Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

Rezultāti

  • svētdiena
    16.02.
  • pirmdiena
    17.02.
  • otrdiena
    18.02.
  • trešdiena
    19.02.
  • ceturtdiena
    20.02.
  • piektdiena
    21.02.
  • sestdiena
    22.02.
Rezultātu veids Kārtot pēc
Datums
Visi sporta veidi
Badmintons
Basketbols
Bendijs
Biatlons
Distanču slēpošana
DUELIS
Florbols
Futbols
Galda teniss
Hokejs
Kalnu slēpošana
Krikets
Pludmales Volejbols
Regbijs
Rokasbumba
Skvošs
Snūkers
Šahs
Telpu futbols
Teniss
Volejbols
Ziemas sporta veidi

Badmintons

Starptautisks - Spain Masters 2020, MD
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
246941 LEE Y / Wang C L - YAO C L / Han Y P 22.02.20 | 13:00 2:0
246945 Astrup Sorensen K / Skaarup Rasmussen A - Chia A / Soh W Y 22.02.20 | 13:40 - : -
Starptautisks - Spain Masters 2020, MS
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
246777 Axelsen, Viktor - Liew, Daren 22.02.20 | 12:40 2:0
246776 Jayaram, Ajay - Vitidsarn, Kunlavut 22.02.20 | 13:20 0:2
Starptautisks - Spain Masters 2020, WD
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
246774 Stoeva G / Stoeva S - Kittiharakul J / Prajongjai R 22.02.20 | 12:20 2:1
247299 Polii G / Rahayu A - Birch C / Smith L 22.02.20 | 12:40 2:1
Starptautisks - Spain Masters 2020, WS
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
271949 Ongbumrungpan, Busanan - Pornpawee, Chochuwong 22.02.20 | 12:20 1:2
246944 Marin, Carolina - Katethong, Supanida 22.02.20 | 13:00 2:0
Starptautisks - Spain Masters 2020, XD
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
246310 KIM S R / Kim H N - Bay-Smidt M / Soby R 22.02.20 | 12:00 2:1
271955 Yang P-H / HU L F - Gicquel T / Delrue D 22.02.20 | 12:00 0:2

Basketbols

ASV - NBA
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
50369 Orlando Magic - Dallas Mavericks 22.02.20 | 02:00 106:122
50526 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 22.02.20 | 02:00 108:113
50594 NY Knicks - Indiana Pacers 22.02.20 | 02:30 98:106
53574 Toronto Raptors - Phoenix Suns 22.02.20 | 02:30 118:101
53952 Minnesota Timberwolves - Boston Celtics 22.02.20 | 03:00 117:127
54068 Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 22.02.20 | 03:00 113:101
56160 Utah Jazz - San Antonio Spurs 22.02.20 | 04:00 104:113
56270 LA Lakers - Memphis Grizzlies 22.02.20 | 05:30 117:105
56471 Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans 22.02.20 | 05:30 115:128
ASV - NCAA
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
107153 Columbia - Brown 22.02.20 | 02:00 66:72
107268 Cornell - Yale 22.02.20 | 02:00 60:60
107206 Dartmouth - Pennsylvania 22.02.20 | 02:00 66:59
107266 Detroit Titans - Wisc.Green Bay 22.02.20 | 02:00 67:84
107204 Fairfield - Niagara 22.02.20 | 02:00 61:60
107215 Harvard Crimson - Princeton 22.02.20 | 02:00 61:60
107221 Iowa - Rider 22.02.20 | 02:00 70:69
107158 Kent State - Buffalo 22.02.20 | 02:00 82:82
107264 Manhattan - St.Peters 22.02.20 | 02:00 64:67
107198 Marist - Monmouth N.J 22.02.20 | 02:00 58:58
107160 Quinnipiac - Canisius 22.02.20 | 02:00 66:64
107270 Oakland - Wisc.Milwaukee 22.02.20 | 03:00 75:68
108427 St.Louis - VCU Rams 22.02.20 | 04:00 80:62
Austrālija - WNBL, Playoffs
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
248357 Adelaide - Southside Flyers 22.02.20 | 10:30 79:82
Dienvidkoreja - WKBL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
225200 Shinhan S-Birds - Cheongju KB Stars 22.02.20 | 10:00 60:77
Grieķija - A1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
102157 Rethymno - GS Lavriou 22.02.20 | 15:30 - : -
Islande - 1. Līga, sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
249174 Haukar - Skallagrimur 22.02.20 | 16:00 - : -
249187 Keflavik - KR Reykjavik 22.02.20 | 16:00 - : -
Japāna - B 2.League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
249621 Fighting Eagles Nagoya - Rizing Fukuoka BB 22.02.20 | 07:00 92:77
249634 Sendai 89ers - Nishinomiya Storks 22.02.20 | 07:00 80:61
249637 Kumamoto Vorters - Bambitious Nara 22.02.20 | 10:00 91:81
249651 Shinshu - Tsukuba 22.02.20 | 10:00 85:68
249656 Aomori Watts - Tokyo Excellence 22.02.20 | 11:00 81:79
249690 Earthfriends Tokyo Z - Koshigaya Alphas 22.02.20 | 11:00 84:79
249699 Fukushima - Oita Heat Devils 22.02.20 | 11:00 90:88
249706 Hiroshima D. - Takamatsu 22.02.20 | 11:00 95:64
249709 Yamagata Wyverns - Gunma Crane Thunders 22.02.20 | 11:00 67:71
Krievija - Premier League, Women, Championship round
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
250208 Enisey Krasnoyarsk - Dynamo Kursk 22.02.20 | 13:00 62:82
Norvēģija - BLNO
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
249818 Centrum Tigers Oslo - Nidaros Jets 22.02.20 | 17:00 - : -
Polija - PLKK, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
249865 Gorzow - Inea Azs Poznan 22.02.20 | 17:00 - : -
Starptautisks - FIBA Americup kvalifikācijas, B grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
107190 Brazīlija - Urugvaja 22.02.20 | 00:30 83:72
107202 Panama - Paragvaja 22.02.20 | 03:30 82:79
Starptautisks - FIBA Americup kvalifikācijas, C grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
107211 Kanāda - Dominikānas republika 22.02.20 | 02:05 89:72
107217 Kuba - Virdžinu Salas 22.02.20 | 03:00 64:80
Turcija - TKBL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
250252 Cankaya Universitesi - Hatay BSB 22.02.20 | 12:00 71:73
250254 Galatasaray - Canik 22.02.20 | 13:00 95:56
250265 Abdullah Gul University - Ormanspor 22.02.20 | 15:00 91:69
250267 Izmit Belediyespor - Botas 22.02.20 | 16:00 - : -
Ungārija - NB I, Women
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
248833 KSC Szekszard - NKE Csata 22.02.20 | 15:45 - : -
248874 Beac-Ujbuda - Vasas Akademia 22.02.20 | 17:00 - : -

Bendijs

Zviedrija - Elitserien Palyoff
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
72513 Vasteras - Bollnas 22.02.20 | 15:00 - : -
83229 Edsbyns - Vetlanda 22.02.20 | 16:00 - : -
72589 Sandvikens - Broberg/Söderhamn 22.02.20 | 17:00 - : -

Biatlons

Stafete, sievietes - kurš labāks
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
262258 Austrija - Baltkrievija 22.02.20 | 12:45 1:0
262265 Austrija - Polija 22.02.20 | 12:45 0:1
262036 Čehija - Austrija 22.02.20 | 12:45 1:0
262037 Čehija - Baltkrievija 22.02.20 | 12:45 1:0
259810 Francija - Čehija 22.02.20 | 12:45 0:1
259526 Francija - Šveice 22.02.20 | 12:45 0:1
259500 Francija - Ukraina 22.02.20 | 12:45 0:1
262029 Itālija - Austrija 22.02.20 | 12:45 1:0
262257 Itālija - Čehija 22.02.20 | 12:45 0:1
262028 Krievija - Austrija 22.02.20 | 12:45 1:0
262021 Krievija - Čehija 22.02.20 | 12:45 0:1
258573 Norvēģija - Francija 22.02.20 | 12:45 1:0
254991 Norvēģija - Vācija 22.02.20 | 12:45 1:0
258572 Norvēģija - Zviedrija 22.02.20 | 12:45 1:0
259828 Šveice - Čehija 22.02.20 | 12:45 0:1
259826 Šveice - Itālija 22.02.20 | 12:45 1:0
259825 Šveice - Krievija 22.02.20 | 12:45 1:0
259811 Šveice - Ukraina 22.02.20 | 12:45 0:1
262020 Ukraina - Čehija 22.02.20 | 12:45 1:0
262015 Ukraina - Itālija 22.02.20 | 12:45 1:0
262001 Ukraina - Krievija 22.02.20 | 12:45 1:0
258576 Vācija - Francija 22.02.20 | 12:45 1:0
258577 Vācija - Šveice 22.02.20 | 12:45 1:0
258579 Vācija - Ukraina 22.02.20 | 12:45 1:0
258574 Vācija - Zviedrija 22.02.20 | 12:45 1:0
259484 Zviedrija - Francija 22.02.20 | 12:45 1:0
259489 Zviedrija - Krievija 22.02.20 | 12:45 1:0
259487 Zviedrija - Šveice 22.02.20 | 12:45 1:0
259488 Zviedrija - Ukraina 22.02.20 | 12:45 0:1
Stafete, vīrieši - IBU WCH Antholz-Anterselva
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
109768 Austrija - Čehija 22.02.20 | 15:45 1:0
109739 Austrija - Itālija 22.02.20 | 15:45 1:0
109661 Austrija - Krievija 22.02.20 | 15:45 0:1
109682 Austrija - Zviedrija 22.02.20 | 15:45 1:0
113560 Čehija - Baltkrievija 22.02.20 | 15:45 0:1
113562 Čehija - Kanāda 22.02.20 | 15:45 1:0
113547 Čehija - Slovēnija 22.02.20 | 15:45 0:1
113518 Čehija - Ukraina 22.02.20 | 15:45 0:1
108506 Francija - Austrija 22.02.20 | 15:45 1:0
108509 Francija - Krievija 22.02.20 | 15:45 1:0
108059 Francija - Norvēģija 22.02.20 | 15:45 1:0
108207 Francija - Vācija 22.02.20 | 15:45 1:0
110281 Itālija - Čehija 22.02.20 | 15:45 1:0
113494 Itālija - Slovēnija 22.02.20 | 15:45 0:1
113493 Itālija - Ukraina 22.02.20 | 15:45 1:0
109831 Krievija - Čehija 22.02.20 | 15:45 1:0
109818 Krievija - Itālija 22.02.20 | 15:45 1:0
109788 Krievija - Zviedrija 22.02.20 | 15:45 1:0
108580 Norvēģija - Austrija 22.02.20 | 15:45 1:0
108582 Norvēģija - Krievija 22.02.20 | 15:45 1:0
108579 Norvēģija - Vācija 22.02.20 | 15:45 1:0
113836 Slovākija - Polija 22.02.20 | 15:45 0:1
113956 Slovākija - Romania 22.02.20 | 15:45 1:0
108595 Vācija - Austrija 22.02.20 | 15:45 1:0
109658 Vācija - Čehija 22.02.20 | 15:45 1:0
109612 Vācija - Itālija 22.02.20 | 15:45 1:0
108730 Vācija - Krievija 22.02.20 | 15:45 1:0
108731 Vācija - Zviedrija 22.02.20 | 15:45 1:0
109966 Zviedrija - Čehija 22.02.20 | 15:45 1:0
109953 Zviedrija - Itālija 22.02.20 | 15:45 0:1
109967 Zviedrija - Ukraina 22.02.20 | 15:45 1:0

