Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Armēnija ITT Kausa Līga

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
22482 ŠODIEN 17:40 Malkhasyan, Gagik - Galoyan, Ruben 1,01 8,26
199631 ŠODIEN 18:40 Antonyan, Edvard - Malkhasyan, Gagik 1,26 3,16
199623 ŠODIEN 20:20 Nikoghosyan, Narek - Malkhasyan, Gagik 1,55 2,15
22485 ŠODIEN 21:00 Sahakyan, Andranik - Malkhasyan, Gagik 8,26 1,01

Armēnija ITT Kausa Līga, siev.

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
39471 ŠODIEN 18:00 Khachatryan, Hasmik - Bakhchajyan, Elen 1,20 3,60
39451 ŠODIEN 18:40 Galstyan, Marine - Khachatryan, Hasmik 8,26 1,01
39465 ŠODIEN 19:20 Khachatryan, Hasmik - Vardanyan, Rubina 1,66 1,97

Čehija Čehijas TT Star Series

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
195660 ŠODIEN 15:15 Horejsi, Miroslav - Stach, Matej 1,02 7,66

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
199613 ŠODIEN 16:30 Nemashkalo, Vladimir - Bychkov, Stanislav 3,79 1,18

Starptautisks Challenger Series 2020, Week 29, Session 1

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
150807 ŠODIEN 15:30 Happek, Sven - Folwarski, Jakub 2,17 1,54
150069 ŠODIEN 17:00 Muhlbach, Herrmann - Gorak, Daniel 4,58 1,12
150307 ŠODIEN 17:40 Qiu, Liang - Schabacker, Jens 1,50 2,25
150292 ŠODIEN 18:20 Happek, Sven - Henninger Marius 2,66 1,36
150304 ŠODIEN 19:00 Schabacker, Jens - Folwarski, Jakub 1,97 1,66
150289 ŠODIEN 19:40 Qiu, Liang - Gorak, Daniel 3,43 1,22
150308 ŠODIEN 20:20 Kosowski, Jakub - Muhlbach, Herrmann 1,14 4,28
150386 ŠODIEN 21:00 Henninger Marius - Folwarski, Jakub 2,74 1,34

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
22676 ŠODIEN 15:30 Tsiupko, Oleksandra - Yureneva, Svitlana 1,55 2,15
195001 ŠODIEN 15:40 Lesnaya, Yaroslava - Schekotikhina, Natalya 2,05 1,60
194867 ŠODIEN 16:00 Pryshchepa, Viktoriia - Mydvetskaya, Anastasia 2,74 1,34
22677 ŠODIEN 16:10 Andreeva, Lilia - Gubskaya, Ekaterina 2,70 1,35
196481 ŠODIEN 16:30 Voytekhova, Mariya - Yureneva, Svitlana 2,17 1,54
195628 ŠODIEN 16:40 Svydnytska, Nataliia - Somova, Kateryna 1,40 2,51
194868 ŠODIEN 17:00 Tsiupko, Oleksandra - Pryshchepa, Viktoriia 1,91 1,70
22680 ŠODIEN 17:10 Lesnaya, Yaroslava - Gubskaya, Ekaterina 2,36 1,45
194854 ŠODIEN 17:30 Voytekhova, Mariya - Mydvetskaya, Anastasia 2,94 1,30
195657 ŠODIEN 17:40 Somova, Kateryna - Schekotikhina, Natalya 1,78 1,82
22681 ŠODIEN 18:00 Pryshchepa, Viktoriia - Yureneva, Svitlana 2,72 1,34
195176 ŠODIEN 18:10 Andreeva, Lilia - Svydnytska, Nataliia 2,74 1,34
194856 ŠODIEN 18:30 Tsiupko, Oleksandra - Mydvetskaya, Anastasia 3,19 1,25
195626 ŠODIEN 18:40 Lesnaya, Yaroslava - Somova, Kateryna 2,15 1,55
194857 ŠODIEN 19:00 Voytekhova, Mariya - Pryshchepa, Viktoriia 1,60 2,05
195007 ŠODIEN 19:10 Svydnytska, Nataliia - Gubskaya, Ekaterina 1,25 3,21
196307 ŠODIEN 19:30 Mydvetskaya, Anastasia - Yureneva, Svitlana 1,31 2,89
194864 ŠODIEN 19:40 Andreeva, Lilia - Schekotikhina, Natalya 2,66 1,36
194865 ŠODIEN 20:00 Voytekhova, Mariya - Tsiupko, Oleksandra 1,54 2,17
194971 ŠODIEN 20:10 Lesnaya, Yaroslava - Svydnytska, Nataliia 2,51 1,40
195770 ŠODIEN 20:40 Andreeva, Lilia - Somova, Kateryna 2,06 1,60

