Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

Rezultāti

  • trešdiena
    04.12.
  • ceturtdiena
    05.12.
  • piektdiena
    06.12.
  • sestdiena
    07.12.
  • svētdiena
    08.12.
  • pirmdiena
    09.12.
  • otrdiena
    10.12.
Rezultātu veids Kārtot pēc
Datums
Visi sporta veidi
Amerikāņu futbols
Basketbols
Bendijs
DUELIS
Florbols
Futbols
Hokejs
Krikets
Rokasbumba
Snūkers
Teniss
Ūdens polo
Volejbols

Amerikāņu futbols

ASV - NFL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
128377 Philadelphia Eagles - New York Giants 10.12.19 | 03:15 17:17

Basketbols

Argentīna - LNB
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
29684 Weber Bahia - Comunicaciones 10.12.19 | 02:00 106:98
133927 Atenas - Hispano Americano 10.12.19 | 02:30 90:94
134085 Indalo - Obras 10.12.19 | 02:30 88:82
134067 Libertad - Olimpico 10.12.19 | 02:30 78:78
ASV - NBA
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
26419 Indiana Pacers - LA Clippers 10.12.19 | 02:00 99:110
26421 Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 10.12.19 | 02:30 110:88
26447 Houston Rockets - Sacramento Kings 10.12.19 | 03:00 118:119
26436 Chicago Bulls - Toronto Raptors 10.12.19 | 03:00 92:93
26455 Milwaukee Bucks - Orlando Magic 10.12.19 | 03:00 110:101
26484 New Orleans Pelicans - Detroit Pistons 10.12.19 | 03:00 103:105
26493 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 10.12.19 | 04:00 125:109
26496 Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 10.12.19 | 04:00 90:104
26502 Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 10.12.19 | 05:30 102:110
ASV - NCAA
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
59422 Duquesne - Columbia 10.12.19 | 02:00 90:54
59424 Iowa - Minnesota 10.12.19 | 03:00 72:52
Brazīlija - NBB
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
29740 Cearense - Mogi 10.12.19 | 00:30 67:71
29754 SC Corinthians Paulista - Pinheiros 10.12.19 | 01:00 81:82
Dienvidkoreja - KBL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
111862 Samsung Thunders - Dongbu Promy 10.12.19 | 12:00 93:80
Izraēla - 2. Līga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
39067 Bnei Herzelia - Elitzur Yavne 10.12.19 | 19:00 - : -
39070 Elitzur Kiryat Atta - Elizur Ashkelon 10.12.19 | 19:00 79:77
39076 Maccabi Kiryat Motzkin - AS Ramat Hasharon 10.12.19 | 19:00 76:86
39597 Hapoel Galil Elion Safed - Hapoel Haifa BC 10.12.19 | 19:30 - : -
39622 Hapoel Hevel Modiin - Maccabi Raanana 10.12.19 | 19:30 - : -
39632 Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Ramat Gan/Givataiym 10.12.19 | 19:30 - : -
Ķīna - CBA
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
36747 Jilin - Shanghai 10.12.19 | 13:00 130:118
36758 Beijing Ducks - Guangzhou 10.12.19 | 13:35 112:104
36769 Guandong - Zhejiang Guangsha 10.12.19 | 13:35 112:97
36825 Liaoning - Nanjing 10.12.19 | 13:35 117:104
36846 Qingdao - Shenzhen 10.12.19 | 13:35 94:73
37323 Shandong - Jiangsu Drag. 10.12.19 | 13:35 107:92
37388 Shanxi - Xinjiang 10.12.19 | 13:35 110:114
37405 Zhejiang Chouz - Bayi 10.12.19 | 13:35 120:103
Ķīna - WCBA
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
60563 Fujian - Shaanxi Tianze 10.12.19 | 13:30 77:84
60723 Inner Mongolia BC - Beijing Greatwalls 10.12.19 | 13:30 75:75
60787 Jiangsu Phoenixs - Sichuan Jinqiang Blue Whale 10.12.19 | 13:30 88:52
60836 Tianjin - Heilongjiang Dragons 10.12.19 | 13:30 90:101
60839 Wuhan Shengfan - Hebei 10.12.19 | 13:30 50:61
60894 Xinjiang Wojiang - Bayi Kylins 10.12.19 | 14:00 92:108
Starptautisks - ABA Līga 2, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
38923 Helios Domzale - Rogaska 10.12.19 | 20:00 - : -
Starptautisks - Balkānu līga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37711 KK Ibar Rozaje - KS Vllaznia 10.12.19 | 19:00 93:75
Starptautisks - Čempionu līga, vīrieši, gr.A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37646 Lietkabelis - Sassari 10.12.19 | 19:00 82:86
Starptautisks - Čempionu līga, vīrieši, gr.B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37660 Anwil Wloclawek - Vechta 10.12.19 | 19:30 - : -
37670 Hapoel Jerusalem - Banvit Bandirma 10.12.19 | 19:30 83:72
37673 Antwerp Giants - San Pablo Burgos 10.12.19 | 21:00 - : -
Starptautisks - Čempionu līga, vīrieši, gr.C
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37396 Ņižņij Novgorod - Canarias 10.12.19 | 18:00 75:72
37685 Brose Baskets - Nymburk 10.12.19 | 21:00 - : -
Starptautisks - Čempionu līga, vīrieši, gr.D
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37687 Besiktas - PAOK 10.12.19 | 19:00 98:83
37693 Falco Kc-Szombathely - Dijon Bourgogne 10.12.19 | 19:00 71:71
Starptautisks - Eirokauss, Vīr., B gr.
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37612 Lietuvos Rytas - Tofas Bursa 10.12.19 | 19:00 99:83
37626 Limoges - Venezia 10.12.19 | 21:00 - : -
Starptautisks - Eirokauss, Vīr., C gr.
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
37629 Darussafaka - Brescia 10.12.19 | 19:15 61:70
Starptautisks - Igaunija-Latvija Basketbols Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
36741 Valga - Kalev/Cramo 10.12.19 | 19:00 - : -
Vācija - Pro A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
39671 Ehingen - Nurnberger 10.12.19 | 20:00 - : -
Zviedrija - Ligan
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
62707 Djurgarden Basket - Kfum Umea 10.12.19 | 20:04 - : -
62747 Kfum Nassjo - Sodertelje Kings 10.12.19 | 20:04 - : -
62833 Wetterbygden Stars - Koping Stars 10.12.19 | 20:04 - : -
63340 Jamtland Basket - Boras Basket 10.12.19 | 21:04 - : -

