Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

Rezultāti

  • pirmdiena
    25.05.
  • otrdiena
    26.05.
  • trešdiena
    27.05.
  • ceturtdiena
    28.05.
  • piektdiena
    29.05.
  • sestdiena
    30.05.
  • svētdiena
    31.05.
Kārtot pēc
Datums
Visi sporta veidi
Badmintons
Basketbols
Beisbols
E-Sports
Futbols
Galda teniss
Hokejs
Regbijs
Šautriņas
Telpu futbols
Teniss
Volejbols
Naktī (0 - 6 h)
Kods Sports Kategorija Mačs Slēgšana Rezultāti
186911 Futbols Kostarika ADR Jicaral - UCR 31.05.20 | 00:00 5:0
186901 Futbols Kostarika Municipal Grecia - Guadalupe FC 31.05.20 | 00:00 2:0
241746 Volejbols Krievija Foxes - Panthers 31.05.20 | 00:00 1:3
242305 Galda teniss Starptautisks Gavrilov, Yuriy - Shtaer, Arkadiy 31.05.20 | 00:20 2:3
242337 Šautriņas Starptautisks Woodhouse, Luke - Cross, Rob 31.05.20 | 00:20 1:0
242558 Galda teniss Armenia Malkhasyan, Gagik - Sahakyan, Andranik 31.05.20 | 00:40 3:0
237834 Basketbols Nikaragva Real Esteli - Jinotega 31.05.20 | 01:00 60:64
242968 Galda teniss Starptautisks Kovalenko, Vyacheslav - Kozyr, Ivan 31.05.20 | 01:00 2:3
242995 Šautriņas Starptautisks Richardson, James - Herewini, Darren 31.05.20 | 01:00 0:0
243140 Volejbols Krievija Club Victory - Ural Legion 31.05.20 | 01:15 0:3
243308 Galda teniss Starptautisks Kozyr, Ivan - Kryshtal, Dmytro 31.05.20 | 01:30 3:0
238543 Basketbols Nikaragva Bonanza - Indigenas Matagalpa 31.05.20 | 02:00 63:86
243404 Galda teniss Starptautisks Pitsyk, Sergey - Shtaer, Arkadiy 31.05.20 | 02:05 3:0
243655 Volejbols Krievija Ural Volley - Ural Police 31.05.20 | 02:30 1:3
239279 Basketbols Nikaragva Leones Managua - Costa Caribe Managua 31.05.20 | 03:00 73:86
239879 Basketbols Nikaragva Tipitapa Managua - San Isidro Matagalpa 31.05.20 | 03:30 96:89
94396 Hokejs Krievija Zolotye Drakony - Snezhnye Medvedi 31.05.20 | 03:50 5:4
209815 Futbols Kostarika Herediano - Santos Guapiles 31.05.20 | 04:00 3:1
209777 Futbols Kostarika Curridabat FC - AD Santa Rosa 31.05.20 | 04:00 1:1
133400 Galda teniss Starptautisks Kryshtal, Dmytro - Chaplyanka, Anatoliy 31.05.20 | 04:30 2:3
146457 Hokejs Krievija Reaktivnye Bizony - Chernye Grifony 31.05.20 | 04:50 4:5
150072 Galda teniss Armenia Nikoghosyan, Narek - Apriyan, Ernest 31.05.20 | 05:20 3:0
Rīts (6 - 12 h)
Kods Sports Kategorija Mačs Slēgšana Rezultāti
151870 Volejbols Krievija Ural University - Ural Military 31.05.20 | 06:10 3:2
152873 Galda teniss Armenia Hovanhannisyan, Melkon - Vardanian, Davit 31.05.20 | 06:20 3:2
174052 Galda teniss Armenia Hovanhannisyan, Melkon - Antonyan, Edvard 31.05.20 | 07:00 3:0
176795 Galda teniss Russia Ogay, Sergey - Ilyukhin, Evgeniy 31.05.20 | 07:30 1:3
