Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

x Uzvarētājs
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Galda teniss

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
235357 ŠODIEN 08:10 Somova, Kateryna - Tyslyna, Anastasiia 3,15 1,26
232756 ŠODIEN 08:40 Svydnytska, Nataliia - Dubrova Alisa 1,50 2,25
235369 ŠODIEN 09:10 Hassan, Anzhela - Andreeva, Lilia 1,85 1,75
235371 ŠODIEN 09:25 Severina, Yevgeniya - Gordinskaya, Anastasia 1,45 2,37
235373 ŠODIEN 09:40 Somova, Kateryna - Dubrova Alisa 2,17 1,54
235336 ŠODIEN 09:55 Lapa, Anna - Stefanyuk, Alina 1,66 1,97
235340 ŠODIEN 10:10 Andreeva, Lilia - Tyslyna, Anastasiia 1,36 2,66
232757 ŠODIEN 10:40 Svydnytska, Nataliia - Hassan, Anzhela 1,26 3,15
235446 ŠODIEN 10:55 Stefanyuk, Alina - Trigub, Julia 4,14 1,15
235388 ŠODIEN 11:10 Somova, Kateryna - Andreeva, Lilia 1,45 2,37
235342 ŠODIEN 11:25 Severina, Yevgeniya - Lapa, Anna 1,60 2,06
235346 ŠODIEN 11:40 Hassan, Anzhela - Dubrova Alisa 2,98 1,29
232768 ŠODIEN 12:10 Svydnytska, Nataliia - Tyslyna, Anastasiia 1,55 2,15
235348 ŠODIEN 12:25 Lapa, Anna - Gordinskaya, Anastasia 1,34 2,74
235331 ŠODIEN 12:40 Somova, Kateryna - Hassan, Anzhela 1,45 2,37
235350 ŠODIEN 12:55 Severina, Yevgeniya - Trigub, Julia 1,93 1,69
232770 ŠODIEN 13:10 Svydnytska, Nataliia - Andreeva, Lilia 1,30 2,93
235354 ŠODIEN 13:40 Dubrova Alisa - Tyslyna, Anastasiia 2,74 1,34
235363 ŠODIEN 13:55 Severina, Yevgeniya - Stefanyuk, Alina 1,69 1,93
232772 ŠODIEN 14:10 Somova, Kateryna - Svydnytska, Nataliia 2,37 1,45
235365 ŠODIEN 14:25 Gordinskaya, Anastasia - Trigub, Julia 4,95 1,10
235372 ŠODIEN 14:40 Hassan, Anzhela - Tyslyna, Anastasiia 2,25 1,50
235334 ŠODIEN 15:10 Andreeva, Lilia - Dubrova Alisa 1,36 2,66
235338 ŠODIEN 15:25 Lapa, Anna - Trigub, Julia 1,60 2,06
228414 ŠODIEN 15:45 Mulyarchuk, Aniuta - Kravchuk, Tamara 1,34 2,74
235332 ŠODIEN 15:55 Stefanyuk, Alina - Gordinskaya, Anastasia 1,60 2,06
228422 ŠODIEN 16:15 Chilikina, Evgeniya - Panchishin, Olga 1,60 2,05
228478 ŠODIEN 16:45 Lukashova, Anna - Kostiuk, Olha 1,80 1,80
228401 ŠODIEN 17:15 Mulyarchuk, Aniuta - Panchishin, Olga 2,51 1,40
228420 ŠODIEN 18:15 Chilikina, Evgeniya - Lukashova, Anna 1,60 2,05
228424 ŠODIEN 19:15 Lukashova, Anna - Panchishin, Olga 1,93 1,69
228404 ŠODIEN 19:45 Chilikina, Evgeniya - Kravchuk, Tamara 1,56 2,12
228421 ŠODIEN 20:15 Mulyarchuk, Aniuta - Lukashova, Anna 1,80 1,80
228400 ŠODIEN 21:15 Panchishin, Olga - Kravchuk, Tamara 2,12 1,56
228418 ŠODIEN 21:45 Mulyarchuk, Aniuta - Chilikina, Evgeniya 2,51 1,40
228423 ŠODIEN 22:15 Lukashova, Anna - Kravchuk, Tamara 1,30 2,94

Starptautisks Setka kauss 2020, vīr. (Ukraina)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