Bendijs

Zviedrija - Elitserien
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42142 Edsbyns - AIK Stockholm 10.12.19 | 20:00 - : -
44047 Frillesas BK - Sandvikens 10.12.19 | 20:00 - : -

DUELIS

Futbols - Komandas (90')
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
30633 Liverpool - Leeds 10.12.19 | 19:55 - : -
30610 Neapol - Chelsea 10.12.19 | 19:55 - : -
Hokejs - Komandas - vārti (60')
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
15894 Tampa Bay Lightning - Boston Bruins 10.12.19 | 02:00 1:2
171381 Lulea - Frolunda 10.12.19 | 19:00 - : -
171426 Frederiks. - Herning 10.12.19 | 20:00 - : -
Hokejs - Spēlētāji - vārti (60')
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
15968 Kucherov N. (TAMPA) - Point B. (TAMPA), 10.12. 10.12.19 | 02:00 0:0
16032 Pastrňák D. (BOS) - Ovechkin A. (WAS), 10.12. 10.12.19 | 02:00 0:1
15978 Pastrňák D. (BOS) - Marchand B. (BOS), 10.12. 10.12.19 | 02:30 0:0
176523 Ehliz Y. (MUNCHEN) - Berglund P. (DJURGARDEN), 10.12. 10.12.19 | 21:00 - : -

Florbols

Čehija - Superlīga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
48122 Pardubice - Liberec 10.12.19 | 11:00 5:3
Somija - 1. Līga vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
48792 Viikingit - Tiikerit 10.12.19 | 18:30 10:5
Starptautisks - PČ Sievietēm, Gr.A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
48872 Polija - Šveice 10.12.19 | 20:30 - : -
Starptautisks - PČ Sievietēm, Gr.B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
48904 Čehija - Slovākija 10.12.19 | 17:30 19:3
48909 Zviedrija - Latvija 10.12.19 | 20:30 - : -
Starptautisks - PČ Sievietēm, Gr.C
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
48999 Dānija - Igaunija 10.12.19 | 14:30 8:3
Starptautisks - PČ Sievietēm, Gr.D
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
49039 Singapūra - Austrālija 10.12.19 | 11:30 4:3
49085 ASV - Thailand 10.12.19 | 17:30 5:10