181098 Galda teniss Starptautisks Telnoy, Nikolay - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 07:50 2:3
235347 Basketbols Turkmenistāna Galkan - Binagyar 31.05.20 | 08:00 55:97
180701 Beisbols Dienvidkoreja Doosan Bears - Lotte Giants 31.05.20 | 08:00 3:8
181210 Beisbols Dienvidkoreja Kiwoom Heroes - KT Wiz 31.05.20 | 08:00 8:12
180592 Beisbols Dienvidkoreja SK Wyverns - Hanwha Eagles 31.05.20 | 08:00 6:4
182271 Galda teniss Starptautisks Sedin, Volodymyr - Kozachenko, Anatoly 31.05.20 | 08:00 3:0
186416 Volejbols Krievija Black Stars - Yellow Stars 31.05.20 | 08:00 3:2
189511 Volejbols Krievija Ural Air Force - Ural Raiders 31.05.20 | 08:00 1:3
194987 Galda teniss Starptautisks Didukh, Viktor - May, Ivan 31.05.20 | 08:25 1:3
195621 Galda teniss Starptautisks Kurotich, Anatoliy - Tovkach, Mykola 31.05.20 | 08:40 0:3
197785 Galda teniss Starptautisks Reva, Anatoliy - Makarchuk, Konstantin 31.05.20 | 08:55 0:3
198239 Galda teniss Starptautisks Zaitsev, Nikolai - Kinash, Sergey 31.05.20 | 09:05 2:3
196993 Regbijs Regbija Līga Penrith Panthers - Newcastle Knights 31.05.20 | 09:05 14:14
198493 Galda teniss Starptautisks Chyzh, Pavlo - Khvysiuk, Andrii 31.05.20 | 09:15 3:1
201326 Galda teniss Starptautisks Melnik, Olga - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 09:45 3:0
200683 Badmintons Starptautisks Isahakyan, Sargis - Isahakyan, Gevorg 31.05.20 | 09:50 1:2
240676 Basketbols Turkmenistāna Gurlushikchi - Gyrat 31.05.20 | 10:00 80:70
240637 Futbols Dienvidkoreja Ansan Greeners FC - Jeju Utd. 31.05.20 | 10:00 1:2
211482 Teniss Other Bonev Mitko - Tanev, Ivan 31.05.20 | 10:00 2:0
201088 Volejbols Krievija Yellow Stars - Black Stars 31.05.20 | 10:00 1:3
215990 Galda teniss Starptautisks Artem, Gubenko - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 10:10 1:3
216491 Futbols Dienvidkoreja FC Seoul - Seongnam FC 31.05.20 | 10:30 0:1
217206 Galda teniss Starptautisks Reva, Anatoliy - Zharko, Igor 31.05.20 | 10:40 3:1
217978 Galda teniss Starptautisks Melnik, Olga - Tsiupko, Oleksandra 31.05.20 | 10:55 3:0
241488 Futbols Taivāna Taipower Company FC - Hang Yuen FC 31.05.20 | 11:00 0:0
217664 Futbols Taivāna Taiwan Steel FC - Tatung FC 31.05.20 | 11:00 3:1
218091 Teniss Exhibition spēles Puetz, Tim - Broska, Florian 31.05.20 | 11:00 2:0
217795 Volejbols Baltkrievija Comline Warriors - Aventus 31.05.20 | 11:00 3:0
218016 Volejbols Krievija Ural Military - Ural Air Force 31.05.20 | 11:00 0:3
218557 Galda teniss Starptautisks Timchenko, Roman - Abanshyn, Igor 31.05.20 | 11:15 2:3
218812 Badmintons Starptautisks Rsyan, Spartak - Isahakyan, Gevorg 31.05.20 | 11:20 2:0