235356 ŠODIEN 08:00 Storchak, Sergey - Droshchynskyi, Andrii 2,25 1,50
230731 ŠODIEN 08:05 Mishchenko, Alexander - Kovalchuk, Oleksandr 2,06 1,60
235364 ŠODIEN 08:15 Diachenko, Ivan - Yakymchuk, Yevhen 1,60 2,06
228243 ŠODIEN 08:30 Lavrinenko, Pavel - Muliukin, Yevhen 2,03 1,62
235366 ŠODIEN 08:35 Shyndel, Igor - Dukhovenko Oleksandr 2,52 1,40
235386 ŠODIEN 08:45 Mytsyk, Alexander - Populovskyi, Eduard 2,13 1,56
235370 ŠODIEN 08:50 Havryliuk, Bohdan - Kondratenko, Vasiliy 2,66 1,36
228258 ŠODIEN 09:00 Vietrov, Vitalii - Vadim, Ishchuk 1,50 2,25
235335 ŠODIEN 09:20 Bereza, Viktor - Krasutskyi, Adam 1,60 2,06
235337 ŠODIEN 09:30 Storchak, Sergey - Muliukin, Yevhen 1,60 2,06
230735 ŠODIEN 09:35 Mishchenko, Alexander - Dukhovenko Oleksandr 2,06 1,60
235429 ŠODIEN 09:45 Diachenko, Ivan - Populovskyi, Eduard 2,25 1,50
231352 ŠODIEN 09:50 Bondarenko, Iurii - Kondratenko, Vasiliy 1,60 2,06
228266 ŠODIEN 10:00 Vadim, Ishchuk - Droshchynskyi, Andrii 1,62 2,03
235430 ŠODIEN 10:15 Solomko, Serhii - Yakymchuk, Yevhen 1,80 1,80
235450 ŠODIEN 10:20 Havryliuk, Bohdan - Bereza, Viktor 2,37 1,45
228287 ŠODIEN 10:30 Lavrinenko, Pavel - Vietrov, Vitalii 1,55 2,15
232071 ŠODIEN 10:35 Shyndel, Igor - Kirsanov, Konstantin 1,80 1,80
231399 ŠODIEN 10:50 Bondarenko, Iurii - Krasutskyi, Adam 1,50 2,25
228319 ŠODIEN 11:00 Storchak, Sergey - Vadim, Ishchuk 1,80 1,80
235339 ŠODIEN 11:15 Diachenko, Ivan - Solomko, Serhii 2,25 1,50
235452 ŠODIEN 11:20 Bereza, Viktor - Kondratenko, Vasiliy 1,50 2,25
228338 ŠODIEN 11:30 Vietrov, Vitalii - Muliukin, Yevhen 1,80 1,80
232101 ŠODIEN 11:35 Kirsanov, Konstantin - Dukhovenko Oleksandr 1,60 2,06
12426 ŠODIEN 11:50 Havryliuk, Bohdan - Krasutskyi, Adam 1,80 1,80
228346 ŠODIEN 12:00 Lavrinenko, Pavel - Droshchynskyi, Andrii 1,80 1,80
235453 ŠODIEN 12:05 Shyndel, Igor - Kovalchuk, Oleksandr 1,80 1,80
235341 ŠODIEN 12:15 Mytsyk, Alexander - Yakymchuk, Yevhen 2,15 1,55
231401 ŠODIEN 12:20 Bondarenko, Iurii - Bereza, Viktor 1,80 1,80
228230 ŠODIEN 12:30 Storchak, Sergey - Vietrov, Vitalii 2,15 1,55
234061 ŠODIEN 12:35 Mishchenko, Alexander - Kirsanov, Konstantin 1,80 1,80
235428 ŠODIEN 12:50 Krasutskyi, Adam - Kondratenko, Vasiliy 2,13 1,56
228242 ŠODIEN 13:00 Lavrinenko, Pavel - Vadim, Ishchuk 1,69 1,93
235387 ŠODIEN 13:15 Mytsyk, Alexander - Solomko, Serhii 1,55 2,15
231402 ŠODIEN 13:20 Bondarenko, Iurii - Havryliuk, Bohdan 3,15 1,26
235347 ŠODIEN 13:30 Muliukin, Yevhen - Droshchynskyi, Andrii 1,93 1,69
235454 ŠODIEN 13:35 Dukhovenko Oleksandr - Kovalchuk, Oleksandr 1,55 2,15
235349 ŠODIEN 13:45 Populovskyi, Eduard - Yakymchuk, Yevhen 1,34 2,74
228255 ŠODIEN 14:00 Storchak, Sergey - Lavrinenko, Pavel 1,80 1,80