Futbols

Alžīrija - 1.Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
58868 JS Kabylie - Oran 10.12.19 | 17:00 atcelts
Anglija amatieri - Dienviedu konference
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
304701 Hemel Hempstead - Weymouth FC 10.12.19 | 20:49 - : -
Anglija amatieri - Southern League, Premier Division South
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42436 Poole Town - Salisbury 10.12.19 | 20:49 - : -
42438 Truro City - Seintas Merthyr 10.12.19 | 20:49 - : -
42736 Vestona Supermēra - Hartley Wintney 10.12.19 | 20:49 - : -
Anglija amatieri - U23 Professional Development League 2
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
108075 Barnsley FC - Sheffield United U21 10.12.19 | 16:00 0:1
Apvienotie Arābu Emirāti - Persijas līča līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
56472 Al Ittihad Kalba - Ajman 10.12.19 | 16:00 6:2
56679 AL Khaleej Khor Fakkan - AL Dhafra 10.12.19 | 16:00 0:2
56965 Al Sharjah - Banni Yas 10.12.19 | 18:30 0:0
Argentīna - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
156659 Patronato - V.Sarsfield 10.12.19 | 00:00 0:1
156658 Argent.Jun. - Estudian LP 10.12.19 | 02:10 1:1
Argentīna - Primera B, Apertura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
76497 Talleres De Remedios De Escalada - Sacachispas FC 10.12.19 | 02:10 0:0
Bolīvija - 1. Līga, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
170856 Oriente - Club Aurora 10.12.19 | 02:30 2:1
Brazīlija - U20 Copa Internacional Ipiranga, Group C
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
88955 America De Cali SA - Palmeiras SP 10.12.19 | 00:00 3:0
Brazīlija - U20 Copa Internacional Ipiranga, Knockout stage
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
74571 Atletico Nacional SA - Gremio RS 10.12.19 | 21:00 - : -
Dienvidāfrika - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
57960 University of Pretoria FC - Ajax Cape Town 10.12.19 | 15:30 1:3
Ēģipte - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
96818 El Gouna - Enppi 10.12.19 | 17:00 1:4
96851 El Entag - Smouha 10.12.19 | 19:30 - : -
Indija - I Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
57046 Minerva Punjab - Chennai City 10.12.19 | 10:30 3:1
57045 Neroca FC - East Bengal 10.12.19 | 10:30 1:4
Irāna - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
98490 Shahin Bushehr FC - Sanat Naft Ab. 10.12.19 | 15:00 1:1
98115 Naft Masjed Sol. - Saipa Karaj 10.12.19 | 15:05 2:1
98743 Persepolis - GOL Gohar 10.12.19 | 16:00 2:1
Itālija - Primavera Kauss, play-off
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
116113 Chievo Verona - US Cremonese 10.12.19 | 14:00 1:2
Jamaika - Premjerlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
61836 Cavaliers - Humble Lions 10.12.19 | 03:00 1:1
Kenija - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
70871 Sofapaka FC - Kisumu All Stars FC 10.12.19 | 14:00 2:1
Panama - Liga Panamena de Futbol, Apertura, Playoffs
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
26351 Costa Del Este FC - Tauro FC 10.12.19 | 00:00 0:2
Paragvaja - Primera Division, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
237991 FC nacional - San Lorenzo 10.12.19 | 00:30 4:2
241438 General Diaz - SOL De America 10.12.19 | 00:30 0:3
242166 River Plate - Dep. Capiata 10.12.19 | 00:30 1:1
345025 Sportivo Luqueno - Cerro Porteno 10.12.19 | 00:30 1:2
Starptautiskie klubi - Čempionu Līga, E gr.
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
266398 Neapol - Genk 10.12.19 | 19:55 - : -
266461 Red Bull Salzburg - Liverpool 10.12.19 | 19:55 - : -
Starptautiskie mači - EAFF East Asian Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
46359 Ķīna - Japāna 10.12.19 | 12:30 1:2
Starptautiskie mači (jaun.) - U22 Southeast Asian Games, Knockout stage
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
300953 Mjanma - Kambodža 10.12.19 | 10:00 2:2
300960 Indonēzija - Vjetnama (F) 10.12.19 | 14:00 0:3
Starptautiskie mači (jaun.) - UEFA Jaunatnes Līga, Grupa E
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
121320 Napoli - KRC Genk 10.12.19 | 14:00 0:0
122897 FC Salzburg Youth - Liverpool 10.12.19 | 15:00 2:3
Starptautiskie mači (jaun.) - UEFA Jaunatnes Līga, Grupa F
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
119377 Borussia Dortmund - Sl. Prague 10.12.19 | 17:00 5:1
61812 Inter Milan - FC Barcelona 10.12.19 | 17:00 2:0
Starptautiskie mači (jaun.) - UEFA Jaunatnes Līga, Grupa G
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
121427 Olympique Lyonnais - RB Leipzig 10.12.19 | 16:00 1:0
54826 SL Benfica - Zenit Zenit Sanktpēterburga 10.12.19 | 17:00 1:0
Starptautiskie mači (jaun.) - UEFA Jaunatnes Līga, Grupa H
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
61810 Ajax Amsterdam - CF Valencia 10.12.19 | 15:00 1:1
119368 Chelsea London - Lille Osc 10.12.19 | 15:00 1:1

