Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

Rezultāti

  • sestdiena
    23.05.
  • svētdiena
    24.05.
  • pirmdiena
    25.05.
  • otrdiena
    26.05.
  • trešdiena
    27.05.
  • ceturtdiena
    28.05.
  • piektdiena
    29.05.
Rezultātu veids Kārtot pēc
Datums
Visi sporta veidi
Basketbols
Futbols
Galda teniss
Hokejs
Teniss

Basketbols

Electronic Leagues - NBA Cyber, Western Conference
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
144304 Golden State Warriors (TRANQUIL) - Phoenix Suns (ASH) 29.05.20 | 00:00 - : -
143543 Portland Trail Blazers (IAMDEVILWALK) - Utah Jazz (MILLER) 29.05.20 | 00:00 - : -
144610 Portland Trail Blazers (IAMDEVILWALK) - Phoenix Suns (ASH) 29.05.20 | 00:30 - : -
144910 Sacramento Kings (SPECIALIST) - Utah Jazz (MILLER) 29.05.20 | 00:30 - : -

Futbols

Elektroniskā Līga - Cyber Champions League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
144792 Atletico Madrid (ZAZABAK) - CF Valencia (SUPERNOVA) 29.05.20 | 00:00 - : -
139813 Tottenham (BAPHOMET) - Ajax (AVENTON) 29.05.20 | 00:00 - : -
144635 Atletico Madrid (ZAZABAK) - Ajax (AVENTON) 29.05.20 | 00:10 - : -
150865 SSC Napoli (VEEP) - CF Valencia (SUPERNOVA) 29.05.20 | 00:10 - : -
150952 Atletico Madrid (ZAZABAK) - SSC Napoli (VEEP) 29.05.20 | 00:20 - : -
141196 Tottenham (BAPHOMET) - CF Valencia (SUPERNOVA) 29.05.20 | 00:20 - : -
141232 Ajax (AVENTON) - CF Valencia (SUPERNOVA) 29.05.20 | 00:30 - : -
233958 Tottenham (BAPHOMET) - SSC Napoli (VEEP) 29.05.20 | 00:30 - : -
Elektroniskā Līga - eSports Battle - Night English Premier League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
184912 Arsenal (LABOTRYAS) - Manch.Utd (KRAY) 29.05.20 | 00:06 - : -
184930 Liverpool (UPCAKE22) - Manch.City (KRAFTVK) 29.05.20 | 00:06 - : -
184857 Manch.City (KRAFTVK) - Arsenal (LABOTRYAS) 29.05.20 | 00:18 - : -
184914 Manch.Utd (KRAY) - Tottenham (MELTOSIK) 29.05.20 | 00:18 - : -
184934 Liverpool (UPCAKE22) - Arsenal (LABOTRYAS) 29.05.20 | 00:30 - : -
184905 Manch.City (KRAFTVK) - Tottenham (MELTOSIK) 29.05.20 | 00:30 - : -
184855 Manch.Utd (KRAY) - Manch.City (KRAFTVK) 29.05.20 | 00:42 - : -
184929 Tottenham (MELTOSIK) - Liverpool (UPCAKE22) 29.05.20 | 00:42 - : -
184931 Arsenal (LABOTRYAS) - Tottenham (MELTOSIK) 29.05.20 | 00:54 - : -