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
199627 ŠODIEN 15:10 Teteruk, Michael - Kapinus, Rodion 1,54 2,17
198531 ŠODIEN 15:15 Burdelnyy, Sergey - Zapletniuk, Anatolii 2,05 1,60
191738 ŠODIEN 15:20 Smyk, Vasil - Yakimenko, Stefan 1,30 2,94
199581 ŠODIEN 15:25 Kostuk, Borys - Maxim, Balakirev 1,25 3,23
193957 ŠODIEN 15:35 Portnov, Hennadii - Kim, Dmitriy 2,12 1,56
194293 ŠODIEN 15:45 Gusak, Yuri - Obukhov, Vitalii 1,60 2,05
191742 ŠODIEN 15:50 Semenets Sergey - Troian, Andrii 2,74 1,34
199451 ŠODIEN 15:55 Shukin, Dmitriy - Yevhen, Kyi 1,93 1,69
194040 ŠODIEN 16:05 Starodubskyi, Ihor - Hrytsai, Andrii 1,80 1,80
194294 ŠODIEN 16:15 Ilin, Oleg - Kucheryavyi, Vadym 2,25 1,50
22698 ŠODIEN 16:25 Turchenko Tymur - Kolesnik, Yuriy 1,66 1,97
194049 ŠODIEN 16:35 Sharanyuk, Oleksandr - Evgeniy, Ivanov 2,05 1,60
194302 ŠODIEN 16:45 Kozhevnikov, Maksym - Kunchurov, Dmitriy 1,54 2,17
195639 ŠODIEN 16:55 Makarenko, Roman - Kaminskiy, Sergey 1,40 2,51
194051 ŠODIEN 17:05 Portnov, Hennadii - Hrytsai, Andrii 2,74 1,34
194305 ŠODIEN 17:15 Gusak, Yuri - Kucheryavyi, Vadym 2,36 1,45
195640 ŠODIEN 17:25 Bilous, Vladislav - Kolesnik, Yuriy 2,70 1,35
194077 ŠODIEN 17:35 Evgeniy, Ivanov - Kim, Dmitriy 2,25 1,50
194300 ŠODIEN 17:45 Kunchurov, Dmitriy - Obukhov, Vitalii 1,50 2,25
22699 ŠODIEN 17:55 Turchenko Tymur - Makarenko, Roman 1,80 1,80
194079 ŠODIEN 18:05 Starodubskyi, Ihor - Sharanyuk, Oleksandr 1,75 1,85
194330 ŠODIEN 18:15 Ilin, Oleg - Kozhevnikov, Maksym 1,80 1,80
195641 ŠODIEN 18:25 Bilous, Vladislav - Kaminskiy, Sergey 1,75 1,85
194081 ŠODIEN 18:35 Portnov, Hennadii - Evgeniy, Ivanov 2,96 1,29
194333 ŠODIEN 18:45 Gusak, Yuri - Kunchurov, Dmitriy 2,17 1,54
195648 ŠODIEN 18:55 Makarenko, Roman - Kolesnik, Yuriy 1,45 2,36
194099 ŠODIEN 19:05 Sharanyuk, Oleksandr - Hrytsai, Andrii 2,36 1,45
194334 ŠODIEN 19:15 Kozhevnikov, Maksym - Kucheryavyi, Vadym 2,25 1,50
195593 ŠODIEN 19:20 Bilobrov, Volodymyr - Parnyvoda Ilya 1,69 1,93
22700 ŠODIEN 19:25 Turchenko Tymur - Kaminskiy, Sergey 2,12 1,56
194100 ŠODIEN 19:35 Starodubskyi, Ihor - Kim, Dmitriy 2,51 1,40
194335 ŠODIEN 19:45 Ilin, Oleg - Obukhov, Vitalii 1,60 2,05
195595 ŠODIEN 19:50 Bondarenko, Iurii - Ivchuk, Oleksandr 1,80 1,80
195649 ŠODIEN 19:55 Bilous, Vladislav - Makarenko, Roman 2,36 1,45
194101 ŠODIEN 20:05 Portnov, Hennadii - Sharanyuk, Oleksandr 1,93 1,69
194336 ŠODIEN 20:15 Gusak, Yuri - Kozhevnikov, Maksym 1,80 1,80
195596 ŠODIEN 20:20 Melchenko, Andrii - Parnyvoda Ilya 2,36 1,45
195656 ŠODIEN 20:25 Kaminskiy, Sergey - Kolesnik, Yuriy 1,80 1,80
194275 ŠODIEN 20:35 Starodubskyi, Ihor - Evgeniy, Ivanov 1,54 2,17
194347 ŠODIEN 20:45 Ilin, Oleg - Kunchurov, Dmitriy 1,54 2,17
195625 ŠODIEN 20:50 Bilobrov, Volodymyr - Bondarenko, Iurii 2,17 1,54
22788 ŠODIEN 20:55 Bilous, Vladislav - Turchenko Tymur 1,80 1,80
194276 ŠODIEN 21:05 Hrytsai, Andrii - Kim, Dmitriy 1,50 2,25