232102 ŠODIEN 14:05 Mishchenko, Alexander - Shyndel, Igor 1,12 4,58
235351 ŠODIEN 14:15 Diachenko, Ivan - Mytsyk, Alexander 1,60 2,06
228264 ŠODIEN 14:30 Vietrov, Vitalii - Droshchynskyi, Andrii 1,60 2,05
232103 ŠODIEN 14:35 Kirsanov, Konstantin - Kovalchuk, Oleksandr 1,80 1,80
228273 ŠODIEN 15:00 Vadim, Ishchuk - Muliukin, Yevhen 1,69 1,93
235360 ŠODIEN 15:15 Solomko, Serhii - Populovskyi, Eduard 1,80 1,80
228597 ŠODIEN 15:30 Filenko, Oleh - Ivashkin, Aleksander 1,45 2,36
235378 ŠODIEN 15:35 Bondarenko, Serhii - Khakhamidi, Pavlo 2,15 1,55
228996 ŠODIEN 15:40 Podolian, Andrii - Myrzak, Volodymyr 1,50 2,25
228308 ŠODIEN 16:00 Ratushniak, Vladislav - Mosyuk, Mikhail 2,15 1,55
235472 ŠODIEN 16:05 Gomilko, Oleksandr - Tytskyi, Maksym 1,59 2,07
228337 ŠODIEN 16:10 Stroilov, Andrii - Obukhov, Vitalii 1,69 1,93
228343 ŠODIEN 16:25 Liushnia, Oleksandr - Maxim, Balakirev 1,18 3,82
228349 ŠODIEN 16:30 Samokysh, Kirill - Ivashkin, Aleksander 1,50 2,25
232104 ŠODIEN 16:35 Oranskiy, Igor - Khakhamidi, Pavlo 1,69 1,93
228227 ŠODIEN 16:40 Khomutovsky, Julius - Hryshyn, Oleksandr 1,55 2,15
228244 ŠODIEN 16:55 Marchuk, Maksym - Shukin, Dmitriy 1,45 2,37
230097 ŠODIEN 17:00 Filenko, Oleh - Ratushniak, Vladislav 2,74 1,34
235456 ŠODIEN 17:05 Bondarenko, Serhii - Gomilko, Oleksandr 2,74 1,34
228254 ŠODIEN 17:10 Podolian, Andrii - Obukhov, Vitalii 1,80 1,80
228261 ŠODIEN 17:25 Trydukh, Igor - Paniotov, Aleksandr 1,25 3,21
228267 ŠODIEN 17:30 Samokysh, Kirill - Mosyuk, Mikhail 2,74 1,34
235473 ŠODIEN 17:35 Oranskiy, Igor - Tytskyi, Maksym 2,07 1,59
230098 ŠODIEN 17:40 Hryshyn, Oleksandr - Myrzak, Volodymyr 2,17 1,54
228288 ŠODIEN 17:50 Sachuk, Sviatoslav - Tkachenko, Artem 1,93 1,69
228326 ŠODIEN 17:55 Liushnia, Oleksandr - Shukin, Dmitriy 1,80 1,80
228339 ŠODIEN 18:00 Ratushniak, Vladislav - Ivashkin, Aleksander 1,69 1,93
235380 ŠODIEN 18:05 Gomilko, Oleksandr - Khakhamidi, Pavlo 1,80 1,80
228347 ŠODIEN 18:10 Stroilov, Andrii - Khomutovsky, Julius 2,65 1,36
228350 ŠODIEN 18:20 Avgustov, Aleksey - Udovenko, Ivan 1,56 2,12
228231 ŠODIEN 18:25 Paniotov, Aleksandr - Maxim, Balakirev 1,60 2,05
235458 ŠODIEN 18:30 Filenko, Oleh - Mosyuk, Mikhail 2,25 1,50
235462 ŠODIEN 18:35 Bondarenko, Serhii - Tytskyi, Maksym 3,15 1,26
228252 ŠODIEN 18:40 Podolian, Andrii - Hryshyn, Oleksandr 1,55 2,15
228256 ŠODIEN 18:50 Hasan, Yevhen - Burdelnyy, Sergey 2,05 1,60
228260 ŠODIEN 18:55 Marchuk, Maksym - Trydukh, Igor 1,80 1,80
228277 ŠODIEN 19:00 Samokysh, Kirill - Ratushniak, Vladislav 2,65 1,36
230736 ŠODIEN 19:05 Oranskiy, Igor - Gomilko, Oleksandr 2,52 1,40
228305 ŠODIEN 19:10 Khomutovsky, Julius - Obukhov, Vitalii 1,80 1,80
228309 ŠODIEN 19:20 Sachuk, Sviatoslav - Udovenko, Ivan 1,60 2,05
