Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Starptautisks Challenger Series 2020, Week 23, Session 3

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
253804 05.06.20 | 10:50 Bluhm, Florian - Qiu, Liang 1,18 3,98
253805 05.06.20 | 11:40 Gonzales, Eduardo - Cheaib, Dauud 9,20 1,01
253806 05.06.20 | 12:40 Bluhm, Florian - Gonzales, Eduardo 1,13 4,67
264112 05.06.20 | 13:30 Cheaib, Dauud - Qiu, Liang 1,11 5,04
253827 05.06.20 | 14:30 Bluhm, Florian - Cheaib, Dauud 6,44 1,06
260290 05.06.20 | 15:20 Gonzales, Eduardo - Qiu, Liang 3,28 1,26

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
266098 ŠODIEN 13:50 Malyuta, Martha - Kuznets, Olena 1,93 1,69
265498 ŠODIEN 13:55 Dubrova Alisa - Gordinskaya, Anastasia 3,21 1,25
266103 ŠODIEN 14:20 Kovalenko, Valentina - Tsoma, Svitlana 1,80 1,80
262259 ŠODIEN 14:25 Trigub, Julia - Grushko, Irina 1,36 2,66
266158 ŠODIEN 14:50 Kovtun, Nadiia - Kuznets, Olena 1,60 2,06
262260 ŠODIEN 14:55 Severina, Yevgeniya - Dubrova Alisa 1,22 3,43
266160 ŠODIEN 15:20 Trofimova, Antonina - Malyuta, Martha 1,54 2,17
262262 ŠODIEN 15:25 Stefanuk, Olga - Grushko, Irina 1,30 2,93
263888 ŠODIEN 15:45 Ostrovska, Nataliia - Harmash, Nadiia 2,06 1,60
265500 ŠODIEN 15:55 Gordinskaya, Anastasia - Trigub, Julia 2,98 1,29
151738 ŠODIEN 16:15 Osipenko, Maria - Andreeva, Lilia 1,40 2,52
263887 ŠODIEN 16:45 Ostrovska, Nataliia - Andreeva, Lilia 1,93 1,69
265515 ŠODIEN 17:15 Osipenko, Maria - Harmash, Nadiia 2,37 1,45
265516 ŠODIEN 17:45 Ostrovska, Nataliia - Osipenko, Maria 1,54 2,17
263975 ŠODIEN 18:15 Andreeva, Lilia - Harmash, Nadiia 2,06 1,60
265525 ŠODIEN 18:45 Osipenko, Maria - Ostrovska, Nataliia 2,17 1,54
265531 ŠODIEN 19:15 Harmash, Nadiia - Andreeva, Lilia 1,31 2,88
265534 ŠODIEN 19:45 Harmash, Nadiia - Osipenko, Maria 1,40 2,52
265535 ŠODIEN 20:15 Andreeva, Lilia - Ostrovska, Nataliia 1,64 1,99
265539 ŠODIEN 20:45 Harmash, Nadiia - Ostrovska, Nataliia 1,34 2,74
265540 ŠODIEN 21:15 Andreeva, Lilia - Osipenko, Maria 2,52 1,40

