Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.
x Vispārējais uzvarētājs x Uzvarētājs x Uzvarētājs 0 Uzvarētājs (iekļaujot papildlaiku)
0 Likme bez neizšķirta 0 1. puslaiks 0 2. puslaiks 0 1. periods
0 2. periods 0 3. periods 0 Handikaps 0 Handikaps
0 Uzvarētajs un vārtu skaits 0 Precīzs rezultāts (futbols) 0 Precīzs rezultāts (hokejs) 0 Puslaiks/Pilnais laiks
0 1. periods/pilnais laiks 0 Vārtu kopskaits (Z/V) 0 Punktu kopskaits (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 1. puslaikā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 2. puslaikā (Z/V) 0 Rezultatīvākais puslaiks 0 Vārtu kopskaits 1. periodā (Z/V) 0 Vārtu kopskaits 2.periodā (Z/V)
0 Vārtu kopskaits 3. periodā (Z/V) 0 Abas komandas gūs vārtus 0 Vārtu skaits mājiniekiem 0 Vārti viesu komandai
0 Pirmie vārti 0 Pēdējie vārti 0 Vārtu diapazons (0-1, 2-3, 4-5, 6+) 0 Precīzs vārtu skaits
0 Kura komanda gūs vārtus 0 1. seta uzvarētājs 0 2. seta uzvarētājs 0 1. ceturtdaļa
0 Precīzs rezultāts (3 seti) 0 Rezultatīvākais periods 0 1. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 2. Periods - Abas komandas gūs vārtus
0 3. Periods - Abas komandas gūs vārtus 0 1. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 2. Periods - Nepāra/Pāra vārti 0 3. Periods - Nepāra/Pāra vārti
0 Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Pāra/Nepāra 0 1.puslaiks Likme bez neizšķirta 0 2.puslaiks Likme bez neizšķirta
0 Likme bez neizšķirta 1. periodā 0 Likme bez neizšķirta 2. periodā 0 Likme bez neizšķirta 3. periodā
Izvēlēties visu
Atsijāt visu
Parādīt

Sporta totalizators un citas izklaižu iespējas!

Futbols

Elektroniskā Līga FIFA 2020

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
58684 ŠODIEN 14:00 Queens Park Rangers - Feyenoord Rotterdam 3,87 3,57 1,71 1,86 1,16 1,19
58458 ŠODIEN 16:00 FC Lokomotiv Moscow - Standard Liege 2,19 3,28 2,76 1,31 1,50 1,22
Ultimate QuaranTeam

Elektroniskā Līga Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02 12
12175 ŠODIEN 10:30 TES Tundra - FRZ Forze 2,10 3,67 2,67 1,34 1,55 1,18
12178 ŠODIEN 10:55 RUB FC Kazan - VEG Vega Squadron 2,34 3,49 2,44 1,40 1,44 1,19
12179 ŠODIEN 11:45 FRZ Forze - VEG Vega Squadron 2,80 3,75 2,00 1,60 1,30 1,17
12385 ŠODIEN 12:10 PWR Pele Warriors - RUB FC Kazan 2,49 3,12 2,49 1,38 1,38 1,24
12477 ŠODIEN 12:25 VEG Vega Squadron - TES Tundra 1,95 3,47 3,10 1,25 1,64 1,20
12553 ŠODIEN 13:00 PWR Pele Warriors - FRZ Forze 2,13 3,79 2,56 1,36 1,53 1,16
12565 ŠODIEN 13:25 RUB FC Kazan - TES Tundra 2,66 3,56 2,14 1,52 1,34 1,19
12919 ŠODIEN 13:50 FRZ Forze - RUB FC Kazan 2,43 3,80 2,23 1,48 1,41 1,16
12922 ŠODIEN 14:15 VEG Vega Squadron - PWR Pele Warriors 1,96 3,72 2,90 1,28 1,63 1,17

Basketbols

Taivāna SBL

Kods Sākums Uzvarētājs 1 0 2 10 02
62746 ŠODIEN 12:00 Bank of Taiwan - Pauian Archiland 3,13 15,00 1,38 2,59 1,26
62943 ŠODIEN 14:00 Taiwan Beer - Yulon Dinos 1,28 16,00 3,74 1,19 3,03

E-Sports

Counter-Strike Mači

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
14379 ŠODIEN 15:20 FaZe Clan - Virtus.pro 1,22 3,58

Dota2 Mači

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
14727 ŠODIEN 12:00 Newbee - Vici Gaming 5,28 1,10
14823 ŠODIEN 12:00 Royal Never Give Up - EHOME 1,42 2,53
14826 ŠODIEN 13:00 Geek Fam - BOOM 1,60 2,11
14827 ŠODIEN 15:00 EHOME - Invictus Gaming 2,44 1,45
14979 ŠODIEN 15:00 PSG.LGD - Royal Never Give Up 1,22 3,58
15141 ŠODIEN 16:00 Furia Esports - Thunder Predator 4,36 1,15

League of Legends Mači

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
15387 ŠODIEN 12:00 Victory Five - FunPlus Phoenix 8,44 1,02
15600 ŠODIEN 14:00 JD Gaming - Suning 1,50 2,31