Distanču slēpošana

Sprints - Trondheim Sprint (C)
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
57058 Bolshunov, Alexander - Iversen, Emil 22.02.20 | 12:05 0:1
57084 Nyenget, Martin Loewstroem - Pellegrino F. 22.02.20 | 12:05 0:1
57089 Peterson T. - Haggstrom, Johan 22.02.20 | 12:05 0:1
57141 Valnes, Erik - Golberg, Paal 22.02.20 | 12:05 0:1
Sprints, sievietes - Trondheim Sprint (C), Women
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
101381 Caldwell, Sophie - Jacobsen, Astrid Uhrenholdt 22.02.20 | 11:30 0:1
101474 Lampic, Anamarija - Svahn, Linn 22.02.20 | 11:30 0:1
101642 Weng H. - Maubet Bjornsen S. 22.02.20 | 11:30 1:0
101722 Weng, Heidi - Weng, Tiril Udnes 22.02.20 | 11:30 1:0
101666 Weng, Tiril Udnes - Visnar K. 22.02.20 | 11:30 atcelts

DUELIS

Futbols - Komandas (90')
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
116503 Manch. City - Chelsea 22.02.20 | 14:30 - : -
116389 Plzen - Slovan Bratislava 22.02.20 | 15:00 - : -
115465 Sl. Prague - Barcelona 22.02.20 | 15:30 - : -
116603 Dortmund - Real Madrid 22.02.20 | 16:30 - : -
Hokejs - Komandas - vārti (60')
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
90027 Zlin - Orebro 22.02.20 | 16:00 - : -
270469 HV 71 - Leksands 22.02.20 | 16:15 - : -
Hokejs - Spēlētāji - vārti (60')
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
270953 Aho S. (CAROLINA) - Panarin A. (NYR), 22.2. 22.02.20 | 02:00 1:1

Florbols

Norvēģija - Eliteserien vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
272712 Fredrikstad - Greaker Ibk 22.02.20 | 15:00 2:20
272713 Harstad - Valerenga 22.02.20 | 15:00 9:8
272714 Sandnes - Tunet 22.02.20 | 15:30 - : -
272715 IK Akerselva - IBK Slevik 22.02.20 | 16:00 - : -
Somija - 1. Līga vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
96207 TPS - SPV Sein. 22.02.20 | 17:00 - : -
Zviedrija - 1. Līga, sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
272863 Jonkopings - Warberg IC 22.02.20 | 15:00 4:4
272864 Skoghalls Ibk - Iksu 22.02.20 | 17:00 - : -
Zviedrija - 2. Līga dienvidi
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
272886 Craftstadens Ibk Oskarshamn - Astorp 22.02.20 | 17:00 - : -
272887 Habo - Lillan Ibk 22.02.20 | 17:00 - : -
272888 Lagan Ibk - Nykvarns Ibf Ungdom 22.02.20 | 17:00 - : -
272889 Onyx Ibk - Orebro 22.02.20 | 17:00 - : -
Zviedrija - 2. Līga ziemeļi
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
272878 AIK Ibf - Sundsvall Fbc 22.02.20 | 14:00 7:3
272879 Bele Barkarby IF Ibf - RIG Umea Ibf 22.02.20 | 14:00 4:3
272882 Gavle Gik - FBI Tullinge 22.02.20 | 17:00 - : -
272883 Hagunda IF - Salems 22.02.20 | 17:00 - : -
272884 Thorengruppen - Djurgardens IF Ibs 22.02.20 | 17:00 - : -

