Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks 0 1. periods
0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps 0 Handikaps
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols) 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks
0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai
0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits
0 Kura komanda gūs vārtus 0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa
0 Precīzs rezultāts (3 seti) 0 Rezultatīvākais periods 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

Futbols

Starptautiskie klubi Draudzības spēles

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
69178 ŠODIEN 20:15 Vastra Ingelstad IS - Skabersjo 4,04 4,49 1,53 2,13 1,14 1,11

Baltkrievija ALF Championship, Vysshaya Liga (2x35 min)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
37812 ŠODIEN 20:00 Dubl - Zhodino-Uzhnoe LIVE 3,38 4,30 1,68 1,89 1,21 1,12
37820 ŠODIEN 21:15 Minsk - Urozhaynaya LIVE 1,48 4,76 4,20 1,13 2,23 1,09

Elektroniskā Līga FIFA 2020

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
58684 ŠODIEN 14:00 Queens Park Rangers - Feyenoord Rotterdam 3,87 3,57 1,71 1,86 1,16 1,19
58458 ŠODIEN 16:00 FC Lokomotiv Moscow - Standard Liege LIVE 2,19 3,28 2,76 1,31 1,50 1,22
58674 ŠODIEN 21:00 Mansfield Town - Wolverhampton Wanderers FC 3,05 3,87 1,86 1,71 1,26 1,16
58676 ŠODIEN 21:00 SCO Angers - FC Groningen 1,72 3,72 3,66 1,18 1,84 1,17
58507 ŠODIEN 22:00 Lille Osc - Brentford FC 1,33 5,20 5,60 1,06 2,70 1,07
58680 ŠODIEN 22:00 Middlesbrough FC - VVV Venlo 1,99 3,55 2,95 1,28 1,61 1,19
Ultimate QuaranTeam

Elektroniskā Līga Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
12179 ŠODIEN 11:45 FRZ Forze - VEG Vega Squadron LIVE 2,59 3,68 2,15 1,52 1,36 1,17
12385 ŠODIEN 12:10 PWR Pele Warriors - RUB FC Kazan LIVE 2,49 3,12 2,49 1,38 1,38 1,24
12477 ŠODIEN 12:25 VEG Vega Squadron - TES Tundra LIVE 1,95 3,47 3,10 1,25 1,64 1,20
12553 ŠODIEN 13:00 PWR Pele Warriors - FRZ Forze LIVE 2,13 3,79 2,56 1,36 1,53 1,16
12565 ŠODIEN 13:25 RUB FC Kazan - TES Tundra LIVE 2,66 3,56 2,14 1,52 1,34 1,19
12919 ŠODIEN 13:50 FRZ Forze - RUB FC Kazan LIVE 2,43 3,80 2,23 1,48 1,41 1,16
12922 ŠODIEN 14:15 VEG Vega Squadron - PWR Pele Warriors LIVE 1,96 3,72 2,90 1,28 1,63 1,17
12149 ŠODIEN 17:30 INA Inactivetv - PSG Shemyakin Onze 3,99 3,70 1,66 1,92 1,15 1,17
12080 ŠODIEN 18:45 PSG Shemyakin Onze - RLB Royal Bears 2,05 3,52 2,84 1,30 1,57 1,19
12014 ŠODIEN 19:35 RLB Royal Bears - INA Inactivetv 1,80 3,17 3,96 1,15 1,76 1,24

Basketbols

Taivāna SBL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
62746 ŠODIEN 12:00 Bank of Taiwan - Pauian Archiland 3,13 15,00 1,38 2,59 1,26
62943 ŠODIEN 14:00 Taiwan Beer - Yulon Dinos 1,28 16,00 3,74 1,19 3,03

E-Sports

Counter-Strike Mači

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
14379 ŠODIEN 15:20 FaZe Clan - Virtus.pro 1,22 3,58
14431 ŠODIEN 19:00 Evil Geniuses - Swole Patrol 1,14 4,51
14513 ŠODIEN 23:00 Furia eSports - MIBR 1,50 2,31

Dota2 Mači

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
14727 ŠODIEN 12:00 Newbee - Vici Gaming 5,28 1,10
14823 ŠODIEN 12:00 Royal Never Give Up - EHOME 1,42 2,53
14826 ŠODIEN 13:00 Geek Fam - BOOM 1,60 2,11
14827 ŠODIEN 15:00 EHOME - Invictus Gaming 2,44 1,45
14979 ŠODIEN 15:00 PSG.LGD - Royal Never Give Up 1,22 3,58
15141 ŠODIEN 16:00 Furia Esports - Thunder Predator 4,36 1,15
14599 ŠODIEN 18:00 Khan - Nemiga Gaming 1,45 2,44
15214 ŠODIEN 19:00 Evil Geniuses - CR4ZY 1,27 3,21
14683 ŠODIEN 21:00 Team Unique - Cyber Legacy 3,21 1,27

