Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Kurš labākais 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Kvalificēties 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks 0 1. periods
0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps 0 Handikaps 12
0 Āzijas handikaps 0 0 Precīzs rezultāts (futbols) 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks
0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Mājas komanda gūs vārtus 0 Viesu komanda gūs vārtus 0 Abas komandas gūs vārtus
0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai
0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti
0 1. vārti/mačs 0 Pirmo vārtu minūte (futbols) 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits
0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs 2 vai vairāk vārtu 0 Spēlētājs X gūs 3 vai vairāk vārtu 0 Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs
0 Sarkanā kartīte? 0 11m soda sitieni veikti? 0 1. īnings 0 Punkti (iekļaujot papildlaiku) - spēlētājs X (Z/V)
0 1. sets/mačs 0 Pāra/Nepāra 0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 1. seta uzvarētājs
0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā
0 Likme bez neizšķirta 3. periodā 0 Rezultatīvākais periods 0 1. spēlētājs uzvarēs setu 0 2. spēlētajs uzvarēs setu
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Kura komanda gūs vārtus 0 Mājnieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku?
0 Mājnieki gūs vārtus abos puslaikos? 0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus?
0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 2.puslaiks Pāra/Nepāra
0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Vārtu kopskaits 1. komandai (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2. komandai (Z/V)
0 Kopā gūti vārti (iesk.papildlaiku) - spēlētajs X (Z/V) 0 Spēlētājs - sitieni kopā, iesk.papildlaiku X (Z/V) 0 Kvalificēties spēļu sērijā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

DUELIS

Basketbols Spētētāji (Punkti ieskaitot papildaiku)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
87060 21.05.18 | 03:00 Durant K. (GS) - Harden J. (HOU) 1,99 1,64
Duelis piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem.

Futbols

Argentīna Argentīnas kauss

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
109310 21.05.18 | 01:10 Belgrano - CA Platense 1,44 3,92 7,16 1,05 2,53 1,20

Argentīna Primera B Nacional, Kvalifikācijas playoff

143313 ŠODIEN 23:00 San Martin de Tucuman - Agropecuario Argentino 2,25 2,84 3,44 1,26 1,56 1,36

Bulgārija First Professional League, Placement Matches 11-14

106306 21.05.18 | 17:30 FC Pirin Blagoevgrad - FC Vitosha Sofia 1,34 4,64 7,14 1,04 2,81 1,13
106307 21.05.18 | 20:30 FC Dunav Rousse - Etar 1924 Veliko Tarnovo 2,20 3,20 3,00 1,30 1,55 1,27