Futbols

Alžīrija - 1.Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
267387 NC Magra - ES Setif 22.02.20 | 16:00 - : -
267391 US Biskra - Belouizdad 22.02.20 | 16:00 - : -
225828 Hussein Dey - Bel Abbes 22.02.20 | 17:00 - : -
267389 JS Kabylie - ASO Chlef 22.02.20 | 17:00 - : -
267401 Paradou AC - JS Saoura 22.02.20 | 17:00 - : -
Alžīrija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
57351 ASM Oran - WA Tlemcen 22.02.20 | 16:00 - : -
57355 DRB Tadjenanet - Olympique Medea 22.02.20 | 16:00 - : -
57353 MO Bejaia - Relizane 22.02.20 | 16:00 - : -
Anglija - Čempionāts
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
131117 Brentford - Blackburn Rovers 22.02.20 | 14:30 2:2
132136 Barnsley - Middlesbrough 22.02.20 | 17:00 - : -
133102 Birmingham - Sheff Wed. 22.02.20 | 17:00 - : -
132332 Bristol C. - WBA 22.02.20 | 17:00 - : -
131799 Charlton - Luton 22.02.20 | 17:00 - : -
135971 Leeds - Reading 22.02.20 | 17:00 - : -
135154 Nottingham - QPR 22.02.20 | 17:00 - : -
135981 Preston - Hull 22.02.20 | 17:00 - : -
135967 Stoke - Cardiff 22.02.20 | 17:00 - : -
135982 Swansea - Huddersfield 22.02.20 | 17:00 - : -
135970 Wigan - Millwall 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija - Nacionālā Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
211955 Borehamvuda - Yeovil 22.02.20 | 17:00 - : -
211929 Bromleja - Wrexham 22.02.20 | 17:00 - : -
212499 Dagenham - Solihalmūra 22.02.20 | 17:00 - : -
214092 Dover - AFC Fylde 22.02.20 | 17:00 - : -
214422 Harrogate Town - Eastleigh 22.02.20 | 17:00 - : -
214131 Hartlepool - Notts C. 22.02.20 | 17:00 - : -
212507 Chesterf. - Ebbsfleet United 22.02.20 | 17:00 - : -
212341 Chorley FC - Barnet 22.02.20 | 17:00 - : -
216693 Maidenheda - Aldershot 22.02.20 | 17:00 - : -
216713 Torquay - Halifax 22.02.20 | 17:00 - : -
216833 Woking - Stockport County 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija - Otrā Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
124763 Carlisle - Morecambe 22.02.20 | 17:00 - : -
124438 Crawley - Stevenage 22.02.20 | 17:00 - : -
157589 Crewe - Macclesf. 22.02.20 | 17:00 - : -
124278 Cheltenham - Mansfield 22.02.20 | 17:00 - : -
124866 Leyton - Oldham 22.02.20 | 17:00 - : -
125083 Newport - Bradford 22.02.20 | 17:00 - : -
125011 Northamp. - Exeter 22.02.20 | 17:00 - : -
126419 Plymouth - Cambridge 22.02.20 | 17:00 - : -
125535 Salford City - Colchester 22.02.20 | 17:00 - : -
125084 Scunthorpe - Forest Gr. 22.02.20 | 17:00 - : -
126705 Swindon Town - Grimsby 22.02.20 | 17:00 - : -
127077 Walsall - Port Vale 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija - Pirmā Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
134803 Accrington - Rotherham 22.02.20 | 17:00 - : -
132106 Fleetwood - Portsmouth 22.02.20 | 17:00 - : -
136511 Ipswich - Oxford 22.02.20 | 17:00 - : -
133442 Lincoln - Gillingham 22.02.20 | 17:00 - : -
159651 MK Dons - Bolton 22.02.20 | 17:00 - : -
133888 Rochdale - Coventry 22.02.20 | 17:00 - : -
139000 Shrewsbury - Doncaster 22.02.20 | 17:00 - : -
137327 Southend - Burton 22.02.20 | 17:00 - : -
136805 Sunderland - Bristol R. 22.02.20 | 17:00 - : -
137888 Wimbledon - Blackpool 22.02.20 | 17:00 - : -
134275 Wycombe - Tranmere 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija - Premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
155236 Chelsea - Tottenham 22.02.20 | 14:30 2:1
154977 Burnley - Bournemouth 22.02.20 | 17:00 - : -
155334 Crystal P. - Newcastle 22.02.20 | 17:00 - : -
155172 Sheffield United - Brighton & Hove Albion 22.02.20 | 17:00 - : -
155343 Southamp. - Aston Villa 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija amatieri - Dienviedu konference
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
153255 Bath City - Dulwich Hamlet 22.02.20 | 17:00 - : -
153388 Dartford - Īstborna 22.02.20 | 17:00 - : -
153415 Havanta & Vaterlovilla - St.Albans City 22.02.20 | 17:00 - : -
153390 Hemel Hempstead - Concord Rangers 22.02.20 | 17:00 - : -
153561 Hungerford Town - Braintree 22.02.20 | 17:00 - : -
153408 Kelmsforda - Slough Town 22.02.20 | 17:00 - : -
153391 Madstone United - Hampton & Richmond Borough FC 22.02.20 | 17:00 - : -
153568 Oxford City - Tonbridge Angels 22.02.20 | 17:00 - : -
153393 Wealdstone - Dorking Wanderers 22.02.20 | 17:00 - : -
153569 Welling - Chippenham Town 22.02.20 | 17:00 - : -
153394 Weymouth FC - Billericay Town 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija amatieri - Isthmian League, Premier Division
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
69287 Bishops Stortford - Hornchurch 22.02.20 | 17:00 - : -
69012 Bowers Pitsea - Leatherhead 22.02.20 | 17:00 - : -
69471 Easy Thurrock - Cray Wanderers 22.02.20 | 17:00 - : -
69468 Folkestone Invicta - Wingate & Frinchley 22.02.20 | 17:00 - : -
69343 Haringey Borough - Bognor Regis 22.02.20 | 17:00 - : -
69344 Horsham - FK "cheshunt" 22.02.20 | 17:00 - : -
64270 Kingstonian - FK worthing 22.02.20 | 17:00 - : -
69286 Lewes - Brightlingsea Regent 22.02.20 | 17:00 - : -
64555 Margate - Carshalton Ath 22.02.20 | 17:00 - : -
69475 Merstham - Enfield Town 22.02.20 | 17:00 - : -
69341 Potters Bar Town - Corinthian Casuals 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija amatieri - Northern Premier League, Premier Division
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
41437 Bamber Bridge - FC United of Manchester 22.02.20 | 17:00 - : -
41332 Basford United - Atherton Collieries 22.02.20 | 17:00 - : -
42512 Lancaster City - Nantwich Town 22.02.20 | 17:00 - : -
43380 Matlock Town - Whitby Town 22.02.20 | 17:00 - : -
42419 Mickleover Sports - Gainsborough Trinity 22.02.20 | 17:00 - : -
41429 Radcliffe Bor - Grantham Town 22.02.20 | 17:00 - : -
43403 South Shields - Buxton FC 22.02.20 | 17:00 - : -
41331 Stalibridža - Witton Albion 22.02.20 | 17:00 - : -
43479 Warrington Town - Scarborough Athletic 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija amatieri - Southern League, Premier Division Central
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
174226 Alvechurch - Needham Market FC 22.02.20 | 17:00 - : -
174242 Banbury United - Stourbridge 22.02.20 | 17:00 - : -
174231 Bromsgrove Rovers - Hitchin Town 22.02.20 | 17:00 - : -
174296 Coalville Town - Rushden & Diamonds 22.02.20 | 17:00 - : -
174239 Leiston - Barwell FC 22.02.20 | 17:00 - : -
174304 Lowestoft Town - Stratford Town 22.02.20 | 17:00 - : -
174718 Peterborough Sports FC - ST Ives Town 22.02.20 | 17:00 - : -
174717 Redditch United - Nuneaton 22.02.20 | 17:00 - : -
176006 Royston Town FC - Hednesford Town 22.02.20 | 17:00 - : -
176007 Rushall Olympic - Kings Langley 22.02.20 | 17:00 - : -
175932 Tamvorta - Biggleswade Town 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija amatieri - Southern League, Premier Division South
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
132964 Beaconsfield Sycob FC - Poole Town 22.02.20 | 17:00 - : -
132724 Blackfield & Langley - Seintas Merthyr 22.02.20 | 17:00 - : -
132973 Dorchester Town - Vestona Supermēra 22.02.20 | 17:00 - : -
132725 Fārnboro - Swindon Supermarine 22.02.20 | 17:00 - : -
132966 Hayes & Yeading - Taunton Town 22.02.20 | 17:00 - : -
132965 Chesham Utd - Gosport Borough 22.02.20 | 17:00 - : -
132726 Metropolitan Police - Yate Town 22.02.20 | 17:00 - : -
132967 Salisberija - Hendon 22.02.20 | 17:00 - : -
132917 Tiverton Town - Wimborne Town 22.02.20 | 17:00 - : -
132969 Truro City - Harrow Borough 22.02.20 | 17:00 - : -
132960 Walton Casuals - Hartley Wintney 22.02.20 | 17:00 - : -
Anglija amatieri - Ziemeļu konference
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
55279 Altrincham - Kings Lynn 22.02.20 | 17:00 - : -
55575 Boston United - Telford United 22.02.20 | 17:00 - : -
55280 Bradford Park Avenue - Kettering Town 22.02.20 | 17:00 - : -
55281 Curzon Ashton FC - Gločestera 22.02.20 | 17:00 - : -
55578 Farsley Celtic - Blyth Spartans 22.02.20 | 17:00 - : -
55287 Guiseley AFC - Gateshead 22.02.20 | 17:00 - : -
55579 Hereford United - Darlington 22.02.20 | 17:00 - : -
55577 Chester - Brackley Town 22.02.20 | 17:00 - : -
55566 Kiddermin. - York 22.02.20 | 17:00 - : -
55581 Leamington - Southport 22.02.20 | 17:00 - : -
55572 Spennymoor Town - Alfreton 22.02.20 | 17:00 - : -
Apvienotie Arābu Emirāti - Presidents Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
263123 Al Ain - Al Wasl 22.02.20 | 15:30 - : -
Argentīna - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
74384 Banfield - Aldosivi 22.02.20 | 00:00 0:1
74385 Argent.Jun. - Patronato 22.02.20 | 02:10 1:1
Argentīna - Nacionālā B divīzija B grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
148448 Atl.Rafaela - Defensores de Belgrano 22.02.20 | 01:00 1:3
11705 Gimn. Jujuy - CA Brown De Adrogue 22.02.20 | 02:30 1:1
Austrālija - A-Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
107957 Brisbane Roar - Perth 22.02.20 | 08:00 1:1
104112 Newcastle Jets - Melbourne V. 22.02.20 | 10:30 1:1
Austrālija - Dienvidaustrālijas premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
33992 Adelaide City - Cumberland 22.02.20 | 06:30 3:0
33971 Adelaide United Youth FC - Raiders 22.02.20 | 06:30 3:0
33986 Modbury Jets SC - Adelaide Comets 22.02.20 | 06:30 1:0
33987 Para Hills - Croydon Kings 22.02.20 | 06:30 2:1
33991 Metro Stars - Adelaide Olympic 22.02.20 | 11:00 0:3
Austrālija - NPL Kvīnslenda
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
268263 Brisbane Str. - Brisbane City 22.02.20 | 10:30 1:2
268259 Gold Coast Knights SC - Olympic 22.02.20 | 10:30 3:1
268261 Moretonbejas jets - Magpies Crusaders United 22.02.20 | 10:30 2:2
268262 Eastern Suburbs - Gold Coast City FC 22.02.20 | 11:00 1:2
268264 Redlandes united - Capalaba 22.02.20 | 11:00 0:3
Austrālija - Viktorijas premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
22974 Altona Magic SC - Avondale Heights 22.02.20 | 09:00 0:2
Austrālija - Westfield W-League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
46482 Sydney FC - Perth Glory 22.02.20 | 07:00 1:2
Azerbaidžāna - Premier Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
73317 FK Gabala - Neftchi Baku 22.02.20 | 13:00 0:2
79369 Keshla - Zira FK 22.02.20 | 15:00 4:0
Bolīvija - 1. Līga, Apertura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
197854 Bolivar - Strongest 22.02.20 | 00:00 5:4
198228 SJ Oruro - Guabira Montero 22.02.20 | 01:00 2:2
Bosnija un Hercogovina - Premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
270856 Radnik Bijeljina - Željezničar 22.02.20 | 15:30 - : -
270853 Velez Mostar - FK Zvijezda 09 22.02.20 | 15:30 2:0
Brazīlija - Goiano, 1 Divisao
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
183079 Gremio Anapolis GO - Vila Nova 22.02.20 | 01:30 1:0
Brazīlija - Paranaense, 1 Divisao
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
184442 Coritiba - Cianorte PR 22.02.20 | 01:00 2:0
Brazīlija - Paulista, Serie A1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
187290 Novorizontino SP - Mirassol SP 22.02.20 | 00:15 1:1
Brazīlija - Paulista, Serie A2
