Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

Informācija par likmju vietu kuponu laimestu izmaksas kārtību

Informācija par likmju vietu kuponu laimestu izmaksas kārtību

23.03.2020

Informējam, ka Joker zāles un Synottip likmju vietas ir slēgtas  pamatojoties uz 2020. gada 22. marta likuma “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar COVID-19 izplatību”  līdz turpmākam rīkojumam.

Cienījamo klient,

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, kamēr sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietas ir slēgtas,  lai saņemtu laimestu par sauszemes totalizatorā novērtētajām likmēm, lūdzam sūtīt epastu uz info@synottip.lv ar lūgumu izmaksāt laimestu, e-pastā norādot savu:

  • vārdu, uzvārdu
  • personas kodu
  • konta numuru, uz kuru pārskaitīt laimestu (ja konts atvērts ārvalstīs reģistrētā maksājuma iestādē vai bankā, lūdzam papildus norādīt Bankas vai maksājuma iestādes nosaukumu un SWIFT kodu)
  • laimējušā kupona numuru
  • e-pastam pievienojot fotoattēlu ar laimējušo kuponu

Vienlaikus epastā, lūdzam iekļaut atsauci, “Apliecinu, ka esmu norādījis savus personas datus un savu konta numuru.  

Lūdzam ņemt vērā, ka laimesti tiks izmaksāti tikai pēc visu iepriekš minēto rekvizītu un informācijas saņemšanas.

Vienlaikus informējam, ka ir iespējams pagarināt kupona derīguma termiņu un laimestu būs iespējams saņemt klātienē kādā no sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietām, kad valstī būs beigusies  izsludinātā ārkārtas situācija un sauszemes totalizatora likmju pieņemšanas vietas atsāks darbu. Par vēlmi pagarināt laimējušā kupona derīguma termiņu arī lūdzam informēt, nosūtot kupona numuru uz e-pastu info@synottip.lv

Nospiediet Esc, lai aizvērtu