Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Starptautisks Challenger Series 2020, Week 33, Session 1

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
85771 ŠODIEN 12:40 Karakasevic, Aleksandar - Benes, Michal 1,18 3,79
85781 ŠODIEN 13:20 Cheaib, Dauud - Mendes, Enio 1,75 1,85
85773 ŠODIEN 14:00 David, Petr - Karakasevic, Aleksandar 3,43 1,22
85745 ŠODIEN 14:40 Vrablik, Jiri - De Saintilan, Mathieu 1,06 5,96

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
107019 ŠODIEN 12:45 Farladanska, Ganna - Motsyk, Iryna 3,43 1,22
109680 ŠODIEN 12:50 Harmash, Nadiia - Pidlypna, Iryna 2,25 1,50
109681 ŠODIEN 13:20 Ivakhiv, Valeriia - Yureneva, Olga 1,80 1,80
109682 ŠODIEN 13:50 Harmash, Nadiia - Kozak, Anastasiya 1,40 2,51
109687 ŠODIEN 14:20 Kosmina, Nataliia - Pidlypna, Iryna 2,25 1,50
109635 ŠODIEN 14:50 Ivakhiv, Valeriia - Harmash, Nadiia 1,60 2,05
109674 ŠODIEN 15:20 Yureneva, Olga - Pidlypna, Iryna 1,93 1,69
24166 ŠODIEN 15:30 Yureneva, Svitlana - Mydvetskaya, Anastasia 3,15 1,26
109679 ŠODIEN 15:50 Kozak, Anastasiya - Kosmina, Nataliia 1,45 2,37
102361 ŠODIEN 16:00 Mikhailik, Yana - Nalisnikovska, Olena 2,55 1,39
127272 ŠODIEN 16:30 Tsiupko, Oleksandra - Novosad, Alina 3,43 1,22
24201 ŠODIEN 17:00 Yureneva, Svitlana - Nalisnikovska, Olena 2,66 1,36
127959 ŠODIEN 17:30 Novosad, Alina - Mydvetskaya, Anastasia 1,49 2,27
24202 ŠODIEN 18:00 Mikhailik, Yana - Tsiupko, Oleksandra 2,66 1,36
116770 ŠODIEN 18:30 Yureneva, Svitlana - Novosad, Alina 4,95 1,10
24203 ŠODIEN 19:00 Tsiupko, Oleksandra - Nalisnikovska, Olena 2,74 1,34
102388 ŠODIEN 19:30 Mikhailik, Yana - Mydvetskaya, Anastasia 4,57 1,12
116774 ŠODIEN 20:00 Yureneva, Svitlana - Tsiupko, Oleksandra 5,40 1,08
102389 ŠODIEN 20:30 Mikhailik, Yana - Novosad, Alina 1,99 1,64
127975 ŠODIEN 21:00 Nalisnikovska, Olena - Mydvetskaya, Anastasia 2,66 1,36
116775 ŠODIEN 21:30 Yureneva, Svitlana - Mikhailik, Yana 1,50 2,25
24208 ŠODIEN 22:00 Tsiupko, Oleksandra - Mydvetskaya, Anastasia 4,58 1,12
128455 ŠODIEN 22:30 Novosad, Alina - Nalisnikovska, Olena 2,25 1,50

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
127935 ŠODIEN 12:40 Teteruk, Michael - Vlasenko, Valeriy 1,59 2,07
102624 ŠODIEN 13:00 Rybka, Aleksey - Chornobab, Volodymyr 1,45 2,37
102658 ŠODIEN 13:30 Bochkovskiy, Vadim - Ivashkin, Aleksander 1,56 2,12
102662 ŠODIEN 14:00 Filenko, Oleh - Rybka, Aleksey 2,17 1,54
102664 ŠODIEN 14:30 Yurchenko, Kyrylo - Ivashkin, Aleksander 1,54 2,17
102665 ŠODIEN 15:00 Chornobab, Volodymyr - Bochkovskiy, Vadim 1,29 2,96
122588 ŠODIEN 15:35 Kirsanov, Konstantin - Matveev, Denis 2,74 1,34
12656 ŠODIEN 15:40 Kostuk, Borys - Nazarov, Anatoliy 1,39 2,55