184913 Liverpool (UPCAKE22) - Manch.Utd (KRAY) 29.05.20 | 00:54 - : -
184926 Manch.City (KRAFTVK) - Liverpool (UPCAKE22) 29.05.20 | 01:06 - : -
184859 Manch.Utd (KRAY) - Arsenal (LABOTRYAS) 29.05.20 | 01:06 - : -
184938 Arsenal (LABOTRYAS) - Manch.City (KRAFTVK) 29.05.20 | 01:18 - : -
184907 Tottenham (MELTOSIK) - Manch.Utd (KRAY) 29.05.20 | 01:18 - : -
Elektroniskā Līga - GT G-26 League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
234799 Celtic Glasgow (PANTOVITS) - AC Milan (VAL) 29.05.20 | 00:00 - : -
234806 CSKA Moscow (GARRY) - SSC Napoli (GOSAS) 29.05.20 | 00:00 - : -
234727 SL Benfica (PAULARASYOU) - Ajax (COBRA4) 29.05.20 | 00:00 - : -
234800 AC Milan (VAL) - SL Benfica (PAULARASYOU) 29.05.20 | 00:20 - : -
234810 Real Madrid (MAVERIK) - CSKA Moscow (GARRY) 29.05.20 | 00:20 - : -
234804 SSC Napoli (GOSAS) - Celtic Glasgow (PANTOVITS) 29.05.20 | 00:20 - : -
234803 Manch.City (SONEVIQUE) - Liverpool FC (TANTO) 29.05.20 | 00:40 - : -
234805 Manch.Utd (KARNEHSON) - Fenerbahce Istanbul (MITCHEF) 29.05.20 | 00:40 - : -
234814 Paris SG (SAM) - FC Porto (ALEXX00000) 29.05.20 | 00:40 - : -
Elektroniskā Līga - Italy Cyber Stars League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
233636 Inter Milan (SUPERNOVA) - SSC Napoli (BAPHOMET) 29.05.20 | 02:00 - : -
233720 SSC Napoli (BAPHOMET) - Inter Milan (SUPERNOVA) 29.05.20 | 02:50 - : -
Elektroniskā Līga - Spain Cyber Stars League
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
150873 CF Getafe (SKMGERY) - Villarreal (FLESHKA77) 29.05.20 | 00:00 - : -
144482 Real Betis (DINOTOTLI) - Villarreal (FLESHKA77) 29.05.20 | 00:10 - : -
144424 Real Betis (DINOTOTLI) - Real Valladolid (RYUK) 29.05.20 | 00:20 - : -
150953 CF Getafe (SKMGERY) - Real Valladolid (RYUK) 29.05.20 | 00:30 - : -
144542 Villarreal (FLESHKA77) - Athletic Club (KLEXTER) 29.05.20 | 00:30 - : -
233635 Real Madrid (TRANQUIL) - Valencia (SPECIALIST) 29.05.20 | 02:00 - : -
233637 Valencia (SPECIALIST) - Real Madrid (TRANQUIL) 29.05.20 | 02:50 - : -
Kostarika - Liga de Ascenso, Clausura, Playoffs
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
141494 Sporting San Jose - AD Carmelita 29.05.20 | 04:00 - : -
Kostarika - Pirmā divīzija, Clausura
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
193467 Guadelupe FC - Zeledon 29.05.20 | 00:00 - : -