Hokejs

ASV - AHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
84798 Bridgeport Sound Tigers - Utica Comets 10.12.19 | 02:00 3:6
ASV - NHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
152111 Tampa Bay Lightning - New York Islanders 10.12.19 | 02:00 1:5
152493 Washington Capitals - Columbus Blue Jackets 10.12.19 | 02:00 2:5
151983 Ottawa Senators - Boston Bruins 10.12.19 | 02:30 5:2
152447 Colorado Avalanche - Calgary Flames 10.12.19 | 04:00 4:4
Austrija - EBEL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
351893 Fehervar - Bolzano 10.12.19 | 20:15 - : -
Dānija - Superisligaen
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
297735 Frederiks. - Rungsted 10.12.19 | 20:00 - : -
297699 Herlev - Aalborg 10.12.19 | 20:00 - : -
297668 Herning - Esbjerg 10.12.19 | 20:00 - : -
297584 Sonderjyske - Rodovre 10.12.19 | 20:00 - : -
Krievija - MHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
93794 Dinamo Sanktpēterburga - MHK Dynamo Moscow 10.12.19 | 12:00 6:4
93679 Sņežnije Barsi - Stalnye Lisy 10.12.19 | 15:00 1:3
94241 Russkie Vitjazi - MHK Krylia Sovetov 10.12.19 | 17:00 1:1
94337 Kapitan - Amurskie Tigri 10.12.19 | 18:00 5:2
Krievija - VHL
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
30114 KRS Heilongjiang - Metallurg Novokuzņecka 10.12.19 | 13:30 3:3
29952 Južnij Ural Orska - Čelmet Čeļabinska 10.12.19 | 15:30 2:1
29820 Humo Tashkent - Čehova Zvezda 10.12.19 | 16:30 2:2
30279 SKA Ņeva Sanktpēterburga - Ermak Angarska 10.12.19 | 18:00 3:5
29758 Dinamo Sanktpēterburga - Sokol Krasnojarska 10.12.19 | 18:30 3:2
30156 HC Rostov - Kurgana Zauralie 10.12.19 | 18:30 atcelts
Polija - Ekstralīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
54807 Jastrzebie - Krakow 10.12.19 | 19:00 - : -
Starptautisks - Čempionu līga, Playoff
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
80641 Lulea - Lausanne 10.12.19 | 19:00 - : -
81344 Biel - Frolunda 10.12.19 | 20:45 - : -
81667 Zug - Mountfield HK 10.12.19 | 20:45 - : -
82017 Munich - Djurgardens 10.12.19 | 21:00 - : -
Starptautisks - Pārbaudes spēles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
47820 Ungārija - Dienvidkoreja 10.12.19 | 20:00 - : -
Starptautisks - Pasaules Čempionāts U20, Divīzija I, A grupa
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
113777 Slovēnija - Dānija 10.12.19 | 11:30 1:1
141080 Austrija - Norvēģija 10.12.19 | 15:00 5:2
145856 Latvija - Baltkrievija 10.12.19 | 18:30 2:2
Šveice - 1. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
91826 Davos - Ambri 10.12.19 | 20:45 - : -
Šveice - 2. Līga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
118264 Ajoie - Zug Acad. 10.12.19 | 21:00 - : -

Krikets

Dienvidāfrika - Mzansi Super League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
184618 Durban Heat - Jozi Stars 10.12.19 | 17:30 atcelts

Rokasbumba

Dānija - 1. līga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
82943 Aarhus - Nordsjaelland 10.12.19 | 19:30 30:25
Polija - Polijas Superlīga
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
77173 Zabrze - Kielce Vive 10.12.19 | 19:00 27:34
Spānija - Asobal
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42091 Granollers - La Rioja 10.12.19 | 21:00 - : -
Starptautisks - SEHA League, Group A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42975 HC Motor Zaporozhye - RK Vojvodina 10.12.19 | 20:00 atcelts
Starptautisks - SEHA League, Group B
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42971 Brest HC Meshkov - Metaloplastika 10.12.19 | 18:15 32:21
Starptautisks - World Championship, Women Main Round II
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
146682 Krievija - Melnkalne 10.12.19 | 08:00 35:28
219262 Japāna - Spānija 10.12.19 | 11:00 31:33
219543 Zviedrija - Rumānija 10.12.19 | 13:30 34:22
Zviedrija - 1. Līga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
225576 Savehof - HK Varberg 10.12.19 | 20:00 - : -

