Kategorijas:

Likmju filtrs
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Uzvarētājs 0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks
0 1. periods 0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps
0 Handikaps 12 0 1. puslaika handikaps 0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols)
0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks 0 1. periods/pilnais laiks 0 1. puslaiks - Precīzs rezultāts
0 Uzvarētājs (1.-15. min) 0 Uzvarētājs (1.-30. min) 0 Uzvarētājs (1.-60. min) 0 Uzvarētājs (1.-75. min)
0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V)
0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V)
0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai 0 Mājinieku gūtie vārti kopā (zem/virs)
0 Viesu gūtie vārti kopā (zem/virs) 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai 0 1.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 2.puslaiks - Vārtu skaits 1.komandai
0 2.puslaiks - Vārtu skaits 2.komandai 0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 1. vārti/mačs
0 Pirmo vārtu minūte (futbols) 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits 0 Pirmo vārtu gūšanas minūte (hokejs)
0 Kura komanda gūs vārtus 0 Vārti 1-15 min. 0 Vārti 16-30 min. 0 Vārti 31-45 min.
0 Vārti 46-60 min. 0 Vārti 61-75 min. 0 Vārti 76-90 min. 0 Vairākumā gūtie kopā vārti (Z/V)
0 Spēlētājs X gūs vārtus 0 Spēlētājs X gūs 2 vai vairāk vārtu 0 Spēlētājs X gūs 3 vai vairāk vārtu 0 Spēlētājs X gūs vārtus vai piespēlēs
0 Būs hat-trick? 0 Setu skaits 0 Geimu kopskaits (Z/V) 0 1. īnings
0 Punkti (iekļaujot papildlaiku) - spēlētājs X (Z/V) 0 1. sets/mačs 0 Precīzs rezultāts (2 seti) 0 1. seta uzvarētājs
0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa 0 Precīzs rezultāts (3 seti) 0 Handikaps
0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā 0 Rezultatīvākais periods
0 1. spēlētājs uzvarēs setu 0 2. spēlētajs uzvarēs setu 0 Mājinieki uzvarēs vismaz vienu puslaiku? 0 Viesi uzvarēs vismaz vienu puslaiku?
0 Mājinieki gūs vārtus abos puslaikos? 0 Viesi gūs vārtus abos puslaikos? 0 Mājnieki uzvarēs abos puslaikos? 0 Viesi uzvarēs abus puslaikus?
0 1. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Puslaiks - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 1. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 2. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pēdējā komanda, kas gūs vārtus 0 1. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus
0 2. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 3. Periods - Pirmā komanda, kas gūs vārtus 0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra
0 2.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 Stūra sitienu kopskaits (Z/V)
0 Sitienu skaits vārtu rāmī 0 Pirmās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Otrās komandas sitienu skaits vārtu rāmī 0 Dzeltenās kartītes kopā (Z/V)
0 Sarkanās kartītes kopā (Z/V) 0 Sarkanā kartīte? 0 2.min sodu skaits (Z/V) 0 2.min sodu skaits, mājnieki (Z/V)
0 2.min sodu skaits, viesi(Z/V) 0 Pirmā noraidījuma minūte (hokejs) 0 11m soda sitieni veikti? 0 Soda metiens
0 Sitiens savos vārtos 0 Geimu skaits - 1.spēlētājs (Z/V) 0 Geimu skaits - 2.spēlētājs (Z/V) 0 Freimi kopā (M/V)
0 Spēlētājs - sitieni kopā, iesk.papildlaiku X (Z/V) 0 Kvalificēties spēļu sērijā 0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā
0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

DUELIS

Futbols Komandas (90')

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
15041 ŠODIEN 17:00 Young Boys - Besiktas 2,15 4,00 2,53 1,40 1,55 1,16
15210 ŠODIEN 19:00 Midtjyll. - Charleroi 2,20 3,85 2,52 1,40 1,52 1,17
Duelis piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistītiem notikumiem.

Anglija Nacionālā Līga

171680 ŠODIEN 17:00 Aldershot - Havanta & Vaterlovilla 1,90 3,41 3,72 1,22 1,78 1,26
171692 ŠODIEN 17:00 Barnet - Bromleja 2,22 3,16 3,01 1,30 1,54 1,28
171476 ŠODIEN 17:00 Barrow - Hartlepool 2,16 3,18 3,23 1,29 1,60 1,29
171618 ŠODIEN 17:00 Braintree - Dagenham 2,77 3,12 2,47 1,47 1,38 1,31
171611 ŠODIEN 17:00 Chesterf. - Borehamvuda 1,80 3,41 4,17 1,18 1,88 1,26
171475 ŠODIEN 17:00 Eastleigh - Maidenheda 1,69 3,58 4,37 1,15 1,97 1,22
171615 ŠODIEN 17:00 Ebbsfleet United - Dover 1,56 3,97 5,10 1,12 2,23 1,19
171613 ŠODIEN 17:00 Halifax - Wrexham 4,43 3,29 1,80 1,89 1,16 1,28
171617 ŠODIEN 17:00 Harrogate Town - Gateshead 1,75 3,69 4,10 1,19 1,94 1,23