Galda teniss

Čehija Czech TT Star Series

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
72009 ŠODIEN 10:10 Konecny, Tomas - Prokopcov, Dmitrij 1,49 2,27
72005 ŠODIEN 10:45 Gavlas, Antonin - Horejsi, Miroslav 1,56 2,13
73392 ŠODIEN 11:15 Reitspies, David - Tregler, Tomas 1,59 2,07
73395 ŠODIEN 11:45 Konecny, Tomas - Vrablik, Jiri 1,40 2,52
73396 ŠODIEN 12:15 Horejsi, Miroslav - Valenta, Jan 1,06 5,96
74937 ŠODIEN 12:45 Gavlas, Antonin - Prokopcov, Dmitrij 2,23 1,51
73414 ŠODIEN 13:15 Reitspies, David - Konecny, Tomas 2,06 1,60
73416 ŠODIEN 13:45 Tregler, Tomas - Valenta, Jan 1,05 6,30
73417 ŠODIEN 14:15 Gavlas, Antonin - Vrablik, Jiri 1,91 1,70
74936 ŠODIEN 14:45 Horejsi, Miroslav - Prokopcov, Dmitrij 2,13 1,56
73420 ŠODIEN 15:15 Tregler, Tomas - Konecny, Tomas 1,98 1,65
73419 ŠODIEN 15:45 Reitspies, David - Gavlas, Antonin 1,69 1,93

Russia Liga Pro

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
70016 ŠODIEN 11:00 Ivanov, Viktor - Yanshaev, Alexey LIVE 1,54 2,17
75223 ŠODIEN 11:00 Shagarov, Oleg - Bychkov, Stanislav LIVE 1,45 2,37
69932 ŠODIEN 11:30 Bazilevsky, Vitaly - Merkushin, Yuriy LIVE 1,34 2,74
17169 ŠODIEN 12:00 Bychkov, Stanislav - Myagkov, Sergey LIVE 3,21 1,25
70015 ŠODIEN 12:00 Yanshaev, Alexey - Bazilevsky, Vitaly LIVE 2,37 1,45
75246 ŠODIEN 12:30 Smirnov, Igor - Shagarov, Oleg LIVE 1,66 1,97
69949 ŠODIEN 13:00 Ivanov, Viktor - Bazilevsky, Vitaly LIVE 1,80 1,80
17173 ŠODIEN 13:00 Shagarov, Oleg - Myagkov, Sergey LIVE 1,97 1,66
75247 ŠODIEN 13:30 Bychkov, Stanislav - Smirnov, Igor LIVE 3,21 1,25
70029 ŠODIEN 13:30 Yanshaev, Alexey - Merkushin, Yuriy LIVE 1,56 2,13
12458 ŠODIEN 15:30 Aronov, Artem - Shirshov, Vasily LIVE 2,74 1,34
74943 ŠODIEN 15:30 Trushkin, Anatoly - Mishutin, Egor LIVE 2,37 1,45
74944 ŠODIEN 16:00 Korolev, Pavel - Trushkin, Anatoly LIVE 1,55 2,15

Starptautisks Setka Cup 2020, men - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
65565 ŠODIEN 10:10 Hudushyn, Ihor - Yakimenko, Stefan 2,37 1,45
17171 ŠODIEN 10:35 Kutniy, Ilya - Bilous, Vladislav 2,35 1,46
16375 ŠODIEN 10:40 Podolian, Andrii - Ponomarenko, Oleg 1,60 2,06
69951 ŠODIEN 11:05 Moroz, Kostiantyn - Cherepnin, Maksym 1,45 2,37
16380 ŠODIEN 11:10 Yakimenko, Stefan - Hudushyn, Ihor 1,40 2,52
65555 ŠODIEN 11:40 Ponomarenko, Oleg - Podolian, Andrii 1,93 1,69
65568 ŠODIEN 12:10 Ponomarenko, Oleg - Yakimenko, Stefan 2,25 1,50
16391 ŠODIEN 12:40 Podolian, Andrii - Hudushyn, Ihor 1,40 2,52
16392 ŠODIEN 13:10 Ponomarenko, Oleg - Hudushyn, Ihor 1,80 1,80
66509 ŠODIEN 13:40 Podolian, Andrii - Yakimenko, Stefan 1,78 1,82
64188 ŠODIEN 14:05 Moroz, Kostiantyn - Kutniy, Ilya 1,25 3,21
68818 ŠODIEN 15:05 Cherepnin, Maksym - Tkachev, Sergey 2,17 1,54
69174 ŠODIEN 15:35 Maxim, Balakirev - Gnoeviy, Roman 1,60 2,06
71394 ŠODIEN 15:40 Mischenko, Vladislav - Trydukh, Igor 1,80 1,80

Starptautisks Setka Cup 2020, Women - single (Ukraine)

Kods Sākums Uzvarētājs 1 2
74698 ŠODIEN 10:30 Pryshchepa, Viktoriia - Mikhailik, Yana 1,66 1,97
74703 ŠODIEN 11:00 Yureneva, Svitlana - Mydvetskaya, Anastasia 1,78 1,82
74707 ŠODIEN 11:30 Pryshchepa, Viktoriia - Yureneva, Svitlana 2,98 1,29
74706 ŠODIEN 12:00 Mikhailik, Yana - Mydvetskaya, Anastasia 2,74 1,34
16505 ŠODIEN 12:30 Yureneva, Svitlana - Pryshchepa, Viktoriia 1,26 3,15
74829 ŠODIEN 13:00 Mydvetskaya, Anastasia - Mikhailik, Yana 1,34 2,72
75172 ŠODIEN 13:30 Mydvetskaya, Anastasia - Yureneva, Svitlana 1,80 1,80
74816 ŠODIEN 14:00 Mikhailik, Yana - Pryshchepa, Viktoriia 1,93 1,69
16506 ŠODIEN 14:30 Mydvetskaya, Anastasia - Pryshchepa, Viktoriia 2,27 1,49
74931 ŠODIEN 15:00 Mikhailik, Yana - Yureneva, Svitlana 1,56 2,12
Nospiediet Esc, lai aizvērtu