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
264731 ŠODIEN 13:35 Likhitsky, Alexander - Matiushenko, Andrii 2,66 1,36
264743 ŠODIEN 13:45 Naplokov, Oleksii - Nadoporozhsky, Alexey 1,60 2,06
264737 ŠODIEN 14:05 Panyushkin, Andrey - Karchevskiy, Timur 1,36 2,66
264740 ŠODIEN 14:35 Kurischenko, Yuriy - Matiushenko, Andrii 1,56 2,13
264755 ŠODIEN 15:05 Naida, Alexander - Likhitsky, Alexander 2,06 1,60
264758 ŠODIEN 15:30 Trofimov, Nikita - Mosyuk, Mikhail 2,06 1,60
262620 ŠODIEN 15:35 Syvych, Viktor - Sotnikov, Eduard 1,85 1,75
262458 ŠODIEN 16:00 Samokysh, Kirill - Ratushniak, Vladislav 1,69 1,93
262459 ŠODIEN 16:05 Lukianevych, Valerii - Ushakov, Serhii 2,15 1,55
264767 ŠODIEN 16:25 Paniotov, Aleksandr - Hnoievoi, Roman 2,06 1,60
264768 ŠODIEN 16:30 Kalachevskiy, Denis - Mosyuk, Mikhail 1,29 2,98
265301 ŠODIEN 16:35 Reva, Vadim - Khurtak, Evgeniy 1,59 2,07
265304 ŠODIEN 16:55 Romanenko, Andrii - Trydukh, Igor 1,91 1,70
265307 ŠODIEN 17:00 Trofimov, Nikita - Samokysh, Kirill 2,25 1,50
262465 ŠODIEN 17:05 Syvych, Viktor - Ushakov, Serhii 1,60 2,06
265312 ŠODIEN 17:25 Kolesnik, Yuriy - Sokolov, Sergey 1,70 1,91
262466 ŠODIEN 17:30 Kalachevskiy, Denis - Ratushniak, Vladislav 1,50 2,25
262615 ŠODIEN 17:35 Khurtak, Evgeniy - Sotnikov, Eduard 1,80 1,80
265318 ŠODIEN 17:55 Paniotov, Aleksandr - Trydukh, Igor 3,21 1,25
265351 ŠODIEN 18:00 Samokysh, Kirill - Mosyuk, Mikhail 1,60 2,06
262468 ŠODIEN 18:05 Lukianevych, Valerii - Reva, Vadim 2,06 1,60
265352 ŠODIEN 18:25 Sokolov, Sergey - Hnoievoi, Roman 1,34 2,74
265369 ŠODIEN 18:30 Trofimov, Nikita - Ratushniak, Vladislav 2,06 1,60
262616 ŠODIEN 18:35 Syvych, Viktor - Khurtak, Evgeniy 1,64 1,99
265370 ŠODIEN 18:55 Romanenko, Andrii - Kolesnik, Yuriy 1,85 1,75
262439 ŠODIEN 19:00 Kalachevskiy, Denis - Samokysh, Kirill 1,69 1,93
262442 ŠODIEN 19:05 Reva, Vadim - Ushakov, Serhii 1,69 1,93
265372 ŠODIEN 19:25 Paniotov, Aleksandr - Sokolov, Sergey 2,17 1,54
265373 ŠODIEN 19:30 Ratushniak, Vladislav - Mosyuk, Mikhail 2,74 1,34
262617 ŠODIEN 19:35 Lukianevych, Valerii - Sotnikov, Eduard 1,93 1,69
265374 ŠODIEN 19:55 Kolesnik, Yuriy - Trydukh, Igor 1,54 2,17
265389 ŠODIEN 20:00 Kalachevskiy, Denis - Trofimov, Nikita 1,25 3,21
262446 ŠODIEN 20:05 Syvych, Viktor - Reva, Vadim 3,43 1,22
265390 ŠODIEN 20:25 Romanenko, Andrii - Hnoievoi, Roman 1,80 1,80
262618 ŠODIEN 20:35 Lukianevych, Valerii - Khurtak, Evgeniy 1,85 1,75
265391 ŠODIEN 20:55 Paniotov, Aleksandr - Kolesnik, Yuriy 1,82 1,78
262602 ŠODIEN 21:05 Ushakov, Serhii - Sotnikov, Eduard 1,80 1,80
265440 ŠODIEN 21:25 Romanenko, Andrii - Sokolov, Sergey 1,80 1,80
262448 ŠODIEN 21:35 Syvych, Viktor - Lukianevych, Valerii 1,40 2,52
265442 ŠODIEN 21:55 Trydukh, Igor - Hnoievoi, Roman 1,40 2,52
262622 ŠODIEN 22:05 Reva, Vadim - Sotnikov, Eduard 1,80 1,80
265458 ŠODIEN 22:25 Paniotov, Aleksandr - Romanenko, Andrii 2,06 1,60
262621 ŠODIEN 22:35 Khurtak, Evgeniy - Ushakov, Serhii 1,80 1,80
265478 ŠODIEN 22:55 Kolesnik, Yuriy - Hnoievoi, Roman 1,69 1,93
265480 ŠODIEN 23:25 Sokolov, Sergey - Trydukh, Igor 2,98 1,29