25442 ŠODIEN 15:45 Akimov, Yehor - Kurtenko, Andrey 2,17 1,54
122589 ŠODIEN 16:05 Yolkin, Anton - Korovychenko, Valentyn 2,25 1,50
105097 ŠODIEN 16:10 Panchenko, Bogdan - Lazuryk, Dmytro 1,60 2,05
104298 ŠODIEN 16:15 Sydoruk, Andrii - Tkachenko, Artem 1,30 2,94
123207 ŠODIEN 16:25 Dukhovenko Oleksandr - Havrysh, Daniil 1,45 2,37
122591 ŠODIEN 16:35 Fedorchenko, Andriy - Malinka, Roman 1,60 2,06
102670 ŠODIEN 16:40 Petrushenko, Yurii - Nazarov, Anatoliy 1,80 1,80
104210 ŠODIEN 16:45 Kokunin, Yuriy - Chernyshov, Dmytro 1,55 2,15
123208 ŠODIEN 16:55 Moroz, Kostiantyn - Kovalchuk, Oleksandr 1,50 2,25
122592 ŠODIEN 17:05 Kirsanov, Konstantin - Korovychenko, Valentyn 2,06 1,60
105287 ŠODIEN 17:10 Kostuk, Borys - Panchenko, Bogdan 1,40 2,51
25443 ŠODIEN 17:15 Akimov, Yehor - Tkachenko, Artem 2,66 1,36
123209 ŠODIEN 17:25 Mishchenko, Alexander - Ivanov, Viktor 1,80 1,80
122606 ŠODIEN 17:35 Malinka, Roman - Matveev, Denis 2,66 1,36
102672 ŠODIEN 17:40 Petrushenko, Yurii - Lazuryk, Dmytro 1,60 2,05
104462 ŠODIEN 17:45 Chernyshov, Dmytro - Kurtenko, Andrey 2,25 1,50
109580 ŠODIEN 17:50 Zholubak, Mykhailo - Voronenkov, Vladimir 1,10 4,95
123192 ŠODIEN 17:55 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk, Oleksandr 1,60 2,06
122617 ŠODIEN 18:05 Yolkin, Anton - Fedorchenko, Andriy 1,55 2,15
120612 ŠODIEN 18:10 Panchenko, Bogdan - Nazarov, Anatoliy 1,80 1,80
104463 ŠODIEN 18:15 Sydoruk, Andrii - Kokunin, Yuriy 1,30 2,94
109581 ŠODIEN 18:20 Kilyakin, Pyotr - Korniyenko, Nikolay 1,50 2,25
123197 ŠODIEN 18:25 Ivanov, Viktor - Havrysh, Daniil 1,60 2,06
122656 ŠODIEN 18:35 Kirsanov, Konstantin - Malinka, Roman 2,15 1,55
128460 ŠODIEN 18:40 Kostuk, Borys - Lazuryk, Dmytro 2,15 1,55
25444 ŠODIEN 18:45 Akimov, Yehor - Chernyshov, Dmytro 1,80 1,80
109582 ŠODIEN 18:50 Klim, Vladislav - Boiko, Leonid 2,12 1,56
123202 ŠODIEN 18:55 Moroz, Kostiantyn - Mishchenko, Alexander 2,93 1,30
122657 ŠODIEN 19:05 Fedorchenko, Andriy - Korovychenko, Valentyn 1,55 2,15
120613 ŠODIEN 19:10 Petrushenko, Yurii - Panchenko, Bogdan 1,60 2,06
112112 ŠODIEN 19:15 Kokunin, Yuriy - Tkachenko, Artem 2,25 1,50
109583 ŠODIEN 19:20 Zholubak, Mykhailo - Korniyenko, Nikolay 1,55 2,15
123203 ŠODIEN 19:25 Dukhovenko Oleksandr - Ivanov, Viktor 1,39 2,55
122658 ŠODIEN 19:35 Yolkin, Anton - Matveev, Denis 1,80 1,80
127979 ŠODIEN 19:40 Lazuryk, Dmytro - Nazarov, Anatoliy 1,80 1,80
112239 ŠODIEN 19:45 Sydoruk, Andrii - Kurtenko, Andrey 1,93 1,69
109586 ŠODIEN 19:50 Boiko, Leonid - Voronenkov, Vladimir 1,55 2,15
123204 ŠODIEN 19:55 Mishchenko, Alexander - Kovalchuk, Oleksandr 2,15 1,55
127269 ŠODIEN 20:05 Kirsanov, Konstantin - Fedorchenko, Andriy 2,06 1,60
