Kategorijas:

Jaunums! Izmēģini CASHOUT funkciju

Jaunums! Izmēģini CASHOUT funkciju

18.06.2018

Cashout ir iespēja saņemt laimestu pirms spēle/notikums ir beidzies! Apdrošinies pret negaidītiem zaudējumiem.

Cashout ir iespēja saņemt laimestu pirms spēle/notikums ir beidzies! Apdrošinies pret negaidītiem zaudējumiem.

Kad veic LIVE  vai pirms spēles likmi, tad izšķirošs ir laiks, līdz kuram šim notikumam ir jāpiepildās. Ja šajā laikā secini, ka tava likme varētu zaudēt, tad izmanto Cashout opciju un izņem aprēķināto naudas summu, pirms esi vēl zaudējis likmi.

Meklē CASHOUT funkciju sadaļā LIVE likmes vai SPORTS. Izvēlies likmi, kuru vēlies izmaksāt - pārslēdzies uz CASHOUT sadaļu pie kupona izveidošanas lauka un uzzini cik uz doto brīdi tu vari izmaksāt.

Minimālā CASHOUT summa : 0.01 EUR;

Maksimālā CASHOUT summa 200 EUR;

CASHOUT ir pieejams notikumam ar primāro koeficientu sākot no 1.2 (primāro – t.i. likmes veikšanas brīdī koeficientam jābūt vismaz 1.2);

Maksimālais CASHOUT koeficients vienam notikumam – 5;

CASHOUT ir pieejams likmēm, ar piedāvājumu 1X2, t.i, ir pieejams notikumiem ar ne vairāk par 3 piedāvātiem variantiem kā tas var noslēgties.

Kombinētājām likmēm CASHOUT būs pieejams kamēr likme ir aktīva. Piemēram, 2 no 3 notikumiem ir uzvarēti, lai neriskētu klients var izmaksāt daļu no laimesta, nesagaidot trešā notikuma rezultātu. Ja vismaz viens notikums jau ir novērtēts kā zaudēts CASHOUT nebūs pieejams, jo likme jau ir novērtēta.

CASHOUT nav pieejams sistēmas likmēm.

Cashout kombinācija attiecas tikai uz to likmju veidu, kurā tā tika veikta. Standarta kombinācijā cashout būs pieejams līdz mirklim, kad kāda spēle sākusies, savukārt LIVE kombinācijā cashout būs pieejams līdz kādam spēles zaudējumam vai kupona noslēgšanas brīdim.

Nauda ieskaitīsies tavā konta ~1 minūtes laikā no CASH OUT pieprasījuma apstrādes brīža.

Pirms spēles likmēm CASHOUT ir pieejams pēc ~5 minutēm no likmes veikšanas brīža.

 

Nospiediet Esc, lai aizvērtu