Galda teniss

Russia - Liga Pro
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
233726 Khudaiberdiev, Zhasur - Demic, Ying 29.05.20 | 00:00 - : -
187282 Novikov, Ilya - Kuzmin, Sergey 29.05.20 | 00:00 - : -
186893 Serebrennikov, Alexandr - Ivanov, Valery 29.05.20 | 00:00 - : -
233728 Ermilov, Aleksey - Ramenskiy, Igor 29.05.20 | 00:30 - : -
233737 Safonov, Vladimir - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 29.05.20 | 00:30 - : -
233740 Shirokov, Vladimir - Abramov, Kirill 29.05.20 | 00:30 - : -
233741 Abramov, Kirill - Demic, Ying 29.05.20 | 01:00 - : -
233745 Ramenskiy, Igor - Kuzmin, Sergey 29.05.20 | 01:00 - : -
186894 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Ivanov, Valery 29.05.20 | 01:00 - : -
233748 Khudaiberdiev, Zhasur - Shirokov, Vladimir 29.05.20 | 01:30 - : -
187286 Novikov, Ilya - Ermilov, Aleksey 29.05.20 | 01:30 - : -
187287 Serebrennikov, Alexandr - Safonov, Vladimir 29.05.20 | 01:30 - : -
Starptautisks - TT Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
206658 Tytyunnik, Oleksii - Zhuravlov, Maksym 29.05.20 | 00:05 - : -
211181 Synytsia, Andrii - Hefter, Yevhe 29.05.20 | 00:10 - : -
203675 Baklykov, Andrey - Simonchuk, David 29.05.20 | 00:15 - : -
202878 Solovey, Vitaliy - Kubrak, Serhii 29.05.20 | 00:35 - : -
234703 Gaysin, Ivan - Shvidkiy, Vadim 29.05.20 | 00:40 - : -
203106 Berezynskyi, Serhii - Simonchuk, David 29.05.20 | 00:45 - : -
202892 Boiko, Anton - Tytyunnik, Oleksii 29.05.20 | 01:05 - : -
211186 Hefter, Yevhe - Dibrova, Sergey 29.05.20 | 01:10 - : -
204885 Mosuk, Nazar - Baklykov, Andrey 29.05.20 | 01:15 - : -
234699 Solovey, Vitaliy - Zhuravlov, Maksym 29.05.20 | 01:35 - : -
211184 Gaysin, Ivan - Hefter, Yevhe 29.05.20 | 01:40 - : -
204886 Baklykov, Andrey - Berezynskyi, Serhii 29.05.20 | 01:45 - : -
202903 Tytyunnik, Oleksii - Kubrak, Serhii 29.05.20 | 02:05 - : -
203264 Synytsia, Andrii - Shvidkiy, Vadim 29.05.20 | 02:10 - : -
204889 Simonchuk, David - Mosuk, Nazar 29.05.20 | 02:15 - : -
203062 Solovey, Vitaliy - Tytyunnik, Oleksii 29.05.20 | 02:35 - : -
203271 Gaysin, Ivan - Synytsia, Andrii 29.05.20 | 02:40 - : -
234704 Baklykov, Andrey - Berezynskyi, Serhii 29.05.20 | 02:45 - : -
210771 Boiko, Anton - Zhuravlov, Maksym 29.05.20 | 03:05 - : -
203075 Shvidkiy, Vadim - Dibrova, Sergey 29.05.20 | 03:10 - : -
234711 Simonchuk, David - Mosuk, Nazar 29.05.20 | 03:15 - : -
234798 Solovey, Vitaliy - Boiko, Anton 29.05.20 | 03:35 - : -
204913 Berezynskyi, Serhii - Mosuk, Nazar 29.05.20 | 03:45 - : -
210770 Zhuravlov, Maksym - Kubrak, Serhii 29.05.20 | 04:05 - : -
Starptautisks - Ukraine Win Cup
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
234904 Diachenko, Ivan - Gaynyuk, Vladimir 29.05.20 | 00:20 - : -
234911 Mashtakov, Alexander - Burdakov, Andrey 29.05.20 | 00:20 - : -
234913 Ratushniak, Vladislav - Yolkin, Anton 29.05.20 | 00:20 - : -
234920 Chernetskiy, Igor - Sarma, Sergey 29.05.20 | 00:55 - : -
234919 Trofimov, Nikita - Diachenko, Viacheslav 29.05.20 | 00:55 - : -
234922 Zhuravlev, Aleksandr - Yunusov, Elshad 29.05.20 | 00:55 - : -
192631 Diachenko, Viacheslav - Ratushniak, Vladislav 29.05.20 | 01:30 - : -
234926 Sarma, Sergey - Diachenko, Ivan 29.05.20 | 01:30 - : -
192627 Yunusov, Elshad - Mashtakov, Alexander 29.05.20 | 01:30 - : -
192683 Chernetskiy, Igor - Gaynyuk, Vladimir 29.05.20 | 02:05 - : -
192701 Zhuravlev, Aleksandr - Burdakov, Andrey 29.05.20 | 02:05 - : -
234929 Chernetskiy, Igor - Diachenko, Ivan 29.05.20 | 02:40 - : -
192870 Trofimov, Nikita - Ratushniak, Vladislav 29.05.20 | 02:40 - : -
192692 Zhuravlev, Aleksandr - Mashtakov, Alexander 29.05.20 | 02:40 - : -
192958 Diachenko, Viacheslav - Yolkin, Anton 29.05.20 | 03:15 - : -
192959 Sarma, Sergey - Gaynyuk, Vladimir 29.05.20 | 03:15 - : -
192957 Yunusov, Elshad - Burdakov, Andrey 29.05.20 | 03:15 - : -
193008 Burdakov, Andrey - Mashtakov, Alexander 29.05.20 | 03:50 - : -
192960 Gaynyuk, Vladimir - Diachenko, Ivan 29.05.20 | 03:50 - : -
193021 Yolkin, Anton - Ratushniak, Vladislav 29.05.20 | 03:50 - : -

Hokejs

Krievija - Comet Division (3x10min)
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
140240 Zvukovaya Ataka - Ogneniye Pantery 29.05.20 | 00:50 - : -
237070 Zolotye Drakony - Chernye Grifony 29.05.20 | 03:54 - : -

Teniss

Exhibition spēles - Exo-Tennis Atlanta 2020, Women
Kods Mačs Slēgšana Rezultāti
162158 Vickery, Sachia - Pitt, Alexa 29.05.20 | 00:15 - : -
Nospiediet Esc, lai aizvērtu