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
167826 ŠODIEN 13:25 Lytvynenko, Mykola - Vorobuov, Ygor 2,17 1,54
266321 ŠODIEN 13:30 Tkachuk, Oleksii - Aksenin, Vasyl 1,26 3,15
77988 ŠODIEN 13:40 Kovalov, Oleksandr - Ivanov, Ruslan 2,66 1,36
78002 ŠODIEN 13:45 Shepel, Vasiliy - Reva, Anatoliy 1,80 1,80
78004 ŠODIEN 13:50 Molochko, Anton - Pismenniy, Evgeniy 1,69 1,93
78019 ŠODIEN 13:55 Kostiuk, Oleksandr - Shipilov, Anton 2,52 1,40
78005 ŠODIEN 14:00 Filatov, Sergey - Yakovliev, Hlib 1,45 2,36
78007 ŠODIEN 14:05 Vakarash, Roman - Ivasiv, Volodymyr 1,85 1,75
172794 ŠODIEN 14:15 Laevsky, Maksim - Alekseenko, Dmytro 2,74 1,34
172729 ŠODIEN 14:20 Artem, Borysov - Kiulo, Sergey 1,69 1,93
172736 ŠODIEN 14:50 Skachenko, Serhii - Kovalov, Oleksandr 2,06 1,60
172797 ŠODIEN 14:55 Vasylchuk, Pavlo - Shepel, Vasiliy 2,66 1,36
172792 ŠODIEN 15:25 Vovk, Vitalii - Alekseenko, Dmytro 1,80 1,80
172755 ŠODIEN 15:30 Gladkih, Ivan - Kiulo, Sergey 1,54 2,17
244974 ŠODIEN 15:55 Ivchenko, Vitalii - Makarchuk, Konstantin 1,69 1,93
172660 ŠODIEN 16:00 Ivanov, Ruslan - Laevsky, Maksim 2,74 1,34
172830 ŠODIEN 16:05 Reva, Anatoliy - Artem, Borysov 2,25 1,50
244958 ŠODIEN 16:15 Bortnikov, Igor - Tovkach, Mykola 2,17 1,54
266393 ŠODIEN 16:30 Panichev, Eduard - Polosa, Maksym 2,35 1,46
244975 ŠODIEN 16:50 Chyzh, Pavlo - Treschetka, Mykolay 1,93 1,69
244957 ŠODIEN 17:05 Rusin, Dmytro - Makarchuk, Konstantin 1,64 1,99
244976 ŠODIEN 17:25 Kryvyi, Ivan - Tovkach, Mykola 2,27 1,49
244983 ŠODIEN 17:40 Ivchenko, Vitalii - Panichev, Eduard 2,37 1,45
244984 ŠODIEN 18:00 Bortnikov, Igor - Chyzh, Pavlo 2,74 1,34
244978 ŠODIEN 18:15 Rusin, Dmytro - Polosa, Maksym 1,50 2,25
244982 ŠODIEN 18:35 Kryvyi, Ivan - Treschetka, Mykolay 1,55 2,15
244986 ŠODIEN 18:50 Panichev, Eduard - Makarchuk, Konstantin 3,43 1,22
244988 ŠODIEN 19:10 Chyzh, Pavlo - Tovkach, Mykola 2,25 1,50
244989 ŠODIEN 19:25 Rusin, Dmytro - Panichev, Eduard 1,45 2,37
244985 ŠODIEN 19:45 Kryvyi, Ivan - Chyzh, Pavlo 1,18 3,79
244987 ŠODIEN 20:00 Ivchenko, Vitalii - Polosa, Maksym 1,93 1,69
245010 ŠODIEN 20:20 Bortnikov, Igor - Treschetka, Mykolay 1,75 1,85
245014 ŠODIEN 20:35 Rusin, Dmytro - Ivchenko, Vitalii 2,06 1,60
245015 ŠODIEN 20:55 Kryvyi, Ivan - Bortnikov, Igor 1,80 1,80
245012 ŠODIEN 21:10 Polosa, Maksym - Makarchuk, Konstantin 2,15 1,55
245013 ŠODIEN 21:30 Treschetka, Mykolay - Tovkach, Mykola 2,25 1,50