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
261526 Sertaozinho SP - Audax SP 22.02.20 | 00:00 2:2
261545 EC Taubate SP - Juventus SP 22.02.20 | 01:00 0:2
Brazīlija - Paulista, Serie A3
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
261546 GE Osasco SP - Paulista FC SP 22.02.20 | 00:00 2:0
261527 Batatais FC SP - Linense SP 22.02.20 | 01:00 0:2
Brazīlija - Pernambucano, Serie A1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37729 Nautico - Central PE 22.02.20 | 00:15 0:1
Bulgārija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
192657 Botev Vratsa - FK Arda Kurdzhali 22.02.20 | 12:00 3:1
192655 CM Varna - Levski 22.02.20 | 14:15 2:2
192659 CSKA Sofia - B.Plovdiv 22.02.20 | 16:30 - : -
Bulgārija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
89984 Lok.Sofia - Botev Galabovo 22.02.20 | 14:00 2:0
140595 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Kariana Erden 22.02.20 | 14:00 1:2
129404 Spartak Varna - CSKA 1948 22.02.20 | 14:00 0:1
89959 Strumska Slava - Chernomorets Balchik 22.02.20 | 14:00 1:0
129399 PFC Montana 1921 - Hebar Pazardzhik 22.02.20 | 15:00 2:1
Čehija - 1.Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
484 Liberec - Bohemians 1905 22.02.20 | 15:30 - : -
483 Ml.Boleslav - FC Slovacko 22.02.20 | 15:30 0:0
488 Sl. Prague - Opava 22.02.20 | 15:30 - : -
Čehija - U19 1. Divīzija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
180051 Budejovice - Karvina 22.02.20 | 11:30 4:1
180722 FC Slovacko - Ostrava 22.02.20 | 12:00 2:2
180100 Olomouc - Opava 22.02.20 | 12:00 5:2
180729 Sl. Prague - Meteor Pr. 22.02.20 | 12:00 5:2
180730 Sparta Pr. - Pardubice 22.02.20 | 12:00 1:0
180723 Brno - Pribram 22.02.20 | 14:00 2:1
Čīle - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
109645 Huachip. - Cobresal 22.02.20 | 17:00 - : -
Dienvidāfrika - FA kauss
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
195803 Happy Wanderers - TS Sporting FC 22.02.20 | 15:00 - : -
211864 Highlands Park - Kaizer Chiefs 22.02.20 | 15:00 - : -
86292 Mbombela United - Real Kings FC 22.02.20 | 15:00 1:2
Ekvadora - Serie A, Pirmais posms
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
153655 LDU Portoviejo - Dep.Cuenca 22.02.20 | 02:15 2:4
Francija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
256508 Lens - Caen 22.02.20 | 16:00 - : -
Francija - 3. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
75485 Red Star - Laval 22.02.20 | 15:00 1:0
Grieķija - Super Līga 2
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
199739 Apollon Kalamarias - AE Karaiskakis 22.02.20 | 15:00 1:3
Hondurasa - Nacionālā līga, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
174506 CD Honduras - Platense 22.02.20 | 03:15 0:4
Horvātija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
77391 Hajduk Sp. - HNK gorica 22.02.20 | 16:00 - : -
Horvātija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
240595 HNK Sibenik - Rudeš 22.02.20 | 14:00 3:3
240558 NK Dinamo Zagreb II - HNK Orijent 1919 22.02.20 | 16:00 - : -
240627 NK Kustosija - HNK Hajduk II 22.02.20 | 16:00 - : -
240796 NK Solin - NK Sesvete 22.02.20 | 16:00 - : -
Indija - Indijas superlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
14510 Bengaluru - Atletico De Kolkata 22.02.20 | 16:00 - : -
Islande - Līgas Kauss A, Gr.2
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
154428 Fram - KA Akureyri 22.02.20 | 17:15 - : -
Islande - Līgas Kauss A, Gr.3
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
154666 HK Kopavogur - Throttur Reykjavik 22.02.20 | 13:30 2:0
Islande - Līgas Kauss A, Gr.4
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
216864 Stjarnan G. - IBV Vestmannaeyjar 22.02.20 | 14:00 1:2
170801 Valur - Fjölnir 22.02.20 | 14:00 2:3
Itālija - A sērija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
1704 Bologna - Udinese 22.02.20 | 16:00 - : -
Itālija - B sērija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
214433 Ascoli - Cremonese 22.02.20 | 16:00 - : -
215038 Cittadella - Juve Stabia 22.02.20 | 16:00 - : -
215691 Entella - Benevento 22.02.20 | 16:00 - : -
216015 Trapani - Spezia 22.02.20 | 16:00 - : -
Itālija - Campionato Primavera 2, Girone A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
136078 Spezia - Virtus Entella 22.02.20 | 12:00 1:1
136064 AC Milan - Spal 2013 22.02.20 | 15:30 - : -
Itālija - Campionato Primavera 2, Girone B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
136233 Crotone - AC Pisa 1909 22.02.20 | 11:30 1:1
136212 Frosinone - Ascoli 22.02.20 | 12:00 2:1
136237 Juve Stabia - Benevento 22.02.20 | 12:00 0:2
136921 Livorno - Trapani 22.02.20 | 12:00 1:1
136077 Salernitana - Cosenza Calcio 22.02.20 | 15:30 3:1
Itālija - Pro līga, A grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
102425 Carrarese - Gozzano 22.02.20 | 16:00 - : -
102428 Renate - US Pergolettese 1932 22.02.20 | 16:00 - : -
Itālija - Pro līga, B grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
69165 Modena - Sudtirol 22.02.20 | 16:00 - : -
69169 Virtus Vecomp Verona - Rimini Calcio FC 22.02.20 | 16:00 - : -
Itālija - Pro līga, C grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
102421 Rieti Srl - Teramo 22.02.20 | 16:00 - : -
Itālija - Serie A, Women
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
136054 Inter Milan - ASD Pink Sport Time Bari 22.02.20 | 13:00 2:2
Itālija - U19 Primavera 1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
104825 Cagliari - AC Torino 22.02.20 | 12:00 1:0
107219 Inter Milan - FC Genoa 1893 22.02.20 | 14:00 3:0
107220 Empoli - Sassuolo 22.02.20 | 15:30 - : -
107223 Sampdoria - Bologna 22.02.20 | 15:30 4:2
Izraēla - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
59973 Kiryat Shmona - M.Netanya 22.02.20 | 15:00 3:0
Japāna - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
164167 Sendai - Nagoja 22.02.20 | 07:00 1:1
164388 Cerezo Osaka - Oita Trinita 22.02.20 | 08:00 1:0
163130 Kashiwa - C. Sapporo 22.02.20 | 08:00 4:2
156974 Kawasaki - Tosu 22.02.20 | 08:00 0:0
Kenija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
81341 Bandari FC - Mathare United FC 22.02.20 | 13:00 3:1
81343 AFC Leopards - Sofapaka FC 22.02.20 | 14:00 2:1
108430 Posta Ranger FC - Kenya Commercial Bank 22.02.20 | 14:00 1:3
81339 Western Stima FC - Kariobangi Sharks 22.02.20 | 14:00 0:0
Kipra - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
124536 Omonia Nicosia - Paralimni 22.02.20 | 16:00 - : -
124539 Apollon Limassol - Doxa Katokopias 22.02.20 | 17:00 - : -
Kolumbija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
93325 Pasto - Envigado 22.02.20 | 01:05 1:0
93453 independiente Santa Fe - Am de Cali 22.02.20 | 03:10 2:0
Kuveita - Emir Kauss
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
114110 Khaitan - Burgan SC 22.02.20 | 15:55 - : -
Malta - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
195890 Gudja United FC - Balzan Youths 22.02.20 | 15:00 0:2
195929 Mosta FC - Hamrun Spartans FC 22.02.20 | 15:00 2:1
196984 Birkirkara - Hibernians FC 22.02.20 | 17:00 - : -
195930 Senglea Athletic FC - ST Lucia FC 22.02.20 | 17:00 - : -
Maroka - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
98247 DHJ Difaa Hassani Jdidi - IR Tanger 22.02.20 | 17:00 - : -
Meksika - 1. Līga, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
72649 Atlas Guadalajara - Pachuca 22.02.20 | 03:00 0:2
72696 Puebla - Toluca 22.02.20 | 05:00 2:0
72677 Tijuana - Chivas Guadalajara 22.02.20 | 05:10 0:1
Meksika - 2. Līga, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
21985 Correcaminos - Leones Negros UDG 22.02.20 | 03:00 6:2
Meksika - U20 League, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
269625 Tijuana - Chivas Guadalajara 22.02.20 | 01:45 0:0
72178 Cruz Azul - Tigres 22.02.20 | 17:00 - : -
Melnkalne - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
11713 Grbalj - FK Mladost Ljeskopolje 22.02.20 | 15:00 - : -
11708 Petrovac - Zeta 22.02.20 | 15:00 2:2
11709 Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad 22.02.20 | 15:00 - : -
Nigērija - Premier League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
151041 Akwa Starlets FC - Kwara United 22.02.20 | 17:00 - : -
Peru - 1. Līga, Apertura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
157871 Deportivo Binacional - UTC De Cajamarca 22.02.20 | 01:00 1:0
157873 Deportivo Municipal - FC Carlos Stein 22.02.20 | 04:00 1:1
Polija - Ekstraklase
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
28171 Gdynia - Rakow Czestochowa 22.02.20 | 16:00 - : -
Portugāle - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
66657 Leixoes - Covilha 22.02.20 | 13:00 0:0
66658 Oliveirense - Casa Pia Atletico 22.02.20 | 17:00 - : -
Portugāle - Campeonato de Portugal, Group A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
117931 Braga B - Berco SC 22.02.20 | 17:00 - : -
90266 Juventude Pedras Salgadas - Associacao Oliveirense 22.02.20 | 17:00 - : -
Portugāle - Campeonato de Portugal, Group D
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
117687 Fabril Barreiro - SG Sacavenense 22.02.20 | 13:45 0:0
118036 Grupo Sportivo De Loures - CO DO Montijo 22.02.20 | 17:00 - : -
Rumānija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
28120 FC Voluntari - FC Hermanstadt 22.02.20 | 14:30 2:0
Rumānija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
246234 CS Mioveni - ACS Sirineasa 22.02.20 | 11:00 0:2
246235 Farul Constanta - Chiajna 22.02.20 | 11:00 3:1
246812 FC Ripensia Timisoara 1928 - FC Metaloglobus Bucuresti 22.02.20 | 11:00 3:0
246538 Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi 22.02.20 | 12:00 2:0
246537 CS Pandurii Targu Jiu - Scolar Resita 22.02.20 | 17:00 - : -
Saūda Arābija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
20725 Al Taawon - Al Raed 22.02.20 | 15:00 1:1
Serbija - Super līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
137835 Backa Topola - Partizan 22.02.20 | 17:00 - : -
137782 Proleter Novi Sad - FK Indjija 22.02.20 | 17:00 - : -
137785 Rad Beograd - Napredak 22.02.20 | 17:00 - : -
137786 Radnicki Nis - Cukaricki 22.02.20 | 17:00 - : -
137837 Radnik Surdulica - Macva Sabac 22.02.20 | 17:00 - : -
Skotija - Čempionāts
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
27843 Arbroath - Ayr 22.02.20 | 17:00 - : -
120266 Morton - Alloa 22.02.20 | 17:00 - : -
120480 Partick - Dunferml. 22.02.20 | 17:00 - : -
27848 Queen S. - Dundee FC 22.02.20 | 17:00 - : -
Skotija - Otrā Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
148407 Annan - Albion 22.02.20 | 17:00 - : -
148492 Cove Rangers - Queens P. 22.02.20 | 17:00 - : -
148465 Edinburgas City - Brechin 22.02.20 | 17:00 - : -
148495 Elgin - Cowdenbe. 22.02.20 | 17:00 - : -
148490 Stirling A. - Stenhous. 22.02.20 | 17:00 - : -
Skotija - Pirmā Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
127296 Dumbarton - Forfar 22.02.20 | 17:00 - : -
127294 East Fife - Stranraer 22.02.20 | 17:00 - : -
127297 Falkirk - Montrose 22.02.20 | 17:00 - : -
127295 Peterhead - Airdrie 22.02.20 | 17:00 - : -
127298 Raith - Clyde 22.02.20 | 17:00 - : -