Snūkers

Starptautisks - Scottish Open 2019
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
75649 Bingtao, Yan - Pinches, Barry 10.12.19 | 12:00 4:1
63579 Feilong, Chen - Jiankang, Zhang 10.12.19 | 12:00 3:4
63587 Highfield, Liam - Brown, Jordan 10.12.19 | 12:00 4:3
63580 Hirani, Kishan - Lilley, David 10.12.19 | 12:00 4:2
63596 Langning, Bai - Oconnor, Joe 10.12.19 | 12:00 2:4
75650 Maflin, Kurt - Borg, Alex 10.12.19 | 12:00 4:1
63966 Walden, Ricky - Honghao, Luo 10.12.19 | 12:00 4:3
63963 Xiwen, Mei - Thomson, Gary 10.12.19 | 12:00 4:3
63969 Ford, Tom - Walker, Lee 10.12.19 | 13:30 4:1
75651 Guodong, Xiao - Jones, Duane 10.12.19 | 13:30 4:0
63965 Pengfei, Tian - Lines, Oliver 10.12.19 | 13:30 4:2
75951 Burden, Alfie - Vahedi, Soheil 10.12.19 | 15:00 4:2
59763 Junhui, Ding - White, Michael 10.12.19 | 15:00 4:1
76245 Lisowski, Jack - Anda, Zhang 10.12.19 | 15:00 4:1
75974 Mcmanus, Alan - Xintong, Zhao 10.12.19 | 15:00 4:1
76307 Wilson, Kyren - Vafaei, Hossein 10.12.19 | 15:00 4:3
76309 Yuelong, Zhou - Ebdon, Peter 10.12.19 | 15:00 3:4
76323 Carrington, Stuart - Si, Xu 10.12.19 | 16:00 4:3
76306 Gilbert, David - Sharav, Eden 10.12.19 | 16:00 4:0
76321 O'Sullivan, Ronnie - Dale, Dominic 10.12.19 | 16:00 4:3
63973 Patrick, Fraser - Bingyu, Chang 10.12.19 | 16:00 2:4
76322 Selt, Matthew - Hang, LI 10.12.19 | 18:30 1:4
63974 Bingham, Stuart - Stevens, Matthew 10.12.19 | 18:35 2:4
64988 Cahill, James - Songsermsawad, Akani 10.12.19 | 21:00 - : -
76394 Davis, Mark - Baird, Sam 10.12.19 | 21:00 - : -
63975 Page, Jackson - Odonnell, Martin 10.12.19 | 21:00 - : -
64987 Robertson, Jimmy - Chandler, Harvey 10.12.19 | 21:00 - : -
76406 Saengkham, Noppon - Wattana, James 10.12.19 | 21:00 - : -
65171 Sijun, Yuan - Mann, Mitchell 10.12.19 | 21:00 - : -
76404 Trump, Judd - Amiri, Amine 10.12.19 | 21:00 - : -
65293 Zifan, Chen - Woollaston, Ben 10.12.19 | 21:00 - : -