219499 Galda teniss Starptautisks Kurtenko, Victoria - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 11:30 3:0
219048 Regbijs Regbija Līga Manly Sea Eagles - Canterbury Bulldogs 31.05.20 | 11:30 32:6
220033 Galda teniss Starptautisks Zharko, Igor - Makarchuk, Konstantin 31.05.20 | 11:50 3:1
221437 E-Sports Dota2 Fnatic - BOOM Esports 31.05.20 | 12:00 3:1
221464 E-Sports League of Legends FunPlus Phoenix - Top Esports 31.05.20 | 12:00 1:3
Pēcpusdiena (12 - 18h)
Kods Sports Kategorija Mačs Slēgšana Rezultāti
220757 Beisbols Taivāna Fubon Guardians - Chinatrust Brothers 31.05.20 | 12:05 4:2
220497 Beisbols Taivāna Uni-President Lions - Rakuten Monkeys 31.05.20 | 12:05 8:9
220974 Galda teniss Starptautisks Melnik, Olga - Kurtenko, Victoria 31.05.20 | 12:05 2:3
242443 Futbols Dienvidkoreja Asan Mugunghwa FC - Seoul E Land FC 31.05.20 | 12:30 0:1
242419 Futbols Dienvidkoreja Suwon FC - Bucheon FC 1995 31.05.20 | 12:30 1:2
221653 Galda teniss Starptautisks Didukh, Viktor - Pismenniy, Evgeniy 31.05.20 | 12:30 3:0
222037 Teniss Exhibition spēles Gelhardt, Luca - Haerteis, Johannes 31.05.20 | 12:35 0:2
221927 Galda teniss Starptautisks Kurotich, Anatoliy - Khvysiuk, Andrii 31.05.20 | 12:45 3:1
222119 Hokejs Krievija Krasnyye Krylia - Ershistyye Tigry 31.05.20 | 12:50 5:9
221951 Volejbols Krievija Ural University - Ural Raiders 31.05.20 | 12:50 1:3
242759 Futbols Baltkrievija FC Minsk - FC Slutsk 31.05.20 | 13:00 3:3
222299 Futbols Dienvidkoreja Incheon Utd. - Pohang Steelers 31.05.20 | 13:00 1:4
242791 Futbols Igaunija JK Sillamäe Kalev - Narva Trans U21 31.05.20 | 13:00 1:3
242832 Futbols Igaunija Tartu JK Welco II - Lasnamäe FC Ajax 31.05.20 | 13:00 2:2
242899 Futbols Igaunija Viimsi JK II - Pärnu JK Vaprus II 31.05.20 | 13:00 5:1
242734 Futbols Igaunija Viljandi JK Tulevik - Nomme Kalju 31.05.20 | 13:00 0:6
222435 Futbols Vjetnama Binh Duong FC - Thanh Hoa 31.05.20 | 13:00 1:0
242933 Futbols Vjetnama Quang Nam FC - Hong Linh Ha Tinh 31.05.20 | 13:00 0:1
222830 Galda teniss Starptautisks Reva, Anatoliy - Abanshyn, Igor 31.05.20 | 13:00 0:3
222933 Teniss Other Slavov Gergi - Simov, Tihomir 31.05.20 | 13:00 0:2
222521 Volejbols Baltkrievija SK Sokol - BN 31.05.20 | 13:00 3:0
223106 Galda teniss Starptautisks Kryvyi, Ivan - Kurotich, Anatoliy 31.05.20 | 13:20 3:0
223719 Badmintons Starptautisks Rsyan, Spartak - Isahakyan, Sargis 31.05.20 | 13:30 2:0
223568 Futbols Polija Wisla Plock - Korona Kielce 31.05.20 | 13:30 1:4
224133 Galda teniss Starptautisks Timchenko, Roman - Reva, Anatoliy 31.05.20 | 13:35 3:1
225573 Galda teniss Starptautisks Tsiupko, Oleksandra - Sova, Aleksandra 31.05.20 | 13:50 1:3
224876 Hokejs Krievija Stalker - Ledovyy Desant 31.05.20 | 13:50 6:5
