Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Kurš labākais 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Kvalificēties 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Handikaps 12 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols) 0 Precīzs rezultāts (hokejs)
0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. periods/pilnais laiks 0 Uzvarētājs (1.-15. min) 0 Uzvarētājs (1.-30. min)
0 Uzvarētājs (1.-60. min) 0 Uzvarētājs (1.-75. min) 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem
0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti
0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs 0 Pirmo vārtu laiks (25) - minūte 0 Pirmo vārtu minūte (futbols)
0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits 0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs) 0 Kura komanda gūs vārtus
0 Vārti 1-15 min. 0 Vārti 16-30 min. 0 Vārti 31-45 min. 0 Vārti 46-60 min.
0 Vārti 61-75 min. 0 Vārti 76-90 min. 0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs 2 vai vairāk vārtu
0 Spēlētājs X gūs 3 vai vairāk vārtu 0 Rezultatīvu piespēļu skaits - spēlētājs X (Z/V) 0 Būs hat-trick? 0 Setu skaits
0 Geimu kopskaits (Z/V) 0 1. īnings 0 Punkti (iekļ. papildl.) - spēlētājs X (Z/V) 0 1. sets/mačs
0 Pāra/Nepāra 0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs
0 3. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa 0 Precīzs rezultāts (3 seti) 0 Handikaps 12 seti
0 Handikaps 0 1. puslaiks - punktu kopskaits 0 Ceturtdaļa ar lielāko punktu skaitu 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā 0 Rezultatīvākais periods 0 1. spēlētājs uzvarēs setu
0 2. spēlētajs uzvarēs setu 0 Mājinieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājinieki gūs vārtus abos puslaikos?
0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājinieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus
0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 2.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Punkti kopā (Z/V) 0 Stūra sitienu kopskaits (Z/V) 0 Mājinieku stūra sitienu skaits (zem/virs)
0 Viesu stūra sitienu skaits (zem virs) 0 Vairāk stūra sitienu 0 Puslaiks ar lielāku stūra sitienu skaitu 0 Sitienu skaits vārtu rāmī
0 Pirmās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Otrās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Vairāk sitienu vārtu rāmī 0 Spēlētājs - metieni kopā, iesk.papildlaiku X (Z/V)
0 Dzeltenās kartītes kopā (Z/V) 0 Pirmā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Otrā komanda - dzelteno kartīšu skaits 0 Dzelteno kartīšu skaits 1. puslaikā (zem/virs)
0 Spēlētājs X saņems dzelteno kartīti 0 Sarkanās kartītes kopā (Z/V) 0 Sarkanā kartīte? 0 11m soda sitieni veikti?
0 11m soda sitiens 1. komandai 0 11m soda sitiens 2. komandai 0 1.komanda - bumbas kontrole (%) 0 2.komanda - bumbas kontrole (%)
0 Aizmugures pārkāpumi (zem/virs) 0 Aizmugures pārkāpumi 1. komanda (zem/virs) 0 Aizmugures pārkāpumi 2. komanda (zem/virs) 0 Pārtvērienu skaits spēlē 1. komanda (zem/virs)
0 Pārtvērienu skaits spēlē 2. komanda (zem/virs) 0 Pārtvērienu skaits - spēlētājs X (Z/V) 0 Piespēļu skaits - spēlētājs X (Z/V) 0 Pirmā maiņa
0 Sitiens savos vārtos 0 Geimu skaits - 1.spēlētājs (Z/V) 0 Geimu skaits - 2.spēlētājs (Z/V) 0 Kopā gūti vārti (iesk.papildlaiku) - spēlētajs X (Z/V)
0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā

Itālija 3.līga B gr.

86859 ŠODIEN 21:45 Rimini Calcio FC - US Triestina Calcio 3,18 2,94 2,19 1,53 1,26 1,30