120327 ŠODIEN 20:10 Petrushenko, Yurii - Kostuk, Borys 2,52 1,40
25445 ŠODIEN 20:15 Akimov, Yehor - Kokunin, Yuriy 1,36 2,66
109573 ŠODIEN 20:20 Kilyakin, Pyotr - Klim, Vladislav 1,60 2,05
123205 ŠODIEN 20:25 Moroz, Kostiantyn - Havrysh, Daniil 1,80 1,80
122659 ŠODIEN 20:35 Yolkin, Anton - Malinka, Roman 1,45 2,37
112662 ŠODIEN 20:45 Sydoruk, Andrii - Chernyshov, Dmytro 1,40 2,52
116875 ŠODIEN 20:50 Zholubak, Mykhailo - Boiko, Leonid 1,50 2,25
127028 ŠODIEN 20:55 Dukhovenko Oleksandr - Mishchenko, Alexander 1,50 2,25
122660 ŠODIEN 21:05 Korovychenko, Valentyn - Matveev, Denis 1,55 2,15
112663 ŠODIEN 21:15 Tkachenko, Artem - Kurtenko, Andrey 2,06 1,60
116876 ŠODIEN 21:20 Klim, Vladislav - Korniyenko, Nikolay 2,25 1,50
127251 ŠODIEN 21:25 Moroz, Kostiantyn - Ivanov, Viktor 1,80 1,80
127253 ŠODIEN 21:35 Kirsanov, Konstantin - Yolkin, Anton 2,15 1,55
25595 ŠODIEN 21:45 Akimov, Yehor - Sydoruk, Andrii 1,49 2,27
116877 ŠODIEN 21:50 Kilyakin, Pyotr - Voronenkov, Vladimir 1,50 2,25
127254 ŠODIEN 21:55 Kovalchuk, Oleksandr - Havrysh, Daniil 1,80 1,80
122587 ŠODIEN 22:05 Fedorchenko, Andriy - Matveev, Denis 1,80 1,80
112664 ŠODIEN 22:15 Kokunin, Yuriy - Kurtenko, Andrey 1,69 1,93
116878 ŠODIEN 22:20 Zholubak, Mykhailo - Klim, Vladislav 1,26 3,15
127261 ŠODIEN 22:25 Dukhovenko Oleksandr - Moroz, Kostiantyn 1,36 2,66
122590 ŠODIEN 22:35 Malinka, Roman - Korovychenko, Valentyn 2,74 1,34
112667 ŠODIEN 22:45 Chernyshov, Dmytro - Tkachenko, Artem 2,15 1,55
116879 ŠODIEN 22:50 Kilyakin, Pyotr - Boiko, Leonid 1,80 1,80
127263 ŠODIEN 22:55 Mishchenko, Alexander - Havrysh, Daniil 2,52 1,40
109872 ŠODIEN 23:20 Korniyenko, Nikolay - Voronenkov, Vladimir 1,80 1,80
127264 ŠODIEN 23:25 Ivanov, Viktor - Kovalchuk, Oleksandr 2,15 1,55
116881 ŠODIEN 23:50 Zholubak, Mykhailo - Kilyakin, Pyotr 1,34 2,74
116882 12.08.20 | 00:20 Klim, Vladislav - Voronenkov, Vladimir 1,69 1,93
116874 12.08.20 | 00:50 Boiko, Leonid - Korniyenko, Nikolay 2,52 1,40

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
124627 ŠODIEN 12:40 Teterya, Yuriy - Tkachenko, Oleksandr 1,18 3,79
25599 ŠODIEN 12:45 Matviienko, Serhii - Uchen, Mykola 2,06 1,60
127946 ŠODIEN 12:50 Stelmashchuk, Stanislav - Yamchuk, Vladislav 2,66 1,36
47753 ŠODIEN 13:00 Cherednichenko, Pavlp - Pyasta, Pavlo 1,69 1,93
25598 ŠODIEN 13:00 Telnoy, Nikolay - Baranovskiy, Sergey 1,12 4,58
25600 ŠODIEN 13:05 Riabukhin, Anton - Tatarinov, Valeriy 2,17 1,54
127936 ŠODIEN 13:10 Kiulo, Sergey - Volokhov, Vladislav 2,52 1,40
124620 ŠODIEN 13:15 Drobov, Dmytro - Teterya, Yuriy 1,69 1,93
25742 ŠODIEN 13:20 Myrza, Anton - Matviienko, Serhii 2,66 1,36
127471 ŠODIEN 13:25 Levytskyi, Maksym - Stelmashchuk, Stanislav 2,17 1,54