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
190317 ŠODIEN 15:25 Sukovatiy, Igor - Yakovenko, Anatoliy 2,03 1,62
191410 ŠODIEN 15:30 Semenets, Oleksandr - Kolos, Maksym 1,80 1,80
23041 ŠODIEN 16:00 Alekseenko, Dmytro - Nemchenko, Denis 2,17 1,54
191411 ŠODIEN 16:05 Lebed, Dmitriy - Kovalenko, Vyacheslav 2,37 1,45

Starptautisks Ukraine Win Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
192879 ŠODIEN 15:15 Reva, Aleksandr - Andreev, Oleg 1,99 1,64
23140 ŠODIEN 15:30 Kalenik, Sergey - Khorolsky, Vitaly 1,80 1,80
198884 ŠODIEN 15:30 Kovalenko Vladislav - Gusev, Vitaliy 1,69 1,93
192916 ŠODIEN 15:45 Ptitsyn, Dmitriy - Reva, Aleksandr 1,80 1,80
198959 ŠODIEN 16:00 Chernetskiy, Igor - Gaynyuk, Vladimir 2,25 1,50
23141 ŠODIEN 16:00 Gulevskiy, Rodion - Khorolsky, Vitaly 2,25 1,50
198940 ŠODIEN 16:00 Surzhik, Vladimir - Bonishchuk, Taras 1,93 1,69
193111 ŠODIEN 16:15 Burdakov, Andrey - Kuzminich, Aleksandr 1,80 1,80
198966 ŠODIEN 16:30 Bonishchuk, Taras - Chernetskiy, Igor 1,69 1,93
198964 ŠODIEN 16:30 Gaynyuk, Vladimir - Kovalenko Vladislav 1,69 1,93
24798 ŠODIEN 16:30 Kalenik, Sergey - Goloveshkin, Aleksey 2,08 1,59
193389 ŠODIEN 16:45 Gedz, Valentin - Burdakov, Andrey 1,25 3,21
28691 ŠODIEN 17:00 Gulevskiy, Rodion - Kalenik, Sergey 2,91 1,30
198973 ŠODIEN 17:00 Plyushch, Pavel - Surzhik, Vladimir 1,45 2,37
193384 ŠODIEN 17:15 Andreev, Oleg - Ptitsyn, Dmitriy 2,91 1,30
198982 ŠODIEN 17:30 Surzhik, Vladimir - Gusev, Vitaliy 1,85 1,75
193462 ŠODIEN 17:45 Kushko, Dmitriy - Andreev, Oleg 1,64 1,99
198994 ŠODIEN 18:00 Chernetskiy, Igor - Plyushch, Pavel 2,25 1,50
199001 ŠODIEN 18:00 Gaynyuk, Vladimir - Bonishchuk, Taras 1,50 2,25
193466 ŠODIEN 18:15 Kuzminich, Aleksandr - Gedz, Valentin 1,80 1,80
199014 ŠODIEN 18:30 Bonishchuk, Taras - Kovalenko Vladislav 1,59 2,08
199061 ŠODIEN 18:30 Gaynyuk, Vladimir - Surzhik, Vladimir 1,75 1,85
193573 ŠODIEN 18:45 Reva, Aleksandr - Kuzminich, Aleksandr 1,85 1,75
199064 ŠODIEN 19:00 Gusev, Vitaliy - Chernetskiy, Igor 1,41 2,49
193724 ŠODIEN 19:15 Ptitsyn, Dmitriy - Kushko, Dmitriy 1,93 1,69
199068 ŠODIEN 19:30 Kovalenko Vladislav - Surzhik, Vladimir 1,50 2,25
193862 ŠODIEN 19:45 Burdakov, Andrey - Ptitsyn, Dmitriy 2,36 1,45
199088 ŠODIEN 20:00 Bonishchuk, Taras - Plyushch, Pavel 1,69 1,93
199086 ŠODIEN 20:00 Gaynyuk, Vladimir - Gusev, Vitaliy 1,50 2,25
193863 ŠODIEN 20:15 Gedz, Valentin - Reva, Aleksandr 1,69 1,93
199105 ŠODIEN 20:30 Gusev, Vitaliy - Bonishchuk, Taras 1,66 1,97
199092 ŠODIEN 20:30 Plyushch, Pavel - Kovalenko Vladislav 2,49 1,41
194011 ŠODIEN 20:45 Andreev, Oleg - Gedz, Valentin 1,93 1,69
199164 ŠODIEN 21:00 Surzhik, Vladimir - Chernetskiy, Igor 2,15 1,55
Nospiediet Esc, lai aizvērtu