Kategorijas:

x Uzvarētājs x Vispārējais uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku) 0 Likme bez neizšķirta
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus
0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti
0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs) 0 Vairākumā gūtie kopā vārti (Z/V) 0 Būs hat-trick? 0 Punkti (iekļ. papildl.) - spēlētājs X (Z/V)
0 Spēlē būs video tiesnesis? 0 Rezultatīvākais periods 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 Soda metiens 0 Kopā gūti vārti (iesk.papildlaiku) - spēlētajs X (Z/V)
0 Spēlētājs - metieni kopā, iesk.papildlaiku X (Z/V) 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā

81775 ŠODIEN 16:45 Krievija - Kanāda 1,77 6,40 2,56 1,39 1,83 1,05
Duelis piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem.

PČ 2019 DUELIS spēlētāji - vārti (60')

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2
82101 ŠODIEN 16:45 J. Malkin (RUS) - M. Frolík (CZE), 26.5. 4,70 1,44 4,90
82487 ŠODIEN 16:45 J. Voráček (CZE) - D. Kubalík (CZE), 26.5. 5,50 1,33 5,64
82005 ŠODIEN 16:45 N. Kučerov (RUS) - A. Ovečkin (RUS), 26.5. 3,70 1,70 3,96
82513 ŠODIEN 21:15 A. Mantha (CAN) - J. Marchessault (CAN), 26.5. 4,20 1,57 4,24
82506 ŠODIEN 21:15 M. Stone (CAN) - K. Kakko (FIN), 26.5. 3,80 1,72 3,75
82662 ŠODIEN 21:15 P. Dubois (CAN) - S. Manninen (FIN), 26.5. 4,55 1,53 4,21

PČ 2019 Minūšu skaits mačā - Anisimov A.