243512 Futbols Baltkrievija FC Bobruichanka - FC Minsk 31.05.20 | 14:00 0:3
243540 Futbols Ukraina Vorskla Poltava - FC Lviv 31.05.20 | 14:00 1:1
243460 Futbols Vācija TSV 1860 München - MSV Duisburg 31.05.20 | 14:00 3:2
225694 Telpu futbols Baltkrievija VRZ Gomel - BCH Gomel 31.05.20 | 14:00 2:5
225763 Teniss Exhibition spēles Schmitz, Constantin - Čoinskis J. 31.05.20 | 14:00 0:2
226150 Futbols Vācija Dynamo Dresden - VfB Stuttgart 31.05.20 | 14:30 0:2
226061 Futbols Vācija Hamburger SV - Wehen Wiesbaden 31.05.20 | 14:30 3:2
226440 Futbols Vācija Heidenheim - Erzgebirge Aue 31.05.20 | 14:30 3:0
227297 Teniss Other Andonov Ivailo - Boyanov, Daniel 31.05.20 | 14:30 1:2
228472 Galda teniss Starptautisks Telnoy, Nikolay - Didukh, Viktor 31.05.20 | 14:50 3:0
227550 Hokejs Krievija Ershistyye Tigry - Stalker 31.05.20 | 14:50 9:7
226731 Volejbols Krievija Ural Stars - Red Fox Ural 31.05.20 | 14:50 3:1
243946 Futbols Baltkrievija FC Arsenal Dzerzhinsk - FC Naftan Novopolotsk 31.05.20 | 15:00 4:2
226788 Futbols Čehija FK Teplice - SFC Opava 31.05.20 | 15:00 2:2
244016 Futbols Dānija Vejle BK - Naestved BK 31.05.20 | 15:00 1:1
243969 Futbols Igaunija FCI Levadia - Paide Linnameeskond 31.05.20 | 15:00 4:1
243923 Futbols Vācija Preussen Münster - Hallescher FC 31.05.20 | 15:00 4:2
243992 Futbols Vjetnama Ha Noi FC - Dong Thap 31.05.20 | 15:00 3:0
227266 Galda teniss Starptautisks Babenko, Pavlo - Vlasenko, Valeriy 31.05.20 | 15:00 3:0
227569 Teniss Exhibition spēles Daciek, Patrick - Metz, David 31.05.20 | 15:00 2:0
226909 Volejbols Baltkrievija SK Sokol - Priluki Minsk 31.05.20 | 15:00 3:2
227487 Badmintons Starptautisks Dzavaryan, Hermine - Nikoyan, Marieta 31.05.20 | 15:10 0:2
227633 Galda teniss Starptautisks Nemchenko, Denis - Deynega, Kirill 31.05.20 | 15:15 3:1
228595 Futbols Armēnija Alashkert - Ararat Yerevan 31.05.20 | 15:45 2:1
228631 Galda teniss Starptautisks Dynaburg, Leonid - Gonchurak, Alexander 31.05.20 | 15:45 3:1
229725 E-Sports Counter-Strike Heroic - ForZe 31.05.20 | 15:50 2:0
230143 Hokejs Krievija Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 31.05.20 | 15:50 10:7
209466 Basketbols Starptautisks BC Kulyab - Zuhro 31.05.20 | 16:00 74:77
113311 Futbols Baltkrievija FC Orsha - FC Gomel 31.05.20 | 16:00 0:2
113753 Futbols Baltkrievija Energetik BGU Minsk - FC Vitebsk 31.05.20 | 16:00 3:3
111855 Futbols Igaunija TJK Legion II - FCI Tallinn 31.05.20 | 16:00 3:0
228672 Futbols Polija Cracovia Krakow - Jagiellonia Bialystok 31.05.20 | 16:00 0:1
236544 Galda teniss Starptautisks Artem, Gubenko - May, Ivan 31.05.20 | 16:00 0:3