Skotija - Premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
3981 Aberdeen - Ross Co. 22.02.20 | 17:00 - : -
3828 Hamilton - Motherwell 22.02.20 | 17:00 - : -
3879 Hibernian - Livingston 22.02.20 | 17:00 - : -
Slovākija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
26092 FK Pohronie - Zilina 22.02.20 | 15:00 0:1
26100 Michalovce - FC Nitra 22.02.20 | 15:00 1:0
26094 Ruzomberok - Dun.Streda 22.02.20 | 15:00 0:0
26318 Slovan Bratislava - Trencin 22.02.20 | 15:00 2:0
25485 Zl.Moravce - SKF Sered 22.02.20 | 15:00 1:3
Slovēnija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
158894 NK Triglav - Velenje 22.02.20 | 15:00 3:0
159092 Celje - Aluminij Kidricevo 22.02.20 | 17:00 - : -
Somija - Kauss, Kakkonen Playoffs
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
257120 Jippo - Nurmijarven Jalkapalloseura 22.02.20 | 14:45 - : -
Somija - Somijas kauss, Grupa B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
18453 Lahti - Haka 22.02.20 | 14:00 0:1
18444 Ilves - JK Seinajoen 22.02.20 | 14:30 3:0
Somija - Suomen Cup, Ykkonen Group A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
261557 IF Gnistan - MyPa 22.02.20 | 13:00 2:5
261556 EIF - Musa Pori 22.02.20 | 14:00 2:2
261582 FK kooteepee - Mikkeli MP 22.02.20 | 14:00 4:1
Somija - Suomen Cup, Ykkonen Group B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
261555 AC Oulu - SJK Akatemia 22.02.20 | 14:00 4:0
261654 KPV Kokkola - AC Kajaani 22.02.20 | 15:00 - : -
Spānija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
332686 Vigo - Leganes 22.02.20 | 14:00 1:0
332748 Barcelona - Eibar 22.02.20 | 17:00 - : -
Spānija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
88392 Alcorcon - Las Palmas 22.02.20 | 17:00 - : -
88736 Almeria - Fuenlabrada CF 22.02.20 | 17:00 - : -
Spānija - 3. Līga, grupa 1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
59642 Real Oviedo B - FC Coruxo 22.02.20 | 17:00 - : -
Spānija - Primera divīzija, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
39885 RC Deportivo La Coruna - Cajasol Trigueros Universidad 22.02.20 | 12:00 5:1
39924 Cdef Logrono - Barcelona 22.02.20 | 13:00 0:6
39881 Real Betis Balompie - Athletic Bilbao 22.02.20 | 14:00 2:2
Spānija Amatieri - Tercera Div., grupa 10
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
103006 Cordoba CF B - Ceuta 22.02.20 | 17:00 - : -
Spānija Amatieri - Tercera Div., grupa 11
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
109808 RCD Mallorca B - Santa Catalina Atletico 22.02.20 | 13:00 5:0
275775 CE Andratx - SD Formentera 22.02.20 | 13:30 4:1
109800 Ibiza San Rafel - Santanyi 22.02.20 | 17:00 - : -
Spānija Amatieri - Tercera Div., grupa 12
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
110028 UD Ibarra - UD Gran Tarajal 22.02.20 | 14:00 2:2
Spānija Amatieri - Tercera Div., grupa 8
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
136234 Salamanca CF Uds B - Atletico Bembibre 22.02.20 | 17:00 - : -
Starptautiskie klubi - Draudzības spēles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
129321 Ufa - CSKA M. 22.02.20 | 17:00 - : -
Starptautiskie mači (jaun.) - U20 Libertadores Kauss, A grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
151754 Flamengo RJ - Academia Puerto Cabello 22.02.20 | 01:15 0:1
Taizeme - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
46367 Port FC - Pattaya United 22.02.20 | 12:45 4:1
46396 Chiangrai United - Suphan Buri FC 22.02.20 | 13:00 2:2
46468 Buriram United - Chonburi 22.02.20 | 14:00 4:0
46368 Prachuap FC - Bangkok Glass FC 22.02.20 | 15:00 0:0
Taizeme - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
131547 Lampang FC - Samut Prakan Customs United FC 22.02.20 | 12:45 0:1
131623 Chiangmai United - Chainat FC 22.02.20 | 13:00 3:0
131738 Khon Kaen United FC - Ayutthaya United 22.02.20 | 15:00 3:0
Tunisija - 1.Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
137363 Club Africain - CS Chebba 22.02.20 | 15:00 1:0
136348 Etoile Sportive Sahel - ES Metlaoui 22.02.20 | 15:00 5:1
136945 US Ben Guerdane - US Tataouine 22.02.20 | 15:00 - : -
Turcija - Super līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
5206 Kayseri - Konyaspor 22.02.20 | 13:00 2:2
319717 Göztepe - Gaziantepspor BB 22.02.20 | 16:00 - : -
Turcija - TFF 1. līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
48264 BB Erzurumspor - Bursaspor 22.02.20 | 13:00 2:1
47592 Umraniyespor - Kecioerenguecue 22.02.20 | 13:00 2:0
46438 Akhisar - Fatih Karagumruk Istanbul 22.02.20 | 15:30 - : -
Uganda - Super līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
108433 Bright Stars - Proline FC 22.02.20 | 15:00 - : -
108424 Kampala City Council - Express 22.02.20 | 15:00 1:1
107318 Onduparaka FC - Mbarara FC 22.02.20 | 15:00 1:1
108429 Soana FC - Police FC 22.02.20 | 15:00 2:0
108432 Wakiso Giants FC - Kyetume FC 22.02.20 | 15:00 1:1
Ukraina - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
119273 Mariupol - Zorya 22.02.20 | 14:00 1:2
119633 D.Kiev - V.Poltava 22.02.20 | 17:00 - : -
Vācija - 2.Budneslīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
114151 Dynamo Dresden - Bochum 22.02.20 | 14:00 1:2
160584 Hamburger SV - St.Pauli 22.02.20 | 14:00 0:2
116414 Kiel - Heidenheim 22.02.20 | 14:00 0:1
114400 Stuttgart - SSV Jahn Regensburg 22.02.20 | 14:00 2:0
Vācija - 3. līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
309530 Carl Zeiss Jena - SV Meppen 22.02.20 | 15:00 0:2
310604 Duisburg - SV Waldhof Mannheim 22.02.20 | 15:00 2:3
309531 FC Würzburger Kickers - Braunschweig 22.02.20 | 15:00 3:1
309534 Kaiserslautern - FSV Zwickau 22.02.20 | 15:00 0:0
309539 KFC Uerdingen 05 - Pr.Münster 22.02.20 | 15:00 0:2
309522 Rostock - Ingolstadt 22.02.20 | 15:00 3:0
Vācija - Bundeslīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
2439 B. Moenchengladbach - Hoffenheim 22.02.20 | 16:30 - : -
2440 Bremen - Dortmund 22.02.20 | 16:30 - : -
2437 Freiburg - Dusseldorf 22.02.20 | 16:30 - : -
2438 Hertha - 1.FC Köln 22.02.20 | 16:30 - : -
Vācija amatieri - Brēmenes līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
137219 BTS Neustadt - ESC Geestemunde 22.02.20 | 14:00 2:2
136772 SG Aumund Vegesack - SC Borgfeld 22.02.20 | 15:30 - : -
Vācija amatieri - Hessenlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
81458 VfB Ginsheim - SV Steinbach 1920 22.02.20 | 15:30 - : -
Vācija amatieri - Lejasreinas (Niederrhein) Oberlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
81463 Schwarz Weiss Essen - SC Union Nettetal 22.02.20 | 15:30 - : -
Vācija amatieri - Niedersachsen Oberlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
81249 FT Braunschweig - FC Hagen/​uthlede 22.02.20 | 16:00 - : -
83233 HSC Tundern - SC Spelle-Venhaus 22.02.20 | 17:00 - : -
Vācija amatieri - Oberliga NOFV North
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
84101 Brandenburger SC Sud - TSG Neustrelitz 22.02.20 | 14:00 1:4
84100 SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin - Ludwigsfelder FC 22.02.20 | 14:00 2:1
84062 Torgelower Greif - 1 FC Lok Stendal 22.02.20 | 14:00 1:1
84099 SC Staaken - Charlottenburger FC Hertha 06 22.02.20 | 15:00 2:2
Vācija amatieri - Oberliga NOFV South
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
84295 FC Grimma - Inter Leipzig 22.02.20 | 14:00 2:1
84250 SG Union Sandersdorf - FC Einheit Rudolstadt 22.02.20 | 14:00 3:2
84251 VfB 1921 Krieschow - FSV Wacker 90 Nordhausen II 22.02.20 | 14:00 5:0
84294 VFC Plauen - FC Eilenburg 22.02.20 | 14:00 3:0
91876 VfL Halle 96 - FC Oberlausitz Neugersdorf 22.02.20 | 15:00 - : -
Vācija amatieri - Reģionālā līga Dienvidrietumi
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
233392 FC Homburg - SC Freiburg II 22.02.20 | 15:00 3:0
233394 FK Pirmasens - Ulm 22.02.20 | 15:00 0:0
243284 FSV Frankfurt - Saarbrücken 22.02.20 | 15:00 0:1
233393 Offenbacher Kickers - Bahlinger SC 22.02.20 | 15:00 3:0
233956 SpVgg Elversberg 07 - Aalen 22.02.20 | 15:00 1:0
233959 TSV Steinbach - FC Giessen 22.02.20 | 15:00 2:1
Vācija amatieri - Reģionālā līga, Rietumi
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
177963 1. FC Köln II - TUS Haltern 22.02.20 | 15:00 1:1
177951 FC Schalke 04 U23 - Borussia Mönchengladbach II 22.02.20 | 15:00 0:0
177944 SC Bonner - Fortuna Koln 22.02.20 | 15:00 - : -
177041 SC Verl 1924 - Fortuna Düsseldorf II 22.02.20 | 15:00 0:0
177070 SV Lippstadt 08 - SV Bergisch Gladbach 09 22.02.20 | 15:00 - : -
177947 VfB Homberg - Dortm. (A) 22.02.20 | 15:00 2:2
Vācija amatieri - Reģionālā līga, Ziemeļaustrumi
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
98234 BSG Chemie Leipzig - Halberstadt 22.02.20 | 14:30 0:0
98213 FSV Optik Rathenow - Leipcigas 1. FK "lokomotive" 22.02.20 | 14:30 1:3
97999 SV Babelsberg 03 - FSV Union Furstenwalde 22.02.20 | 14:30 1:2
109472 VfB Auerbach - Cottbus 22.02.20 | 17:00 - : -
Vācija amatieri - Reģionālā līga, Ziemeļi
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
125621 TSV Havelse - FC Altona 93 22.02.20 | 15:00 - : -
125552 VfB Lübeck - Holstein Kiel II 22.02.20 | 15:00 4:0
125540 SSV Jeddeloh - FC Hansa Lüneburg 22.02.20 | 17:00 - : -
Vācija amatieri - Šlēsvigas-Holšteinas Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
92584 Husumer SV - SC Weiche Flensburg 08 II 22.02.20 | 15:00 atcelts
92590 SV Eutin 08 - SV Preussen 09 Reinfeld 22.02.20 | 15:00 - : -
92588 TSV Kropp - TSB Flensburg 22.02.20 | 15:00 atcelts
Vācija amatieri - Vestfāleņu Oberlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
92587 Holzwickeder SC - Sportfreunde Siegen 22.02.20 | 15:00 - : -
Velsa - Premjerlīga, Championship Round
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
91238 Barry - Cearnarfon Town 22.02.20 | 16:30 - : -
91341 Newtown - Bala 22.02.20 | 16:30 - : -
Velsa - Premjerlīga, Relegation Round
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
91097 Cardiff MU - Airbus 22.02.20 | 16:30 - : -
90174 Carmarthen - Cefn Druids 22.02.20 | 16:30 - : -
Venecuēla - Primera Division
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
157146 Tachira - Zamora 22.02.20 | 01:00 0:2
275663 Est.Merida - Carabobo 22.02.20 | 17:00 - : -
Ziemeļīrija - Premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
151487 Institute - Coleraine 22.02.20 | 15:00 0:4
151489 Carrick Rangers - Dungannon 22.02.20 | 17:00 - : -
151479 Cliftonville FC - Ballymena 22.02.20 | 17:00 - : -
151490 Glenavon - Glentoran 22.02.20 | 17:00 - : -
151491 Larne - Warrenpoint Town 22.02.20 | 17:00 - : -
Zviedrija - Svenska Cup, Group 3, Women
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
113614 Eskilstuna United - Umeå IK 22.02.20 | 14:30 - : -
113627 AIK Stockholm - Djurgårdens IF Dff 22.02.20 | 17:00 - : -
Zviedrija - Zviedrijas Kauss, 1. Grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
313727 Djurgard. - Dalkurd FF 22.02.20 | 13:30 3:2
271431 Sandvikens IF - Mjallby 22.02.20 | 13:30 1:3
Zviedrija - Zviedrijas Kauss, 8. Grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
313772 Elfsborg - IK Brage 22.02.20 | 15:30 3:0
313771 Oskarshamns FF - Orebro 22.02.20 | 15:30 - : -