Starptautisks Ukraine Win Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
150724 ŠODIEN 13:30 Ivchenko, Kirill - Liushnia, Oleksandr 2,23 1,51
167663 ŠODIEN 13:30 Morgun, Gleb - Nechitaylo, Evgeniy 2,37 1,45
265723 ŠODIEN 13:30 Sushko, Denis - Plyushch, Pavel 2,17 1,54
266151 ŠODIEN 13:45 Kovrikov, Andrey - Tsubera, Roman 1,45 2,37
244301 ŠODIEN 14:30 Kovalchuk, Oleksandr - Makarenko, Roman 1,34 2,74
266334 ŠODIEN 14:30 Morgun, Gleb - Kovalenko, Sergey 2,25 1,50
266119 ŠODIEN 14:45 Kovrikov, Andrey - Glivenko, Ilya 1,75 1,85
244302 ŠODIEN 15:00 Burylov, Vladimir - Grishchenko, Aleksandr 1,54 2,17
244689 ŠODIEN 15:00 Cherepnin, Maksym - Tkachev, Sergey 1,34 2,74
244655 ŠODIEN 15:15 Medvedev, Yuriy - Reznichenko, Denis 1,56 2,13
244671 ŠODIEN 15:30 Makarenko, Roman - Grishchenko, Aleksandr 1,60 2,06
244672 ŠODIEN 15:30 Tkachev, Sergey - Burylov, Vladimir 1,97 1,66
244717 ŠODIEN 15:45 Medvedev, Yuriy - Kidalov, Valeriy 1,25 3,21
244716 ŠODIEN 16:00 Kovalchuk, Oleksandr - Dukhovenko Oleksandr 2,15 1,55
244711 ŠODIEN 16:00 Teteruk, Michael - Cherepnin, Maksym 1,80 1,80
244718 ŠODIEN 16:15 Burdakov, Andrey - Kidalov, Valeriy 1,91 1,70
244739 ŠODIEN 16:30 Cherepnin, Maksym - Kovalchuk, Oleksandr 1,80 1,80
244719 ŠODIEN 16:30 Dukhovenko Oleksandr - Makarenko, Roman 1,55 2,15
244740 ŠODIEN 16:45 Burdakov, Andrey - Reznichenko, Denis 2,74 1,34
244747 ŠODIEN 17:00 Burylov, Vladimir - Teteruk, Michael 1,80 1,80
244748 ŠODIEN 17:00 Grishchenko, Aleksandr - Tkachev, Sergey 2,06 1,60
244749 ŠODIEN 17:15 Medvedev, Yuriy - Burdakov, Andrey 1,25 3,21
244750 ŠODIEN 17:30 Makarenko, Roman - Tkachev, Sergey 2,37 1,45
244751 ŠODIEN 17:30 Teteruk, Michael - Grishchenko, Aleksandr 1,55 2,15
244753 ŠODIEN 17:45 Kidalov, Valeriy - Reznichenko, Denis 2,49 1,41
244756 ŠODIEN 18:00 Dukhovenko Oleksandr - Cherepnin, Maksym 1,36 2,66
244754 ŠODIEN 18:00 Kovalchuk, Oleksandr - Burylov, Vladimir 1,66 1,97
244752 ŠODIEN 18:15 Reznichenko, Denis - Medvedev, Yuriy 2,15 1,55
244811 ŠODIEN 18:30 Burylov, Vladimir - Dukhovenko Oleksandr 2,15 1,55
244809 ŠODIEN 18:30 Cherepnin, Maksym - Makarenko, Roman 1,66 1,97
244817 ŠODIEN 18:45 Kidalov, Valeriy - Burdakov, Andrey 1,55 2,15
244821 ŠODIEN 19:00 Grishchenko, Aleksandr - Kovalchuk, Oleksandr 4,02 1,16
244835 ŠODIEN 19:00 Tkachev, Sergey - Teteruk, Michael 1,64 1,99
244840 ŠODIEN 19:15 Kidalov, Valeriy - Medvedev, Yuriy 2,74 1,34
244844 ŠODIEN 19:30 Kovalchuk, Oleksandr - Tkachev, Sergey 1,29 2,98
244848 ŠODIEN 19:30 Makarenko, Roman - Teteruk, Michael 2,17 1,54
244859 ŠODIEN 19:45 Reznichenko, Denis - Burdakov, Andrey 1,34 2,74
244884 ŠODIEN 20:00 Cherepnin, Maksym - Burylov, Vladimir 1,97 1,66
244860 ŠODIEN 20:00 Dukhovenko Oleksandr - Grishchenko, Aleksandr 1,45 2,37
244888 ŠODIEN 20:15 Burdakov, Andrey - Medvedev, Yuriy 3,28 1,24
244889 ŠODIEN 20:30 Burylov, Vladimir - Makarenko, Roman 1,80 1,80
244937 ŠODIEN 20:30 Grishchenko, Aleksandr - Cherepnin, Maksym 2,37 1,45
244938 ŠODIEN 20:45 Reznichenko, Denis - Kidalov, Valeriy 1,51 2,23
244940 ŠODIEN 21:00 Teteruk, Michael - Kovalchuk, Oleksandr 1,75 1,85
244939 ŠODIEN 21:00 Tkachev, Sergey - Dukhovenko Oleksandr 2,66 1,36

Starptautisks Ukraine Win Cup, Women

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
225793 ŠODIEN 16:00 Dotsenko, Mariya - Schekotikhina, Natalya 1,50 2,25
225823 ŠODIEN 16:30 Gubskaya, Ekaterina - Schekotikhina, Natalya 2,37 1,45
225824 ŠODIEN 18:00 Schekotikhina, Natalya - Emelyanenko, Yulia 1,80 1,80
225798 ŠODIEN 18:30 Emelyanenko, Yulia - Gubskaya, Ekaterina 1,41 2,49
225851 ŠODIEN 19:00 Schekotikhina, Natalya - Dotsenko, Mariya 2,17 1,54
225856 ŠODIEN 19:30 Schekotikhina, Natalya - Gubskaya, Ekaterina 1,45 2,37
225826 ŠODIEN 20:00 Emelyanenko, Yulia - Dotsenko, Mariya 1,91 1,70
225827 ŠODIEN 20:30 Dotsenko, Mariya - Gubskaya, Ekaterina 1,45 2,37
226077 ŠODIEN 21:00 Emelyanenko, Yulia - Schekotikhina, Natalya 1,80 1,80
Nospiediet Esc, lai aizvērtu