228341 ŠODIEN 19:25 Liushnia, Oleksandr - Paniotov, Aleksandr 1,69 1,93
228344 ŠODIEN 19:30 Mosyuk, Mikhail - Ivashkin, Aleksander 2,12 1,56
235470 ŠODIEN 19:35 Tytskyi, Maksym - Khakhamidi, Pavlo 1,93 1,69
230099 ŠODIEN 19:40 Stroilov, Andrii - Myrzak, Volodymyr 1,80 1,80
228228 ŠODIEN 19:50 Burdelnyy, Sergey - Tkachenko, Artem 2,12 1,56
228240 ŠODIEN 19:55 Trydukh, Igor - Shukin, Dmitriy 1,80 1,80
230100 ŠODIEN 20:00 Samokysh, Kirill - Filenko, Oleh 1,29 2,96
231136 ŠODIEN 20:05 Oranskiy, Igor - Bondarenko, Serhii 1,55 2,15
228245 ŠODIEN 20:10 Podolian, Andrii - Khomutovsky, Julius 1,60 2,05
228259 ŠODIEN 20:20 Avgustov, Aleksey - Hasan, Yevhen 1,55 2,15
228262 ŠODIEN 20:25 Marchuk, Maksym - Maxim, Balakirev 2,94 1,30
228272 ŠODIEN 20:40 Stroilov, Andrii - Hryshyn, Oleksandr 2,15 1,55
228307 ŠODIEN 20:50 Sachuk, Sviatoslav - Burdelnyy, Sergey 1,80 1,80
228327 ŠODIEN 20:55 Liushnia, Oleksandr - Trydukh, Igor 1,55 2,15
230101 ŠODIEN 21:10 Obukhov, Vitalii - Myrzak, Volodymyr 1,50 2,25
228340 ŠODIEN 21:20 Hasan, Yevhen - Udovenko, Ivan 2,25 1,50
228348 ŠODIEN 21:25 Marchuk, Maksym - Paniotov, Aleksandr 4,57 1,12
228351 ŠODIEN 21:40 Podolian, Andrii - Stroilov, Andrii 2,12 1,56
228232 ŠODIEN 21:50 Avgustov, Aleksey - Tkachenko, Artem 1,80 1,80
228253 ŠODIEN 21:55 Shukin, Dmitriy - Maxim, Balakirev 1,80 1,80
230096 ŠODIEN 22:10 Khomutovsky, Julius - Myrzak, Volodymyr 3,44 1,22
228257 ŠODIEN 22:20 Sachuk, Sviatoslav - Hasan, Yevhen 1,45 2,36
230137 ŠODIEN 22:25 Liushnia, Oleksandr - Marchuk, Maksym 1,15 4,14
228265 ŠODIEN 22:40 Hryshyn, Oleksandr - Obukhov, Vitalii 2,15 1,55
228286 ŠODIEN 22:50 Avgustov, Aleksey - Burdelnyy, Sergey 1,45 2,36
228306 ŠODIEN 22:55 Trydukh, Igor - Maxim, Balakirev 2,15 1,55
228318 ŠODIEN 23:20 Udovenko, Ivan - Tkachenko, Artem 2,15 1,55
228342 ŠODIEN 23:25 Paniotov, Aleksandr - Shukin, Dmitriy 1,69 1,93
228345 ŠODIEN 23:50 Sachuk, Sviatoslav - Avgustov, Aleksey 2,12 1,56
228229 10.08.20 | 00:20 Hasan, Yevhen - Tkachenko, Artem 2,12 1,56
228241 10.08.20 | 00:50 Burdelnyy, Sergey - Udovenko, Ivan 2,65 1,36

Starptautisks TT Cup

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
225449 ŠODIEN 07:50 Kohut, Bohdan - Telnoy, Nikolay 1,55 2,15
225453 ŠODIEN 07:55 Teterya, Yuriy - Molochko, Anton 2,07 1,59
225451 ŠODIEN 08:25 May, Ivan - Gorbanenko, Alexey 1,49 2,27
225454 ŠODIEN 08:30 Krutko, Aleksey - Levadniy, Aleksandr 1,36 2,66
225561 ŠODIEN 08:50 Kravets, Yaroslav - Zholubak, Roman 1,55 2,15
225547 ŠODIEN 09:00 Gogenko, Sergiy - Didukh, Viktor 2,15 1,55
225699 ŠODIEN 09:05 Belskyi, Oleksandr - Tkachenko, Oleksandr 1,64 1,99
225705 ŠODIEN 09:25 Gordiy, Andrey - Plishilo, Volodymyr 1,93 1,69