128326 ŠODIEN 13:35 Kohut, Bohdan - Telnoy, Nikolay 1,29 2,98
127939 ŠODIEN 13:35 Moshynskyy, Oleg - Cherednichenko, Pavlp 1,69 1,93
127363 ŠODIEN 13:40 Ivanov, Ruslan - Vakulin, Artem 1,39 2,55
128503 ŠODIEN 13:45 Kuznetsov, Ihor - Shepel, Vasiliy 1,62 2,03
124624 ŠODIEN 13:50 Tkachenko, Oleksandr - Verbyany, Vasily 2,51 1,40
127953 ŠODIEN 13:55 Uchen, Mykola - Illiushchenko, Serhii 1,75 1,85
127983 ŠODIEN 14:00 Yamchuk, Vladislav - Kuharchuk, Aleksandr 1,93 1,69
127372 ŠODIEN 14:10 Baranovskiy, Sergey - May, Ivan 3,79 1,18
127950 ŠODIEN 14:15 Simonchuk, David - Vovk, Vitalii 1,93 1,69
128458 ŠODIEN 14:20 Zhuravlov, Maksym - Artem, Borysov 1,20 3,60
25741 ŠODIEN 14:50 Riabukhin, Anton - Ivanov, Ruslan 2,66 1,36
128579 ŠODIEN 14:55 Kiulo, Sergey - Kuznetsov, Ihor 1,34 2,74
127940 ŠODIEN 15:25 Tatarinov, Valeriy - Vovk, Vitalii 2,25 1,50
127343 ŠODIEN 16:00 Vakulin, Artem - Simonchuk, David 1,40 2,52
127937 ŠODIEN 16:05 Shepel, Vasiliy - Zhuravlov, Maksym 1,80 1,80

Starptautisks Ukraine Win Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
26390 ŠODIEN 14:30 Gusev, Vitaliy - Pisklov, Sergey 1,45 2,37
26391 ŠODIEN 14:30 Plyushch, Pavel - Chernetskiy, Igor 1,22 3,43
26392 ŠODIEN 14:45 Stasevskiy, Oleg - Khorolsky, Vitaly 2,17 1,54
26436 ŠODIEN 15:00 Gaynyuk, Vladimir - Surzhik, Vladimir 1,18 3,79
26393 ŠODIEN 15:00 Kuzminich, Aleksandr - Rafikov, Rafael 2,74 1,34
26374 ŠODIEN 15:00 Obrazkov, Oleg - Kireev, Sergey 1,30 2,93
26432 ŠODIEN 15:15 Alistratov, Aleksandr - Rodin, Aleksey 1,30 2,93
26435 ŠODIEN 15:30 Kireev, Sergey - Gaynyuk, Vladimir 3,21 1,25
26433 ŠODIEN 15:30 Komendant, Yuriy - Rafikov, Rafael 1,45 2,37
26434 ŠODIEN 15:30 Pisklov, Sergey - Surzhik, Vladimir 1,80 1,80
26444 ŠODIEN 15:45 Yunusov, Elshad - Alistratov, Aleksandr 2,13 1,56
26445 ŠODIEN 15:45 Kebalo, Denis - Pavlyuk, Oleg 2,06 1,60
26437 ŠODIEN 16:00 Chernetskiy, Igor - Obrazkov, Oleg 2,17 1,54
26438 ŠODIEN 16:00 Gusev, Vitaliy - Plyushch, Pavel 2,49 1,41
26446 ŠODIEN 16:00 Kuzminich, Aleksandr - Burdakov, Andrey 2,55 1,39
26442 ŠODIEN 16:15 Kalenik, Sergey - Stasevskiy, Oleg 1,41 2,49
28120 ŠODIEN 16:15 Kovrikov, Andrey - Gubenko, Maxim 1,41 2,49
28129 ŠODIEN 16:30 Obrazkov, Oleg - Gusev, Vitaliy 1,29 2,98
28121 ŠODIEN 16:30 Plyushch, Pavel - Pisklov, Sergey 1,29 2,98
28022 ŠODIEN 16:45 Kebalo, Denis - Gubenko, Maxim 1,41 2,49
26447 ŠODIEN 16:45 Khorolsky, Vitaly - Kalenik, Sergey 1,80 1,80
28131 ŠODIEN 17:00 Gaynyuk, Vladimir - Chernetskiy, Igor 1,45 2,37
28139 ŠODIEN 17:00 Kuzminich, Aleksandr - Komendant, Yuriy 3,51 1,21
28134 ŠODIEN 17:00 Surzhik, Vladimir - Kireev, Sergey 2,66 1,36
28136 ŠODIEN 17:15 Kovrikov, Andrey - Pavlyuk, Oleg 1,80 1,80