Teniss

ITF, sievietes - Antalya, Doubles W-ITF-TUR-35A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
39738 Antonitsch M / Dalakishvili M - Anil C / Turkmen D 10.12.19 | 15:00 - : -
156517 Bejenaru K P / Vasilescu A G - Pribylova A / Reyngold E 10.12.19 | 15:00 - : -
156514 Gram O / Lavrichenko D - Craciun G A / Gaspar I 10.12.19 | 15:00 - : -
42402 Hosogi S / Matsuda M - Bougrat M / Rushiti A 10.12.19 | 15:00 - : -
19552 Dmitrichenko Y / Silich A - Baykan I / Kozarov K 10.12.19 | 15:45 - : -
150828 Aksu A / Kajevic E - Ovcharenko E / Skachkova K 10.12.19 | 16:30 - : -
156515 Garkusha E / Lazareva M - Arshinkova P / Topalova G 10.12.19 | 16:30 - : -
156518 Kruzhkova D / Nefedova A - Kazionova E / Kudermetova P 10.12.19 | 16:30 - : -
ITF, sievietes - Antalya, Singles W-ITF-TUR-35A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
136301 Hosogi, Sakura - Pribylova, Anna 10.12.19 | 14:20 - : -
136211 Topalova, Gergana - Anil, Cemre 10.12.19 | 14:30 - : -
146880 Gaspar, Ioana - Shusharina, Maria 10.12.19 | 15:00 - : -
147045 Nefedova, Anastasia Evgenyevna - Lazareva, Margarita 10.12.19 | 15:00 - : -
ITF, sievietes - Cairo, Doubles W-ITF-EGY-21A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
22553 Badawi A / EL Sayed A - Kolar N / Makhorkina A 10.12.19 | 10:00 0:2
22597 Melgers A / Stevens L - Fouad H / Refaat M 10.12.19 | 10:00 2:0
22554 Marfutina M / Simion O G - Bizhukova T / Nitescu A M 10.12.19 | 11:45 2:0
22598 Keranovic J / Powaska-Kobylarz A - Alhussein Abdel Aziz L / Zolotareva A 10.12.19 | 12:30 atcelts
ITF, sievietes - Cairo, Singles W-ITF-EGY-21A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
22498 Steur, Julyette Maria Josephine - Gai, Clarissa 10.12.19 | 11:50 2:0
ITF, sievietes - Cancun, Singles W-ITF-MEX-31A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
68957 Matiushova, Sofia - Borovinskaya, Anna 10.12.19 | 17:05 2:1
57672 Sanz-Llaneza Fernandez, Almudena - Cardenas Rifka, Romary 10.12.19 | 17:30 2:1
58584 Christensen, Elle - Atturu, Shria 10.12.19 | 17:35 2:0
68779 Mushika, Mio - Cataldi, Taylor 10.12.19 | 17:35 2:1
58585 Prince, Shelby - Ladhani, Arisha 10.12.19 | 17:35 0:2
58496 Ramirez, Katya - Sysoeva, Anastasia 10.12.19 | 18:25 0:2
68929 Rodriguez, Victoria - Snells, Jamilah 10.12.19 | 19:40 - : -
ITF, sievietes - Dubai, Doubles W-ITF-UAE-01A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
152589 Paquet C / Potapova A - Munozova A / Riley A 10.12.19 | 16:05 2:0
134204 Hradecka L / Klepac A - Haas B / Jani R-L 10.12.19 | 16:30 2:0
134201 Bogdan A / Ruse E G - Garcia-Perez G / Sorribes Tormo S 10.12.19 | 16:45 0:2
134207 Kawa K / Pigossi L - Pera B / Zidansek T 10.12.19 | 17:30 2:1
ITF, sievietes - Dubai, Singles
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
355966 Kalinina, Anhelina - Potapova, Anastasia 10.12.19 | 07:55 atcelts
364465 Radvanska U. - Sorribes Tormo, Sara 10.12.19 | 07:55 0:2
356650 Krejcikova, Barbora - Vogele S. 10.12.19 | 08:00 0:2
109952 Haas, Barbara - Shoshyna, Anastasiya 10.12.19 | 09:30 2:0
109669 Krunic, Aleksandra - Kuzmova, Viktoria 10.12.19 | 09:30 0:2
109537 Minnen, Greetje - Molinaro, Eleonora 10.12.19 | 09:30 2:0
106204 Garcia Perez, Georgina - Bolkvadze, Mariam 10.12.19 | 11:30 1:2
113351 Snigur, Daria - Vikmaijera J. 10.12.19 | 14:50 2:0
109221 Ivakhnenko, Valentyna - Frech, Magdalena 10.12.19 | 15:00 0:2
109948 Amanmuradova A. - Kawa, Katarzyna 10.12.19 | 15:10 0:2
355974 Marija T. - Tig, Patricia Maria 10.12.19 | 15:35 2:1
ITF, sievietes - Heraklion, Doubles W-ITF-GRE-10A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
33567 Glushko L / Oliynykova O - Audenaert E / Duca G 10.12.19 | 13:55 2:0
35356 Krasnova D / Spasova B - Nepliy E / Vangelova A 10.12.19 | 14:30 0:2
32152 Auer S / Romanyshyn O - Peeva S / Scholl C 10.12.19 | 15:00 0:2
32883 Cassani S / Faoro M L - Bergen M / Lebedeva A 10.12.19 | 15:30 0:2
ITF, sievietes - Heraklion, Singles W-ITF-GRE-10A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
123065 Boualem, Josephine - Lovric, Pia 10.12.19 | 11:00 2:1
124868 Drahota Szabo, Dorka - Sabino, Lisa 10.12.19 | 11:00 2:0