Galda teniss

Starptautisks - Hungarian Open 2020, MS
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
72176 Harimoto, Tomokazu - Duda, Benedikt 22.02.20 | 17:00 - : -
Starptautisks - Hungarian Open 2020, WS
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
236739 Cheng, I-Ching - Doo, Hoi Kem 22.02.20 | 11:00 4:0
236737 Han, Ying - Hirano, Miu 22.02.20 | 11:45 4:3
236703 Ito, Mima - Sato, Hitomi 22.02.20 | 12:30 4:2
236736 Mittelham, Nina - Ishikawa, Kasumi 22.02.20 | 13:15 0:4
Starptautisks - Hungarian Open 2020, XD
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
70878 Wong C T / Doo H K - Franziska P / Solja P 22.02.20 | 15:30 3:2

Hokejs

ASV - AHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
96385 Belleville Senators - Utica Comets 22.02.20 | 02:00 3:6
96912 Syracuse Crunch - Cleveland Monsters 22.02.20 | 02:00 6:3
98966 Binghamton Devils - Charlotte Checkers 22.02.20 | 02:05 2:1
98431 Rochester Americans - Lehigh Valley Phantoms 22.02.20 | 02:05 2:2
99032 Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 22.02.20 | 02:05 4:1
98739 Wilkes-Barre/Scranton - Hershey Bears 22.02.20 | 02:05 2:1
98930 Laval Rocket - Manitoba 22.02.20 | 02:30 4:1
99505 Milwaukee Admirals - Chicago Wolves 22.02.20 | 03:00 4:1
99754 Rockford Icehogs - Sanantonio Rampage 22.02.20 | 03:00 1:0
99556 Texas Stars - Iowa Wild 22.02.20 | 03:00 4:3
99867 Tucson Roadrunners - Stockton Heat 22.02.20 | 04:05 2:2
100780 Bakersfield Condors - San Diego Gulls 22.02.20 | 05:00 1:4
100888 Ontario Reign - Colorado Eagles 22.02.20 | 05:00 1:1
ASV - NHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
39572 Carolina Hurricanes - New York Rangers 22.02.20 | 02:00 2:5
40091 New York Islanders - Detroit Red Wings 22.02.20 | 03:00 4:1
40168 Dallas Stars - St. Louis Blues 22.02.20 | 03:30 1:5
39806 Chicago Blackhawks - Nashville Predators 22.02.20 | 03:30 1:1
40124 Calgary Flames - Boston Bruins 22.02.20 | 04:00 3:4
39794 Edmonton Oilers - Minnesota Wild 22.02.20 | 04:00 3:5
40004 Anaheim Ducks - Colorado Avalanche 22.02.20 | 05:00 0:1
Baltkrievija - Extraliga, Group 1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
190298 Soligorsk - Zhlobin 22.02.20 | 12:00 3:4
190291 Gomel - Maladzyechna 22.02.20 | 14:30 3:3
190258 Yunost Minsk - Grodno 22.02.20 | 17:00 - : -
Čehija - 1.Liga, Promotion Round
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
18844 Chomutov - Vsetin 22.02.20 | 17:00 - : -
Čehija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
263405 Kopřivnice - Mor.Budějovice 22.02.20 | 17:00 - : -
Čehija - Ekstralīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
346767 Zlin - Brno 22.02.20 | 16:00 - : -
Kanāda - KAJHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
125780 Cape Breton Screaming Eagles - Saint John Sea Dogs 22.02.20 | 01:00 5:4
124117 Moncton Wildcats - Rouyn Noranda 22.02.20 | 01:00 3:0
123951 Sherbrooke Phoenix - Gatineau Olympiques 22.02.20 | 02:00 5:5
123900 Victoriaville Tigres - Armada Blainville-Boisbriand 22.02.20 | 02:00 3:0
149070 Sagueneens Chicoutimi - Val d´Or Foreurs 22.02.20 | 02:30 2:2
149008 Shawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs 22.02.20 | 02:30 5:3
Kanāda - OHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
122850 Kingston Frontenacs - Oshawa Generals 22.02.20 | 02:00 3:3
121134 Mississauga Steelheads - Flint Firebirds 22.02.20 | 02:00 3:6
121025 Sudbury Wolves - Saginaw Spirit 22.02.20 | 02:05 6:10
121144 Sault Ste. Marie - Ottawa 67'S 22.02.20 | 02:07 4:4
145745 Guelph Storm - London Knights 22.02.20 | 02:30 5:3
147814 Kitchener Rangers - Erie Otters 22.02.20 | 02:30 4:3
Kanāda - WHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
149036 Regina Pats - Saskatoon Blades 22.02.20 | 03:00 3:6
149324 Swift Current Broncos - Spokane Chiefs 22.02.20 | 03:00 1:5
150019 Brandon Wheat Kings - Edmonton Oil Kings 22.02.20 | 03:30 5:2
150229 Lethbridge Hurricanes - Moose Jaw Warriors 22.02.20 | 04:00 8:2
150431 Medicine Hat Tigers - Tri-City Americans 22.02.20 | 04:30 4:2
151755 Portland Winter Hawks - Seattle Thunderbirds 22.02.20 | 05:00 5:3
150927 Victoria Royals - Kelowna Rockets 22.02.20 | 05:05 2:3
151787 Vancouver Giants - Calgary Hitmen 22.02.20 | 05:30 6:5
151556 Everett Silvertips - Prince George Cougars 22.02.20 | 05:35 4:2
Krievija - KHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
128801 Admiral Vladivostoka - Dinamo Rīga 22.02.20 | 09:00 3:1
128273 Traktor Čeļabinska - Sibir Novosibirska 22.02.20 | 14:00 4:0
128901 Severstal Čerepoveca - Vitjaz Maskavas apg. 22.02.20 | 16:30 - : -
128743 Soči - Torpedo Ņižņijnovgoroda 22.02.20 | 16:30 - : -
Krievija - MHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
53104 Kapitan - Atlanti 22.02.20 | 12:00 3:2
53147 ORG Junior - Ska-Varyagi 22.02.20 | 12:00 4:4
53478 Russkie Vitjazi - Krasnaja Armija 22.02.20 | 12:00 2:5
55230 HC Altai - Sņežnije Barsi 22.02.20 | 13:00 2:3
58728 HK Rīga - Dinamo Sanktpēterburga 22.02.20 | 13:00 4:2
Krievija - VHL, playoff
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
219573 Jugra Hantimansijska - Khimik Voskresenska (1.mačs) 22.02.20 | 14:00 3:1
219770 Tjumeņa Rubin - Dizel Penza (1.mačs) 22.02.20 | 14:00 3:4
219741 Toros Ņeftekamska - Humo Tashkent (1.mačs) 22.02.20 | 14:00 3:0
219761 Čehova Zvezda - Torpedo Ustjkamenogorska (1.mačs) 22.02.20 | 16:00 - : -
219752 Dinamo Sanktpēterburga - Gornyak Uchaly (1.mačs) 22.02.20 | 16:00 - : -
Krievija - VHL, Sērijas rezultāts
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
268258 Jugra Hantimansijska - Khimik Voskresenska (P) 22.02.20 | 14:00 - : -
267902 Tjumeņa Rubin - Dizel Penza (P) 22.02.20 | 14:00 - : -
267906 Toros Ņeftekamska - Humo Tashkent (P) 22.02.20 | 14:00 - : -
268299 Čehova Zvezda - Torpedo Ustjkamenogorska (P) 22.02.20 | 16:00 - : -
268278 Dinamo Sanktpēterburga - Gornyak Uchaly (P) 22.02.20 | 16:00 - : -
Latvija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
217057 HK Zemgale/LLU - HS Riga 22.02.20 | 16:00 - : -
Norvēģija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
85794 Stavanger - Stjernen 22.02.20 | 17:00 - : -
Somija - 1.Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
246227 Hameenlinna - Tappara 22.02.20 | 17:00 - : -
246259 Ilves - Saipa 22.02.20 | 17:00 - : -
246217 Kookoo - Karpat 22.02.20 | 17:00 - : -
181436 Lahti - TPS Turku 22.02.20 | 17:00 - : -
181290 Vaasan - Jyvaskyla 22.02.20 | 17:00 - : -
Somija - 2. Līga, Mestis
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
11888 KeuPa - Jokipojat 22.02.20 | 17:00 - : -
12117 Peliitat - Roki 22.02.20 | 17:00 - : -
Starptautisks - Alps Hockey League, Qualification Round, Gr.A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
156064 EC "kac Ii" - Salzburg B 22.02.20 | 16:00 - : -
Starptautisks - Asia League, Playoffs
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
39929 Sakhalin HC - Daemyung Killer Whales (1. mačs) 22.02.20 | 08:10 5:2
39856 Anyang Halla - OJI Eagles (1. mačs) 22.02.20 | 10:00 3:1
Zviedrija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
331718 Brynas - Frolunda 22.02.20 | 16:15 - : -
9418 HV 71 - Malmo 22.02.20 | 16:15 - : -
9460 Lulea - Farjestads 22.02.20 | 16:15 - : -
Zviedrija - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
228983 Timra - Vastervik 22.02.20 | 16:15 - : -

