODIEN 20:45 Filchev, Sergey - Fedotov, Petr 1,59 2,07
61651 ŠODIEN 21:00 Vlasov, Aleksey - Ermilov, Aleksey 1,80 1,80
61108 ŠODIEN 21:15 Yanshaev, Alexey - Gribkov, Alexander 2,06 1,60
71196 ŠODIEN 21:15 Merzlikin, Taras - Dvoinikov, Artyom 1,36 2,66
61781 ŠODIEN 21:30 Ermilov, Aleksey - Ilin, Anatoliy 3,60 1,20
71592 ŠODIEN 21:45 Dvoinikov, Artyom - Fedotov, Petr 1,56 2,13
61109 ŠODIEN 21:45 Gribkov, Alexander - Nikulin, Sergey 2,15 1,55
61789 ŠODIEN 22:00 Beliakov, Vladimir - Vlasov, Aleksey 2,37 1,45
61122 ŠODIEN 22:15 Bazilevsky, Vitaly - Yanshaev, Alexey 1,45 2,37
71602 ŠODIEN 22:15 Filchev, Sergey - Merzlikin, Taras 2,25 1,50

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
228421 ŠODIEN 20:15 Mulyarchuk, Aniuta - Lukashova, Anna 1,80 1,80
135694 ŠODIEN 20:45 Chilikina, Evgeniya - Kostiuk, Olha 1,80 1,80
228400 ŠODIEN 21:15 Panchishin, Olga - Kravchuk, Tamara 2,06 1,60
228418 ŠODIEN 21:45 Mulyarchuk, Aniuta - Chilikina, Evgeniya 2,51 1,40
228423 ŠODIEN 22:15 Lukashova, Anna - Kravchuk, Tamara 1,30 2,94
135695 ŠODIEN 22:45 Kostiuk, Olha - Panchishin, Olga 1,80 1,80

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
230100 ŠODIEN 20:00 Samokysh, Kirill - Filenko, Oleh 1,29 2,96
231136 ŠODIEN 20:05 Oranskiy, Igor - Bondarenko, Serhii 1,93 1,69
228245 ŠODIEN 20:10 Podolian, Andrii - Khomutovsky, Julius 2,06 1,60
228259 ŠODIEN 20:20 Avgustov, Aleksey - Hasan, Yevhen 1,44 2,40
228262 ŠODIEN 20:25 Marchuk, Maksym - Maxim, Balakirev 2,94 1,30
228272 ŠODIEN 20:40 Stroilov, Andrii - Hryshyn, Oleksandr 2,15 1,55
228307 ŠODIEN 20:50 Sachuk, Sviatoslav - Burdelnyy, Sergey 1,80 1,80
228327 ŠODIEN 20:55 Liushnia, Oleksandr - Trydukh, Igor 1,55 2,15
230101 ŠODIEN 21:10 Obukhov, Vitalii - Myrzak, Volodymyr 1,50 2,25
228340 ŠODIEN 21:20 Hasan, Yevhen - Udovenko, Ivan 2,25 1,50
228348 ŠODIEN 21:25 Marchuk, Maksym - Paniotov, Aleksandr 4,57 1,12
228351 ŠODIEN 21:40 Podolian, Andrii - Stroilov, Andrii 2,12 1,56
228232 ŠODIEN 21:50 Avgustov, Aleksey - Tkachenko, Artem 1,80 1,80
228253 ŠODIEN 21:55 Shukin, Dmitriy - Maxim, Balakirev 1,59 2,07
230096 ŠODIEN 22:10 Khomutovsky, Julius - Myrzak, Volodymyr 3,44 1,22
228257 ŠODIEN 22:20 Sachuk, Sviatoslav - Hasan, Yevhen 1,45 2,36
230137 ŠODIEN 22:25 Liushnia, Oleksandr - Marchuk, Maksym 1,15 4,14
228265 ŠODIEN 22:40 Hryshyn, Oleksandr - Obukhov, Vitalii 2,15 1,55
228286 ŠODIEN 22:50 Avgustov, Aleksey - Burdelnyy, Sergey 1,45 2,36
228306 ŠODIEN 22:55 Trydukh, Igor - Maxim, Balakirev 2,15 1,55

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
112893 ŠODIEN 20:05 Poltavetc, Philip - Zhuravlov, Maksym 2,25 1,50
112003 ŠODIEN 20:10 Zakladnyi, Mykola - Kubrak, Serhii 2,74 1,34
61543 ŠODIEN 20:15 Lushnikov, Volodymyr - Lyevshyn, Vitaliy 2,37 1,45
62348 ŠODIEN 20:20 Udovichenko, Serhii - Zazimko, Sergey 1,80 1,80
66850 ŠODIEN 20:30 Pidleteichuk, Petro - Oprysk, Mykhailo 2,37 1,45
111971 ŠODIEN 20:40 Spartak, Abalmaz - Pugach, Prokhor 1,80 1,80
112118 ŠODIEN 20:45 Poltavetc, Philip - Zakladnyi, Mykola 1,50 2,25
61471 ŠODIEN 20:50 Limonov, Anton - Tuzhylin, Alexander 2,49 1,41
63003 ŠODIEN 20:55 Kunda, Igor - Shvidkiy, Vadim 1,64 1,99
67275 ŠODIEN 21:05 Zenyuk, Andrey - Zharskiy, Vitaliy 1,70 1,91
113192 ŠODIEN 21:15 Spartak, Abalmaz - Zhuravlov, Maksym 1,40 2,51
113211 ŠODIEN 21:20 Kubrak, Serhii - Pugach, Prokhor 1,15 4,14
114248 ŠODIEN 21:35 Bosak, Viktor - Guchok, Andrey 1,69 1,93
111977 ŠODIEN 21:50 Poltavetc, Philip - Spartak, Abalmaz 2,05 1,60
112002 ŠODIEN 21:55 Zakladnyi, Mykola - Pugach, Prokhor 1,36 2,68
113208 ŠODIEN 22:25 Zhuravlov, Maksym - Kubrak, Serhii 1,80 1,80
Nospiediet Esc, lai aizvērtu