124811 Kallistrou, Maria - Peeva, Stela 10.12.19 | 11:00 2:1
124869 Leykina, Polina - Audenaert, Eline 10.12.19 | 11:00 2:0
124828 Munteanu, Daria Maria - Mesochoritou, Galateia 10.12.19 | 12:50 0:2
124867 Krueger, Adelina - Borodulina, Victoria 10.12.19 | 13:00 atcelts
120924 Stamatova, Julia - Fulop, Rafailia Nikoletta 10.12.19 | 13:00 2:0
124829 Cvetkovic, Tina - Pavlou , Dimitra 10.12.19 | 14:05 2:0
ITF, vīrieši - Antalya, Doubles M-ITF-TUR-33A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
126836 Altuna T / Erel Y - Korolev V / Shevchenko A 10.12.19 | 14:40 - : -
146334 Baskov D / Saveljic I - Jotovski T / Srbljak G 10.12.19 | 15:00 atcelts
136114 Lingua Lavallen A L / Sorrentino L - Dembek M / Dhoe B 10.12.19 | 15:00 - : -
146352 Marozsan F / Valkusz M - Sijsling I / Smits G 10.12.19 | 15:00 - : -
136214 Cubelic K / Schell N - Frost L / Hansson G 10.12.19 | 15:15 - : -
146012 Dabryian A / Purtseladze S - Panin I / Shchaya-Zubrov P 10.12.19 | 15:35 - : -
150469 Bortolotti M / Jecan M-A - Chepelev A / Jandric D 10.12.19 | 16:30 - : -
146369 Gelhardt L / Jorda Sanchis D - Dijkhuizen M / Van Beem C 10.12.19 | 16:30 - : -
ITF, vīrieši - Antalya, Singles M-ITF-TUR-33A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
118045 Dhoe, Benjamin - Rikl, Patrik 10.12.19 | 13:00 - : -
145852 Gelhardt, Luca - Jandric, Darko 10.12.19 | 13:00 2:0
145859 Chepelev, Andrey - Slobodchikov, Ronald 10.12.19 | 13:00 - : -
145732 Sijslings I. - Srbljak, Gorazd 10.12.19 | 13:00 2:0
ITF, vīrieši - Cairo, Doubles M-ITF-EGY-21A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
22471 Abou Taleb B / Zakaryia F - Corino M / Rossi M 10.12.19 | 11:35 2:0
39667 Amirov D / Litvinov D - El-Moslemany O / Sabry S 10.12.19 | 13:00 0:2
42311 Grigelis L / Guinard M - Battaglino S / Weis A 10.12.19 | 13:00 2:1
175080 Sharma A / Sunish D - Chilakalapudi T A / Peranamallur C V 10.12.19 | 13:50 2:1
36686 Asrawy A / Makhlouf S - Monzon I / Tenti F 10.12.19 | 14:05 0:2
42396 Ghinda I-L / Sharma A - Juarez F / Volpi O 10.12.19 | 14:40 0:2
ITF, vīrieši - Cairo, Singles M-ITF-EGY-21A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
158955 Tenti, Fermin - Dica , Nini Gabriel 10.12.19 | 10:55 2:0
156348 Sabry, Sherif - Weis, Alexander 10.12.19 | 11:05 0:2
ITF, vīrieši - Heraklion, Doubles M-ITF-GRE-10A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
156464 Ianakiev M / Lazarov A - Thanos A / Theodorou E 10.12.19 | 16:30 1:2
156272 Kobelt P / Yeshaya O - Kalovelonis M / Pervolarakis M 10.12.19 | 16:30 2:1
150862 SIM S / Turco A - Dagan G / Zonder I 10.12.19 | 16:30 2:0
156273 Beloborodko I / Zgirovsky A - Dray E / Manekas A 10.12.19 | 18:00 - : -
150880 Jones A / Parker S - Pichler D / Sachko V 10.12.19 | 18:00 - : -
156297 Vivero Gonzalez P / Zukas M - Donski A / Tsitsipas P 10.12.19 | 18:00 - : -
156328 Moroni F / Roggero T - Jeong Y / Park U 10.12.19 | 18:15 - : -
150863 Hodkin S / Pivoluska J - Nincevic F / Nincevic L 10.12.19 | 18:45 0:2
ITF, vīrieši - Heraklion, Singles M-ITF-GRE-10A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
120925 Bodmer, Adrian - Tsitsipas, Petros 10.12.19 | 14:00 2:0
120930 Park, Uisung - Haliak, Mikalai 10.12.19 | 14:00 2:0
129709 Pichler, David - Biloborodko, Illia 10.12.19 | 14:00 2:1
149968 Zgirovsky, Alexander - Smirnovs A. 10.12.19 | 14:00 1:2
ITF, vīrieši - Monastir, Singles M-ITF-TUN-52A
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
56359 Tamm, Kristjan - Ricca, Giorgio 10.12.19 | 17:00 - : -
WTA, Sievietes - Austrālijas Open, Austrālijas Wildcard Playoff
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
38180 Inglis, Maddison - Kempenaers-Pocz, Charlotte 10.12.19 | 01:00 2:1
38344 Rodionova Ar. - Tomiča C. 10.12.19 | 01:00 2:0
38207 Tjandramulia, Olivia - Fourlis, Jaimee 10.12.19 | 02:30 2:1
38171 Gibson, Talia - Destanija Aiava 10.12.19 | 03:25 0:2
38162 Bai, Alison - Woolcock, Belinda 10.12.19 | 04:40 0:2
38169 DA Silva Fick, Gabriella - Cabrera, Lizette 10.12.19 | 04:45 atcelts
38202 Perez, Ellen - Sanders, Storm 10.12.19 | 04:50 0:2
38184 Myers, Abbie - Bozovic, Alexandra 10.12.19 | 06:20 2:1