238077 Teniss Other Kolev, Martin - Manolov Stanislav 31.05.20 | 16:00 2:0
229008 Volejbols Krievija Eurasia Ural - Ural Mountains 31.05.20 | 16:00 0:3
237523 Galda teniss Starptautisks Kostiuk, Oleksandr - Lugovskyi, Sergii 31.05.20 | 16:15 2:3
237193 Telpu futbols Baltkrievija FC Stalitsa Minsk - Viten Novolukoml 31.05.20 | 16:15 7:7
237614 Teniss Exhibition spēles Daciek, Patrick - Lapides, Sam 31.05.20 | 16:20 2:0
132844 Futbols Burundi Athletico Olympic FC - Bujumbura City FC 31.05.20 | 16:30 0:1
133153 Futbols Burundi Musongati FC - LLB Academic FC 31.05.20 | 16:30 4:0
237216 Futbols Vācija Borussia M´gladbach - Union Berlin 31.05.20 | 16:30 4:1
237720 Galda teniss Starptautisks Grishchenko, Aleksandr - Teteruk, Michael 31.05.20 | 16:30 0:3
244685 Galda teniss Starptautisks Voytovich, Sergiy - Semeniuk, Illya 31.05.20 | 16:50 0:3
244859 Hokejs Krievija Ershistyye Tigry - Ledovyy Desant 31.05.20 | 16:50 4:6
245038 E-Sports Dota2 Team Secret - Nigma 31.05.20 | 17:00 2:0
147863 Futbols Baltkrievija Dinamo BGU FK - Zorka BDU Minsk 31.05.20 | 17:00 3:0
147230 Futbols Baltkrievija FC Smorgon - FC Oshmyany 31.05.20 | 17:00 1:1
239437 Futbols Čehija Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 31.05.20 | 17:00 3:2
149264 Futbols Melnkalne FK Obilic Herceg Novi - Breznica Pljevlja 31.05.20 | 17:00 1:9
148938 Futbols Melnkalne FK Mladost Donja Gorica - FK Zabjelo 31.05.20 | 17:00 0:0
149029 Futbols Ukraina Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv 31.05.20 | 17:00 3:1
244869 Galda teniss Starptautisks Masko, Yevhen - Pirvelli, Rodion 31.05.20 | 17:00 2:3
245026 Teniss Exhibition spēles Metz, David - Wojcik, Jakub 31.05.20 | 17:20 0:2
245200 Galda teniss Starptautisks Rybachuk, Roman - Lugovskyi, Sergii 31.05.20 | 17:25 2:3
246172 Teniss Other Dimov, Deyan - Tanev, Boncho 31.05.20 | 17:30 0:2
230833 Basketbols Starptautisks DIS - BC Bokhtar 31.05.20 | 17:45 81:79
245443 Galda teniss Starptautisks Kutniy, Ilya - Deynega, Kirill 31.05.20 | 17:45 3:1
245927 Hokejs Krievija Stalker - Krasnyye Krylia 31.05.20 | 17:50 9:6
245849 Teniss Exhibition spēles Daciek, Patrick - Wojcik, Jakub 31.05.20 | 17:55 2:0
245859 Galda teniss Starptautisks Kostiuk, Oleksandr - Voytovich, Sergiy 31.05.20 | 18:00 3:1
Vakars (18 - 24 h)
Kods Sports Kategorija Mačs Slēgšana Rezultāti
245744 Galda teniss Starptautisks Vasko, Vitaly - Udovenko, Ivan 31.05.20 | 18:15 3:1
246206 Galda teniss Starptautisks Deynega, Kirill - Kutniy, Ilya 31.05.20 | 18:15 3:2
246486 Galda teniss Starptautisks Rybachuk, Roman - Semeniuk, Illya 31.05.20 | 18:35 1:3
246976 Galda teniss Starptautisks Kutniy, Ilya - Smetenko, Vadim 31.05.20 | 18:45 3:1
Nospiediet Esc, lai aizvērtu