28135 ŠODIEN 17:15 Rodin, Aleksey - Yunusov, Elshad 1,34 2,74
28151 ŠODIEN 17:30 Burdakov, Andrey - Rafikov, Rafael 1,34 2,74
28153 ŠODIEN 17:30 Chernetskiy, Igor - Surzhik, Vladimir 1,25 3,21
28152 ŠODIEN 17:30 Pisklov, Sergey - Kireev, Sergey 1,66 1,97
28173 ŠODIEN 17:45 Kebalo, Denis - Kovrikov, Andrey 1,80 1,80
28171 ŠODIEN 17:45 Khoroshko, Aleksandr - Rodin, Aleksey 2,25 1,50
28216 ŠODIEN 18:00 Gusev, Vitaliy - Gaynyuk, Vladimir 2,74 1,34
28217 ŠODIEN 18:00 Plyushch, Pavel - Obrazkov, Oleg 1,16 4,02
28242 ŠODIEN 18:15 Gubenko, Maxim - Pavlyuk, Oleg 2,37 1,45
28229 ŠODIEN 18:15 Stasevskiy, Oleg - Khoroshko, Aleksandr 1,80 1,80
28192 ŠODIEN 18:30 Gaynyuk, Vladimir - Plyushch, Pavel 1,45 2,37
28243 ŠODIEN 18:30 Obrazkov, Oleg - Pisklov, Sergey 1,36 2,66
28309 ŠODIEN 18:45 Alistratov, Aleksandr - Stasevskiy, Oleg 1,60 2,06
28304 ŠODIEN 19:00 Kireev, Sergey - Chernetskiy, Igor 1,80 1,80
28245 ŠODIEN 19:00 Surzhik, Vladimir - Gusev, Vitaliy 1,60 2,06
28305 ŠODIEN 19:15 Yunusov, Elshad - Khoroshko, Aleksandr 1,29 2,98
28308 ŠODIEN 19:30 Gusev, Vitaliy - Kireev, Sergey 1,80 1,80
28306 ŠODIEN 19:30 Pisklov, Sergey - Chernetskiy, Igor 2,66 1,36
28357 ŠODIEN 19:45 Kalenik, Sergey - Yunusov, Elshad 1,80 1,80
28360 ŠODIEN 20:00 Obrazkov, Oleg - Gaynyuk, Vladimir 1,80 1,80
28358 ŠODIEN 20:00 Plyushch, Pavel - Surzhik, Vladimir 1,18 3,79
28339 ŠODIEN 20:15 Khorolsky, Vitaly - Alistratov, Aleksandr 1,66 1,97
28370 ŠODIEN 20:30 Gaynyuk, Vladimir - Pisklov, Sergey 1,34 2,74
28353 ŠODIEN 20:30 Surzhik, Vladimir - Obrazkov, Oleg 2,06 1,60
28372 ŠODIEN 20:45 Rodin, Aleksey - Khorolsky, Vitaly 1,80 1,80
28367 ŠODIEN 21:00 Chernetskiy, Igor - Gusev, Vitaliy 2,74 1,34
28361 ŠODIEN 21:00 Kireev, Sergey - Plyushch, Pavel 2,98 1,29
28368 ŠODIEN 21:15 Khoroshko, Aleksandr - Kalenik, Sergey 1,60 2,06
28373 ŠODIEN 21:45 Kushko, Dmitriy - Pasternak, Vladimir 1,39 2,55
28374 ŠODIEN 22:00 Vasylchuk, Pavlo - Lytvynenko, Oleg 2,17 1,54
28383 ŠODIEN 22:20 Ptitsyn, Dmitriy - Boychuk, Vladimir 1,25 3,21
28395 ŠODIEN 22:35 Reva, Vadim - Chilikin, Aleksandr 2,98 1,29
28399 ŠODIEN 22:55 Kushko, Dmitriy - Boychuk, Vladimir 1,54 2,17
28403 ŠODIEN 23:10 Vasylchuk, Pavlo - Chilikin, Aleksandr 2,37 1,45
28408 ŠODIEN 23:30 Ptitsyn, Dmitriy - Pasternak, Vladimir 1,80 1,80
28413 ŠODIEN 23:45 Reva, Vadim - Lytvynenko, Oleg 2,74 1,34
28472 12.08.20 | 00:05 Kushko, Dmitriy - Ptitsyn, Dmitriy 1,80 1,80
28473 12.08.20 | 00:20 Vasylchuk, Pavlo - Reva, Vadim 1,60 2,06
28474 12.08.20 | 00:40 Boychuk, Vladimir - Pasternak, Vladimir 2,66 1,36
28498 12.08.20 | 00:55 Chilikin, Aleksandr - Lytvynenko, Oleg 2,17 1,54
Nospiediet Esc, lai aizvērtu