Zapni si notifikace a nenech si tak ujít žádnou zajímavou akci.

Kategorijas:

Informācija par SynotTip vietnes darbības apturēšanu uz nenoteiktu laiku

Informācija par SynotTip vietnes darbības apturēšanu uz nenoteiktu laiku

08.04.2020

Sakarā ar izsludināto likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” no 8. aprīļa plkst. 15:00 SYNOTTIP.LV  vietnes darbība ir APTURĒTA uz nenoteiktu laiku līdz turpmākam rīkojumam!

Iemaksāt savā kontā, veikt kazino vai totalizatora likmes, mainīt VIP punktus nebūs iespējams, bet visi iemaksātie un laimētie līdzekļi ir drošībā un ir pieejami Tavā SynotTip spēlētāja kontā. Ja vēlies izmaksāt savus iemaksātos un laimētos līdzekļus no sava spēlētāja konta uz savu reģistrēto vietnē bankas kontu, to ir iespējams izdarīt no sava spēlētāja konta – sadaļā “Izmaksa””  ierastajā kārtībā.

Visas likmes, kuru rezultāts nav zināms līdz 08.04.2020. uz vietnes darbības apturēšanas brīdi tiks atceltas un atgrieztas ar koeficientu 1. Likmes, kas noslēgušās līdz minētam laikam tiks novērtētas un laimests tiks ieskaitīts tavā kontā.

Ja Tev ir jautājumi, neskaidrības vai vēlies iegūt papildinformāciju - sazinies ar SynotTip klientu atbalsta dienestu, izmantojot kādu no šīm metodēm:

  • rakstot uz e-pastu info@synottip.lv vai
  • izmantojot LIVE čata funkciju,
  • zvanot pa tālr.  20200693.

Mēs nekavējoties Tevi informēsim, tiklīdz varēsim atkal pilnvērtīgi sniegt savus pakalpojumus!

Stipru veselību novēlot,

Synottip

Nospiediet Esc, lai aizvērtu