League of Legends Mači

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
15387 ŠODIEN 12:00 Victory Five - FunPlus Phoenix 8,44 1,02
15600 ŠODIEN 14:00 JD Gaming - Suning 1,50 2,31
15215 ŠODIEN 22:00 Immortals - Team Dignitas 1,90 1,75

Galda teniss

Čehija Czech TT Star Series

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
73392 ŠODIEN 11:15 Reitspies, David - Tregler, Tomas 1,60 2,06
73395 ŠODIEN 11:45 Konecny, Tomas - Vrablik, Jiri 1,45 2,37
73396 ŠODIEN 12:15 Horejsi, Miroslav - Valenta, Jan 1,06 5,96
74937 ŠODIEN 12:45 Gavlas, Antonin - Prokopcov, Dmitrij 2,17 1,54
73414 ŠODIEN 13:15 Reitspies, David - Konecny, Tomas 2,06 1,60
73416 ŠODIEN 13:45 Tregler, Tomas - Valenta, Jan 1,05 6,30
73417 ŠODIEN 14:15 Gavlas, Antonin - Vrablik, Jiri 1,85 1,75
74936 ŠODIEN 14:45 Horejsi, Miroslav - Prokopcov, Dmitrij 2,13 1,56
73420 ŠODIEN 15:15 Tregler, Tomas - Konecny, Tomas 1,98 1,65
73419 ŠODIEN 15:45 Reitspies, David - Gavlas, Antonin 1,69 1,93
74933 ŠODIEN 16:15 Prokopcov, Dmitrij - Valenta, Jan 1,08 5,40
73429 ŠODIEN 16:45 Horejsi, Miroslav - Vrablik, Jiri 1,80 1,80

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
69932 ŠODIEN 11:30 Bazilevsky, Vitaly - Merkushin, Yuriy LIVE 1,34 2,74
17175 ŠODIEN 11:30 Myagkov, Sergey - Smirnov, Igor LIVE 1,80 1,80
17169 ŠODIEN 12:00 Bychkov, Stanislav - Myagkov, Sergey LIVE 3,15 1,26
70015 ŠODIEN 12:00 Yanshaev, Alexey - Bazilevsky, Vitaly LIVE 2,37 1,45
75246 ŠODIEN 12:30 Smirnov, Igor - Shagarov, Oleg LIVE 1,66 1,97
69949 ŠODIEN 13:00 Ivanov, Viktor - Bazilevsky, Vitaly LIVE 1,99 1,64
17173 ŠODIEN 13:00 Shagarov, Oleg - Myagkov, Sergey LIVE 1,93 1,69
75247 ŠODIEN 13:30 Bychkov, Stanislav - Smirnov, Igor LIVE 3,21 1,25
70029 ŠODIEN 13:30 Yanshaev, Alexey - Merkushin, Yuriy LIVE 1,56 2,13
12458 ŠODIEN 15:30 Aronov, Artem - Shirshov, Vasily LIVE 2,74 1,34
74943 ŠODIEN 15:30 Trushkin, Anatoly - Mishutin, Egor LIVE 2,37 1,45
74944 ŠODIEN 16:00 Korolev, Pavel - Trushkin, Anatoly LIVE 1,54 2,17
12529 ŠODIEN 16:30 Shirshov, Vasily - Sadkov, Andrey LIVE 2,37 1,45
72380 ŠODIEN 17:00 Nikiforov, Oleg - Trushkin, Anatoly LIVE 1,93 1,69
71528 ŠODIEN 17:30 Korolev, Pavel - Mishutin, Egor LIVE 1,69 1,93
74942 ŠODIEN 19:00 Petrov, Aleksandr - Arteev, Timofey LIVE 2,13 1,56
17871 ŠODIEN 19:30 Kolesnikov, Dmitriy - Volkov, Aleksandr Dmitrievich LIVE 2,37 1,45
75174 ŠODIEN 20:30 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Petrov, Aleksandr LIVE 1,26 3,15
75173 ŠODIEN 21:00 Petrov, Aleksandr - Kolesnikov, Dmitriy LIVE 2,06 1,60
Nospiediet Esc, lai aizvērtu