Kalnu slēpošana

Downhill, sievietes - Crans Montana II
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
228342 Brignone, Federica - Ortlieb, Nina 22.02.20 | 11:30 0:1
228345 Brignone, Federica - Vlhova, Petra 22.02.20 | 11:30 1:0
228105 Gut-Behrami L. - Brignone, Federica 22.02.20 | 11:30 1:0
228051 Gut-Behrami L. - Suter, Corinne 22.02.20 | 11:30 1:0
228107 Gut-Behrami L. - Vlhova, Petra 22.02.20 | 11:30 1:0
229104 Haehlen, Joana - Ledecka, Ester 22.02.20 | 11:30 0:1
228848 Johnson, Breezy - Ledecka, Ester 22.02.20 | 11:30 0:1
228366 Ortlieb, Nina - Ledecka, Ester 22.02.20 | 11:30 1:0
228240 Suter, Corinne - Brignone, Federica 22.02.20 | 11:30 1:0
228334 Suter, Corinne - Venier, Stephanie 22.02.20 | 11:30 1:0
228335 Suter, Corinne - Vlhova, Petra 22.02.20 | 11:30 1:0
228830 Vlhova, Petra - Johnson, Breezy 22.02.20 | 11:30 1:0
228465 Vlhova, Petra - Ledecka, Ester 22.02.20 | 11:30 0:1
228516 Vlhova, Petra - Ortlieb, Nina 22.02.20 | 11:30 0:1
Milzu slaloms, vīr. - Niigata Yuzawa Naeba
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
148324 Aleksandrs Amodts Kilde - Filips Zubčičs 22.02.20 | 03:00 0:1
148323 Aleksandrs Amodts Kilde - Leifs Kristiāns Hogens 22.02.20 | 03:00 0:1
148325 Aleksandrs Amodts Kilde - Viktors Muffats Žandē 22.02.20 | 03:00 1:0
148233 Aleksis Pinturaults - Aleksandrs Amodts Kilde 22.02.20 | 03:00 0:1
148242 Aleksis Pinturaults - Filips Zubčičs 22.02.20 | 03:00 0:1
148240 Aleksis Pinturaults - Žans Kraņečs 22.02.20 | 03:00 0:1
148226 Henriks Kristoffersens - Aleksandrs Amodts Kilde 22.02.20 | 03:00 1:0
148124 Henriks Kristoffersens - Aleksis Pinturaults 22.02.20 | 03:00 1:0
148143 Henriks Kristoffersens - Žans Kraņečs 22.02.20 | 03:00 1:0
148634 Leifs Kristiāns Hogens - Viktors Muffats Žandē 22.02.20 | 03:00 1:0
148568 Metju Feivrs - Tommijs Fords 22.02.20 | 03:00 0:1
148244 Žans Kraņečs - Aleksandrs Amodts Kilde 22.02.20 | 03:00 0:1
148307 Žans Kraņečs - Filips Zubčičs 22.02.20 | 03:00 0:1
148297 Žans Kraņečs - Leifs Kristiāns Hogens 22.02.20 | 03:00 0:1

Krikets

Dienvidāfrika - Momentum One Day Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
88042 Knights - Cape Cobras 22.02.20 | 13:30 - : -
Pakistāna - Pakistānas Super Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
170933 Quetta Gladiators - Peshawar Zalmi 22.02.20 | 11:00 0:1
Starptautisks - Starptautiskie mači
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
28415 Šrilanka - Rietumu Indija 22.02.20 | 06:30 - : -
Starptautisks - Starptautiskie mači (ar neizšķirtu)
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
28414 Bangladesh - Zimbabve 22.02.20 | 05:00 - : -

Pludmales Volejbols

Starptautisks - FIVB Phnom Penh 2020
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
274963 Ingrosso M / Ranghieri A - Mchugh/Schumann 22.02.20 | 05:00 0:2
272853 Rosager M / Trans Hansen M - Denysenko D / Iemelianchyk V 22.02.20 | 05:00 2:1
272854 Pfretzschner L / Sowa R - Aahman D / Hellvig J 22.02.20 | 05:50 2:1
272855 Abbiati/Andreatta T - Dumek/Bercik 22.02.20 | 06:40 2:0
272856 Dressler C / Huber A - Plantinga M / Nusbaum A 22.02.20 | 06:40 2:0
272857 Leitner L / Schnetzer F - Burnett P / Ferguson M 22.02.20 | 07:30 2:1
272858 Miszczuk M / Prudel M - Guehrer M / Schubert Z 22.02.20 | 07:30 2:1

Regbijs

Regbija Līga - Superlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
114520 Salford Red Devils - Leeds Rhinos 22.02.20 | 16:00 - : -
Regbijs - English Premiership
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
87050 Bath - FK harlequin 22.02.20 | 17:00 - : -
87242 Londonas irish - Gločestras rugby 22.02.20 | 17:00 - : -
Regbijs - Francija - Tops 14
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
69817 La Rochelle - RC Toulon 22.02.20 | 16:30 - : -
Regbijs - Six Nations Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
286101 Itālija - Skotija 22.02.20 | 16:15 - : -
Regbijs - Super Rugby
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
351941 Melbourne Rebels - Sharks 22.02.20 | 05:45 24:36
351942 Waikato Chiefs - Brumbies 22.02.20 | 08:05 14:26
351940 Kvīnslendas reds - Japan Sunwolves 22.02.20 | 10:15 64:5
352011 the Stormers - Jaguares Argentina 22.02.20 | 15:05 17:7
352010 Vodacom Blue Bulls - Auckland Blues 22.02.20 | 17:15 - : -
Regbijs - Welsh Premiership
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
132623 Merthyr - Newport 22.02.20 | 14:00 atcelts
132622 Carmarthen Quins - Llandovery 22.02.20 | 15:00 12:14

Rokasbumba

Dānija - 1. divīzija, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
172126 Bjerringbro FH - Gudme HK 22.02.20 | 15:00 - : -
Dānija - 1. līga, sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
106874 EH Aalborg - Ajax Kobenhavn 22.02.20 | 16:00 - : -
Dānija - 1. līga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
100056 Skjern - Bjerringbro-Silkeborg 22.02.20 | 17:10 - : -
Dienvidkoreja - 1st League Women
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
97042 Wonderful Samcheok - Seoul City 22.02.20 | 05:10 29:22
97046 Colorful Daegu - Sugar Gliders 22.02.20 | 07:00 29:32
97054 Incheon City - Gwangju City 22.02.20 | 08:50 21:29
97062 Busan - Gyeongnam DC 22.02.20 | 10:40 33:23
Grieķija - A1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
168669 Diomidis Argous - Aeropos Edessas 22.02.20 | 17:00 - : -
172123 PAOK - Filippos Verias 22.02.20 | 17:00 - : -
Krievija - Superlīga, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
214053 Universitet - Astrakhanochka 22.02.20 | 12:00 31:40
Norvēģija - 1. Divīzija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
191081 Charlottenlund SK - Sandefjord Handball 22.02.20 | 16:00 - : -
Polija - Polijas Superlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
68247 Kielce Vive - Kwidzyn 22.02.20 | 17:00 - : -
Rumānija - Nacionālā Līga, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
135399 Handball Club Zalau - CSM Bistrita 22.02.20 | 12:30 25:23
135329 HC Dunara Braila - CS Magura Cisnadiei 22.02.20 | 17:00 - : -
Somija - SM-liiga, Championship Round
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
137276 Dicken - SIF 22.02.20 | 16:15 - : -
Somija - SM-liiga, Qualifying Round
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
137336 Grifk - PIF 22.02.20 | 16:00 - : -
Starptautisks - Baltic Handball League, Group B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
236422 HC Kehra Horizon Pulp&paper - Granitas Kaunas 22.02.20 | 16:00 - : -
236828 HC Tallinn - VHC Sviesa Vilnius 22.02.20 | 16:00 - : -
Starptautisks - Čempionu Līga Sievietes, Galvenais Raunds Grupa 1
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
86037 Rostov-Don - Metz Handball 22.02.20 | 15:00 24:29
Starptautisks - Čempionu Līga Sievietes, Galvenais Raunds Grupa 2
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
86044 Savehof - Buducnost 22.02.20 | 14:30 24:33
Starptautisks - Čempionu līga, vīr., playoff
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
85822 Orlen Wisla Plock - Bidasoa Irun 22.02.20 | 16:00 - : -
Starptautisks - Čempionu līga, vīrieši B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
85828 Porto - HC Vardar-Skopje 22.02.20 | 17:00 - : -
Starptautisks - EHF kauss, B gurpa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
80386 Holstebro - Nimes 22.02.20 | 16:00 - : -
Starptautisks - W.H.I.L.
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
151960 Sokol Pisek - Zora Olomouc 22.02.20 | 16:00 - : -
151961 MSK Dunajska Streda - HK Hodonin 22.02.20 | 17:00 - : -
Turcija - Superlig
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
229573 Guneysu Spor Kulubu - HC Antalyaspor 22.02.20 | 12:00 24:27
Vācija - Sieviešu Bundeslīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
142753 Buxtehuder SV - 1. Fsv Mainz 05 22.02.20 | 17:00 - : -
Zviedrija - 1. Līga, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
173025 H65 Höör - Kungalvs HK 22.02.20 | 15:15 26:14
Zviedrija - Allsvenskan
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
96276 Kaerra HF - Allmanna Idrottsklubben 22.02.20 | 15:00 27:22
96296 HIF Karlskrona - LIF Lindesberg 22.02.20 | 17:00 - : -
96366 Torslanda HK - AMO HK 22.02.20 | 17:00 - : -