Ūdens polo

Starptautisks - Pasaules līga Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
40062 Itālija - Krievija 10.12.19 | 19:00 - : -

Volejbols

Dānija - Volejbola līga, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42258 Middelfart - Nordenskov Uif 10.12.19 | 20:30 - : -
Dānija - VolleyLigaen, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
72620 Team Koge Wildcard - Brondby VK 10.12.19 | 20:30 - : -
Dienvidkoreja - V League, sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
95168 Hyundai Hillstate - IBK Altos 10.12.19 | 12:00 3:1
Dienvidkoreja - V League, vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
94240 Ansan Rush&cash - Seoul Woori 10.12.19 | 12:00 3:2
Francija - A līga, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
46878 Mulhouse - Institut Federal De Volley-Ball 10.12.19 | 21:00 - : -
46880 Nantes - VBC Chamalieres 10.12.19 | 21:00 - : -
46885 Paris St.Cloud - Beziers 10.12.19 | 21:00 - : -
46881 RC Cannes - Saint Raphael 10.12.19 | 21:00 - : -
52641 Vandoeuvre-Nancy Volley-Ball - Le Cannet 10.12.19 | 21:00 - : -
Ķīna - China Volleyball League, Women, Group E
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
51816 BA YI - Shangdong LS Bank 10.12.19 | 13:30 2:3
51789 Beijing Auto - Shanghai Dunlop 10.12.19 | 13:30 2:3
Ķīna - China Volleyball League, Women, Group F
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
51828 Guangdong Evergrande - Liaoning Huachen Auto 10.12.19 | 13:30 3:2
51788 Jiangsu - Tianjin Bridgstone 10.12.19 | 13:30 1:3
Ķīna - China Volleyball League, Women, Group G
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
51817 Henan Zhengzhou - Yunnan 10.12.19 | 13:30 3:1
Ķīna - China Volleyball League, Women, Group H
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
51821 Fujian XI Meng Bao - Zhejiang Kaiyuan 10.12.19 | 13:30 0:3
Polija - Siatkowski Līga, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
353782 Ptps Pila - Bydgoszcz 10.12.19 | 18:30 0:3
Somija - Mestaruusliiga, Sievietes
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
53030 Wovo Rovaniemi - Vampula 10.12.19 | 18:00 1:3
Starptautisks - CEV Kauss, Vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
56353 Ostrava - SK Zadruga Aich/Dob 10.12.19 | 19:00 - : -
39716 Kakanj - Budvanska Rivijera Budva 10.12.19 | 20:00 - : -
39737 Ajaccio - Volley Amriswil 10.12.19 | 20:50 - : -
Starptautisks - Čempionu Līga Vīrieši, Pool D
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
120016 SL Benfica - Onico Warszawa 10.12.19 | 19:15 - : -
Starptautisks - Čempionu Līga Vīrieši, Pool E
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
120015 Vojvodina - Friedrichshafen 10.12.19 | 19:00 0:3
Starptautisks - Challenge Kauss, Vīrieši
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
42969 Plevne - VC Haasrode Leuven 10.12.19 | 18:00 0:3
42968 SCM Craiova - Kladno Volejbal CZ 10.12.19 | 18:00 2:3
42970 VK Karlovarsko - Stroitel Minska 10.12.19 | 19:00 3:1
42967 Penzugyor SE - Omonia Nicosia 10.12.19 | 20:00 3:0
Nospiediet Esc, lai aizvērtu