Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Kvalificēties 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Handikaps 12 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols)
0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. periods/pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts
0 Uzvarētājs (1.-15. min) 0 Uzvarētājs (1.-30. min) 0 Uzvarētājs (1.-60. min) 0 Uzvarētājs (1.-75. min)
0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V)
0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V)
0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs
0 Pirmo vārtu minūte (futbols) 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits 0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs)
0 Kura komanda gūs vārtus 0 Vārti 1-15 min. 0 Vārti 16-30 min. 0 Vārti 31-45 min.
0 Vārti 46-60 min. 0 Vārti 61-75 min. 0 Vārti 76-90 min. 0 Spēlētājs X gūs vārtus
0 Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs 0 Gūs hettriku? 0 Punktu kopskaits (iekļaujot papildlaiku) - spēlētājam X (Z/V) 0 1. sets/mačs
0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa
0 Setu skaits (Z/V) 0 1. puslaiks - punktu kopskaits 0 Ceturtdaļa ar lielāko punktu skaitu 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā
0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā 0 Rezultatīvākais periods 0 1. spēlētājs uzvarēs setu
0 2. spēlētajs uzvarēs setu 0 Mājnieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Mājnieki gūs vārtus abos puslaikos?
0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus? 0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus
0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus
0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 2.puslaiks Pāra/Nepāra
0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Stūra sitienu skaits (Z/V) 0 Mājinieku stūra sitienu skaits (zem/virs)
0 Viesu stūra sitienu skaits (zem virs) 0 Vairāk stūra sitienu 0 Dzeltenās kartītes kopā (Z/V) 0 Sarkanās kartītes kopā (Z/V)
0 Sarkanā kartīte? 0 11m soda sitieni veikti? 0 Soda metiens 0 Sitiens savos vārtos
0 Piezemējumu skaits (Z/V) 0 Gūti vārti (Z/V) 0 Punkti kopā, mājnieki (Z/V) 0 Punkti kopā, viesi(Z/V)
0 Piezmējumu guvēji (Iekļ.papildlaiku) - spēlētājs X (Z/V) 0 Freimi kopā (M/V) 0 Kopā "Ton 80" (180p) (Z/V) 0 1.spēlētājs - Kopā "Ton 80" (180p) (Z/V)
0 2.spēlētājs - Kopā "Ton 80" (180p) (Z/V) 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

Indonēzija IBL

27398 ŠODIEN 12:00 Bandungas Garuda Kukar - JNE Siliwangi Bandung 1,30 16,00 3,58 1,20 2,92
27404 ŠODIEN 14:00 Bima Perkasa Jogja - Surabajas Pasifik Sezar 3,07 14,00 1,40 2,52 1,27