Skvošs

Starptautisks - Bahl and Gaynor Cincinnati Gaynor Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
98359 Blatchford O. - Todd N. 22.02.20 | 00:15 3:0
98384 Villard E. - Gilis T. 22.02.20 | 01:00 0:3
98388 Wern L.W. - Cardwell S. 22.02.20 | 01:45 3:0
98735 Hany M. - Perry S.J. 22.02.20 | 02:30 1:3

Snūkers

Starptautisks - Shoot Out 2020
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
165001 Robertson, Jimmy - Perry, Joe 22.02.20 | 00:00 0:1
164968 Patrick, Fraser - Carrington, Stuart 22.02.20 | 00:15 1:0
164967 Lines, Peter - Craigie, Sam 22.02.20 | 00:30 1:0
164965 Mcmanus, Alan - O'Sullivan, Ronnie 22.02.20 | 00:45 0:1
93591 Hill, Aaron - Wilson, Kyren 22.02.20 | 15:00 1:0
93663 Highfield, Liam - Young, Dean 22.02.20 | 15:15 0:1
93660 Clarke, Jamie Rhys - Ning, LU 22.02.20 | 15:30 1:0
93887 Hamilton, Anthony - Gilbert, David 22.02.20 | 15:45 1:0
93889 Haotian, Lyu - Davis, Mark 22.02.20 | 16:00 1:0
93877 Chuan Leong, Rory Thor - Bingtao, Yan 22.02.20 | 16:15 0:1
94123 Peifan, Lei - Maflin, Kurt 22.02.20 | 16:30 1:0
94804 Higginson, Andrew - Yuelong, Zhou 22.02.20 | 16:45 0:1
95124 Lilley, David - Hawkins, Barry 22.02.20 | 17:00 0:1
95741 Pengfei, Tian - Songsermsawad, Akani 22.02.20 | 17:10 - : -

Šahs

Starptautisks - Mači
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
174311 Abdusattorov N. - Stupak K. 22.02.20 | 14:00 - : -
174312 Adhiban B. - Can E. 22.02.20 | 14:00 - : -
174313 Aryan Ch. - Buksa N. 22.02.20 | 14:00 - : -
174320 Badelka O. - Savchenko B. 22.02.20 | 14:00 - : -
174321 Cordova E. - Riazantsev A. 22.02.20 | 14:00 - : -
174615 Idani P. - Paravyan D. 22.02.20 | 14:00 - : -
174968 Iljiushenok I. - Rakhmanov A. 22.02.20 | 14:00 - : -
174969 Jumabayev R. - Sandipan Ch. 22.02.20 | 14:00 - : -
174984 Kulaots K. - Sargissian G. 22.02.20 | 14:00 - : -
175285 Moroni L. - Soumya S. 22.02.20 | 14:00 - : -
175377 Narayanan S. - Puranik A. 22.02.20 | 14:00 - : -
175514 Praggnanandhaa R. - Artemyev V. 22.02.20 | 14:00 - : -
175536 Sethuraman S.P. - Mamedov R. 22.02.20 | 14:00 - : -
175554 Sjugirov S. - Basso P.L. 22.02.20 | 14:00 - : -
175717 Vaibhav S. - Aravindh Chithambaram Vr. 22.02.20 | 14:00 - : -
175764 Visakh NR - Deac B.D. 22.02.20 | 14:00 - : -

Telpu futbols

Krievija - Superlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
135398 Golden Eagle - Tyumen 22.02.20 | 11:00 6:5
202825 Yugra - MFK Sinara 22.02.20 | 12:00 1:4
231829 Uhta - KPRF 22.02.20 | 14:00 3:4
Spānija - Primera Divīzija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
97075 Vina Albali Caldepenas - Xota Navarra 22.02.20 | 14:00 3:3

Teniss

ATP, vīrieši - Delrejbīča, ASV
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
19044 Kwon, Soon Woo - Opelka R. 22.02.20 | 01:00 0:2
46864 Džonsons S. - Raoničs M. 22.02.20 | 03:00 0:2
ATP, vīrieši - Dubaija, AAE, Kvalifikācija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
271342 Kohlšreibers F. - Carr, Simon 22.02.20 | 09:00 atcelts
271349 Musetti, Lorenzo - Popyrin, Alexei 22.02.20 | 09:00 2:0
271356 Rola, Blaz - Novaks D. 22.02.20 | 09:00 1:2
271363 Ymer, Mikael - Donskojs J. 22.02.20 | 09:00 atcelts
271399 Žangs Ž. - Uchiyama, Yasutaka 22.02.20 | 10:20 atcelts
271390 Sugita J. - Tsitsipas, Petros 22.02.20 | 10:35 2:0
271377 Harris, Lloyd George Muirhead - Fabbiano, Thomas 22.02.20 | 10:45 2:1
271370 Goijovčiks P. - Ruusuvuori, Emil 22.02.20 | 11:40 atcelts
ATP, vīrieši - Marseļa, Francija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
228849 Bublik, Alexander - Tsitsipas, Stefanos 22.02.20 | 16:00 0:2
ATP, vīrieši - Marseļa, Francija, Dubultspēles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
208708 Krawietz K / Mies A - Mahut N / Pospisil V 22.02.20 | 13:30 0:2
ATP, vīrieši - Riodežaneiro, Brazīlija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
40063 Tīms D. - Mager, Gianluca 22.02.20 | 00:20 - : -
14091 Balazs A. - Martinez Portero, Pedro 22.02.20 | 04:25 - : -
ATP, vīrieši - Santjago, Čīle, Kvalifikācija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
167591 Klizāns M. - Ursu V. 22.02.20 | 17:00 - : -
Challenger, vīrieši - Dramondvila, Kanāda
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
45005 O'Konnels K. - Korda, Sebastian 22.02.20 | 02:00 2:0
Challenger, vīrieši - Dramondvila, Kanāda, Dubultspēles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
120768 CID Subervi R / Oliveira G - Imai S / Soeda G 22.02.20 | 00:00 2:1
122458 Guinard M / Rinderknech A - Huey T / Lammons N 22.02.20 | 03:20 2:1
Challenger, vīrieši - Koblenca, Vācija
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
197128 Machac, Tomas - Bemelmans R. 22.02.20 | 14:00 2:0
248585 Van De Zandschulp, Botic - Kuhn, Nicola 22.02.20 | 15:30 - : -
Challenger, vīrieši - Morelosa, Meksika
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
44908 Ortega-Olmedo, Roberto - Fikovičs H.P. 22.02.20 | 01:20 1:2
44998 Dougaz, Aziz - Sarkissian, Alexander 22.02.20 | 03:55 2:0
ITF, sievietes - Antalya, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
213894 Potocnik, Nina - Herazo Gonzalez, Maria Fernanda 22.02.20 | 09:00 2:0
ITF, sievietes - Cairo, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
271150 Snigur, Daria - Kostyuk, Marta 22.02.20 | 14:00 0:2
271153 Mrdeza, Tereza - Bolsova Zadoinov, Aliona 22.02.20 | 16:05 - : -
ITF, sievietes - Cancun, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
114005 Carle, Maria Lourdes - Karolīna Meligeni Rodrigesa Alvesa 22.02.20 | 16:30 - : -
122679 Pedretti, Thaisa Grana - Gamiz, Andrea 22.02.20 | 16:30 - : -
ITF, sievietes - Glasgow, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
271199 Benoit, Marie - Tomova, Viktoriya 22.02.20 | 12:30 0:2
271197 Burel, Clara - Tauson, Clara 22.02.20 | 12:30 atcelts
ITF, sievietes - Heraklion, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
216834 Leykina, Polina - Spigarelli, Martina 22.02.20 | 11:00 1:2
218038 Vasilescu, Arina Gabriela - Spiteri, Dalila 22.02.20 | 11:00 0:2
ITF, sievietes - Monastir, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
201806 Karunaratne, Adithya - Ryser, Valentina 22.02.20 | 11:00 1:2
201315 Vismane, Daniela - Monnet, Carole 22.02.20 | 11:00 atcelts
ITF, vīrieši - Heraklion, Doubles M-ITF-GRE-02A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
212068 Erler A / Pichler D - Guenther V / Wehnelt K 22.02.20 | 12:30 2:1
ITF, vīrieši - Heraklion, Singles M-ITF-GRE-02A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
213942 Massara, Antonio - Giacalone, Omar 22.02.20 | 10:50 0:2
273358 Musialek, Alexis - Gīns K. 22.02.20 | 11:00 atcelts
ITF, vīrieši - Monastir, Singles M-ITF-TUN-07A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
51821 Pietri, Benjamin - Folliot, Quentin 22.02.20 | 11:00 0:2
213900 Yeung, Pak Long - Laurent, Thomas 22.02.20 | 11:00 0:2
ITF, vīrieši - Paguera, Doubles M-ITF-ESP-04A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
210634 Ceppellini A / Weis A - Fattar A / Ouahab L 22.02.20 | 13:00 0:2
ITF, vīrieši - Paguera, Singles M-ITF-ESP-04A
Kods Mačs Slēgšana