Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Kvalificēties 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks 0 1. periods
0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps 0 Handikaps 12
0 Likme bez neizšķirta 0 Precīzs rezultāts (futbols) 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks
0 1. periods/pilnais laiks 0 Uzvarētājs (1.-15. min) 0 Uzvarētājs (1.-30. min) 0 Uzvarētājs (1.-60. min)
0 Uzvarētājs (1.-75. min) 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai
0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs 0 Pirmo vārtu laiks (25) - minūte
0 Pirmo vārtu minūte (futbols) 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits 0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs)
0 Vārti 1-15 min. 0 Vārti 16-30 min. 0 Vārti 31-45 min. 0 Vārti 46-60 min.
0 Vārti 61-75 min. 0 Vārti 76-90 min. 0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs 2 vai vairāk vārtu
0 Spēlētājs X gūs 3 vai vairāk vārtu 0 Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs 0 Būs hat-trick? 0 Dzeltenās kartītes kopā (Z/V)
0 Vairāk dzelteno kartīšu 0 Pirmā dzeltenā kartiņa 0 Sarkanā kartīte? 0 Sarkanās kartītes kopā (Z/V)
0 Pirmā noraidījuma minūte (hokejs) 0 11m soda sitieni veikti? 0 11m soda sitiens 1. komandai 0 11m soda sitiens 2. komandai
0 Puslaiks ar lielāku stūra sitienu skaitu 0 Stūra sitienu kopskaits (Z/V) 0 Vairāk sitienu vārtu rāmī 0 Vairāk stūra sitienu
0 Geimu kopskaits (Z/V) 0 1. īnings 0 Sacīkstēs uzvarēs kvalifikācijas uzvarētājs 0 Drošības mašīna?
0 Braucēju klasifikācija 0 Double in the race - X 0 Uzvaras starpība sacensībās X un vairāk 0 Vārtu pārliktnis
0 Punkti (iekļaujot papildlaiku) - spēlētājs X (Z/V) 0 Mājinieku stūra sitienu skaits (zem/virs) 0 Viesu stūra sitienu skaits (zem virs) 0 1. sets/mačs
0 Pirmā maiņa 0 Pāra/Nepāra 0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 Pirmais stūra sitiens
0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa 0 Precīzs rezultāts (3 seti)
0 Handikaps 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
0 Rezultatīvākais periods 0 1. spēlētājs uzvarēs setu 0 2. spēlētajs uzvarēs setu 0 Uzvarētajs un vārtu skaits
0 Kura komanda gūs vārtus 0 Mājnieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājnieki gūs vārtus abos puslaikos?
0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus
0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 Pirmā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Otrā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Sitienu skaits vārtu rāmī
0 Pirmās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Otrās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Sitiens savos vārtos 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 2.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Punkti kopā, mājnieki (Z/V) 0 Punkti kopā, viesi(Z/V) 0 Geimu skaits - 1.spēlētājs (Z/V)
0 Geimu skaits - 2.spēlētājs (Z/V) 0 Spēlētājs - sitieni kopā, iesk.papildlaiku X (Z/V) 0 Kvalificēties spēļu sērijā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

147411 26.05.18 | 21:45 Ronaldo C. - Salah M. 2,60 1,85 4,73 1,08 1,33 1,68
Duelis piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem.

147066 27.05.18 | 19:00 Toulouse - Genk 2,50 3,90 2,20 1,52 1,41 1,17

Basketbols Spētētāji (Punkti ieskaitot papildaiku)

Argentīna Primera B Nacional, Kvalifikācijas playoff

22677 27.05.18 | 21:10 Sarmiento - San Martin de Tucuman 2,40 2,80 3,20 1,29 1,49 1,37

Argentīna Primera B, Kvalifikācijas playoff

21959 27.05.18 | 02:10 Defensores de Belgrano - UAI Urquiza 2,00 2,90 4,13 1,18 1,70 1,35