225725 ŠODIEN 09:35 Kohut, Bohdan - Gorbanenko, Alexey 1,64 1,99
225726 ŠODIEN 09:40 Teterya, Yuriy - Levadniy, Aleksandr 1,50 2,25
225739 ŠODIEN 10:00 Pesternikov, Denys - Zholubak, Roman 1,46 2,35
225926 ŠODIEN 10:10 Didukh, Viktor - Telnoy, Nikolay 2,66 1,36
225928 ŠODIEN 10:15 Tkachenko, Oleksandr - Molochko, Anton 2,15 1,55
225935 ŠODIEN 10:35 Kravets, Yaroslav - Gordiy, Andrey 2,25 1,50
225930 ŠODIEN 10:45 May, Ivan - Gogenko, Sergiy 1,75 1,85
226034 ŠODIEN 10:50 Krutko, Aleksey - Belskyi, Oleksandr 1,85 1,75
226008 ŠODIEN 11:10 Pesternikov, Denys - Plishilo, Volodymyr 1,64 1,99
226194 ŠODIEN 11:20 Kohut, Bohdan - Didukh, Viktor 1,22 3,43
226196 ŠODIEN 11:25 Teterya, Yuriy - Tkachenko, Oleksandr 1,22 3,42
226201 ŠODIEN 11:45 Gordiy, Andrey - Zholubak, Roman 1,34 2,74
226199 ŠODIEN 11:55 Gogenko, Sergiy - Gorbanenko, Alexey 1,29 2,98
226202 ŠODIEN 12:00 Belskyi, Oleksandr - Levadniy, Aleksandr 1,99 1,64
226203 ŠODIEN 12:20 Pesternikov, Denys - Gordiy, Andrey 1,93 1,69
226204 ŠODIEN 12:30 May, Ivan - Telnoy, Nikolay 1,40 2,51
226205 ŠODIEN 12:35 Krutko, Aleksey - Molochko, Anton 1,64 1,99
226211 ŠODIEN 12:55 Kravets, Yaroslav - Plishilo, Volodymyr 2,07 1,59
226253 ŠODIEN 13:05 Kohut, Bohdan - Gogenko, Sergiy 1,59 2,07
226259 ŠODIEN 13:10 Teterya, Yuriy - Belskyi, Oleksandr 1,69 1,93
226275 ŠODIEN 13:30 Pesternikov, Denys - Kravets, Yaroslav 1,34 2,74
226276 ŠODIEN 13:40 May, Ivan - Didukh, Viktor 1,18 3,79
226274 ŠODIEN 13:45 Krutko, Aleksey - Tkachenko, Oleksandr 1,93 1,69
226260 ŠODIEN 14:05 Plishilo, Volodymyr - Zholubak, Roman 1,64 1,99
226370 ŠODIEN 14:15 Gorbanenko, Alexey - Telnoy, Nikolay 1,64 1,99
226372 ŠODIEN 14:20 Levadniy, Aleksandr - Molochko, Anton 2,07 1,59
226371 ŠODIEN 14:50 Kohut, Bohdan - May, Ivan 1,93 1,69
226403 ŠODIEN 14:55 Teterya, Yuriy - Krutko, Aleksey 1,93 1,69
226404 ŠODIEN 15:25 Gogenko, Sergiy - Telnoy, Nikolay 2,51 1,40
226407 ŠODIEN 15:30 Belskyi, Oleksandr - Molochko, Anton 1,36 2,66
226405 ŠODIEN 16:00 Didukh, Viktor - Gorbanenko, Alexey 2,25 1,50
226406 ŠODIEN 16:05 Tkachenko, Oleksandr - Levadniy, Aleksandr 1,80 1,80

Starptautisks TT Cup, Women

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
211717 ŠODIEN 08:45 Telezhinskaya, Olena - Rechytska, Yulija 1,45 2,37
234065 ŠODIEN 09:20 Hubanova, Kateryna - Marchuk, Nelia 2,17 1,54
211689 ŠODIEN 09:55 Overchuk, Victoria - Rechytska, Yulija 1,64 1,99
211691 ŠODIEN 10:30 Telezhinskaya, Olena - Hubanova, Kateryna 1,22 3,42
211688 ŠODIEN 11:40 Hubanova, Kateryna - Rechytska, Yulija 2,15 1,55
211718 ŠODIEN 12:15 Overchuk, Victoria - Hubanova, Kateryna 1,59 2,08
211690 ŠODIEN 13:25 Overchuk, Victoria - Telezhinskaya, Olena 2,36 1,45
Nospiediet Esc, lai aizvērtu