Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Kvalificēties 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Handikaps 12 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols)
0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. periods/pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts
0 Uzvarētājs (1.-15. min) 0 Uzvarētājs (1.-30. min) 0 Uzvarētājs (1.-60. min) 0 Uzvarētājs (1.-75. min)
0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V)
0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V)
0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs
0 Pirmo vārtu laiks (25) - minūte 0 Pirmo vārtu minūte (futbols) 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits
0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs) 0 Kura komanda gūs vārtus 0 Vārti 1-15 min. 0 Vārti 16-30 min.
0 Vārti 31-45 min. 0 Vārti 46-60 min. 0 Vārti 61-75 min. 0 Vārti 76-90 min.
0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs 0 Rezultatīvu piespēļu skaits - spēlētājs X (Z/V) 0 Būs hat-trick?
0 Setu skaits 0 Geimu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (iekļaujot papildlaiku) - spēlētājam X (Z/V) 0 Geimu skaits 1. setā (Z/V)
0 1. sets/mačs 0 Taibreiks 0 Taibreiks 1. setā 0 Precīzs rezultāts (2 seti)
0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa 0 Precīzs rezultāts (3 seti)
0 Handikaps 0 Vairāk eisu 0 Vairāk dubultkļūdu 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Rezultatīvākais periods 0 1. spēlētājs uzvarēs setu 0 2. spēlētajs uzvarēs setu
0 Mājinieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājinieki gūs vārtus abos puslaikos? 0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos?
0 Mājinieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abos puslaikos? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus
0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 2.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Stūra sitienu skaits (Z/V) 0 Mājinieku stūra sitienu skaits (zem/virs) 0 Viesu stūra sitienu skaits (zem virs)
0 1. puslaiks - mājinieku stūra sitieni kopā (zem/virs) 0 1. puslaiks - viesu stūra sitienu kopskaits (zem/virs) 0 Vairāk stūra sitienu 0 Puslaiks ar lielāku stūra sitienu skaitu
0 Pirmais stūra sitiens 0 Sitienu skaits vārtu rāmī 0 Pirmās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Otrās komandas sitienu skaits vārtu rāmī
0 Vairāk sitienu vārtu rāmī 0 Vārtu pārliktnis 0 Spēlētājs - metieni kopā, iesk.papildlaiku X (Z/V) 0 Dzeltenās kartītes kopā (Z/V)
0 Pirmā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Otrā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Dzelteno kartīšu skaits 1. puslaikā (zem/virs) 0 Dzelteno kartīšu skaits 1. puslaikā 1. komanda (zem/virs)
0 Dzelteno kartīšu skaits 1. puslaikā 2. komanda (zem/virs) 0 Dzelteno kartīšu skaits 2. puslaikā (zem/virs) 0 Vairāk dzelteno kartīšu 0 Pirmā dzeltenā kartiņa
0 Spēlētājs X saņems dzelteno kartīti 0 Sarkanās kartītes kopā (Z/V) 0 Sarkanā kartīte? 0 Spēlētājs X saņems sarkano kartīti
0 Vairāk sodu 0 11m soda sitieni veikti? 0 11m soda sitiens 1. komandai 0 11m soda sitiens 2. komandai
0 Soda metiens 0 1.komanda - bumbas kontrole (%) 0 Aizmugures pārkāpumi (zem/virs) 0 Pirmā maiņa
0 Sitiens savos vārtos 0 Geimu skaits - 1.spēlētājs (Z/V) 0 Geimu skaits - 2.spēlētājs (Z/V) 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

89185 ŠODIEN 18:30 AS Roma - Hajduk Sp. 2,30 4,00 2,28 1,47 1,46 1,16
Duelis piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem.

Hokejs Komandas - vārti (60')

86075 ŠODIEN 17:00 Tappara - Hifk 2,21 5,25 2,13 1,56 1,52 1,08
208048 ŠODIEN 19:00 Lulea - Orebro 2,20 5,25 2,14 1,55 1,52 1,08
208299 ŠODIEN 20:00 Washington Capitals - St. Louis Blues 2,13 5,40 2,19 1,53 1,56 1,08
85758 24.02.19 | 00:00 Columbus Blue Jackets - Florida Panthers 2,15 5,50 2,15 1,55 1,55 1,08

Starptautiskie klubi Čempionu Līga

236253 05.03.19 | 22:00 Dortmund - Tottenham Hotspur 1,94 3,67 3,48 1,27 1,79 1,25

125806 07.03.19 | 19:55 Sevilla - Sl. Prague 1,37 4,88 7,84 1,07 3,01 1,17
124492 07.03.19 | 19:55 Zenit Sanktpēterburga - Villarreal 2,20 3,18 3,39 1,30 1,64 1,33
124493 07.03.19 | 22:00 Chelsea - D.Kiev 1,31 5,12 9,34 1,04 3,31 1,15
125793 07.03.19 | 22:00 Neapol - RB Salzburg 1,57 4,12 5,42 1,14 2,34 1,22
124494 07.03.19 | 22:00 Valencia CF - Krasnodara 1,42 4,54 7,08 1,08 2,77 1,18